ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen2

UDI'19/CSU JO19-1

UDI'19/CSU JO19-1

Spelers

Rodrigo van Asseldonk, Sem Curvers, Toon Diks, Job van Esch, Quincy Fafié, Jochem Former, Daan Geurts van Kessel, Tijn van de Goor, Tom Kalee, Mats Koster, Rai Mulders, Casper Schwenke, Nort van Sommeren, Mathijs Verstegen, Wout Vesters, Mick van de Voort

Begeleiding

Casper van Vught (Trainer), Roel van Hek (Ass. trainer), Jan van Asseldonk (Leider), Ton Koster (Ass. scheidsr.), Lars Gevers (Verzorger)

Training

Maandag20.15 - 21.45
Woensdag20.15 - 21.45
Donderdag20.15 - 21.45

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
14-11-2020 12:45 Excelsior M. JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co
21-11-2020 13:15 Spartaan'20 JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co
28-11-2020 15:00 UDI'19/CSU JO19-1 Excelsior M. JO19-1 co
05-12-2020 15:15 UNA JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co
12-12-2020 15:00 UDI'19/CSU JO19-1 Westlandia JO19-1 co
Datum Tijd Thuis Uit Type

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
17-10-2020 Alexandria'66 JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co afg.
10-10-2020 UDI'19/CSU JO19-1 UNA JO19-1 co 0-3
03-10-2020 Westlandia JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co 1-1
26-09-2020 UDI'19/CSU JO19-1 Spartaan'20 JO19-1 co 2-5
21-09-2020 UDI'19/CSU JO19-1 SML JO19-1 vr 2-0
Datum Thuis Uit Type Uitslag
12-09-2020 UDI'19/CSU JO19-1 De Treffers JO19-1 co 1-2
05-09-2020 Jodan Boys, de JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co 6-1
29-08-2020 UDI'19/CSU JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 vr 1-2
24-08-2020 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 vr
22-08-2020 SV Unitas'59 JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 vr
17-08-2020 UDI'19/CSU JO19-1 Gemert JO19-1 vr 4-1
15-08-2020 Gemert JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 vr

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

Divisie 1 B 0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat)

Stand

Groep 1 3 Onder 19 beker 2e ronde

Groep 1 Vrijgeloot Onder 19 beker poule

Stand

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.