ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO15-3

UDI'19/CSU JO15-3

Programma

Er zijn geen wedstrijden gepland.

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
23-05-2020 Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 co afg.
16-05-2020 UDI'19/CSU JO15-3 SV TOP JO15-2 co afg.
09-05-2020 Juliana Mill JO15-1G UDI'19/CSU JO15-3 co afg.
18-04-2020 Schijndel/DE WIT JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 co afg.
04-04-2020 UDI'19/CSU JO15-3 WEC JO15-1G co afg.
Datum Thuis Uit Type Uitslag
28-03-2020 sv O.S.S. 1920 JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 co
14-03-2020 UDI'19/CSU JO15-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2 co
07-03-2020 SJO/SSA VESTA'19 JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co 0-6
15-02-2020 UDI'19/CSU JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-3 co 0-7
08-02-2020 SV BLC JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co 4-2
01-02-2020 UDI'19/CSU JO15-3 SJO/VITA JO15-1G co 3-1
14-12-2019 Juliana Mill JO15-1G UDI'19/CSU JO15-3 co
14-12-2019 Juliana Mill JO15-1G UDI'19/CSU JO15-3 co
07-12-2019 WEC JO15-1G UDI'19/CSU JO15-3 co 0-4
30-11-2019 Juliana Mill JO15-1G UDI'19/CSU JO15-3 co
30-11-2019 Juliana Mill JO15-1G UDI'19/CSU JO15-3 co
23-11-2019 UDI'19/CSU JO15-3 Festilent JO15-1 co
23-11-2019 UDI'19/CSU JO15-3 Festilent JO15-1 co
16-11-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 co 0-3
09-11-2019 UDI'19/CSU JO15-3 Avanti'31 JO15-2 co 5-2
02-11-2019 UDI'19/CSU JO15-3 Vorstenbossche Boys JO15-1 co 6-0
26-10-2019 FC Uden JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co 3-0
12-10-2019 UDI'19/CSU JO15-3 HVCH JO15-2 co 4-3
05-10-2019 UDI'19/CSU JO15-4 UDI'19/CSU JO15-3 co 1-2
28-09-2019 UDI'19/CSU JO15-3 Erp JO15-1 co 1-5
21-09-2019 sv O.S.S. 1920 JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 co 2-0
14-09-2019 UDI'19/CSU JO15-3 FC de Rakt JO15-1 be 0-6
10-09-2019 UDI'19/CSU JO15-3 FC Uden JO15-1 be 2-2
07-09-2019 UDI'19/CSU JO15-3 FC Uden JO15-1 be
07-09-2019 UDI'19/CSU JO15-3 FC Uden JO15-1 be
31-08-2019 Volkel JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 be 5-4
01-06-2019 UDI'19/CSU JO15-3 sv O.S.S. 1920 JO15-2 co 5-1
27-05-2019 UDI'19/CSU JO15-3 Heeswijk JO15-1 co 1-3
25-05-2019 Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 co 3-1
18-05-2019 UDI'19/CSU JO15-3 Avanti'31 JO15-2 co 3-0
13-04-2019 Berghem Sport JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 co 1-4
06-04-2019 UDI'19/CSU JO15-3 FC de Rakt JO15-1 co 0-0
23-03-2019 DAW Schaijk JO15-2G UDI'19/CSU JO15-3 co 2-0
16-03-2019 Schijndel/DE WIT JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 co 4-0
16-02-2019 UDI'19/CSU JO15-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2 co 2-2
09-02-2019 FC Uden JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co 2-2
02-02-2019 Nulandia JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co 4-1
15-12-2018 UDI'19/CSU JO15-3 Cito JO15-1 co 2-0
08-12-2018 UDI'19/CSU JO15-3 FC Uden JO15-1 co 3-0
01-12-2018 sv O.S.S. 1920 JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 co 0-1
24-11-2018 UDI'19/CSU JO15-3 SES JO15-1 co 1-1
17-11-2018 UDI'19/CSU JO15-3 Berghem Sport JO15-2 co 3-2
03-11-2018 UDI'19/CSU JO15-3 Margriet JO15-2G co 2-0
27-10-2018 Juliana Mill JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co 2-5
13-10-2018 UDI'19/CSU JO15-3 Venhorst JO15-1 co 0-2
06-10-2018 ST Ravenstein/SDDL JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co
29-09-2018 SV TOP JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 co 3-2
15-09-2018 FC de Rakt JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 be 0-8
08-09-2018 FC Uden JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 be 1-0
01-09-2018 UDI'19/CSU JO15-3 Prinses Irene JO15-2 be 24-0
31-05-2018 UDI'19/CSU JO15-3 FC Uden JO15-2 co 6-2
26-05-2018 HVCH JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 co 2-13
19-05-2018 UDI'19/CSU JO15-3 sv O.S.S. 1920 JO15-2 co 3-4
12-05-2018 UDI'19/CSU JO15-3 Nooit Gedacht JO15-1 co 5-10
09-05-2018 Ruwaard JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co 2-1
05-05-2018 UDI'19/CSU JO15-3 ST SDDL/Ravenstein JO15-1 co 2-6
21-04-2018 SV TOP JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 co 7-3
14-04-2018 Volkel JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co 0-6
07-04-2018 UDI'19/CSU JO15-3 Nulandia JO15-1 co 2-2
24-03-2018 Festilent JO15-1G UDI'19/CSU JO15-3 co 4-2
17-03-2018 UDI'19/CSU JO15-3 FC Uden JO15-2 co -
10-03-2018 SJO/VITA JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co 2-5
03-03-2018 UDI'19/CSU JO15-3 ST SDDL/Ravenstein JO15-1 co -
24-02-2018 Ruwaard JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co -
09-12-2017 Ruwaard JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co -
02-12-2017 UDI'19/CSU JO15-3 Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2 co 2-2
25-11-2017 FC Uden JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co 6-1
18-11-2017 UDI'19/CSU JO15-3 Boskant JO15-1 co 3-2
11-11-2017 Festilent JO15-1G UDI'19/CSU JO15-3 co 4-3
04-11-2017 UDI'19/CSU JO15-3 Heeswijk JO15-1 co 4-0
21-10-2017 FC Uden JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 be 5-2
14-10-2017 UDI'19/CSU JO15-3 FC de Rakt JO15-2 co 6-2
07-10-2017 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3 UDI'19/CSU JO15-3 co 2-1
30-09-2017 UDI'19/CSU JO15-3 Avanti'31 JO15-2 co 4-0
23-09-2017 ST Ravenstein/SDDL JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co 4-0
16-09-2017 JVC Cuijk JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 be
13-09-2017 Achilles Reek JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 be 1-11
02-09-2017 UDI'19/CSU JO15-3 De Zwaluw JO15-1 be 8-0

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

2e klasse 11 0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Stand

2e klasse 1 0245 Onder 15 competitie (najaar)

Stand

Groep 2 55 Onder 15 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.