ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO13-6

UDI'19/CSU JO13-6

Spelers

Mohammed Balde, Timo van de Burgt, Ryan Daams, Arda Güzel, Joppe Hendriks, Karsten Hoff, Fabian Maas, Chayenne Meeuwissen, Jip Onverwacht, Sohan Raktoe, Jurre Thiel, Skip van Tienen, Jorg Verhagen, Jens Versteeg

Begeleiding

Charles Meeuwissen (Trainer), Martijn van Tienen (Leider), Ischa van de Burgt (Ass. scheidsr.)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
26-10-2019 11:00 SJO/VITA JO13-1G UDI'19/CSU JO13-6 co
02-11-2019 10:15 UDI'19/CSU JO13-6 TOP JO13-2 co
09-11-2019 10:00 OSS'20 JO13-5 UDI'19/CSU JO13-6 co
16-11-2019 10:15 UDI'19/CSU JO13-6 Margriet JO13-5 co
23-11-2019 11:00 VCO JO13-1G UDI'19/CSU JO13-6 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
30-11-2019 11:30 NLC'03 JO13-2 UDI'19/CSU JO13-6 co
07-12-2019 10:15 UDI'19/CSU JO13-6 MOSA'14 JO13-1 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
12-10-2019 UDI'19/CSU JO13-6 ST Herpinia/OKSV JO13-2 co 4-3
05-10-2019 Festilent JO13-2 UDI'19/CSU JO13-6 co 1-9
28-09-2019 HVCH JO13-3 UDI'19/CSU JO13-6 co 6-1
21-09-2019 UDI'19/CSU JO13-6 FC Uden JO13-2 co 14-1
14-09-2019 UDI'19/CSU JO13-6 Boekel Sport JO13-4 be 10-0
Datum Thuis Uit Type Uitslag
07-09-2019 FC Uden JO13-2 UDI'19/CSU JO13-6 be
31-08-2019 UDI'19/CSU JO13-6 Gemert JO13-4 be 3-6
25-05-2019 UDI'19/CSU JO13-6M OSS'20 JO13-5M co 4-2
18-05-2019 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-3M UDI'19/CSU JO13-6M co 5-2
04-05-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-7M UDI'19/CSU JO13-6M co 1-3
13-04-2019 Boekel Sport JO13-3M UDI'19/CSU JO13-6M co 1-1
06-04-2019 UDI'19/CSU JO13-6M Margriet JO13-6M co 2-2
30-03-2019 UDI'19/CSU JO13-6M Berghem Sport JO13-5M co 3-5
23-03-2019 SES JO13-2M UDI'19/CSU JO13-6M co 5-3
16-03-2019 OSS'20 JO13-5M UDI'19/CSU JO13-6M co 2-2
23-02-2019 UDI'19/CSU JO13-6M ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-3M co 0-3
16-02-2019 Berghem Sport JO13-5M UDI'19/CSU JO13-6M co 2-5
09-02-2019 UDI'19/CSU JO13-6M Blauw Geel'38/JUMBO JO13-7M co 9-2
02-02-2019 UDI'19/CSU JO13-6M Berghem Sport JO13-5M co
01-12-2018 UDI'19/CSU JO13-6M VOW JO13-2M co 13-1
24-11-2018 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-3M UDI'19/CSU JO13-6M co 3-3
10-11-2018 UDI'19/CSU JO13-6M SES JO13-2M co 1-0
03-11-2018 Boekel Sport JO13-3M UDI'19/CSU JO13-6M co 1-2
27-10-2018 UDI'19/CSU JO13-6M Margriet JO13-6M co 1-2
06-10-2018 UDI'19/CSU JO13-6M OSS'20 JO13-5M co 6-2
29-09-2018 UDI'19/CSU JO13-6M Berghem Sport JO13-5M co 5-1
15-09-2018 SES JO13-2M UDI'19/CSU JO13-6M be 2-1
08-09-2018 UDI'19/CSU JO13-6M ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-3M be 1-3
01-09-2018 Boekel Sport JO13-3M UDI'19/CSU JO13-6M be 1-4
30-05-2018 UDI'19/CSU JO13-6 NLC'03 JO13-2 co 1-6
26-05-2018 UDI'19/CSU JO13-6 Berghem Sport JO13-3 co 4-3
12-05-2018 sv O.S.S. 1920 JO13-5 UDI'19/CSU JO13-6 co 3-1
09-05-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-7 UDI'19/CSU JO13-6 co 5-3
21-04-2018 UDI'19/CSU JO13-6 Avesteyn JO13-3G co 5-0
19-04-2018 HVCH JO13-4G UDI'19/CSU JO13-6 co 3-2
14-04-2018 HVCH JO13-5 UDI'19/CSU JO13-6 co
07-04-2018 UDI'19/CSU JO13-6 Festilent JO13-2 co 4-4
24-03-2018 WHV JO13-1G UDI'19/CSU JO13-6 co 4-2
17-03-2018 HVCH JO13-4G UDI'19/CSU JO13-6 co -
10-03-2018 UDI'19/CSU JO13-6 sv O.S.S. 1920 JO13-4 co 2-13
03-03-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-7 UDI'19/CSU JO13-6 co -
24-02-2018 UDI'19/CSU JO13-6 NLC'03 JO13-2 co -
09-12-2017 FC de Rakt JO13-3 UDI'19/CSU JO13-6 co -
02-12-2017 UDI'19/CSU JO13-6 Margriet JO13-9 co 21-0
25-11-2017 sv O.S.S. 1920 JO13-5 UDI'19/CSU JO13-6 co 3-1
18-11-2017 UDI'19/CSU JO13-6 SV TOP JO13-4 co 9-1
11-11-2017 DAW JO13-4 UDI'19/CSU JO13-6 co 4-13
04-11-2017 Margriet JO13-6 UDI'19/CSU JO13-6 co 6-2
28-10-2017 UDI'19/CSU JO13-6 HVCH JO13-5 co 5-3
14-10-2017 Prinses Irene JO13-3 UDI'19/CSU JO13-6 co 15-1
07-10-2017 UDI'19/CSU JO13-6 Festilent JO13-3G co 12-0
30-09-2017 Nulandia JO13-3G UDI'19/CSU JO13-6 co 1-5
23-09-2017 UDI'19/CSU JO13-6 Berghem Sport JO13-4 co 5-7
20-09-2017 MOSA'14 JO13-1 UDI'19/CSU JO13-6 be 9-1
16-09-2017 UDI'19/CSU JO13-6 ST Ravenstein/SDDL JO13-2 be 0-11
02-09-2017 UDI'19/CSU JO13-6 Achilles Reek JO13-1G be 0-10

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

4e klasse 101 0255 Onder 13 competitie (najaar)

Programma komende week

Stand

Groep 4 20 Onder 13 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.