ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen1

UDI'19/CSU JO13-4

UDI'19/CSU JO13-4

Spelers

Maes Beeftink, Mattiz van Berlo, Niels van den Bogaard, Jimi Carels, Sef Frencken, Guus Heeren, Niels van Heezik, Thijmen Hofman, Marijn Maas, Cas Mensink, Mert Ölgün, Cem van der Rijt, Rens Wijdeven, Dex van der Wijst, Josse van 't Wout, Eyobel Yemane

Begeleiding

Erwin Wijdeven (Trainer), Freek van Berlo (Ass. trainer/leider), Patrick van der Wijst (Ass. trainer/leider), Marco van der Rijt (Leider)

Training

Dinsdag19.00 - 20.15

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
11-02-2023 10:15 UDI'19/CSU JO13-4 SJO Vianen Vooruit HBV JO13-1 co
04-03-2023 13:00 EGS'20 JO13-3 UDI'19/CSU JO13-4 co
11-03-2023 10:15 UDI'19/CSU JO13-4 S.V. Oostrum JO13-2JM co
18-03-2023 10:15 UDI'19/CSU JO13-4 SJVV JO13-3 co
01-04-2023 10:15 UDI'19/CSU JO13-4 SIOL JO13-2 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
15-04-2023 08:45 ST SV United/BVV'27/EWC'46/RESIA JO13-3JM UDI'19/CSU JO13-4 co
22-04-2023 10:15 UDI'19/CSU JO13-4 MVC JO13-1 co
13-05-2023 10:15 UDI'19/CSU JO13-4 Juliana Mill JO13-2JM co
20-05-2023 13:00 ST Hapse Boys/De Zwaluw JO13-1 UDI'19/CSU JO13-4 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
04-02-2023 SV Venray JO13-2 UDI'19/CSU JO13-4 co 0-8
28-01-2023 SVOC'01 JO13-1 UDI'19/CSU JO13-4 co 1-9
21-01-2023 UDI'19/CSU JO13-4 UDI'19/CSU JO14-4 vr afg.
21-01-2023 UDI'19/CSU JO13-4 UDI'19/CSU JO13-5 vr afg.
17-12-2022 Avanti'31 JO13-3 UDI'19/CSU JO13-4 co afg.
Datum Thuis Uit Type Uitslag
10-12-2022 UDI'19/CSU JO13-4 Mariahout JO13-1JM co
03-12-2022 WEC JO13-2 UDI'19/CSU JO13-4 co 3-7
26-11-2022 SCG'18 JO13-2 UDI'19/CSU JO13-4 co 1-4
19-11-2022 UDI'19/CSU JO13-4 Schijndel/DE WIT JO13-4 co 7-0
12-11-2022 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4 UDI'19/CSU JO13-4 co 0-10
05-11-2022 UDI'19/CSU JO13-4 Rhode/VSB JO13-3 co 3-4
23-10-2022 UDI'19/CSU / Autumn Cup UDI'19/CSU JO13-4 to 0-0
22-10-2022 Berghem Sport JO13-4 UDI'19/CSU JO13-4 co 0-13
15-10-2022 UDI'19/CSU JO13-4 Juliana Mill JO13-2JM co 10-2
08-10-2022 DAW Schaijk JO13-3JM UDI'19/CSU JO13-4 co 0-10
01-10-2022 Berghem Sport JO13-4 UDI'19/CSU JO13-4 co
24-09-2022 UDI'19/CSU JO13-4 EGS'20 JO13-4JM co 19-0
17-09-2022 Achilles Reek JO13-1 UDI'19/CSU JO13-4 co 6-3
10-09-2022 UDI'19/CSU JO13-4 Juliana Mill JO13-2JM co
03-09-2022 UDI'19/CSU JO13-4 UDI'19/CSU JO13-5 vr 12-0

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

4e klasse (3e fase) 05 0394 Onder 13 (3e fase)

Programma komende week

Stand

4e klasse (2e fase) 04 0393 Onder 13 (2e fase)

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.