ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO17-4

UDI'19/CSU JO17-4

Spelers

Michaël Alexandrakis, Marit Blom, Loet Brinkman, Stijn Deckers, Devin Dekkers, Suvo Dilmohamed, Sem Donkers, Lotte van Hoof, Lars Koenen, Sanne Lathouwers, Tjeerd Mathijssen, Hamza Moeniralam, Abdi Mohammed Barbe, Tigo Nooijen, Sjoerd van der Pas, Daan Spanjers

Begeleiding

Dimitri Alexandrakis (Trainer), Frank van der Pas (Leider)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
21-10-2019 19:30 UDI'19/CSU JO17-4 DSV JO17-1 co
26-10-2019 14:45 UDI'19/CSU JO17-4 V.V. Achates JO17-1G co
02-11-2019 13:00 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO17-2 UDI'19/CSU JO17-4 co
16-11-2019 14:45 UDI'19/CSU JO17-4 ST SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO17-1 co
23-11-2019 14:45 UDI'19/CSU JO17-4 SIOL JO17-1 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
30-11-2019 15:00 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO17-1 UDI'19/CSU JO17-4 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
19-10-2019 SES JO17-1 UDI'19/CSU JO17-4 be 3-2
12-10-2019 Venhorst JO17-1 UDI'19/CSU JO17-4 co 9-0
05-10-2019 UDI'19/CSU JO17-4 UDI'19/CSU JO17-3 vr
28-09-2019 Festilent JO17-2 UDI'19/CSU JO17-4 co 0-6
21-09-2019 UDI'19/CSU JO17-4 Vorstenbossche Boys JO17-1 co 13-0
Datum Thuis Uit Type Uitslag
14-09-2019 UDI'19/CSU JO17-4 Festilent JO17-2 be 17-1
07-09-2019 UDI'19/CSU JO17-4 VCO JO17-1 be 8-1
31-08-2019 Odiliapeel/Braks Groep JO17-1 UDI'19/CSU JO17-4 be 5-5
25-05-2019 Vorstenbossche Boys JO17-1 UDI'19/CSU JO17-4 co 15-0
18-05-2019 UDI'19/CSU JO17-4 Sparta'25 JO17-2 co 1-1
04-05-2019 Gemert JO17-3 UDI'19/CSU JO17-4 co 2-1
20-04-2019 Mariahout JO17-1 UDI'19/CSU JO17-4 co
20-04-2019 Mariahout JO17-1 UDI'19/CSU JO17-4 co
13-04-2019 UDI'19/CSU JO17-4 ELI JO17-1 co 1-2
06-04-2019 VOW JO17-1 UDI'19/CSU JO17-4 co 4-2
30-03-2019 UDI'19/CSU JO17-4 Venhorst JO17-1 co 1-1
23-03-2019 UDI'19/CSU JO17-4 Boekel Sport JO17-2 co 3-0
16-03-2019 Mariahout JO17-1 UDI'19/CSU JO17-4 co
16-03-2019 Mariahout JO17-1 UDI'19/CSU JO17-4 co
16-03-2019 Mariahout JO17-1 UDI'19/CSU JO17-4 co
23-02-2019 UDI'19/CSU JO17-4 Erp JO17-2 co 0-0
16-02-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4 UDI'19/CSU JO17-4 co 1-2
09-02-2019 UDI'19/CSU JO17-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-6 co
02-02-2019 UDI'19/CSU JO17-4 Venhorst JO17-1 co
08-12-2018 UDI'19/CSU JO17-4 Boekel Sport JO17-3 co 7-0
01-12-2018 Vitesse'08 JO17-2 UDI'19/CSU JO17-4 co
24-11-2018 UDI'19/CSU JO17-4 Festilent JO17-2 co 1-2
17-11-2018 UDI'19/CSU JO17-4 Hapse Boys JO17-1 co 6-2
10-11-2018 SJO Vianen Vooruit HBV JO17-2 UDI'19/CSU JO17-4 co 3-3
03-11-2018 UDI'19/CSU JO17-4 Gemert JO17-4 co 2-4
27-10-2018 FC de Rakt JO17-1 UDI'19/CSU JO17-4 co 4-2
13-10-2018 UDI'19/CSU JO17-4 Handel JO17-1 co 5-0
29-09-2018 Boekel Sport JO17-2 UDI'19/CSU JO17-4 co 7-1
22-09-2018 UDI'19/CSU JO17-4 Odiliapeel/Braks Groep JO17-1 co 5-2
15-09-2018 WHV JO17-1G UDI'19/CSU JO17-4 be 1-6
08-09-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3 UDI'19/CSU JO17-4 be 11-2
01-09-2018 UDI'19/CSU JO17-4 Vorstenbossche Boys JO17-1 be 2-3
02-06-2018 VCO JO17-1G UDI'19/CSU JO17-4 co 1-6
19-05-2018 FC de Rakt JO17-1 UDI'19/CSU JO17-4 co 0-8
12-05-2018 UDI'19/CSU JO17-4 sv O.S.S. 1920 JO17-3 co 3-1
05-05-2018 Festilent JO17-2 UDI'19/CSU JO17-4 co 1-5
28-04-2018 UDI'19/CSU JO17-4 Achilles Reek JO17-1 co 6-0
21-04-2018 HVCH JO17-3 UDI'19/CSU JO17-4 co 0-6
14-04-2018 UDI'19/CSU JO17-4 Prinses Irene JO17-2 co 4-2
07-04-2018 SCMH JO17-1 UDI'19/CSU JO17-4 co 1-3
24-03-2018 UDI'19/CSU JO17-4 Boekel Sport JO17-3 co 5-0
17-03-2018 VCO JO17-1G UDI'19/CSU JO17-4 co -
10-03-2018 UDI'19/CSU JO17-4 Margriet JO17-3 co 1-1
03-03-2018 Festilent JO17-2 UDI'19/CSU JO17-4 co -
24-02-2018 UDI'19/CSU JO17-4 Achilles Reek JO17-1 co -
16-12-2017 DVG JO17-1 UDI'19/CSU JO17-4 co 5-1
09-12-2017 DVG JO17-1 UDI'19/CSU JO17-4 co -
02-12-2017 UDI'19/CSU JO17-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3 co 1-5
28-11-2017 UDI'19/CSU JO17-4 sv O.S.S. 1920 JO17-2 co 4-1
25-11-2017 Vorstenbossche Boys JO17-1 UDI'19/CSU JO17-4 co 12-0
18-11-2017 UDI'19/CSU JO17-4 Heeswijk JO17-1 co 1-2
11-11-2017 SV TOP JO17-2 UDI'19/CSU JO17-4 co 2-2
04-11-2017 UDI'19/CSU JO17-4 HVCH JO17-2 co 2-2
28-10-2017 Margriet JO17-2 UDI'19/CSU JO17-4 co 1-2
23-09-2017 UDI'19/CSU JO17-4 WEC JO17-1G co 1-4
16-09-2017 Achilles Reek JO17-1 UDI'19/CSU JO17-4 be 3-1
09-09-2017 VCO JO17-1G UDI'19/CSU JO17-4 be 1-11
02-09-2017 UDI'19/CSU JO17-4 Festilent JO17-1 be 1-9

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

3e klasse 101 0235 Onder 17 competitie (najaar)

Programma komende week

Uitslagen afgelopen week

Stand

2e klasse 2 0235 Onder 17 competitie (najaar)

Stand

Groep 3 02 Onder 17 beker 2e ronde

Groep 3 23 Onder 17 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.