ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO17-6

UDI'19/CSU JO17-6

Spelers

Arda Aktay, Merhawi Berih, Jordy Bottenberg, Luuk Braks, Vincent Grevenstuk, Jelte de Groot, Tycho Juriëns, Dimo Kardol, Thijmen Meijer, Patryk Paczocha, Guido Ras, Finn Rijkers, Muayad Sharki, Shalan Sherwan, Delano Spaan, Lex Timmers

Begeleiding

Stefan de Groot (Leider)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
26-10-2019 14:45 UDI'19/CSU JO17-6 UDI'19/CSU JO17-7 co
02-11-2019 15:00 FC de Rakt JO17-2G UDI'19/CSU JO17-6 co
09-11-2019 14:30 Erp JO17-3 UDI'19/CSU JO17-6 co
16-11-2019 14:45 UDI'19/CSU JO17-6 Venhorst JO17-2 co
23-11-2019 14:45 Boekel Sport JO17-3 UDI'19/CSU JO17-6 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
30-11-2019 14:45 UDI'19/CSU JO17-6 Sparta'25 JO17-3 co
07-12-2019 14:30 Prinses Irene JO17-3 UDI'19/CSU JO17-6 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
19-10-2019 DAW Schaijk JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 be 5-4
12-10-2019 VCO JO17-1 UDI'19/CSU JO17-6 co 7-2
05-10-2019 UDI'19/CSU JO17-6 Volkel JO17-2 co 6-0
28-09-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-5 UDI'19/CSU JO17-6 co 2-2
21-09-2019 UDI'19/CSU JO17-6 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-6 co 5-1
Datum Thuis Uit Type Uitslag
16-09-2019 Avesteyn JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 be 0-11
14-09-2019 FC de Rakt JO17-2G UDI'19/CSU JO17-6 be 0-11
31-08-2019 UDI'19/CSU JO17-6 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-5 be 4-4
25-05-2019 UDI'19/CSU JO17-6 Volkel JO17-2 co 3-8
18-05-2019 FC Uden JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co 5-1
04-05-2019 UDI'19/CSU JO17-6 DAW Schaijk JO17-4 co 7-1
13-04-2019 sv O.S.S. 1920 JO17-5 UDI'19/CSU JO17-6 co 5-1
06-04-2019 UDI'19/CSU JO17-6 Margriet JO17-5 co 3-3
23-03-2019 Prinses Irene JO17-3 UDI'19/CSU JO17-6 co 2-3
16-03-2019 UDI'19/CSU JO17-6 HVCH JO17-6 co 6-1
23-02-2019 WHV JO17-1G UDI'19/CSU JO17-6 co 3-2
09-02-2019 FC de Rakt JO17-2G UDI'19/CSU JO17-6 co
02-02-2019 EVVC JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co 4-0
08-12-2018 FC de Rakt JO17-2G UDI'19/CSU JO17-6 co 6-2
01-12-2018 UDI'19/CSU JO17-6 sv O.S.S. 1920 JO17-4 co 3-1
24-11-2018 SV TOP JO17-4 UDI'19/CSU JO17-6 co
24-11-2018 SV TOP JO17-4 UDI'19/CSU JO17-6 co
17-11-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-7 UDI'19/CSU JO17-6 co 2-3
10-11-2018 UDI'19/CSU JO17-6 FC Uden JO17-2 co 0-4
03-11-2018 VCO JO17-1G UDI'19/CSU JO17-6 co 8-2
27-10-2018 UDI'19/CSU JO17-6 Margriet JO17-4 co 1-2
13-10-2018 Volkel JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co 4-3
06-10-2018 UDI'19/CSU JO17-6 DAW Schaijk JO17-3 co 2-9
29-09-2018 UDI'19/CSU JO17-6 SCMH JO17-1 co 1-5
22-09-2018 Prinses Irene JO17-3 UDI'19/CSU JO17-6 co 1-4
15-09-2018 UDI'19/CSU JO17-6 Festilent JO17-2 be 2-4
08-09-2018 UDI'19/CSU JO17-6 VCO JO17-1 be 1-6
01-09-2018 Volkel JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 be 4-1
02-06-2018 ST Ravenstein/SDDL JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co 3-2
26-05-2018 NLC'03 JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co 5-2
19-05-2018 UDI'19/CSU JO17-6 Heeswijk JO17-2G co 2-0
12-05-2018 sv O.S.S. 1920 JO17-5 UDI'19/CSU JO17-6 co 5-3
08-05-2018 WHV JO17-1G UDI'19/CSU JO17-6 co 0-3
07-05-2018 UDI'19/CSU JO17-6 Avanti'31 JO17-2 co 1-1
21-04-2018 UDI'19/CSU JO17-6 Maaskantse Boys JO17-1 co 2-2
14-04-2018 Avesteyn JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co 1-5
07-04-2018 UDI'19/CSU JO17-6 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-5 co 2-2
24-03-2018 EVVC JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co 3-2
17-03-2018 ST Ravenstein/SDDL JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co -
10-03-2018 UDI'19/CSU JO17-6 Margriet JO17-4 co 0-4
03-03-2018 WHV JO17-1G UDI'19/CSU JO17-6 co -
24-02-2018 UDI'19/CSU JO17-6 Avanti'31 JO17-2 co -
09-12-2017 UDI'19/CSU JO17-6 Boekel Sport JO17-3 co -
02-12-2017 HVCH JO17-5 UDI'19/CSU JO17-6 co 2-2
18-11-2017 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-7 UDI'19/CSU JO17-6 co 3-2
11-11-2017 UDI'19/CSU JO17-6 Vorstenbossche Boys JO17-2 co 5-0
04-11-2017 Gemert JO17-4 UDI'19/CSU JO17-6 co 5-1
28-10-2017 UDI'19/CSU JO17-6 Odiliapeel/Braks Groep JO17-1 co 3-1
14-10-2017 Festilent JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co 5-2
07-10-2017 UDI'19/CSU JO17-6 FC Uden JO17-2 co 7-5
30-09-2017 Venhorst JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co 4-1
23-09-2017 UDI'19/CSU JO17-6 SES JO17-2 co 1-2
16-09-2017 UDI'19/CSU JO17-6 Festilent JO17-2 be 1-7
09-09-2017 FC Uden JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 be 1-0
02-09-2017 UDI'19/CSU JO17-6 Margriet JO17-6 be 13-1

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

4e klasse 103 0235 Onder 17 competitie (najaar)

Programma komende week

Stand

Groep 3 08 Onder 17 beker 2e ronde

Groep 4 01 Onder 17 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.