ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO17-1

UDI'19/CSU JO17-1

Spelers

Rayyan Al-Dalki, Rodrigo van Asseldonk, Ruben Beun, Toon Diks, Quincy Fafié, Bo Geurts, Daan Geurts van Kessel, Tijn van de Goor, Daan Kalee, Mats Koster, Sven van der Maat, Casper Schwenke, Mathijs Verstegen, Ruben Waterschoot

Begeleiding

Thomas Habraken (Trainer), Jorg Verhoeven (Ass. trainer), Jan van Asseldonk (Ass. scheidsr.)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
26-10-2019 13:15 Gemert JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co
02-11-2019 15:00 UDI'19/CSU JO17-1 De Treffers JO17-1 co
09-11-2019 13:45 RKSV Nuenen JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co
16-11-2019 15:00 UDI'19/CSU JO17-1 Margriet JO17-1 co
23-11-2019 14:30 Sarto JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
30-11-2019 15:00 UNA JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
12-10-2019 UDI'19/CSU JO17-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-1 co 1-3
05-10-2019 SV Unitas'59 JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 2-4
28-09-2019 Baronie JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 2-1
21-09-2019 UDI'19/CSU JO17-1 Fortuna Sittard O17 co 0-2
07-09-2019 UDI'19/CSU JO17-1 JVC Cuijk JO17-1 be 2-2
Datum Thuis Uit Type Uitslag
02-09-2019 Juliana Mill JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 be 1-2
24-08-2019 UDI'19/CSU JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 to
01-06-2019 DSO JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 nc 2-1
25-05-2019 OJC ROSMALEN JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 1-2
18-05-2019 UDI'19/CSU JO17-1 De Treffers JO17-1 co 2-1
04-05-2019 UDI'19/CSU JO17-1 DZC '68 JO17-1 co 2-1
13-04-2019 Orion JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 0-3
06-04-2019 UDI'19/CSU JO17-1 Geldrop JO17-1 co 3-0
30-03-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 be 5-1
23-03-2019 UDI'19/CSU JO17-1 Gemert JO17-1 co 2-4
16-03-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 1-4
23-02-2019 UDI'19/CSU JO17-1 Schijndel/DE WIT JO17-1 co 4-2
16-02-2019 UNA JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 3-2
09-02-2019 UDI'19/CSU JO17-1 Sarto JO17-1 co 1-0
02-02-2019 RKSV Nuenen JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 2-1
15-12-2018 S.V. Brandevoort JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 be 0-3
08-12-2018 UDI'19/CSU JO17-1 Orion JO17-1 co 2-0
01-12-2018 Geldrop JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 1-2
24-11-2018 Gemert JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 2-2
17-11-2018 UDI'19/CSU JO17-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-1 co 5-0
10-11-2018 Schijndel/DE WIT JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 1-4
03-11-2018 UDI'19/CSU JO17-1 RKSV Nuenen JO17-1 co 1-5
27-10-2018 DZC '68 JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 1-1
13-10-2018 UDI'19/CSU JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-1 co 1-3
06-10-2018 De Treffers JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 1-0
29-09-2018 UDI'19/CSU JO17-1 UNA JO17-1 co 2-4
22-09-2018 Sarto JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 2-1
15-09-2018 Volkel JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 be 1-4
08-09-2018 UDI'19/CSU JO17-1 Boekel Sport JO17-1 be 7-1
01-09-2018 Festilent JO17-1G UDI'19/CSU JO17-1 be 0-15
16-06-2018 ARC JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 3-1
09-06-2018 Alphense Boys JO17-2 UDI'19/CSU JO17-1 nc 1-2
02-06-2018 UDI'19/CSU JO17-1 UVS JO17-1 nc 1-1
26-05-2018 UDI'19/CSU JO17-1 Mierlo Hout JO17-1 co 5-1
19-05-2018 De Treffers JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 1-2
12-05-2018 UDI'19/CSU JO17-1 RKDVC JO17-1 co 2-0
09-05-2018 Geldrop JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 2-1
05-05-2018 UDI'19/CSU JO17-1 Schijndel/DE WIT JO17-1 co 5-1
21-04-2018 Venlosche Boys JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 0-2
14-04-2018 UDI'19/CSU JO17-1 FC Eindhoven JO17-1 co 1-1
11-04-2018 JVC Cuijk JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 be 2-2
07-04-2018 UNA JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 1-5
24-03-2018 UDI'19/CSU JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-1 co 2-0
17-03-2018 Geldrop JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co -
10-03-2018 UDI'19/CSU JO17-1 RKSV Nuenen JO17-1 co 0-1
03-03-2018 UDI'19/CSU JO17-1 Schijndel/DE WIT JO17-1 co -
24-02-2018 Baronie JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 1-6
03-02-2018 Mierlo Hout JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 0-6
09-12-2017 Mierlo Hout JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co -
02-12-2017 UDI'19/CSU JO17-1 De Treffers JO17-1 co 6-1
25-11-2017 OJC ROSMALEN JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 1-2
18-11-2017 UDI'19/CSU JO17-1 Venlosche Boys JO17-1 co 10-0
11-11-2017 RKDVC JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 2-1
04-11-2017 RKSV Nuenen JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 1-2
28-10-2017 UDI'19/CSU JO17-1 Geldrop JO17-1 co 1-0
21-10-2017 Gemert JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 be 2-3
14-10-2017 UDI'19/CSU JO17-1 Baronie JO17-1 co 3-2
07-10-2017 Schijndel/DE WIT JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 1-2
30-09-2017 UDI'19/CSU JO17-1 UNA JO17-1 co 2-2
23-09-2017 FC Eindhoven JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 5-2
16-09-2017 UDI'19/CSU JO17-1 DAW JO17-1 be 5-2
09-09-2017 DSV JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 be 0-8
02-09-2017 UDI'19/CSU JO17-1 OSS'20 JO17-2 be -

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

3e divisie C 0230 Onder 17 competitie (district A-cat)

Stand

Stand

Groep 1 2e ronde Onder 17 beker 2e ronde

Programma

Groep 1 101 Onder 17 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.