ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO14-1

UDI'19/CSU JO14-1

Spelers

Willem Arts, Natnael Berih, Maud van Duren, Sven van der Heijden, Tijs van der Horst, Bas Kuipers, Ted Lablans, Jamie Peters, Kick School, Joy Takken, Jimmy Toet, Kieran Wassink, Thijs Wilbers

Begeleiding

Jorg Verhoeven (Trainer), Mart Beekmans (Ass. trainer), Robbie Wilbers (Leider), Mark School (Ass. scheidsr.)

Programma

Er zijn geen wedstrijden gepland.

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
11-06-2022 BZS UDI'19/CSU JO14-1 to
01-06-2022 UDI'19/CSU JO14-1 KNVB LANDELIJK ONDER 14 yc 0-0
28-05-2022 UDI'19/CSU JO14-1 Berghem Sport JO14-1 co 2-10
21-05-2022 SV Capelle JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 6-0
14-05-2022 UDI'19/CSU JO14-1 SBC JO14-1 co 3-0
Datum Thuis Uit Type Uitslag
07-05-2022 Venlosche Boys JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 vr
16-04-2022 UDI'19/CSU / Easter Open UDI'19/CSU JO14-1 to
12-04-2022 BZS JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 7-2
09-04-2022 Berghem Sport JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 2-0
02-04-2022 UDI'19/CSU JO14-1 SV Capelle JO14-1 co 2-5
26-03-2022 SBC JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 0-4
19-03-2022 UDI'19/CSU JO14-1 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-1JM vr 2-5
12-03-2022 UDI'19/CSU JO14-1 BZS JO14-1 co 1-1
05-03-2022 UDI'19/CSU JO14-1 Quick 1888 JO14-1 vr 0-6
19-02-2022 S.V. Brandevoort JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 5-2
12-02-2022 UDI'19/CSU JO14-1 TSC JO14-1 co 2-1
07-02-2022 UDI'19/CSU JO14-1 Quick 1888 JO14-1 vr
05-02-2022 S.V. Brandevoort JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co
29-01-2022 UDI'19/CSU JO14-1 Margriet JO14-1 co 0-2
22-01-2022 Venlosche Boys JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 vr
22-01-2022 UDI'19/CSU JO13-1 UDI'19/CSU JO14-1 vr 1-4
15-01-2022 UDI'19/CSU JO14-1 Quick 1888 JO14-1 vr
15-01-2022 Quick 1888 JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 vr
15-01-2022 toernooi Focus '07 UDI'19/CSU JO14-1 to
08-01-2022 toernooi DHSC UDI'19/CSU JO14-1 to
18-12-2021 UDI'19/CSU JO14-1 TSC JO14-1 co
18-12-2021 BZS JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 vr
11-12-2021 UDI'19/CSU JO14-1 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-1JM vr 3-3
11-12-2021 S.V. Brandevoort JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co
06-12-2021 UDI'19/CSU JO14-1 Margriet JO14-1 co
27-11-2021 UDI'19/CSU JO14-1 Margriet JO14-1 co
20-11-2021 UDI'19/CSU JO14-1 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-1JM vr
20-11-2021 UDI'19/CSU JO14-1 SBC JO14-1 vr 7-1
13-11-2021 UDI'19/CSU JO14-1 RBC JO14-1 co 4-4
06-11-2021 Scharn JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 4-2
30-10-2021 UDI'19/CSU JO14-1 sv O.S.S. 1920 JO14-1 co 1-1
16-10-2021 UDI'19/CSU JO14-1 S.V. Brandevoort JO14-1 co 1-1
09-10-2021 TSC JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 7-0
02-10-2021 sv O.S.S. 1920 JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 2-0
25-09-2021 UDI'19/CSU JO14-1 Scharn JO14-1 co 7-2
18-09-2021 RBC JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 7-1
11-09-2021 SV De Braak JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 vr
04-09-2021 Margriet JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 5-0
01-09-2021 UDI'19/CSU JO14-1 Orion JO14-1 vr 5-1
28-08-2021 UDI'19/CSU JO14-1 FC Jeugd JO14-1 vr 1-2

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

Hoofdklasse C 0313 Onder 14 (voorjaar A-cat)

Stand

Divisie 3 F 0248 Onder 14 (najaar A-cat)

Stand

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.