ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen1

UDI'19/CSU JO13-1

UDI'19/CSU JO13-1

Spelers

Jens van de Burgt, Jurre Cox, Quinn van Duren, Cas van de Geer, Diek van Grunsven, Julian Hartmann, Mees Hendriksen, Senn Janssen, Jens van Katwijk, Britt Keuvelaar, Yzze Laman, Jelte van Lanen, Robert van der Riet, Vin Vertogen, Damian Vreenegoor

Begeleiding

Niels van Kessel (Trainer), Jesper van Loenen (Ass. trainer), Jeroen van Vuuren (Ass. trainer), Joep van de Geer (Leider), Ferry van Grunsven (Leider)

Training

Maandag19.00 - 20.15
Dinsdag19.00 - 20.15
Donderdag19.00 - 20.15

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
06-02-2023 19:00 KNVB MO13 ZUID UDI'19/CSU JO13-1 yc
11-02-2023 12:00 JEKA JO13-1 UDI'19/CSU JO13-1 co
25-02-2023 11:30 UDI'19/CSU JO13-1 Juliana Mill JO15-1JM vr
04-03-2023 10:30 Berghem Sport JO13-1 UDI'19/CSU JO13-1 co
11-03-2023 11:30 UDI'19/CSU JO13-1 Houten JO13-1 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
18-03-2023 11:30 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-1 UDI'19/CSU JO13-1 co
01-04-2023 10:15 Baronie JO13-1 UDI'19/CSU JO13-1 co
15-04-2023 11:30 UDI'19/CSU JO13-1 ST Volharding/Sambeek JO13-1 co
22-04-2023 10:30 Bennekom JO13-1 UDI'19/CSU JO13-1 co
13-05-2023 11:30 DOVO JO13-1 UDI'19/CSU JO13-1 co
20-05-2023 11:30 UDI'19/CSU JO13-1 TVC Breda JO13-1 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
06-02-2023 KNVB MO13 ZUID UDI'19/CSU JO13-1 yc
01-02-2023 FC Eindhoven O13 UDI'19/CSU JO13-1 vr
28-01-2023 UDI'19/CSU JO13-1 Gemert JO13-1 co 0-1
21-01-2023 Juliana Mill JO15-1JM UDI'19/CSU JO13-1 vr afg.
14-01-2023 UDI'19/CSU JO13-1 DBS JO14-1 vr 1-2
Datum Thuis Uit Type Uitslag
07-01-2023 - Geen club Rullens Futsal Cup UDI'19/CSU JO13-1 zto
17-12-2022 RBC JO13-1 UDI'19/CSU JO13-1 co 0-7
10-12-2022 UDI'19/CSU JO13-1 SC 't Zand JO13-1JM co
03-12-2022 Baronie JO13-1 UDI'19/CSU JO13-1 co 4-1
26-11-2022 UDI'19/CSU JO13-1 Gemert JO13-1 co 5-1
19-11-2022 RBC JO13-1 UDI'19/CSU JO13-1 co
12-11-2022 UDI'19/CSU JO13-1 RKSV Nuenen JO13-1 co 7-1
05-11-2022 Bennekom JO13-1 UDI'19/CSU JO13-1 co 1-3
29-10-2022 UDI'19/CSU JO13-1 JEKA JO13-1 co 8-0
22-10-2022 Tubantia UDI'19/CSU JO13-1 to
15-10-2022 UDI'19/CSU JO13-1 Houten JO13-1 co 1-4
08-10-2022 Berghem Sport JO13-1 UDI'19/CSU JO13-1 co 0-3
01-10-2022 UDI'19/CSU JO13-1 BSC JO13-1 co 8-0
24-09-2022 TVC Breda JO13-1 UDI'19/CSU JO13-1 co 2-0
17-09-2022 UDI'19/CSU JO13-1 HVCH JO13-1 be 4-1
15-09-2022 Berghem Sport JO13-1 UDI'19/CSU JO13-1 be 0-1
10-09-2022 UDI'19/CSU JO13-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-1 be 5-1
06-09-2022 UNA JO13-1JM UDI'19/CSU JO13-1 vr
04-09-2022 Pelota Academy U13 UDI'19/CSU JO13-1 vr
03-09-2022 Berghem Sport JO13-1 UDI'19/CSU JO13-1 be
31-08-2022 PVCV JO13-1 UDI'19/CSU JO13-1 vr
28-08-2022 UDI'19/CSU JO13-1 Clash of Clubs O12 to
20-08-2022 SV Darmstadt U13 UDI'19/CSU JO13-1 vr

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Divisie 1 C Z1 0321 Onder 13 (voorjaar A-cat)

Programma komende week

Stand

Divisie 1 C 0319 Onder 13 (najaar A-cat)

Stand

Zwaluwen Jeugd Beker Onder 13 2e ronde Groep 1 Vrijgeloot beker Onder 13 beker 2e ronde

Zwaluwen Jeugd Beker Onder 13 poulefase Groep 1 5 Onder 13 beker poulefase

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.