ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen2

UDI'19/CSU 15

UDI'19/CSU 15

Spelers

Nord de Beer, Martijn Beks, Thijs van den Boom, Roy van Doorn, Joppe van Duijnhoven, Stijn Eijndhoven, Dylano van den Heuvel, Stan Janssen, Bas Janssen, Kylian Jonkers, Nick Karimoen, Mees Kerkhof, Sander Lankhuijzen, Tom Laumen, Roy van den Munckhof, Niels van den Munckhof, Nick Pennings, Bruce van de Ven, Kris Verbakel, Niek Vermeulen, Gijs Wolters

Begeleiding

Daan van Moorsel (Trainer/leider), Nick van der Meer (Trainer/leider), Bas Janssen (Leider)

Training

Dinsdag20.15 - 21.45

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
08-11-2020 11:00 Elsendorp 3 UDI'19/CSU 15 co
22-11-2020 13:00 UDI'19/CSU 15 SV De Braak 9 co
29-11-2020 12:00 FC Uden 5 UDI'19/CSU 15 co
06-12-2020 10:00 Handel 5 UDI'19/CSU 15 co
13-12-2020 13:00 UDI'19/CSU 15 Erp 8 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
31-01-2021 10:30 Boekel Sport 5 UDI'19/CSU 15 co
07-02-2021 13:00 UDI'19/CSU 15 Gemert 8 co
07-03-2021 13:00 UDI'19/CSU 15 Elsendorp 3 co
21-03-2021 13:00 UDI'19/CSU 15 FC Uden 5 co
28-03-2021 11:00 Erp 8 UDI'19/CSU 15 co
11-04-2021 13:00 UDI'19/CSU 15 Menos 2 co
25-04-2021 13:00 UDI'19/CSU 15 Handel 5 co
09-05-2021 13:00 UDI'19/CSU 15 Festilent 6 co
16-05-2021 12:00 Venhorst 4 UDI'19/CSU 15 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
11-10-2020 UDI'19/CSU 15 SV DWSH'18 5 co 1-3
04-10-2020 Festilent 6 UDI'19/CSU 15 co 5-3
27-09-2020 UDI'19/CSU 15 Venhorst 4 co 0-3
20-09-2020 Gemert 8 UDI'19/CSU 15 co 5-1
13-09-2020 UDI'19/CSU 15 Festilent 9 be 1-4
Datum Thuis Uit Type Uitslag
06-09-2020 VCO 3 UDI'19/CSU 15 be 4-3
30-08-2020 UDI'19/CSU 15 EGS'20 12 be 1-1

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

6e klasse 47 0519 Mannen Zondag reserve

Stand

Stand

Groep 4 129 Mannen beker reserve zondag poule

Stand

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.