ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO13-5

UDI'19/CSU JO13-5

Spelers

Kenan Aktas, Sem Bax, Luuk Bouwmans, Siem van Duijnhoven, Maud van Duren, Stijn Gevers, Guzanio Günal, Gijs van Heertum, Bart van Heezik, Joep Janssen, Tim Kamps, Rens Kessels, Sem Raaijmakers, Jort Smits

Begeleiding

Oguz Günal (Trainer/leider), Edwin Gevers (Ass. trainer/leider), Wim van Heezik (Leider), Twan Bouwmans (Teamscheidsr.)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
26-10-2019 12:00 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-2 UDI'19/CSU JO13-5 co
02-11-2019 10:15 UDI'19/CSU JO13-5 ST Volharding/Sambeek JO13-2 co
09-11-2019 12:15 ST Toxandria/VIOS'38 JO13-1 UDI'19/CSU JO13-5 co
16-11-2019 10:15 UDI'19/CSU JO13-5 SES JO13-1 co
23-11-2019 10:15 UDI'19/CSU JO13-5 Olympia'18 JO13-2G co
Datum Tijd Thuis Uit Type
30-11-2019 12:30 De Zwaluw JO13-1 UDI'19/CSU JO13-5 co
07-12-2019 10:15 UDI'19/CSU JO13-5 Handel JO13-1G co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
12-10-2019 UDI'19/CSU JO13-5 Boekel Sport JO13-2G co 1-1
05-10-2019 ST Constantia/Menos JO13-1 UDI'19/CSU JO13-5 co 1-4
28-09-2019 Boekel Sport JO13-3G UDI'19/CSU JO13-5 co 2-4
21-09-2019 UDI'19/CSU JO13-5 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-2 co 2-2
14-09-2019 VCO JO13-1G UDI'19/CSU JO13-5 be 2-3
Datum Thuis Uit Type Uitslag
07-09-2019 UDI'19/CSU JO13-5 ST Constantia/Menos JO13-1 be 4-2
31-08-2019 SV DWSH'18 JO13-1 UDI'19/CSU JO13-5 be 5-0
25-05-2019 UDI'19/CSU JO13-5 Mariahout JO13-2G co 3-0
18-05-2019 Schijndel/DE WIT JO13-3G UDI'19/CSU JO13-5 co 2-2
08-05-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3 UDI'19/CSU JO13-5 co 1-3
13-04-2019 UDI'19/CSU JO13-5 FC de Rakt JO13-2 co 3-2
06-04-2019 Avanti'31 JO13-2 UDI'19/CSU JO13-5 co 3-3
30-03-2019 ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO13-1 UDI'19/CSU JO13-5 be 3-2
23-03-2019 UDI'19/CSU JO13-5 SCMH JO13-1 co 1-1
16-03-2019 UDI'19/CSU JO13-5 Irene JO13-1G co 3-2
09-03-2019 ST SV Milsbeek/Astrantia JO13-1G UDI'19/CSU JO13-5 be 1-2
23-02-2019 ST Keldonk/Boerdonk JO13-1 UDI'19/CSU JO13-5 co 8-2
16-02-2019 Schijndel/DE WIT JO13-4 UDI'19/CSU JO13-5 co 2-5
09-02-2019 UDI'19/CSU JO13-5 VOW JO13-1 co 6-4
02-02-2019 UDI'19/CSU JO13-5 UDI'19/CSU JO13-4 co 8-1
15-12-2018 UDI'19/CSU JO13-5 sv O.S.S. 1920 JO13-4 co 8-1
12-12-2018 UDI'19/CSU JO13-5 Margriet JO13-5 co 11-0
08-12-2018 UDI'19/CSU JO13-5 Boekel Sport JO13-2G co 15-1
