ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO13-5

UDI'19/CSU JO13-5

Programma

Er zijn geen wedstrijden gepland.

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
23-05-2020 UDI'19/CSU JO13-5 SJO/SSA VESTA'19 JO13-1 co afg.
16-05-2020 Boekel Sport JO13-2G UDI'19/CSU JO13-5 co afg.
09-05-2020 Nooit Gedacht JO13-2 UDI'19/CSU JO13-5 co afg.
18-04-2020 UDI'19/CSU JO13-5 sv O.S.S. 1920 JO13-4 co afg.
04-04-2020 EVVC JO13-1 UDI'19/CSU JO13-5 co afg.
Datum Thuis Uit Type Uitslag
28-03-2020 UDI'19/CSU JO13-5 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3 co
14-03-2020 UDI'19/CSU JO13-5 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-3 co
07-03-2020 Mariahout JO13-1 UDI'19/CSU JO13-5 co 8-0
15-02-2020 UDI'19/CSU JO13-5 Vorstenbossche Boys JO13-1 co 1-3
08-02-2020 Prinses Irene JO13-2G UDI'19/CSU JO13-5 co 5-1
01-02-2020 UDI'19/CSU JO13-5 Sparta'25 JO13-2 co 3-2
07-12-2019 UDI'19/CSU JO13-5 Handel JO13-1G co 0-4
30-11-2019 De Zwaluw JO13-1 UDI'19/CSU JO13-5 co 1-1
23-11-2019 UDI'19/CSU JO13-5 Olympia'18 JO13-2G co 1-2
16-11-2019 UDI'19/CSU JO13-5 SES JO13-1 co 0-7
09-11-2019 ST Toxandria/VIOS'38 JO13-1 UDI'19/CSU JO13-5 co 0-1
02-11-2019 UDI'19/CSU JO13-5 ST Volharding/Sambeek JO13-2 co 0-5
26-10-2019 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-2 UDI'19/CSU JO13-5 co
26-10-2019 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-2 UDI'19/CSU JO13-5 co
12-10-2019 UDI'19/CSU JO13-5 Boekel Sport JO13-2G co 1-1
05-10-2019 ST Constantia/Menos JO13-1 UDI'19/CSU JO13-5 co 1-4
28-09-2019 Boekel Sport JO13-3G UDI'19/CSU JO13-5 co 2-4
21-09-2019 UDI'19/CSU JO13-5 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-2 co 2-2
14-09-2019 VCO JO13-1G UDI'19/CSU JO13-5 be 2-3
07-09-2019 UDI'19/CSU JO13-5 ST Constantia/Menos JO13-1 be 4-2
31-08-2019 SV DWSH'18 JO13-1 UDI'19/CSU JO13-5 be 5-0
25-05-2019 UDI'19/CSU JO13-5 Mariahout JO13-2G co 3-0
18-05-2019 Schijndel/DE WIT JO13-3G UDI'19/CSU JO13-5 co 2-2
08-05-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3 UDI'19/CSU JO13-5 co 1-3
13-04-2019 UDI'19/CSU JO13-5 FC de Rakt JO13-2 co 3-2
06-04-2019 Avanti'31 JO13-2 UDI'19/CSU JO13-5 co 3-3
30-03-2019 ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO13-1 UDI'19/CSU JO13-5 be 3-2
23-03-2019 UDI'19/CSU JO13-5 SCMH JO13-1 co 1-1
16-03-2019 UDI'19/CSU JO13-5 Irene JO13-1G co 3-2
09-03-2019 ST SV Milsbeek/Astrantia JO13-1G UDI'19/CSU JO13-5 be 1-2
23-02-2019 ST Keldonk/Boerdonk JO13-1 UDI'19/CSU JO13-5 co 8-2
16-02-2019 Schijndel/DE WIT JO13-4 UDI'19/CSU JO13-5 co 2-5
09-02-2019 UDI'19/CSU JO13-5 VOW JO13-1 co 6-4
02-02-2019 UDI'19/CSU JO13-5 UDI'19/CSU JO13-4 co 8-1
