ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO19-1

UDI'19/CSU JO19-1

Spelers

Levi van Beek, Simon Cuppen, Sem Curvers, Jochem Former, Swen van Hout, Tom Kalee, Vince de Klijn, Wessel Lommen, Rai Mulders, Julius Paauw, Gijs Toonen, Mick van de Voort, Jochem Waterschoot, Noah Werner

Begeleiding

Robin Verheijden (Trainer), Roel van Hek (Ass. trainer), Michiel Werner (Leider), Ton Koster (Ass. scheidsr.)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
19-10-2019 15:00 UDI'19/CSU JO19-1 ST Volharding/Sambeek JO19-1 be
26-10-2019 15:00 UDI'19/CSU JO19-1 UNA JO19-1 co
02-11-2019 14:30 Westlandia JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co
09-11-2019 15:00 UDI'19/CSU JO19-1 FC Dordrecht JO19-1 co
16-11-2019 13:00 De Treffers JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
23-11-2019 12:45 Alexandria'66 JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co
30-11-2019 15:00 UDI'19/CSU JO19-1 FC Den Bosch JO19-1 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
12-10-2019 Jodan Boys, de JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co 1-4
05-10-2019 UDI'19/CSU JO19-1 N.E.C (voetbalacademie) JO19-2 co 2-1
02-10-2019 Hercules JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 vr
28-09-2019 UDI'19/CSU JO19-1 ARC JO19-1 co 0-3
21-09-2019 MVV JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co 4-0
Datum Thuis Uit Type Uitslag
14-09-2019 JVC Cuijk JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 be 0-4
07-09-2019 DAW Schaijk JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 be 0-9
31-08-2019 UDI'19/CSU JO19-1 HVCH JO19-1 be 5-1
24-08-2019 UDI'19/CSU JO19-1 HVCH JO19-1 to
25-05-2019 UDI'19/CSU JO19-1 FC Eindhoven JO19-1 co
25-05-2019 UDI'19/CSU JO19-1 FC Eindhoven JO19-1 co
18-05-2019 SML JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co 0-5
04-05-2019 SV Venray JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co 3-2
13-04-2019 UDI'19/CSU JO19-1 Geldrop JO19-1 co 1-0
06-04-2019 AZSV JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co 0-1
30-03-2019 UDI'19/CSU JO19-1 RKSV Nuenen JO19-1 co 2-1
23-03-2019 Orion JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co 1-3
16-03-2019 UDI'19/CSU JO19-1 Bennekom JO19-1 co 4-0
09-03-2019 RKDVC JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co 2-3
16-02-2019 UDI'19/CSU JO19-1 Juliana '31 JO19-1 co 1-2
09-02-2019 DOVO JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co 2-0
08-12-2018 Geldrop JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co 0-2
01-12-2018 UDI'19/CSU JO19-1 AZSV JO19-1 co 3-1
24-11-2018 UDI'19/CSU JO19-1 Orion JO19-1 co 2-0
17-11-2018 Bennekom JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co 3-4
10-11-2018 UDI'19/CSU JO19-1 RKDVC JO19-1 co 2-1
03-11-2018 RKSV Nuenen JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co 0-3
27-10-2018 UDI'19/CSU JO19-1 SV Venray JO19-1 co 1-1
13-10-2018 FC Eindhoven JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co 3-0
06-10-2018 UDI'19/CSU JO19-1 SML JO19-1 co 4-1
29-09-2018 Juliana '31 JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co 0-3
22-09-2018 UDI'19/CSU JO19-1 DOVO JO19-1 co 2-2
15-09-2018 UDI'19/CSU JO19-1 Prinses Irene JO19-1 be 9-2
08-09-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 be 3-1
01-09-2018 UDI'19/CSU JO19-1 DAW Schaijk JO19-1 be 4-0
02-06-2018 Barendrecht JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 nc 3-1
26-05-2018 De Treffers JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co 2-0
19-05-2018 UDI'19/CSU JO19-1 SV Venray JO19-1 co 3-1
12-05-2018 SML JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co 2-1
05-05-2018 UDI'19/CSU JO19-1 RKSV Nuenen JO19-1 co 9-2
28-04-2018 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co 2-3
21-04-2018 UDI'19/CSU JO19-1 ZSV JO19-1 co 5-1
14-04-2018 Orion JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co 4-1
07-04-2018 UDI'19/CSU JO19-1 UNA JO19-1 co 1-4
24-03-2018 Juliana '31 JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co 1-2
17-03-2018 UDI'19/CSU JO19-1 RKSV Nuenen JO19-1 co -
10-03-2018 Geldrop JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co 1-1
03-03-2018 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co -
24-02-2018 UDI'19/CSU JO19-1 Best Vooruit JO19-1 co 1-0
03-02-2018 UDI'19/CSU JO19-1 De Treffers JO19-1 co 2-5
09-12-2017 UDI'19/CSU JO19-1 De Treffers JO19-1 co -
02-12-2017 SV Venray JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co 0-2
25-11-2017 UDI'19/CSU JO19-1 Juliana '31 JO19-1 co 4-4
18-11-2017 ZSV JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co 0-0
11-11-2017 UDI'19/CSU JO19-1 SML JO19-1 co 4-0
04-11-2017 UDI'19/CSU JO19-1 Geldrop JO19-1 co 2-1
28-10-2017 Nuenen JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co 2-5
21-10-2017 JVC Cuijk JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 be 1-0
14-10-2017 Best Vooruit JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co 1-5
07-10-2017 UDI'19/CSU JO19-1 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-1 co 4-0
30-09-2017 UNA JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co 1-0
23-09-2017 UDI'19/CSU JO19-1 Orion JO19-1 co 0-1
16-09-2017 Volkel JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 be 0-0
09-09-2017 UDI'19/CSU JO19-1 EVVC JO19-1 be 10-1
02-09-2017 Nooit Gedacht JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 be 0-7

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

2e divisie B 0102 Nike Onder 19 competitie (A-cat)

Stand

Groep 1 2e ronde Onder 19 beker 2e ronde

Programma

Groep 1 102 Onder 19 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.