01-12-2018 Nulandia JO13-2 UDI'19/CSU JO13-5 co 0-10
17-11-2018 UDI'19/CSU JO13-5 MOSA'14 JO13-1 co 3-1
10-11-2018 NLC'03 JO13-2G UDI'19/CSU JO13-5 co 0-19
03-11-2018 UDI'19/CSU JO13-5 Berghem Sport JO13-4 co 12-0
27-10-2018 sv O.S.S. 1920 JO13-3 UDI'19/CSU JO13-5 co 2-5
06-10-2018 DAW Schaijk JO13-2G UDI'19/CSU JO13-5 co 3-3
29-09-2018 Maaskantse Boys JO13-1G UDI'19/CSU JO13-5 co 0-3
22-09-2018 UDI'19/CSU JO13-5 HVCH JO13-3G co 2-1
15-09-2018 UDI'19/CSU JO13-5 Erp JO13-2 be 6-0
08-09-2018 UDI'19/CSU JO13-5 FC Uden JO13-3 be 8-0
01-09-2018 Juliana Mill JO13-2 UDI'19/CSU JO13-5 be 0-7
30-05-2018 UDI'19/CSU JO13-5 ST SDDL/Ravenstein JO13-2 co 5-5
26-05-2018 EVVC JO13-1 UDI'19/CSU JO13-5 co 0-8
19-05-2018 UDI'19/CSU JO13-5 Margriet JO13-3G co 7-1
12-05-2018 UDI'19/CSU JO13-5 Prinses Irene JO13-2G co 8-2
09-05-2018 SJO/VITA JO13-2G UDI'19/CSU JO13-5 co 1-11
05-05-2018 UDI'19/CSU JO13-5 ST Herpinia/OKSV JO13-2G co 2-4
19-04-2018 FC Uden JO13-2 UDI'19/CSU JO13-5 co 1-4
14-04-2018 UDI'19/CSU JO13-5 Cito JO13-2 co 9-0
07-04-2018 Margriet JO13-4 UDI'19/CSU JO13-5 co 9-1
24-03-2018 UDI'19/CSU JO13-5 Berghem Sport JO13-4 co 5-0
17-03-2018 UDI'19/CSU JO13-5 ST SDDL/Ravenstein JO13-2 co -
10-03-2018 Nooit Gedacht JO13-2 UDI'19/CSU JO13-5 co 3-1
03-03-2018 UDI'19/CSU JO13-5 ST Herpinia/OKSV JO13-2G co -
24-02-2018 SJO/VITA JO13-2G UDI'19/CSU JO13-5 co -
16-12-2017 SV TOP JO13-3 UDI'19/CSU JO13-5 be 2-2
09-12-2017 UDI'19/CSU JO13-5 UDI'19/CSU JO13-7 co -
02-12-2017 FC Uden JO13-3 UDI'19/CSU JO13-5 co 0-9
25-11-2017 UDI'19/CSU JO13-5 Volkel JO13-2 co 7-2
18-11-2017 ST SC. St. Hubert/De Willy's JO13-1 UDI'19/CSU JO13-5 co 1-9
11-11-2017 UDI'19/CSU JO13-5 Erp JO13-3 co 10-1
04-11-2017 UDI'19/CSU JO13-5 Sparta'25 JO13-5 co 15-1
28-10-2017 Prinses Irene JO13-4 UDI'19/CSU JO13-5 co 0-12
21-10-2017 UDI'19/CSU JO13-5 FC de Rakt JO13-4M be 13-0
14-10-2017 UDI'19/CSU JO13-5 Gemert JO13-6 co 6-0
07-10-2017 Boekel Sport JO13-3G UDI'19/CSU JO13-5 co 1-8
23-09-2017 ST Boerdonk/Keldonk JO13-2G UDI'19/CSU JO13-5 co 0-12
16-09-2017 UDI'19/CSU JO13-5 FC Uden JO13-2 be 5-2
09-09-2017 UDI'19/CSU JO13-5 Cito JO13-2 be 8-0
02-09-2017 Berghem Sport JO13-4 UDI'19/CSU JO13-5 be 1-8

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

3e klasse 102 0255 Onder 13 competitie (najaar)

Programma komende week

Stand

Groep 3 20 Onder 13 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.