ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen4
UDI19
CSU

UDI'19/CSU JO17-1

UDI'19/CSU JO17-1

Spelers

Willem Arts, Bart de Bruijn, Berkay Cikrikoglu, Vince Deijnen, Sem van Duijnhoven, Levi van Griensven, Tom van den Hoogen, Sid van der Linden, Jayden Maikoe, Pim Schippers, Jannes Schuurmans, Indy Smits, Jimmy Toet, Daan Verbruggen, Bram van de Wiel

Begeleiding

Wesley Vogels (Trainer/coach), Frank Terwindt (Ass. trainer/coach), Jorg Tünnissen (Ass. trainer/coach), Eric Schuurmans (Ass. scheidsr.), Jarno van Griensven (Ass. scheidsr.), Roger Verbruggen (Ass. scheidsr.)

Training

Maandag20.15 - 21.45
Woensdag20.15 - 21.45

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
20-04-2024 13:15 OJC ROSMALEN JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co
06-05-2024 20:00 Berghem Sport JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 vr
11-05-2024 11:45 Kloetinge JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co
18-05-2024 15:00 UDI'19/CSU JO17-1 Jodan Boys, de JO17-1 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
13-04-2024 UDI'19/CSU JO17-1 Excelsior M. JO17-1 co 1-0
06-04-2024 Baronie JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 4-1
03-04-2024 Merefeldia JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 vr
23-03-2024 UDI'19/CSU JO17-1 BVC Bloemendaal JO17-1 co 1-2
16-03-2024 Forum Sport JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 4-3
Datum Thuis Uit Type Uitslag
09-03-2024 UDI'19/CSU JO17-1 Barendrecht JO17-1 co 1-3
02-03-2024 Unitas'30 JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 2-1
24-02-2024 Nieuwerkerk JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 0-3
17-02-2024 UNA JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 vr
10-02-2024 Nieuwerkerk JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co
03-02-2024 UDI'19/CSU JO17-1 ARC JO17-1 co 0-2
31-01-2024 S.V. Brandevoort JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 vr
27-01-2024 Beuningse Boys JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 vr
22-01-2024 UDI'19/CSU JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 kn 2-1
20-01-2024 SC Bemmel JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 vr
17-01-2024 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 vr
13-01-2024 OSS'20 JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 vr
09-12-2023 UDI'19/CSU JO17-1 Orion JO17-1 co 3-3
02-12-2023 PVCV JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 7-0
25-11-2023 UDI'19/CSU JO17-1 vv Smitshoek JO17-1 co 1-7
18-11-2023 TOGB JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 3-0
11-11-2023 UDI'19/CSU JO17-1 Westlandia JO17-1 co 1-4
04-11-2023 UDI'19/CSU JO17-1 Excelsior M. JO17-1 co 1-4
28-10-2023 Hercules JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 1-0
14-10-2023 Westlandia JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 3-1
07-10-2023 UDI'19/CSU JO17-1 TOGB JO17-1 co 1-7
30-09-2023 UDI'19/CSU JO17-1 Hercules JO17-1 co 1-4
23-09-2023 Excelsior M. JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 5-1
16-09-2023 Smitshoek JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 4-0
09-09-2023 UDI'19/CSU JO17-1 PVCV JO17-1 co 1-7
06-09-2023 Margriet JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 vr
02-09-2023 Orion JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 3-0
31-08-2023 UDI'19/CSU JO17-1 ESFA O17 vr 1-2
26-08-2023 PEC Zwolle JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 be 13-0
19-08-2023 UDI'19/CSU JO17-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-1 vr
12-08-2023 UDI'19/CSU JO17-1 FC Eindhoven JO17-1 vr 3-2

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Divisie 5 1 0238 Onder 17 (voorjaar A-cat)

Programma komende week

Stand

Divisie 4 B 0114 Landelijk Onder 17 (najaar A-cat)

Stand

voorronde 1e ronde B1029 Jeugdcup Onder 17 voorronde

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.