ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen2

UDI'19/CSU 14

UDI'19/CSU 14

Spelers

Selim Akmanlar, Paul van der Avoort, Martijn van Boekel, Cas van den Brand, Koen van Dijk, Remco Hartevelt, Martijn van Hurne, Rick Janga, Luuk Jongerius, Jorg Konter, Michael Kroon, Toon Kuipers, Gijs van de Langenberg, Edwin van der Linden, Casper Linders, Soufian Moujahid, Ben Paalman, Thomas van Summeren, Levie Vriend, Jordy Zwinkels

Begeleiding

Denys van Eekelen (Leider), René van Vuuren (Leider)

Training

Woensdag20.15 - 21.45

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
22-11-2020 12:30 Volkel 5 UDI'19/CSU 14 co
29-11-2020 10:00 UDI'19/CSU 14 FC Uden 7 co
06-12-2020 10:00 UDI'19/CSU 14 FC de Rakt 5 co
13-12-2020 12:00 Boekel Sport 8 UDI'19/CSU 14 co
31-01-2021 10:00 UDI'19/CSU 14 Gemert 10 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
07-02-2021 12:00 SCMH 4 UDI'19/CSU 14 co
07-03-2021 11:00 Mariahout 6 UDI'19/CSU 14 co
21-03-2021 10:00 FC Uden 7 UDI'19/CSU 14 co
28-03-2021 10:00 UDI'19/CSU 14 Boekel Sport 8 co
11-04-2021 12:00 Rhode/Van Stiphout Bouw 7 UDI'19/CSU 14 co
18-04-2021 10:00 UDI'19/CSU 14 Volkel 5 co
25-04-2021 13:00 FC de Rakt 5 UDI'19/CSU 14 co
09-05-2021 10:00 Festilent 8 UDI'19/CSU 14 co
16-05-2021 10:00 UDI'19/CSU 14 Boerdonk 3 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
11-10-2020 Boerdonk 3 UDI'19/CSU 14 co 5-1
04-10-2020 UDI'19/CSU 14 Rhode/Van Stiphout Bouw 7 co 3-12
27-09-2020 Gemert 10 UDI'19/CSU 14 co 5-1
20-09-2020 UDI'19/CSU 14 Festilent 8 co 0-2
13-09-2020 UDI'19/CSU 14 Heeswijk 7 be 1-14
Datum Thuis Uit Type Uitslag
06-09-2020 Avesteyn 6 UDI'19/CSU 14 be 5-1
30-08-2020 UDI'19/CSU 14 Prinses Irene 8 be 1-1

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

6e klasse 44 0519 Mannen Zondag reserve

Stand

Stand

Groep 4 118 Mannen beker reserve zondag poule

Stand

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.