ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO13-4

UDI'19/CSU JO13-4

Programma

Er zijn geen wedstrijden gepland.

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
23-05-2020 DVG JO13-2G UDI'19/CSU JO13-4 co afg.
16-05-2020 UDI'19/CSU JO13-4 Essche Boys JO13-1 co afg.
09-05-2020 Boxtel JO13-2 UDI'19/CSU JO13-4 co afg.
18-04-2020 ODC JO13-2 UDI'19/CSU JO13-4 co afg.
04-04-2020 UDI'19/CSU JO13-4 Avanti'31 JO13-2 co afg.
Datum Thuis Uit Type Uitslag
28-03-2020 B.V.V. JO13-1 UDI'19/CSU JO13-4 co
14-03-2020 UDI'19/CSU JO13-4 Nijnsel/TVE Reclame JO13-1 co
07-03-2020 SCG'18 JO13-2 UDI'19/CSU JO13-4 co 4-1
29-02-2020 UDI'19/CSU JO13-4 Spoord. Boys JO13-1G co 1-6
15-02-2020 UDI'19/CSU JO13-4 Schijndel/DE WIT JO13-2G co 1-3
08-02-2020 Irene JO13-1 UDI'19/CSU JO13-4 co 1-2
07-12-2019 Schijndel/DE WIT JO13-2G UDI'19/CSU JO13-4 co 2-1
30-11-2019 UDI'19/CSU JO13-4 Irene JO13-1 co 2-0
23-11-2019 UDI'19/CSU JO13-4 VOW JO13-1 co 5-2
09-11-2019 UDI'19/CSU JO13-4 Erp JO13-2 co 3-2
02-11-2019 ST Keldonk/Boerdonk JO13-1 UDI'19/CSU JO13-4 co 3-2
26-10-2019 UDI'19/CSU JO13-4 Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-2 co 7-1
12-10-2019 Avanti'31 JO13-2 UDI'19/CSU JO13-4 co 1-1
05-10-2019 UDI'19/CSU JO13-4 DVG JO13-2G co 3-5
28-09-2019 UDI'19/CSU JO13-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3 co 3-1
21-09-2019 Sparta'25 JO13-2 UDI'19/CSU JO13-4 co 2-6
14-09-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3 UDI'19/CSU JO13-4 be 5-1
07-09-2019 UDI'19/CSU JO13-4 Prinses Irene JO13-2G be 3-1
31-08-2019 WHV JO13-1 UDI'19/CSU JO13-4 be 7-1
28-05-2019 UDI'19/CSU JO13-4 VOW JO13-1 co 2-6
25-05-2019 Schijndel/DE WIT JO13-4 UDI'19/CSU JO13-4 co 2-1
04-05-2019 UDI'19/CSU JO13-4 SCMH JO13-1 co 2-6
13-04-2019 Mariahout JO13-2G UDI'19/CSU JO13-4 co 6-2
06-04-2019 UDI'19/CSU JO13-4 ST Keldonk/Boerdonk JO13-1 co 0-6
30-03-2019 UDI'19/CSU JO13-4 Avanti'31 JO13-2 co 0-10
23-03-2019 Irene JO13-1G UDI'19/CSU JO13-4 co 1-3
16-03-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3 UDI'19/CSU JO13-4 co 2-1
16-02-2019 UDI'19/CSU JO13-4 FC de Rakt JO13-2 co
09-02-2019 Schijndel/DE WIT JO13-3G UDI'19/CSU JO13-4 co 2-1
02-02-2019 UDI'19/CSU JO13-5 UDI'19/CSU JO13-4 co 8-1
15-12-2018 UDI'19/CSU JO13-4 Nijnsel/TVE Reclame JO13-1 co 2-2
08-12-2018 UDI'19/CSU JO13-4 Erp JO13-2 co 7-1
24-11-2018 Avesteyn JO13-2G UDI'19/CSU JO13-4 co 1-4
17-11-2018 UDI'19/CSU JO13-4 DVG JO13-3 co 4-1
10-11-2018 Schijndel/DE WIT JO13-4 UDI'19/CSU JO13-4 co 0-0
03-11-2018 UDI'19/CSU JO13-4 Heeswijk JO13-3 co 4-2
06-10-2018 Irene JO13-2 UDI'19/CSU JO13-4 co 0-2
29-09-2018 UDI'19/CSU JO13-4 Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-5 co 3-2
22-09-2018 WEC JO13-2 UDI'19/CSU JO13-4 co 0-3
18-09-2018 FC de Rakt JO13-2 UDI'19/CSU JO13-4 be 3-2
15-09-2018 UDI'19/CSU JO13-4 Festilent JO13-2 be 5-3
01-09-2018 UDI'19/CSU JO13-4 FC Uden JO13-2 be 1-4
02-06-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2 UDI'19/CSU JO13-4 co 4-3
26-05-2018 UDI'19/CSU JO13-4 ST RKVV Keldonk/Boerdonk JO13-1G co 6-7
19-05-2018 Gemert JO13-2 UDI'19/CSU JO13-4 co 4-2
12-05-2018 UDI'19/CSU JO13-4 ELI JO13-1 co 2-3
05-05-2018 Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-2 UDI'19/CSU JO13-4 co 6-1
21-04-2018 Schijndel/DE WIT JO13-2G UDI'19/CSU JO13-4 co 2-3
14-04-2018 UDI'19/CSU JO13-4 Nijnsel/TVE Reclame JO13-1 co 8-2
07-04-2018 Sparta'25 JO13-2 UDI'19/CSU JO13-4 co 5-0
24-03-2018 UDI'19/CSU JO13-4 Boekel Sport JO13-2G co 2-0
17-03-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2 UDI'19/CSU JO13-4 co -
10-03-2018 UDI'19/CSU JO13-4 Handel JO13-1G co 7-0
03-03-2018 Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-2 UDI'19/CSU JO13-4 co -
24-02-2018 UDI'19/CSU JO13-4 SCMH JO13-2 co -
16-12-2017 UDI'19/CSU JO13-4 HVCH JO13-2G be 0-3
09-12-2017 ST Ravenstein/SDDL JO13-2 UDI'19/CSU JO13-4 co -
02-12-2017 UDI'19/CSU JO13-4 FC Uden JO13-2 co 3-2
25-11-2017 Vorstenbossche Boys JO13-1 UDI'19/CSU JO13-4 co 1-3
18-11-2017 UDI'19/CSU JO13-4 De Zwaluw JO13-1 co 1-3
11-11-2017 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-2 UDI'19/CSU JO13-4 co 1-5
28-10-2017 UDI'19/CSU JO13-4 Gassel JO13-1 co 10-1
21-10-2017 Odiliapeel/Braks Groep JO13-1 UDI'19/CSU JO13-4 be 2-4
14-10-2017 Achilles Reek JO13-1G UDI'19/CSU JO13-4 co 0-4
07-10-2017 UDI'19/CSU JO13-4 Festilent JO13-2 co 4-0
23-09-2017 UDI'19/CSU JO13-4 Odiliapeel/Braks Gro JO13-1 co 5-2
16-09-2017 ST Boerdonk/Keldonk JO13-1G UDI'19/CSU JO13-4 be 0-11
09-09-2017 Boekel Sport JO13-3G UDI'19/CSU JO13-4 be 0-14
02-09-2017 UDI'19/CSU JO13-4 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-2 be 3-1

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

3e klasse 03 0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Stand

3e klasse 202 0255 Onder 13 competitie (najaar)

Stand

Groep 3 04 Onder 13 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.