ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU 12

UDI'19/CSU 12

Spelers

Berry van den Akker, Ischa van de Burgt, Arno van Heck, Rudy Hovens, Bart Kemperman, Dimitri Lamers, Jordy Lamers, Guus van Lanen, Frank Nunez, Paul Prinssen, Jürgen van de Rakt, Werner van de Rakt, Kevin Schneiders, Mark Schuurmans, Gerard Verbossen, Dave Verwegen, Benji van Wijchen, Peter Wijers

Begeleiding

Jordy Lamers (Leider), Bertus Karssen (Ass. scheidsr.)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
27-10-2019 11:00 ELI 4 UDI'19/CSU 12 co
03-11-2019 10:00 UDI'19/CSU 12 Sparta'25 7 co
10-11-2019 13:00 Mierlo Hout 7 UDI'19/CSU 12 co
17-11-2019 10:00 UDI'19/CSU 12 Erp 7 co
24-11-2019 10:00 Avanti'31 8 UDI'19/CSU 12 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
01-12-2019 10:00 Gemert 7 UDI'19/CSU 12 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
13-10-2019 UDI'19/CSU 12 Nijnsel/TVE Reclame 6 co 1-3
06-10-2019 DVG 6 UDI'19/CSU 12 co 5-2
29-09-2019 Rhode/Van Stiphout Bouw 6 UDI'19/CSU 12 co 6-1
22-09-2019 UDI'19/CSU 12 Boerdonk 3 co 1-5
15-09-2019 UDI'19/CSU 12 Boekel Sport 9 be 3-3
Datum Thuis Uit Type Uitslag
08-09-2019 UDI'19/CSU 12 Volkel 6 be 2-2
01-09-2019 Venhorst 4 UDI'19/CSU 12 be 1-1
26-05-2019 Vianen Vooruit 5 UDI'19/CSU 12 co 2-2
19-05-2019 UDI'19/CSU 12 Gassel 4 co 1-1
05-05-2019 UDI'19/CSU 12 SV DWSH'18 4 co 2-6
28-04-2019 Juliana Mill 4 UDI'19/CSU 12 co 3-2
14-04-2019 UDI'19/CSU 12 Festilent 4 co 0-3
07-04-2019 SIOL 5 UDI'19/CSU 12 co 4-0
31-03-2019 UDI'19/CSU 12 De Zwaluw 3 co 0-6
24-03-2019 UDI'19/CSU 12 GVV'57 4 co 1-6
17-03-2019 SCV'58 4 UDI'19/CSU 12 co
17-03-2019 SCV'58 4 UDI'19/CSU 12 co
17-03-2019 SCV'58 4 UDI'19/CSU 12 co
10-03-2019 Festilent 4 UDI'19/CSU 12 co
24-02-2019 UDI'19/CSU 12 Estria 5 co 2-0
17-02-2019 DAW Schaijk 9 UDI'19/CSU 12 co 2-4
10-02-2019 UDI'19/CSU 12 De Zwaluw 3 co
03-02-2019 Juliana Mill 4 UDI'19/CSU 12 co
03-02-2019 Juliana Mill 4 UDI'19/CSU 12 co
27-01-2019 Festilent 4 UDI'19/CSU 12 co
02-12-2018 UDI'19/CSU 12 SIOL 5 co 6-7
25-11-2018 GVV'57 4 UDI'19/CSU 12 co 6-2
18-11-2018 UDI'19/CSU 12 SCV'58 4 co 5-3
11-11-2018 Estria 5 UDI'19/CSU 12 co 0-1
04-11-2018 UDI'19/CSU 12 Juliana Mill 4 co 2-3
28-10-2018 SV DWSH'18 4 UDI'19/CSU 12 co 3-1
14-10-2018 UDI'19/CSU 12 Vianen Vooruit 5 co 1-4
07-10-2018 Gassel 4 UDI'19/CSU 12 co 4-0
30-09-2018 UDI'19/CSU 12 DAW Schaijk 9 co 1-4
23-09-2018 De Zwaluw 3 UDI'19/CSU 12 co 3-0
16-09-2018 FC Uden 7 UDI'19/CSU 12 be 9-1
09-09-2018 UDI'19/CSU 12 Prinses Irene 7 be 5-3
02-09-2018 FC de Rakt 6 UDI'19/CSU 12 be 0-0
13-05-2018 Boskant 6 UDI'19/CSU 12 co 0-0
06-05-2018 UDI'19/CSU 12 Nijnsel/TVE Reclame 5 co 2-5
22-04-2018 UDI'19/CSU 12 Rhode 7 co 0-7
15-04-2018 Blauw Geel'38/JUMBO 13 UDI'19/CSU 12 co 3-0
08-04-2018 UDI'19/CSU 12 Heeswijk 6 co 1-7
25-03-2018 Nulandia 8 UDI'19/CSU 12 co 3-1
18-03-2018 DVG 7 UDI'19/CSU 12 co -
11-03-2018 UDI'19/CSU 12 Avanti'31 6 co 0-4
04-03-2018 WEC 5 UDI'19/CSU 12 co -
25-02-2018 UDI'19/CSU 12 Nijnsel/TVE Reclame 5 co -
04-02-2018 Schijndel/DE WIT 7 UDI'19/CSU 12 co 4-1
17-12-2017 Avanti'31 6 UDI'19/CSU 12 co -
03-12-2017 UDI'19/CSU 12 Irene 2 co 0-3
26-11-2017 UDI'19/CSU 12 Nulandia 8 co 4-6
21-11-2017 Rhode/Van Stiphout Bouw 7 UDI'19/CSU 12 co 5-0
12-11-2017 UDI'19/CSU 12 Boskant 6 co 1-2
29-10-2017 UDI'19/CSU 12 DVG 7 co 1-4
15-10-2017 Nijnsel/TVE Reclame 5 UDI'19/CSU 12 co 5-2
08-10-2017 UDI'19/CSU 12 WEC 5 co 1-3
01-10-2017 Heeswijk 6 UDI'19/CSU 12 co 3-1
24-09-2017 UDI'19/CSU 12 Blauw Geel'38/JUMBO 13 co 2-4
17-09-2017 SCMH 4 UDI'19/CSU 12 be 4-2
10-09-2017 UDI'19/CSU 12 Blauw Geel'38/JUMBO 12 be 0-9
03-09-2017 Erp 6 UDI'19/CSU 12 be 4-0

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

6e klasse 34 0519 Mannen Zondag reserve

Programma komende week

Stand

Stand

Groep 4 037 Mannen beker reserve zondag poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.