UDI'19/CSU JO13-1
Spelers
Daan Bressers, Anil Çinar, Koen van Dam, Jesse van Dinther, Julian Duits, Olivier Gitz, Bram van der Horst, Faas Hurkens, Diem van Katwijk, Isaac van Leeuwaarden, Morris Molenaar, Ties van Os, Jip van Rooij, Danou Tomasouw, Tijn van Vonderen
Begeleiding
Jean-Paul van den Akker (Trainer/coach), Nicole Theunisz (Ass. trainer/coach), Joost van Lankvelt (Ass. trainer/coach), Imke Tomasouw-Janssen (Leider), Bart Bressers (Leider), Ferry van Eenbergen (Ass. scheidsr.)
Training
Maandag19.00 - 20.15Dinsdag19.00 - 20.00
Donderdag19.00 - 20.15
JO-13 nieuws
Programma
be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal
Uitslagen
Datum | Thuis | Uit | Type | Uitslag |
---|---|---|---|---|
23-03-2024 | Bennekom JO13-1 | UDI'19/CSU JO13-1 | co | 2-0 |
16-03-2024 | UDI'19/CSU JO13-1 | Gemert JO13-1 | co | 2-1 |
09-03-2024 | UNA JO13-1JM | UDI'19/CSU JO13-1 | co | 4-1 |
02-03-2024 | UDI'19/CSU JO13-1 | Quick 1888, JO13-1JM | co | 1-4 |
24-02-2024 | Berghem Sport JO13-1 | UDI'19/CSU JO13-1 | co | 5-1 |
Datum | Thuis | Uit | Type | Uitslag |
---|---|---|---|---|
17-02-2024 | Rhode/VSB JO13-1 | UDI'19/CSU JO13-1 | vr | |
03-02-2024 | UDI'19/CSU JO13-1 | Helmond Sport JO13-1 | co | 0-8 |
31-01-2024 | UDI'19/CSU JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-3 | fr | 5-4 |
27-01-2024 | UDI'19/CSU JO13-1 | WSC JO13-1 | vr | 5-0 |
20-01-2024 | UDI'19/CSU JO13-1 | RhodeVSB JO13-1 | vr | |
13-01-2024 | UVV'40 JO13-1JM | UDI'19/CSU JO13-1 | vr | |
16-12-2023 | Eldenia JO13-1JM | UDI'19/CSU JO13-1 | vr | |
13-12-2023 | UDI'19/CSU JO13-1 | Berghem Sport JO13-1 | fr | 4-2 |
09-12-2023 | UDI'19/CSU JO13-1 | SC 't Zand JO13-1JM | co | 0-8 |
02-12-2023 | TSC JO13-1 | UDI'19/CSU JO13-1 | vr | |
25-11-2023 | UNA JO13-1JM | UDI'19/CSU JO13-1 | co | 0-4 |
18-11-2023 | UDI'19/CSU JO13-1 | Blauw Geel'38/JUMBO JO13-1 | co | 2-1 |
15-11-2023 | UDI'19/CSU JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-1 | fr | |
15-11-2023 | UDI'19/CSU JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-1 | fr | |
11-11-2023 | Berghem Sport JO13-1 | UDI'19/CSU JO13-1 | co | 6-0 |
04-11-2023 | DBS JO13-1 | UDI'19/CSU JO13-1 | vr | |
28-10-2023 | OJC ROSMALEN JO13-1 | UDI'19/CSU JO13-1 | co | 3-0 |
21-10-2023 | Tubantia | UDI'19/CSU JO13-1 | to | |
14-10-2023 | UDI'19/CSU JO13-1 | Bennekom JO13-1 | co | 0-4 |
07-10-2023 | DOVO JO13-1 | UDI'19/CSU JO13-1 | co | 8-0 |
30-09-2023 | UDI'19/CSU JO13-1 | Baronie JO13-1 | co | 2-3 |
27-09-2023 | NEC VA JO13-2 | UDI'19/CSU JO13-1 | vr | |
23-09-2023 | Quick 1888, JO13-1JM | UDI'19/CSU JO13-1 | co | 3-1 |
20-09-2023 | Helmond Sport JO13-1 | UDI'19/CSU JO13-1 | vr | |
16-09-2023 | OJC ROSMALEN JO13-1 | UDI'19/CSU JO13-1 | be | 8-0 |
09-09-2023 | UDI'19/CSU JO13-1 | Berghem Sport JO13-1 | be | 1-5 |
02-09-2023 | JVC Cuijk JO13-1 | UDI'19/CSU JO13-1 | be | 5-1 |
27-08-2023 | Roosendaal | UDI'19/CSU JO13-1 | to | |
19-08-2023 | Nivo Sparta JO13-1 | UDI'19/CSU JO13-1 | vr | |
be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal