ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen4
UDI19
CSU

UDI'19/CSU JO9-6

UDI'19/CSU JO9-6

Spelers

Ali Akdeniz, Mason de Beer, Lux van Bommel, Lize van Dooren, Fleur van Duijnhoven, Mick de Jong, Naod Mehari, Wes Verbruggen, Vince Vogt

Begeleiding

John Verbruggen (Trainer/leider), Patrick de Beer (Trainer/leider)

Training

Maandag18.00 - 19.00
Woensdag18.00 - 19.00

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
20-04-2024 11:15 Handel JO9-1 UDI'19/CSU JO9-6 co
11-05-2024 09:00 Boekel Sport JO9-3JM UDI'19/CSU JO9-6 co
18-05-2024 09:00 UDI'19/CSU JO9-6 Odiliapeel/Braks Groep JO9-1 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Gespeelde wedstrijden

Datum Thuis Uit Type
13-04-2024 Gemert JO9-4 UDI'19/CSU JO9-6 co
06-04-2024 UDI'19/CSU JO9-6 Venhorst JO9-1 co
23-03-2024 UDI'19/CSU JO9-6 Erp JO9-2 co
16-03-2024 SES JO9-2JM UDI'19/CSU JO9-6 co
09-03-2024 UDI'19/CSU JO9-6 EGS'20 JO9-3 co
Datum Thuis Uit Type
02-03-2024 UDI'19/CSU JO9-6 Boekel Sport JO9-3JM co
24-02-2024 SCMH JO9-2JM UDI'19/CSU JO9-6 co
03-02-2024 UDI'19/CSU JO9-6 SIOL JO9-6 co
27-01-2024 FC Uden JO9-2 UDI'19/CSU JO9-6 co
06-01-2024 SSA/SJO VITA JO9-1 UDI'19/CSU JO9-6 wzv
06-01-2024 UDI'19/CSU JO9-6 HVCH JO9-2 wzv
06-01-2024 Nulandia JO9-3 UDI'19/CSU JO9-6 wzv
06-01-2024 Festilent JO9-1 UDI'19/CSU JO9-6 wzv
06-01-2024 UDI'19/CSU JO9-6 EVVC JO9-1 wzv
23-12-2023 UDI'19/CSU JO9-6 SSA/SJO VITA JO9-1 wzv
23-12-2023 HVCH JO9-2 UDI'19/CSU JO9-6 wzv
23-12-2023 UDI'19/CSU JO9-6 Nulandia JO9-3 wzv
23-12-2023 UDI'19/CSU JO9-6 Festilent JO9-1 wzv
23-12-2023 EVVC JO9-1 UDI'19/CSU JO9-6 wzv
02-12-2023 SIOL JO9-6 UDI'19/CSU JO9-6 co
25-11-2023 UDI'19/CSU JO9-6 FC de Rakt JO9-3 co
18-11-2023 UDI'19/CSU JO9-6 Odiliapeel/Braks Groep JO9-1 co
11-11-2023 VCO JO9-1 UDI'19/CSU JO9-6 co
04-11-2023 UDI'19/CSU JO9-6 SES JO9-1JM co
28-10-2023 FC Uden JO9-3 UDI'19/CSU JO9-6 co
07-10-2023 FC Uden JO9-2 UDI'19/CSU JO9-6 co
30-09-2023 UDI'19/CSU JO9-6 SIOL JO9-5 co
23-09-2023 Boekel Sport JO9-4JM UDI'19/CSU JO9-6 co
16-09-2023 UDI'19/CSU JO9-6 Festilent,JO9-1JM co
09-09-2023 UDI'19/CSU JO9-6 SES JO9-2JM co
02-09-2023 FC de Rakt JO9-3 UDI'19/CSU JO9-6 co
26-08-2023 UDI'19/CSU JO9-6 UDI'19/CSU JO9-7 vr

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

4e klasse (4e fase) 50 0325 Onder 9 (4e fase)

Programma komende week

4e klasse (3e fase) 41 0324 Onder 9 (3e fase)

4e klasse (2e fase) 32 0323 Onder 9 (2e fase)

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.