ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO14-1

UDI'19/CSU JO14-1

Programma

Er zijn geen wedstrijden gepland.

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
23-05-2020 UDI'19/CSU JO14-1 Gemert JO14-1 co afg.
16-05-2020 SV TOP JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co afg.
09-05-2020 Scharn JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co afg.
18-04-2020 UDI'19/CSU JO14-1 SBC JO14-1 co afg.
04-04-2020 UNA JO14-1G UDI'19/CSU JO14-1 co afg.
Datum Thuis Uit Type Uitslag
28-03-2020 UDI'19/CSU JO14-1 Margriet JO14-1 co
21-03-2020 SV Unitas'59 JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co
14-03-2020 S.V. Brandevoort JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co
07-03-2020 SV Unitas'59 JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co
15-02-2020 UDI'19/CSU JO14-1 TEC JO14-1 co 0-2
01-02-2020 UDI'19/CSU JO14-1 TSC JO14-1 co 2-3
14-12-2019 Margriet JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 4-2
30-11-2019 UDI'19/CSU JO14-1 UNA JO14-1G co 1-5
23-11-2019 UDI'19/CSU JO14-1 S.V. Brandevoort JO14-1 co 2-3
16-11-2019 TEC JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 8-4
02-11-2019 Gemert JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 1-4
26-10-2019 UDI'19/CSU JO14-1 SV TOP JO14-1 co 2-3
20-10-2019 UDI'19/CSU JO14-1 SV TOP JO14-1 to
19-10-2019 UDI'19/CSU JO14-1 SV TOP JO14-1 to
12-10-2019 SBC JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 8-1
05-10-2019 UDI'19/CSU JO14-1 SV Unitas'59 JO14-1 co 2-3
28-09-2019 UDI'19/CSU JO14-1 Scharn JO14-1 co 6-0
21-09-2019 TSC JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 6-0
14-09-2019 S.V. Brandevoort JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 be 5-4
07-09-2019 UDI'19/CSU JO14-1 HVCH JO14-1 be 6-0
31-08-2019 JVC Cuijk JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 be 5-1
25-05-2019 Mierlo Hout JO14-1G UDI'19/CSU JO14-1 co 2-7
18-05-2019 UDI'19/CSU JO14-1 HVCH JO14-1 co 4-0
04-05-2019 UDI'19/CSU JO14-1 SV TOP JO14-1 co 5-1
13-04-2019 Wittenhorst JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 0-3
06-04-2019 UDI'19/CSU JO14-1 UNA JO14-1 co 1-1
23-03-2019 R.K.S.V. Sparta'25 JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 2-1
16-03-2019 S.V. Brandevoort JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 1-2
23-02-2019 UDI'19/CSU JO14-1 RKSV Nuenen JO14-1 co 6-0
16-02-2019 UDI'19/CSU JO14-1 JVC Cuijk JO14-1 co 5-2
09-02-2019 Gemert JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 2-4
02-02-2019 Brabantia JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 0-1
15-12-2018 UDI'19/CSU JO14-1 Bruheze JO15-1 be 0-4
08-12-2018 UDI'19/CSU JO14-1 Brabantia JO14-1 co 2-0
01-12-2018 Wittenhorst JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 4-1
24-11-2018 UDI'19/CSU JO14-1 Sparta'25 JO14-1 co 3-0
17-11-2018 UDI'19/CSU JO14-1 S.V. Brandevoort JO14-1 co 4-3
10-11-2018 Margriet JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 0-4
03-11-2018 UDI'19/CSU JO14-1 UNA JO14-1 co 5-2
27-10-2018 RKSV Nuenen JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 3-0
20-10-2018 UDI'19/CSU JO14-1 WEC JO15-1G be 3-2
13-10-2018 UDI'19/CSU JO14-1 JVC Cuijk JO14-1 co 4-0
06-10-2018 Sportclub Irene JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 1-5
29-09-2018 SV TOP JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 1-4
22-09-2018 UDI'19/CSU JO14-1 Gemert JO14-1 co 3-0
15-09-2018 UDI'19/CSU JO14-1 HVCH JO14-1 be 5-1
08-09-2018 UDI'19/CSU JO14-1 Gemert JO14-1 be 1-1
01-09-2018 JVC Cuijk JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 be 0-2
26-05-2018 UDI'19/CSU JO14-1 Emplina JO14-2 co 2-1
23-05-2018 HVCH JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 0-5
19-05-2018 Sportclub Irene JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 4-0
16-05-2018 Gemert JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 3-0
05-05-2018 TGG JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 5-2
28-04-2018 UDI'19/CSU JO14-1 Brabantia JO14-1 co 1-1
21-04-2018 UDI'19/CSU JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 co 0-4
14-04-2018 Olympia'18 JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 0-2
07-04-2018 UDI'19/CSU JO14-1 Unitas'59 JO14-1 co 1-1
24-03-2018 Beerse Boys JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 2-2
17-03-2018 Gemert JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co -
10-03-2018 UDI'19/CSU JO14-1 Venlosche Boys JO14-1 co 0-4
03-03-2018 TGG JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co -
24-02-2018 UDI'19/CSU JO14-1 Brabantia JO14-1 co -
09-12-2017 Emplina JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co -
02-12-2017 UDI'19/CSU JO14-1 UNA JO14-1 co 1-3
25-11-2017 Unitas'59 JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 5-1
18-11-2017 UDI'19/CSU JO14-1 SV Venray JO14-1G co 0-3
11-11-2017 Wittenhorst JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 4-3
04-11-2017 ODC JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 3-1
28-10-2017 UDI'19/CSU JO14-1 Nivo Sparta JO14-1 co 0-1
14-10-2017 UDI'19/CSU JO14-1 FC Engelen JO14-1 co 2-4
07-10-2017 S.V. Brandevoort JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 6-1
30-09-2017 UDI'19/CSU JO14-1 JVC Cuijk JO14-1 co 1-5
23-09-2017 Gemert JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 1-1
16-09-2017 UDI'19/CSU JO14-1 Margriet JO14-1 be 2-4
09-09-2017 HVCH JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 be 0-3
02-09-2017 UDI'19/CSU JO14-1 JVC Cuijk JO14-1 be 5-8

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

4e divisie A 0246 Onder 14 competitie (A-cat)

Stand

Groep 1 1 B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.