ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO17-6

UDI'19/CSU JO17-6

Programma

Er zijn geen wedstrijden gepland.

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
23-05-2020 UDI'19/CSU JO17-6 SPV JO17-1 co afg.
16-05-2020 SV Venray JO17-4 UDI'19/CSU JO17-6 co afg.
09-05-2020 UDI'19/CSU JO17-6 FC de Rakt JO17-2G co afg.
18-04-2020 ST VIOS'38/Toxandria JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co afg.
04-04-2020 Olympia'18 JO17-3 UDI'19/CSU JO17-6 co afg.
Datum Thuis Uit Type Uitslag
28-03-2020 UDI'19/CSU JO17-6 RESIA JO17-2 co
21-03-2020 Liessel JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co
14-03-2020 SJO Vianen Vooruit HBV JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co
07-03-2020 UDI'19/CSU JO17-6 Leunen JO17-1 co 4-4
29-02-2020 Liessel JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co
29-02-2020 Liessel JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co
15-02-2020 ST SV/Milsbeek/Astrantia JO17-1 UDI'19/CSU JO17-6 co 3-1
08-02-2020 UDI'19/CSU JO17-6 ST Maasduinen JO17-2G co 7-3
01-02-2020 Liessel JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co
01-02-2020 Liessel JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co
07-12-2019 Prinses Irene JO17-3 UDI'19/CSU JO17-6 co 1-16
30-11-2019 UDI'19/CSU JO17-6 Sparta'25 JO17-3 co 4-0
23-11-2019 Boekel Sport JO17-3 UDI'19/CSU JO17-6 co 0-9
16-11-2019 UDI'19/CSU JO17-6 Venhorst JO17-2 co 4-0
09-11-2019 Erp JO17-3 UDI'19/CSU JO17-6 co 0-3
02-11-2019 FC de Rakt JO17-2G UDI'19/CSU JO17-6 co 2-3
26-10-2019 UDI'19/CSU JO17-6 UDI'19/CSU JO17-7 co 5-6
19-10-2019 DAW Schaijk JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 be 5-4
12-10-2019 VCO JO17-1 UDI'19/CSU JO17-6 co 7-2
05-10-2019 UDI'19/CSU JO17-6 Volkel JO17-2 co 6-0
28-09-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-5 UDI'19/CSU JO17-6 co 2-2
21-09-2019 UDI'19/CSU JO17-6 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-6 co 5-1
16-09-2019 Avesteyn JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 be 0-11
14-09-2019 FC de Rakt JO17-2G UDI'19/CSU JO17-6 be 0-11
31-08-2019 UDI'19/CSU JO17-6 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-5 be 4-4
25-05-2019 UDI'19/CSU JO17-6 Volkel JO17-2 co 3-8
18-05-2019 FC Uden JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co 5-1
04-05-2019 UDI'19/CSU JO17-6 DAW Schaijk JO17-4 co 7-1
13-04-2019 sv O.S.S. 1920 JO17-5 UDI'19/CSU JO17-6 co 5-1
06-04-2019 UDI'19/CSU JO17-6 Margriet JO17-5 co 3-3
23-03-2019 Prinses Irene JO17-3 UDI'19/CSU JO17-6 co 2-3
16-03-2019 UDI'19/CSU JO17-6 HVCH JO17-6 co 6-1
23-02-2019 WHV JO17-1G UDI'19/CSU JO17-6 co 3-2
09-02-2019 FC de Rakt JO17-2G UDI'19/CSU JO17-6 co
02-02-2019 EVVC JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co 4-0
08-12-2018 FC de Rakt JO17-2G UDI'19/CSU JO17-6 co 6-2
01-12-2018 UDI'19/CSU JO17-6 sv O.S.S. 1920 JO17-4 co 3-1
24-11-2018 SV TOP JO17-4 UDI'19/CSU JO17-6 co
24-11-2018 SV TOP JO17-4 UDI'19/CSU JO17-6 co
17-11-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-7 UDI'19/CSU JO17-6 co 2-3
10-11-2018 UDI'19/CSU JO17-6 FC Uden JO17-2 co 0-4
03-11-2018 VCO JO17-1G UDI'19/CSU JO17-6 co 8-2
27-10-2018 UDI'19/CSU JO17-6 Margriet JO17-4 co 1-2
13-10-2018 Volkel JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co 4-3
06-10-2018 UDI'19/CSU JO17-6 DAW Schaijk JO17-3 co 2-9
29-09-2018 UDI'19/CSU JO17-6 SCMH JO17-1 co 1-5
22-09-2018 Prinses Irene JO17-3 UDI'19/CSU JO17-6 co 1-4
15-09-2018 UDI'19/CSU JO17-6 Festilent JO17-2 be 2-4
08-09-2018 UDI'19/CSU JO17-6 VCO JO17-1 be 1-6
01-09-2018 Volkel JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 be 4-1
02-06-2018 ST Ravenstein/SDDL JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co 3-2
26-05-2018 NLC'03 JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co 5-2
19-05-2018 UDI'19/CSU JO17-6 Heeswijk JO17-2G co 2-0
12-05-2018 sv O.S.S. 1920 JO17-5 UDI'19/CSU JO17-6 co 5-3
08-05-2018 WHV JO17-1G UDI'19/CSU JO17-6 co 0-3
07-05-2018 UDI'19/CSU JO17-6 Avanti'31 JO17-2 co 1-1
21-04-2018 UDI'19/CSU JO17-6 Maaskantse Boys JO17-1 co 2-2
14-04-2018 Avesteyn JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co 1-5
07-04-2018 UDI'19/CSU JO17-6 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-5 co 2-2
24-03-2018 EVVC JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co 3-2
17-03-2018 ST Ravenstein/SDDL JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co -
10-03-2018 UDI'19/CSU JO17-6 Margriet JO17-4 co 0-4
03-03-2018 WHV JO17-1G UDI'19/CSU JO17-6 co -
24-02-2018 UDI'19/CSU JO17-6 Avanti'31 JO17-2 co -
09-12-2017 UDI'19/CSU JO17-6 Boekel Sport JO17-3 co -
02-12-2017 HVCH JO17-5 UDI'19/CSU JO17-6 co 2-2
18-11-2017 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-7 UDI'19/CSU JO17-6 co 3-2
11-11-2017 UDI'19/CSU JO17-6 Vorstenbossche Boys JO17-2 co 5-0
04-11-2017 Gemert JO17-4 UDI'19/CSU JO17-6 co 5-1
28-10-2017 UDI'19/CSU JO17-6 Odiliapeel/Braks Groep JO17-1 co 3-1
14-10-2017 Festilent JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co 5-2
07-10-2017 UDI'19/CSU JO17-6 FC Uden JO17-2 co 7-5
30-09-2017 Venhorst JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co 4-1
23-09-2017 UDI'19/CSU JO17-6 SES JO17-2 co 1-2
16-09-2017 UDI'19/CSU JO17-6 Festilent JO17-2 be 1-7
09-09-2017 FC Uden JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 be 1-0
02-09-2017 UDI'19/CSU JO17-6 Margriet JO17-6 be 13-1

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

4e klasse 04 0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Stand

4e klasse 103 0235 Onder 17 competitie (najaar)

Stand

Groep 3 08 Onder 17 beker 2e ronde

Groep 4 01 Onder 17 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.