ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO13-6

UDI'19/CSU JO13-6

Programma

Er zijn geen wedstrijden gepland.

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
23-05-2020 UDI'19/CSU JO13-6 Handel JO13-1G co afg.
16-05-2020 Gemert JO13-4 UDI'19/CSU JO13-6 co afg.
09-05-2020 UDI'19/CSU JO13-6 JVC Cuijk JO13-2 co afg.
18-04-2020 ST Fiducia/Elsendorp JO13-1 UDI'19/CSU JO13-6 co afg.
04-04-2020 Vitesse'08 JO13-2 UDI'19/CSU JO13-6 co afg.
Datum Thuis Uit Type Uitslag
28-03-2020 UDI'19/CSU JO13-6 Milheezer Boys JO13-1G co
14-03-2020 ST Herpinia/OKSV JO13-2 UDI'19/CSU JO13-6 co
07-03-2020 UDI'19/CSU JO13-6 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-2 co 4-3
15-02-2020 MVC JO13-1G UDI'19/CSU JO13-6 co 3-2
08-02-2020 UDI'19/CSU JO13-6 Olympia'18 JO13-2G co 5-2
01-02-2020 SIOL JO13-1 UDI'19/CSU JO13-6 co 6-3
07-12-2019 UDI'19/CSU JO13-6 MOSA'14 JO13-1 co
07-12-2019 UDI'19/CSU JO13-6 MOSA'14 JO13-1 co
30-11-2019 NLC'03 JO13-2 UDI'19/CSU JO13-6 co 0-16
23-11-2019 VCO JO13-1G UDI'19/CSU JO13-6 co 0-3
16-11-2019 UDI'19/CSU JO13-6 Margriet JO13-5 co 6-2
09-11-2019 OSS'20 JO13-5 UDI'19/CSU JO13-6 co 0-8
02-11-2019 UDI'19/CSU JO13-6 TOP JO13-2 co 4-0
26-10-2019 SJO/VITA JO13-1G UDI'19/CSU JO13-6 co 1-8
12-10-2019 UDI'19/CSU JO13-6 ST Herpinia/OKSV JO13-2 co 4-3
05-10-2019 Festilent JO13-2 UDI'19/CSU JO13-6 co 1-9
28-09-2019 HVCH JO13-3 UDI'19/CSU JO13-6 co 6-1
21-09-2019 UDI'19/CSU JO13-6 FC Uden JO13-2 co 14-1
14-09-2019 UDI'19/CSU JO13-6 Boekel Sport JO13-4 be 10-0
07-09-2019 FC Uden JO13-2 UDI'19/CSU JO13-6 be
31-08-2019 UDI'19/CSU JO13-6 Gemert JO13-4 be 3-6
25-05-2019 UDI'19/CSU JO13-6M OSS'20 JO13-5M co 4-2
18-05-2019 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-3M UDI'19/CSU JO13-6M co 5-2
04-05-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-7M UDI'19/CSU JO13-6M co 1-3
13-04-2019 Boekel Sport JO13-3M UDI'19/CSU JO13-6M co 1-1
06-04-2019 UDI'19/CSU JO13-6M Margriet JO13-6M co 2-2
30-03-2019 UDI'19/CSU JO13-6M Berghem Sport JO13-5M co 3-5
23-03-2019 SES JO13-2M UDI'19/CSU JO13-6M co 5-3
16-03-2019 OSS'20 JO13-5M UDI'19/CSU JO13-6M co 2-2
23-02-2019 UDI'19/CSU JO13-6M ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-3M co 0-3
16-02-2019 Berghem Sport JO13-5M UDI'19/CSU JO13-6M co 2-5
09-02-2019 UDI'19/CSU JO13-6M Blauw Geel'38/JUMBO JO13-7M co 9-2
02-02-2019 UDI'19/CSU JO13-6M Berghem Sport JO13-5M co
01-12-2018 UDI'19/CSU JO13-6M VOW JO13-2M co 13-1
24-11-2018 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-3M UDI'19/CSU JO13-6M co 3-3
10-11-2018 UDI'19/CSU JO13-6M SES JO13-2M co 1-0
03-11-2018 Boekel Sport JO13-3M UDI'19/CSU JO13-6M co 1-2
27-10-2018 UDI'19/CSU JO13-6M Margriet JO13-6M co 1-2
06-10-2018 UDI'19/CSU JO13-6M OSS'20 JO13-5M co 6-2
29-09-2018 UDI'19/CSU JO13-6M Berghem Sport JO13-5M co 5-1
15-09-2018 SES JO13-2M UDI'19/CSU JO13-6M be 2-1
08-09-2018 UDI'19/CSU JO13-6M ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-3M be 1-3
01-09-2018 Boekel Sport JO13-3M UDI'19/CSU JO13-6M be 1-4
30-05-2018 UDI'19/CSU JO13-6 NLC'03 JO13-2 co 1-6
26-05-2018 UDI'19/CSU JO13-6 Berghem Sport JO13-3 co 4-3
12-05-2018 sv O.S.S. 1920 JO13-5 UDI'19/CSU JO13-6 co 3-1
09-05-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-7 UDI'19/CSU JO13-6 co 5-3
21-04-2018 UDI'19/CSU JO13-6 Avesteyn JO13-3G co 5-0
19-04-2018 HVCH JO13-4G UDI'19/CSU JO13-6 co 3-2
14-04-2018 HVCH JO13-5 UDI'19/CSU JO13-6 co
07-04-2018 UDI'19/CSU JO13-6 Festilent JO13-2 co 4-4
24-03-2018 WHV JO13-1G UDI'19/CSU JO13-6 co 4-2
17-03-2018 HVCH JO13-4G UDI'19/CSU JO13-6 co -
10-03-2018 UDI'19/CSU JO13-6 sv O.S.S. 1920 JO13-4 co 2-13
03-03-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-7 UDI'19/CSU JO13-6 co -
24-02-2018 UDI'19/CSU JO13-6 NLC'03 JO13-2 co -
09-12-2017 FC de Rakt JO13-3 UDI'19/CSU JO13-6 co -
02-12-2017 UDI'19/CSU JO13-6 Margriet JO13-9 co 21-0
25-11-2017 sv O.S.S. 1920 JO13-5 UDI'19/CSU JO13-6 co 3-1
18-11-2017 UDI'19/CSU JO13-6 SV TOP JO13-4 co 9-1
11-11-2017 DAW JO13-4 UDI'19/CSU JO13-6 co 4-13
04-11-2017 Margriet JO13-6 UDI'19/CSU JO13-6 co 6-2
28-10-2017 UDI'19/CSU JO13-6 HVCH JO13-5 co 5-3
14-10-2017 Prinses Irene JO13-3 UDI'19/CSU JO13-6 co 15-1
07-10-2017 UDI'19/CSU JO13-6 Festilent JO13-3G co 12-0
30-09-2017 Nulandia JO13-3G UDI'19/CSU JO13-6 co 1-5
23-09-2017 UDI'19/CSU JO13-6 Berghem Sport JO13-4 co 5-7
20-09-2017 MOSA'14 JO13-1 UDI'19/CSU JO13-6 be 9-1
16-09-2017 UDI'19/CSU JO13-6 ST Ravenstein/SDDL JO13-2 be 0-11
02-09-2017 UDI'19/CSU JO13-6 Achilles Reek JO13-1G be 0-10

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

3e klasse 07 0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Stand

4e klasse 101 0255 Onder 13 competitie (najaar)

Stand

Groep 4 20 Onder 13 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.