ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO12-4

UDI'19/CSU JO12-4

Spelers

Sven Craig, Erdon Goxhuli, Tijn Guelen, Cas van den Helm, Mees de Klein, Ties van Polanen Petel, Denzel Ramlal, Kyano Roulaux, Senn van Sinten, Joep Spruijt, Sepp Swinkels

Begeleiding

Edwin van Sinten (Trainer/leider), Erik Guelen (Trainer/leider), Twan Swinkels (Trainer/leider)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
26-10-2019 12:00 Gemert JO12-4 UDI'19/CSU JO12-4 co
02-11-2019 12:00 UDI'19/CSU JO12-4 Margriet JO12-3 co
09-11-2019 10:30 Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-4 UDI'19/CSU JO12-4 co
16-11-2019 11:15 HVCH JO12-3 UDI'19/CSU JO12-4 co
23-11-2019 12:00 UDI'19/CSU JO12-4 FC de Rakt JO12-1G co
Datum Tijd Thuis Uit Type
30-11-2019 12:15 Berghem Sport JO12-4 UDI'19/CSU JO12-4 co
07-12-2019 12:00 UDI'19/CSU JO12-4 WHV JO12-1G co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
19-10-2019 SCMH JO12-1 UDI'19/CSU JO12-4 be
19-10-2019 SCMH JO12-1 UDI'19/CSU JO12-4 be
12-10-2019 WHV JO12-1G UDI'19/CSU JO12-4 co 1-8
05-10-2019 UDI'19/CSU JO12-4 Berghem Sport JO12-4 co 9-1
30-09-2019 FC de Rakt JO12-1G UDI'19/CSU JO12-4 co 6-3
Datum Thuis Uit Type Uitslag
21-09-2019 UDI'19/CSU JO12-4 HVCH JO12-3 co 4-4
14-09-2019 Gemert JO12-3 UDI'19/CSU JO12-4 be 3-4
07-09-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO12-4 UDI'19/CSU JO12-4 be 1-1
31-08-2019 UDI'19/CSU JO12-4 Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-4 be 6-1
28-05-2019 UDI'19/CSU JO12-4 Juliana Mill JO12-1 co 1-15
25-05-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO12-2 UDI'19/CSU JO12-4 co 5-1
13-04-2019 UDI'19/CSU JO12-4 Vitesse'08 JO12-2 co 2-3
30-03-2019 Sambeek JO12-1 UDI'19/CSU JO12-4 co 7-1
23-03-2019 UDI'19/CSU JO12-4 HVCH JO12-1 co 0-10
16-03-2019 Sambeek JO12-1 UDI'19/CSU JO12-4 co
16-03-2019 Sambeek JO12-1 UDI'19/CSU JO12-4 co
16-03-2019 Sambeek JO12-1 UDI'19/CSU JO12-4 co
09-03-2019 Constantia JO12-1 UDI'19/CSU JO12-4 co 6-2
23-02-2019 UDI'19/CSU JO12-4 Volkel JO12-1 co 2-15
16-02-2019 Margriet JO12-1 UDI'19/CSU JO12-4 co 4-4
09-02-2019 UDI'19/CSU JO12-4 UDI'19/CSU JO12-2 co 2-4
02-02-2019 Constantia JO12-1 UDI'19/CSU JO12-4 co
08-12-2018 UDI'19/CSU JO12-4 TOP JO12-3G co 10-0
01-12-2018 Avesteyn JO12-2 UDI'19/CSU JO12-4 co 0-6
24-11-2018 UDI'19/CSU JO12-4 Margriet JO12-2 co
24-11-2018 UDI'19/CSU JO12-4 Margriet JO12-2 co
17-11-2018 UDI'19/CSU JO12-4 Erp JO12-1 co 5-0
10-11-2018 Margriet JO12-1 UDI'19/CSU JO12-4 co 2-2
03-11-2018 UDI'19/CSU JO12-4 HVCH JO12-2 co 9-2
27-10-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO12-3 UDI'19/CSU JO12-4 co 4-3
12-10-2018 UDI'19/CSU JO12-4 UDI'19/CSU JO12-5 co 3-2
06-10-2018 Gemert JO12-3 UDI'19/CSU JO12-4 co 1-3
29-09-2018 Achilles Reek JO12-1G UDI'19/CSU JO12-4 co 5-10
22-09-2018 UDI'19/CSU JO12-4 Prinses Irene JO12-2 co 7-1
15-09-2018 UDI'19/CSU JO12-4 Achilles Reek JO12-1G be 8-0
08-09-2018 UDI'19/CSU JO12-4 Festilent JO12-1G be 1-15
01-09-2018 ST SDDL/Ravenstein JO12-1 UDI'19/CSU JO12-4 be 16-1

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

3e klasse 103 0253 Onder 12 competitie (najaar)

Programma komende week

Stand

Groep 2 01 B9620 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 2e ronde

Groep 3 16 Onder 12 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.