ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO15-3

UDI'19/CSU JO15-3

Spelers

Jens van den Akker, Souleyman Balde, Mees Bouwmans, Finn Cuijpers, Tygo Donkers, Robbert van Gaal, Boris Geerdsema, Ruben de Glopper, Amir Hassanzadeh, Tim Klok, Sep Maassen, Talha Moeniralam, Siem Raaijmakers, Suus Rooijendijk, Jop Spaans, Lars van der Zanden

Begeleiding

Jean-Paul van den Akker (Trainer/leider), Martin Spaans (Ass. trainer/leider), Otto Klok (Leider), Robert van Gaal (Ass. scheidsr.), Jos Maassen (Teamscheidsr.)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
26-10-2019 13:00 FC Uden JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co
02-11-2019 13:00 UDI'19/CSU JO15-3 Vorstenbossche Boys JO15-1 co
09-11-2019 13:00 UDI'19/CSU JO15-3 Avanti'31 JO15-2 co
16-11-2019 13:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 co
23-11-2019 13:00 UDI'19/CSU JO15-3 Festilent JO15-1 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
30-11-2019 13:15 Juliana Mill JO15-1G UDI'19/CSU JO15-3 co
07-12-2019 13:00 WEC JO15-1G UDI'19/CSU JO15-3 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
12-10-2019 UDI'19/CSU JO15-3 HVCH JO15-2 co 4-3
05-10-2019 UDI'19/CSU JO15-4 UDI'19/CSU JO15-3 co 1-2
28-09-2019 UDI'19/CSU JO15-3 Erp JO15-1 co 1-5
21-09-2019 sv O.S.S. 1920 JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 co 2-0
14-09-2019 UDI'19/CSU JO15-3 FC de Rakt JO15-1 be 0-6
Datum Thuis Uit Type Uitslag
10-09-2019 UDI'19/CSU JO15-3 FC Uden JO15-1 be 2-2
07-09-2019 UDI'19/CSU JO15-3 FC Uden JO15-1 be
07-09-2019 UDI'19/CSU JO15-3 FC Uden JO15-1 be
31-08-2019 Volkel JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 be 5-4
01-06-2019 UDI'19/CSU JO15-3 sv O.S.S. 1920 JO15-2 co 5-1
27-05-2019 UDI'19/CSU JO15-3 Heeswijk JO15-1 co 1-3
25-05-2019 Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 co 3-1
18-05-2019 UDI'19/CSU JO15-3 Avanti'31 JO15-2 co 3-0
13-04-2019 Berghem Sport JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 co 1-4
06-04-2019 UDI'19/CSU JO15-3 FC de Rakt JO15-1 co 0-0
23-03-2019 DAW Schaijk JO15-2G UDI'19/CSU JO15-3 co 2-0
16-03-2019 Schijndel/DE WIT JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 co 4-0
16-02-2019 UDI'19/CSU JO15-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2 co 2-2
09-02-2019 FC Uden JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co 2-2
02-02-2019 Nulandia JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co 4-1
15-12-2018 UDI'19/CSU JO15-3 Cito JO15-1 co 2-0
08-12-2018 UDI'19/CSU JO15-3 FC Uden JO15-1 co 3-0
01-12-2018 sv O.S.S. 1920 JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 co 0-1
24-11-2018 UDI'19/CSU JO15-3 SES JO15-1 co 1-1
17-11-2018 UDI'19/CSU JO15-3 Berghem Sport JO15-2 co 3-2
03-11-2018 UDI'19/CSU JO15-3 Margriet JO15-2G co 2-0
27-10-2018 Juliana Mill JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co 2-5
13-10-2018 UDI'19/CSU JO15-3 Venhorst JO15-1 co 0-2
06-10-2018 ST Ravenstein/SDDL JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co
29-09-2018 SV TOP JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 co 3-2
15-09-2018 FC de Rakt JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 be 0-8
08-09-2018 FC Uden JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 be 1-0
01-09-2018 UDI'19/CSU JO15-3 Prinses Irene JO15-2 be 24-0
31-05-2018 UDI'19/CSU JO15-3 FC Uden JO15-2 co 6-2
26-05-2018 HVCH JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 co 2-13
19-05-2018 UDI'19/CSU JO15-3 sv O.S.S. 1920 JO15-2 co 3-4
12-05-2018 UDI'19/CSU JO15-3 Nooit Gedacht JO15-1 co 5-10
09-05-2018 Ruwaard JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co 2-1
05-05-2018 UDI'19/CSU JO15-3 ST SDDL/Ravenstein JO15-1 co 2-6
21-04-2018 SV TOP JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 co 7-3
14-04-2018 Volkel JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co 0-6
07-04-2018 UDI'19/CSU JO15-3 Nulandia JO15-1 co 2-2
24-03-2018 Festilent JO15-1G UDI'19/CSU JO15-3 co 4-2
17-03-2018 UDI'19/CSU JO15-3 FC Uden JO15-2 co -
10-03-2018 SJO/VITA JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co 2-5
03-03-2018 UDI'19/CSU JO15-3 ST SDDL/Ravenstein JO15-1 co -
24-02-2018 Ruwaard JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co -
09-12-2017 Ruwaard JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co -
02-12-2017 UDI'19/CSU JO15-3 Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2 co 2-2
25-11-2017 FC Uden JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co 6-1
18-11-2017 UDI'19/CSU JO15-3 Boskant JO15-1 co 3-2
11-11-2017 Festilent JO15-1G UDI'19/CSU JO15-3 co 4-3
04-11-2017 UDI'19/CSU JO15-3 Heeswijk JO15-1 co 4-0
21-10-2017 FC Uden JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 be 5-2
14-10-2017 UDI'19/CSU JO15-3 FC de Rakt JO15-2 co 6-2
07-10-2017 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3 UDI'19/CSU JO15-3 co 2-1
30-09-2017 UDI'19/CSU JO15-3 Avanti'31 JO15-2 co 4-0
23-09-2017 ST Ravenstein/SDDL JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co 4-0
16-09-2017 JVC Cuijk JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 be
13-09-2017 Achilles Reek JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 be 1-11
02-09-2017 UDI'19/CSU JO15-3 De Zwaluw JO15-1 be 8-0

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

2e klasse 1 0245 Onder 15 competitie (najaar)

Programma komende week

Stand

Groep 2 55 Onder 15 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.