ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen4
UDI19
CSU

UDI'19/CSU JO9-7

UDI'19/CSU JO9-7

Spelers

Jordy den Dekker, Faber Koens, Berat Köse, Manshu Kumar, Max van Lieshout, Luuk van Summeren, Kay van Tol, Finnz van Tol, Lucas van der Vleuten

Begeleiding

Ronald van Tol (Trainer/leider), Tom van der Vleuten (Trainer/leider)

Training

Maandag18.00 - 19.00
Woensdag18.00 - 19.00

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
20-04-2024 09:00 UDI'19/CSU JO9-7 HVCH JO9-5 co
11-05-2024 09:00 UDI'19/CSU JO9-7 Prinses Irene JO9-3JM co
18-05-2024 09:00 FC de Rakt JO9-4 UDI'19/CSU JO9-7 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Gespeelde wedstrijden

Datum Thuis Uit Type
13-04-2024 Berghem Sport JO9-4 UDI'19/CSU JO9-7 co
06-04-2024 UDI'19/CSU JO9-7 SV TOP JO9-2 co
23-03-2024 UDI'19/CSU JO9-7 HVCH JO9-5 co
16-03-2024 UDI'19/CSU JO9-7 Venhorst JO9-1 co
09-03-2024 FC de Rakt JO9-2 UDI'19/CSU JO9-7 co
Datum Thuis Uit Type
02-03-2024 UDI'19/CSU JO9-7 Volkel JO9-2 co
24-02-2024 FC Uden JO9-3 UDI'19/CSU JO9-7 co
03-02-2024 UDI'19/CSU JO9-7 Festilent,JO9-1JM co
27-01-2024 Boekel Sport JO9-4JM UDI'19/CSU JO9-7 co
20-01-2024 V.V. Achates JO9-2 UDI'19/CSU JO9-7 co
20-01-2024 UDI'19/CSU JO9-7 Prinses Irene JO9-3 co
20-01-2024 UDI'19/CSU JO9-7 DAW Schaijk JO9-4 co
20-01-2024 Odiliapeel/Braks Groep JO9-1 UDI'19/CSU JO9-7 co
20-01-2024 UDI'19/CSU JO9-7 FC de Rakt JO9-2 co
13-01-2024 UDI'19/CSU JO9-7 V.V. Achates JO9-2 co
13-01-2024 Prinses Irene JO9-3 UDI'19/CSU JO9-7 co
13-01-2024 DAW Schaijk JO9-4 UDI'19/CSU JO9-7 co
13-01-2024 UDI'19/CSU JO9-7 Odiliapeel/Braks Groep JO9-1 co
13-01-2024 FC de Rakt JO9-2 UDI'19/CSU JO9-7 co
09-12-2023 Blauw Geel'38/JUMBO JO9-9JM UDI'19/CSU JO9-7 co
25-11-2023 UDI'19/CSU JO9-7 HVCH JO9-3JM co
18-11-2023 Prinses Irene JO9-2 UDI'19/CSU JO9-7 co
11-11-2023 UDI'19/CSU JO9-7 Vorstenbossche Boys JO9-1 co
04-11-2023 SCMH JO9-2JM UDI'19/CSU JO9-7 co
28-10-2023 UDI'19/CSU JO9-7 Avesteyn JO9-2JM co
07-10-2023 FC Uden JO9-3 UDI'19/CSU JO9-7 co
30-09-2023 Erp JO9-1 UDI'19/CSU JO9-7 co
23-09-2023 UDI'19/CSU JO9-7 SCMH JO9-2JM co
16-09-2023 UDI'19/CSU JO9-7 FC de Rakt JO9-2 co
09-09-2023 Blauw Geel'38/JUMBO JO9-4 UDI'19/CSU JO9-7 co
02-09-2023 UDI'19/CSU JO9-7 Boekel Sport JO9-2JM co
26-08-2023 UDI'19/CSU JO9-6 UDI'19/CSU JO9-7 vr

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

5e klasse (4e fase) 33 0325 Onder 9 (4e fase)

Programma komende week

5e klasse (3e fase) 26 0324 Onder 9 (3e fase)

4e klasse (2e fase) 42 0323 Onder 9 (2e fase)

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.