ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO9-3

Spelers

Job Appeldoorn, Gino Elissen, Rowin Kool, Djuna Kool, Umed Mehraban, Mayson Raaijmakers, Thijmen Sanders, Joep Sonderen, Julian Vroomans

Begeleiding

Theo Appeldoorn (Leider), Femke van Collenburg (Trainer/stagiair), Sissy van de Beek (Trainer/stagiair)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
26-10-2019 09:00 UDI'19/CSU JO9-3 Erp JO9-1 co
02-11-2019 09:30 FC de Rakt JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 co
16-11-2019 09:00 UDI'19/CSU JO9-3 sv O.S.S. 1920 JO9-2 co
23-11-2019 09:00 DAW Schaijk JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 co
30-11-2019 09:00 UDI'19/CSU JO9-3 SV TOP JO9-1 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
07-12-2019 09:00 UDI'19/CSU JO9-3 Berghem Sport JO9-2 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Gespeelde wedstrijden

Datum Thuis Uit Type
19-10-2019 UDI'19/CSU JO9-3 Vorstenbossche Boys JO9-1G be
12-10-2019 Rhode/Van Stiphout Bouw JO9-3G UDI'19/CSU JO9-3 co
05-10-2019 UDI'19/CSU JO9-3 Festilent JO9-2 co
28-09-2019 Erp JO9-2 UDI'19/CSU JO9-3 co
28-09-2019 Erp JO9-2 UDI'19/CSU JO9-3 co
Datum Thuis Uit Type
21-09-2019 UDI'19/CSU JO9-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO9-4 co
14-09-2019 UDI'19/CSU JO9-3 Boekel Sport JO9-2 be
07-09-2019 UDI'19/CSU JO9-3 Erp JO9-2 be
25-05-2019 Margriet JO9-2 UDI'19/CSU JO9-3 co
18-05-2019 UDI'19/CSU JO9-3 sv O.S.S. 1920 JO9-2 co
18-05-2019 UDI'19/CSU JO9-3 sv O.S.S. 1920 JO9-2 co
16-04-2019 SV TOP JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 co
13-04-2019 Odiliapeel/Braks Gro JO9-1G UDI'19/CSU JO9-3 co
06-04-2019 UDI'19/CSU JO9-3 NLC'03 JO9-1 co
30-03-2019 FC Uden JO9-2 UDI'19/CSU JO9-3 co
23-03-2019 Margriet JO9-3 UDI'19/CSU JO9-3 co
16-03-2019 UDI'19/CSU JO9-3 HVCH JO9-6 co
23-02-2019 Berghem Sport JO9-3 UDI'19/CSU JO9-3 co
09-02-2019 UDI'19/CSU JO9-3 Berghem Sport JO9-4 co
02-02-2019 FC Uden JO9-2 UDI'19/CSU JO9-3 co
08-12-2018 ST Ravenstein/SDDL JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 co
01-12-2018 UDI'19/CSU JO9-3 Berghem Sport JO9-4 co
24-11-2018 Boekel Sport JO9-2 UDI'19/CSU JO9-3 co
17-11-2018 UDI'19/CSU JO9-3 SV TOP JO9-1 co
10-11-2018 FC Uden JO9-2 UDI'19/CSU JO9-3 co
03-11-2018 ST Herpinia/OKSV JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 co
03-11-2018 ST Herpinia/OKSV JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 co
27-10-2018 UDI'19/CSU JO9-3 Margriet JO9-2 co
13-10-2018 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO9-2 UDI'19/CSU JO9-3 co
06-10-2018 UDI'19/CSU JO9-3 Nulandia JO9-2 co
29-09-2018 EVVC JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 co
22-09-2018 UDI'19/CSU JO9-3 Berghem Sport JO9-3 co
15-09-2018 UDI'19/CSU JO9-3 Prinses Irene JO9-1G be 2-18
08-09-2018 UDI'19/CSU JO9-3 FC Uden JO9-2 be 10-1
01-09-2018 FC de Rakt JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 be
10-06-2018 UDI'19/CSU JO9-3 Koningslust JO9-1G be
10-06-2018 KVC Oranje JO9-2 UDI'19/CSU JO9-3 be 3-5
10-06-2018 UDI'19/CSU JO9-3 MULO JO9-2 be 2-3
02-06-2018 SV TOP JO9-2 UDI'19/CSU JO9-3 be
26-05-2018 Gemert JO9-2 UDI'19/CSU JO9-3 co
16-05-2018 SV Milsbeek JO9-2 UDI'19/CSU JO9-3 be 2-4
12-05-2018 UDI'19/CSU JO9-3 FC Uden JO9-1 co
09-05-2018 Volkel JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 co
07-05-2018 Avesteyn JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 co
05-05-2018 UDI'19/CSU JO9-3 Avanti'31 JO9-2 co
14-04-2018 FC de Rakt JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 co
07-04-2018 UDI'19/CSU JO9-3 Sparta'25 JO9-2 co
04-04-2018 UDI'19/CSU JO9-3 EVVC JO9-1 be 5-4
24-03-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO9-2 UDI'19/CSU JO9-3 co
17-03-2018 UDI'19/CSU JO9-3 SCMH JO9-1 co
10-03-2018 DVG JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 co
03-03-2018 UDI'19/CSU JO9-3 Avanti'31 JO9-2 co
24-02-2018 Volkel JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 co
02-12-2017 UDI'19/CSU JO9-3 SIOL JO9-1G co
25-11-2017 DSV JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 co
18-11-2017 UDI'19/CSU JO9-3 ST Constantia/Menos JO9-1 co
11-11-2017 Hapse Boys JO9-1G UDI'19/CSU JO9-3 co
04-11-2017 UDI'19/CSU JO9-3 ST Estria/SCV'58 JO9-2 co
28-10-2017 GVV'57 JO9-2 UDI'19/CSU JO9-3 co
21-10-2017 Blauw Geel'38/JUMBO JO9-7 UDI'19/CSU JO9-3 be 4-12
14-10-2017 Juliana Mill JO9-4 UDI'19/CSU JO9-3 co
07-10-2017 UDI'19/CSU JO9-3 Juliana Mill JO9-3 co
30-09-2017 SJO Vianen Vooruit HBV JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 co
23-09-2017 UDI'19/CSU JO9-3 Venhorst JO9-1 co
16-09-2017 FC Uden JO9-2 UDI'19/CSU JO9-3 be 3-14
02-09-2017 UDI'19/CSU JO9-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO9-4 be 16-4

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

3e klasse 202 0275 Onder 9 competitie (najaar)

Programma komende week


KNVB: Uitslagen en standen bij Onder 9 jaar en jonger

Als onderdeel van de nieuwe wedstrijdvormen van de KNVB voor pupillen, worden uitslagen en standen van Onder 9 jaar en jonger niet meer getoond. De KNVB heeft hier onlangs een nieuwsbericht over gepubliceerd. Uitslagen en standen van bekerwedstrijden van Onder 9 jaar en jonger worden wel getoond.

1e klasse 101 0275 Onder 9 competitie (najaar)


KNVB: Uitslagen en standen bij Onder 9 jaar en jonger

Als onderdeel van de nieuwe wedstrijdvormen van de KNVB voor pupillen, worden uitslagen en standen van Onder 9 jaar en jonger niet meer getoond. De KNVB heeft hier onlangs een nieuwsbericht over gepubliceerd. Uitslagen en standen van bekerwedstrijden van Onder 9 jaar en jonger worden wel getoond.

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.