ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO17-5

UDI'19/CSU JO17-5

Spelers

Teun Assendelft, Jorn van Berkel, Bram van Delst, Fabian Gremmen, Simon Haarsma, Luc van Helvoort, Tom van der Heyden, Ramazan-Kürsat Koyuncular, Tim Lytinas, Fran van der Meide, Kevin van Mullekom, Marnick Peerenboom, Tijn Post, Gijs Prinssen, Troy Teeuwen, David van der Wijst, Bas van Zutphen

Begeleiding

Herman de Bruin (Trainer/leider), Wendy de Bruin (Leider)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
02-11-2019 15:00 Margriet JO17-3 UDI'19/CSU JO17-5 co
09-11-2019 14:45 UDI'19/CSU JO17-5 OSS'20 JO17-2 co
16-11-2019 15:00 Nulandia JO17-1 UDI'19/CSU JO17-5 co
23-11-2019 14:45 UDI'19/CSU JO17-5 SJO/SSA VESTA'19 JO17-2 co
30-11-2019 14:45 UDI'19/CSU JO17-5 NLC'03 JO17-1 co
Datum Tijd Thuis Uit Type

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
12-10-2019 Prinses Irene JO17-2 UDI'19/CSU JO17-5 co 1-8
28-09-2019 UDI'19/CSU JO17-5 DAW Schaijk JO17-2 co 2-3
21-09-2019 Berghem Sport JO17-3 UDI'19/CSU JO17-5 co 5-7
14-09-2019 UDI'19/CSU JO17-5 SCMH JO17-1 be 2-3
07-09-2019 UDI'19/CSU JO17-5 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3 be 1-7
Datum Thuis Uit Type Uitslag
24-08-2019 Vorstenbossche Boys JO17-1 UDI'19/CSU JO17-5 be 3-3
25-05-2019 UDI'19/CSU JO17-5 Nooit Gedacht JO17-3 co 2-3
18-05-2019 sv O.S.S. 1920 JO17-4 UDI'19/CSU JO17-5 co
18-05-2019 sv O.S.S. 1920 JO17-4 UDI'19/CSU JO17-5 co
15-05-2019 UDI'19/CSU JO17-5 Margriet JO17-3 co 1-7
04-05-2019 SJO/VITA JO17-2 UDI'19/CSU JO17-5 co 3-5
20-04-2019 UDI'19/CSU JO17-5 ST Herpinia/OKSV JO17-1 co 4-2
13-04-2019 Maaskantse Boys JO17-1 UDI'19/CSU JO17-5 co 2-2
23-03-2019 HVCH JO17-5 UDI'19/CSU JO17-5 co 0-1
16-03-2019 UDI'19/CSU JO17-5 ST Herpinia/OKSV JO17-1 co
16-03-2019 UDI'19/CSU JO17-5 ST Herpinia/OKSV JO17-1 co
16-03-2019 UDI'19/CSU JO17-5 ST Herpinia/OKSV JO17-1 co
09-03-2019 UDI'19/CSU JO17-5 Margriet JO17-4 co 1-1
23-02-2019 NLC'03 JO17-2 UDI'19/CSU JO17-5 co 2-9
16-02-2019 UDI'19/CSU JO17-5 SV TOP JO17-4 co 4-1
09-02-2019 Ruwaard JO17-2 UDI'19/CSU JO17-5 co 0-4
02-02-2019 UDI'19/CSU JO17-5 Margriet JO17-4 co
08-12-2018 Irene JO17-1 UDI'19/CSU JO17-5 co -
01-12-2018 UDI'19/CSU JO17-5 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-6 co 0-6
24-11-2018 Schijndel/DE WIT JO17-4 UDI'19/CSU JO17-5 co 3-3
17-11-2018 Avanti'31 JO17-2 UDI'19/CSU JO17-5 co 1-3
10-11-2018 UDI'19/CSU JO17-5 WEC JO17-2 co 5-2
03-11-2018 Sparta'25 JO17-3 UDI'19/CSU JO17-5 co 0-6
27-10-2018 UDI'19/CSU JO17-5 Nijnsel/TVE Reclame JO17-1 co 3-1
13-10-2018 Erp JO17-2 UDI'19/CSU JO17-5 co 4-2
06-10-2018 UDI'19/CSU JO17-5 Ollandia JO17-1 co 3-0
29-09-2018 UDI'19/CSU JO17-5 Heeswijk JO17-2G co 4-2
22-09-2018 Schijndel/DE WIT JO17-3 UDI'19/CSU JO17-5 co 7-0
15-09-2018 SCMH JO17-1 UDI'19/CSU JO17-5 be 3-3
11-09-2018 FC Uden JO17-2 UDI'19/CSU JO17-5 be 4-1
01-09-2018 UDI'19/CSU JO17-5 FC de Rakt JO17-2G be 3-0
04-06-2018 UDI'19/CSU JO17-5 DAW JO17-3 co 7-0
30-05-2018 UDI'19/CSU JO17-5 Olympia'18 JO17-3 co 1-3
19-05-2018 Toxandria JO17-1 UDI'19/CSU JO17-5 co 1-4
09-05-2018 DSV JO17-2 UDI'19/CSU JO17-5 co 2-1
05-05-2018 UDI'19/CSU JO17-5 VCA JO17-1 co 2-1
28-04-2018 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO17-3 UDI'19/CSU JO17-5 co 3-1
14-04-2018 UDI'19/CSU JO17-5 De Zwaluw JO17-1 co 1-5
07-04-2018 ST Astrantia/SV Milsbeek JO17-2 UDI'19/CSU JO17-5 co 3-4
24-03-2018 UDI'19/CSU JO17-5 ST SC. St. Hubert/De Willy's JO17-1 co 3-2
17-03-2018 UDI'19/CSU JO17-5 DAW JO17-3 co -
10-03-2018 Gemert JO17-3 UDI'19/CSU JO17-5 co 5-0
03-03-2018 UDI'19/CSU JO17-5 VCA JO17-1 co -
24-02-2018 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO17-3 UDI'19/CSU JO17-5 co -
09-12-2017 Prinses Irene JO17-2 UDI'19/CSU JO17-5 co -
02-12-2017 UDI'19/CSU JO17-5 HVCH JO17-3 co 2-1
25-11-2017 Volkel JO17-2 UDI'19/CSU JO17-5 co 3-1
18-11-2017 UDI'19/CSU JO17-5 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-5 co 3-2
11-11-2017 DAW JO17-2 UDI'19/CSU JO17-5 co 5-0
04-11-2017 UDI'19/CSU JO17-5 sv O.S.S. 1920 JO17-3 co 0-8
28-10-2017 FC de Rakt JO17-1 UDI'19/CSU JO17-5 co 3-2
14-10-2017 UDI'19/CSU JO17-5 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO17-3 co 0-3
07-10-2017 VCO JO17-1G UDI'19/CSU JO17-5 co 7-2
30-09-2017 UDI'19/CSU JO17-5 FC Uden JO17-1 co 1-14
23-09-2017 Achilles Reek JO17-1 UDI'19/CSU JO17-5 co 6-0
16-09-2017 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4 UDI'19/CSU JO17-5 be 8-0
09-09-2017 Erp JO17-2 UDI'19/CSU JO17-5 be 1-2
02-09-2017 UDI'19/CSU JO17-5 Boekel Sport JO17-2 be 0-4

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

3e klasse 103 0235 Onder 17 competitie (najaar)

Programma komende week

Stand

Groep 3 44 Onder 17 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.