ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen4
UDI19
CSU

UDI'19/CSU JO8-1

UDI'19/CSU JO8-1

Spelers

Levi Beks, Jimi Beks, Abel Fransen, Luuk van Roosmalen, Lennon Setroredjo, Shakir Soury, Noah Steenbakkers, Wes Vievermans

Begeleiding

Stefan van Roosmalen (Trainer/leider), Moukhtar Soury (Trainer/leider), Tom Vievermans (Trainer), Sander Beks (Trainer), Jorlan Beks (Leider)

Training

Maandag18.00 - 19.00
Woensdag18.00 - 19.00

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
20-04-2024 09:00 UDI'19/CSU JO8-1 Acht JO8-1 co
06-05-2024 18:30 Bruheze JO8-2 UDI'19/CSU JO8-1 co
11-05-2024 09:00 UDI'19/CSU JO8-1 Woenselse Boys JO8-1 co
11-05-2024 09:45 SV Unitas'59 JO8-1 UDI'19/CSU JO8-1 co
18-05-2024 08:30 SV Unitas'59 JO8-1 UDI'19/CSU JO8-1 co
Datum Tijd Thuis Uit Type

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Gespeelde wedstrijden

Datum Thuis Uit Type
13-04-2024 UDI'19/CSU JO8-1 SBC JO8-1JM co
10-04-2024 Bruheze JO8-2 UDI'19/CSU JO8-1 co
23-03-2024 Schijndel/DE WIT JO8-1 UDI'19/CSU JO8-1 co
16-03-2024 UDI'19/CSU JO8-1 SBC JO8-1JM co
09-03-2024 SJO SVHV JO8-1 UDI'19/CSU JO8-1 co
Datum Thuis Uit Type
02-03-2024 UDI'19/CSU JO8-1 BMC JO8-1 co
24-02-2024 Berghem Sport JO8-1 UDI'19/CSU JO8-1 co
03-02-2024 UDI'19/CSU JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 co
27-01-2024 DBN'22 JO8-1 UDI'19/CSU JO8-1 co
13-01-2024 UDI'19/CSU JO8-1 DAW Schaijk JO8-1 co
13-01-2024 EGS'20 JO8-1 UDI'19/CSU JO8-1 co
13-01-2024 HVCH JO8-1 UDI'19/CSU JO8-1 co
13-01-2024 UDI'19/CSU JO8-1 Prinses Irene JO8-1 co
13-01-2024 SJO SVHV JO8-1 UDI'19/CSU JO8-1 co
06-01-2024 DAW Schaijk JO8-1 UDI'19/CSU JO8-1 wzv
06-01-2024 UDI'19/CSU JO8-1 EGS'20 JO8-1 wzv
06-01-2024 UDI'19/CSU JO8-1 HVCH JO8-1 wzv
06-01-2024 Prinses Irene JO8-1 UDI'19/CSU JO8-1 wzv
06-01-2024 UDI'19/CSU JO8-1 SJO SVHV JO8-1 wzv
09-12-2023 UDI'19/CSU JO8-1 SBC JO8-1JM co
02-12-2023 Schijndel/DE WIT JO8-1 UDI'19/CSU JO8-1 co
18-11-2023 UDI'19/CSU JO8-1 Rhode/VSB JO8-1 co
11-11-2023 Blauw Geel'38/JUMBO JO8-1 UDI'19/CSU JO8-1 co
04-11-2023 UDI'19/CSU JO8-1 SV Unitas'59 JO8-1 co
28-10-2023 Acht JO8-1 UDI'19/CSU JO8-1 co
14-10-2023 Berghem Sport JO8-1 UDI'19/CSU JO8-1 vr
07-10-2023 UDI'19/CSU JO8-1 NWC JO8-1 co
30-09-2023 RKVVO JO8-1 UDI'19/CSU JO8-1 co
23-09-2023 UDI'19/CSU JO8-1 Geldrop JO8-1 co
16-09-2023 FC Eindhoven AV JO8-1 UDI'19/CSU JO8-1 co
09-09-2023 RPC JO8-1 UDI'19/CSU JO8-1 co
02-09-2023 UDI'19/CSU JO8-1 SV Unitas'59 JO8-1 co
26-08-2023 UDI'19/CSU JO8-1 UDI'19/CSU JO8-2 vr

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Hoofdklasse (4e fase) 3 0329 Onder 8 (4e fase)

Programma komende week

1e klasse (3e fase) 10 0328 Onder 8 (3e fase)

Hoofdklasse (3e fase) 4 0328 Onder 8 (3e fase)

Hoofdklasse (2e fase) 2 0327 Onder 8 (2e fase)

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.