ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen
UDI19
CSU

UDI'19/CSU JO9-3

UDI'19/CSU JO9-3

Spelers

Juul Driessen, Daan Hornikx, Xavi Hoskens, Sem van Hurne, Mike Koolen, Kleris Patushi, Quince Ramlal, Hidde van der Sanden

Begeleiding

Dave Hoskens (Trainer/leider), Jarno van Hurne (Trainer/leider), Kishan Ramlal (Trainer/leider)

Training

Maandag18.00 - 19.00
Woensdag18.00 - 19.00

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
24-02-2024 09:00 UDI'19/CSU JO9-3 SCMH JO9-1 co
02-03-2024 09:45 SIOL JO9-4JM UDI'19/CSU JO9-3 co
09-03-2024 09:00 UDI'19/CSU JO9-3 ST RKVV Keldonk/Boerdonk JO9-1JM co
16-03-2024 09:00 Boekel Sport JO9-2JM UDI'19/CSU JO9-3 co
23-03-2024 10:15 Blauw Geel'38/JUMBO JO9-6 UDI'19/CSU JO9-3 co
Datum Tijd Thuis Uit Type

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Gespeelde wedstrijden

Datum Thuis Uit Type
17-02-2024 UDI'19/CSU JO9-2 UDI'19/CSU JO9-3 vr
03-02-2024 Odiliapeel/Braks Groep JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 co
27-01-2024 UDI'19/CSU JO9-3 SJO HBDZ'23 JO9-3JM co
20-01-2024 UDI'19/CSU JO9-3 Nooit Gedacht JO9-1 co
20-01-2024 MVC JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 co
Datum Thuis Uit Type
20-01-2024 UDI'19/CSU JO9-3 Berghem Sport JO9-2 co
20-01-2024 UDI'19/CSU JO9-3 Heeswijk JO9-1 co
20-01-2024 Nulandia JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 co
06-01-2024 Nooit Gedacht JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 wzv
06-01-2024 UDI'19/CSU JO9-3 MVC JO9-1 wzv
06-01-2024 Berghem Sport JO9-2 UDI'19/CSU JO9-3 wzv
06-01-2024 Heeswijk JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 wzv
06-01-2024 UDI'19/CSU JO9-3 Nulandia JO9-1 wzv
09-12-2023 UDI'19/CSU JO9-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO9-2 co
02-12-2023 Prinses Irene JO9-1JM UDI'19/CSU JO9-3 co
25-11-2023 UDI'19/CSU JO9-3 Nulandia JO9-1 co
18-11-2023 ST Herpinia/OKSV JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 co
11-11-2023 UDI'19/CSU JO9-3 Margriet JO9-2 co
04-11-2023 UDI'19/CSU JO9-3 sv O.S.S. 1920 JO9-1 co
28-10-2023 Berghem Sport JO9-2 UDI'19/CSU JO9-3 co
07-10-2023 UDI'19/CSU JO9-3 ASV'33 JO9-1 co
30-09-2023 Rhode/VSB JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 co
16-09-2023 SIOL JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 co
09-09-2023 UDI'19/CSU JO9-3 Gemert JO9-2 co
02-09-2023 ASV'33 JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 co
30-08-2023 FC Uden JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 vr
26-08-2023 UDI'19/CSU JO9-3 UDI'19/CSU JO9-5 vr

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

3e klasse (3e fase) 29 0324 Onder 9 (3e fase)

Programma komende week

2e klasse (2e fase) 09 0323 Onder 9 (2e fase)

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.