15-12-2018 UDI'19/CSU JO13-5 sv O.S.S. 1920 JO13-4 co 8-1
12-12-2018 UDI'19/CSU JO13-5 Margriet JO13-5 co 11-0
08-12-2018 UDI'19/CSU JO13-5 Boekel Sport JO13-2G co 15-1
01-12-2018 Nulandia JO13-2 UDI'19/CSU JO13-5 co 0-10
17-11-2018 UDI'19/CSU JO13-5 MOSA'14 JO13-1 co 3-1
10-11-2018 NLC'03 JO13-2G UDI'19/CSU JO13-5 co 0-19
03-11-2018 UDI'19/CSU JO13-5 Berghem Sport JO13-4 co 12-0
27-10-2018 sv O.S.S. 1920 JO13-3 UDI'19/CSU JO13-5 co 2-5
06-10-2018 DAW Schaijk JO13-2G UDI'19/CSU JO13-5 co 3-3
29-09-2018 Maaskantse Boys JO13-1G UDI'19/CSU JO13-5 co 0-3
22-09-2018 UDI'19/CSU JO13-5 HVCH JO13-3G co 2-1
15-09-2018 UDI'19/CSU JO13-5 Erp JO13-2 be 6-0
08-09-2018 UDI'19/CSU JO13-5 FC Uden JO13-3 be 8-0
01-09-2018 Juliana Mill JO13-2 UDI'19/CSU JO13-5 be 0-7
30-05-2018 UDI'19/CSU JO13-5 ST SDDL/Ravenstein JO13-2 co 5-5
26-05-2018 EVVC JO13-1 UDI'19/CSU JO13-5 co 0-8
19-05-2018 UDI'19/CSU JO13-5 Margriet JO13-3G co 7-1
12-05-2018 UDI'19/CSU JO13-5 Prinses Irene JO13-2G co 8-2
09-05-2018 SJO/VITA JO13-2G UDI'19/CSU JO13-5 co 1-11
05-05-2018 UDI'19/CSU JO13-5 ST Herpinia/OKSV JO13-2G co 2-4
19-04-2018 FC Uden JO13-2 UDI'19/CSU JO13-5 co 1-4
14-04-2018 UDI'19/CSU JO13-5 Cito JO13-2 co 9-0
07-04-2018 Margriet JO13-4 UDI'19/CSU JO13-5 co 9-1
24-03-2018 UDI'19/CSU JO13-5 Berghem Sport JO13-4 co 5-0
17-03-2018 UDI'19/CSU JO13-5 ST SDDL/Ravenstein JO13-2 co -
10-03-2018 Nooit Gedacht JO13-2 UDI'19/CSU JO13-5 co 3-1
03-03-2018 UDI'19/CSU JO13-5 ST Herpinia/OKSV JO13-2G co -
24-02-2018 SJO/VITA JO13-2G UDI'19/CSU JO13-5 co -
16-12-2017 SV TOP JO13-3 UDI'19/CSU JO13-5 be 2-2
09-12-2017 UDI'19/CSU JO13-5 UDI'19/CSU JO13-7 co -
02-12-2017 FC Uden JO13-3 UDI'19/CSU JO13-5 co 0-9
25-11-2017 UDI'19/CSU JO13-5 Volkel JO13-2 co 7-2
18-11-2017 ST SC. St. Hubert/De Willy's JO13-1 UDI'19/CSU JO13-5 co 1-9
11-11-2017 UDI'19/CSU JO13-5 Erp JO13-3 co 10-1
04-11-2017 UDI'19/CSU JO13-5 Sparta'25 JO13-5 co 15-1
28-10-2017 Prinses Irene JO13-4 UDI'19/CSU JO13-5 co 0-12
21-10-2017 UDI'19/CSU JO13-5 FC de Rakt JO13-4M be 13-0
14-10-2017 UDI'19/CSU JO13-5 Gemert JO13-6 co 6-0
07-10-2017 Boekel Sport JO13-3G UDI'19/CSU JO13-5 co 1-8
23-09-2017 ST Boerdonk/Keldonk JO13-2G UDI'19/CSU JO13-5 co 0-12
16-09-2017 UDI'19/CSU JO13-5 FC Uden JO13-2 be 5-2
09-09-2017 UDI'19/CSU JO13-5 Cito JO13-2 be 8-0
02-09-2017 Berghem Sport JO13-4 UDI'19/CSU JO13-5 be 1-8

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

3e klasse 06 0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Stand

3e klasse 102 0255 Onder 13 competitie (najaar)

Stand

Groep 3 20 Onder 13 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.