ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen2

UDI'19/CSU 2

UDI'19/CSU 2

Spelers

Lukas Bijkerk, Luuk Bloem, Oumar Camara, Jorg Gabriëls, Joost Geurts, Thomas Habraken, Thijs de Kan, Luuk Kuijstermans, Jurre Massa, Siem Massa, Redouane Moufid, Pieter Rüpp, Luc Stempher, Ryan van der Ven, Jesper Verhoeven, Thom Verhoeven, Romec van de Vin, Scott Willems

Begeleiding

Fred Smies (Trainer), Robert van Gaal (Leider)

Training

Maandag20.15 - 21.45
Woensdag20.15 - 21.45

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
22-11-2020 11:00 UDI'19/CSU 2 HVCH 3 co
29-11-2020 12:00 Prinses Irene 2 UDI'19/CSU 2 co
06-12-2020 11:00 UDI'19/CSU 2 Boskant 2 co
13-12-2020 11:00 UDI'19/CSU 2 DAW Schaijk 2 co
31-01-2021 11:00 Schijndel/DE WIT 2 UDI'19/CSU 2 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
07-02-2021 11:00 UDI'19/CSU 2 Festilent 2 co
28-02-2021 12:00 sv O.S.S. 1920 2 UDI'19/CSU 2 co
07-03-2021 11:00 UDI'19/CSU 2 Heeswijk 2 co
21-03-2021 12:00 Volkel 2 UDI'19/CSU 2 co
28-03-2021 11:00 UDI'19/CSU 2 Prinses Irene 2 co
11-04-2021 12:00 DAW Schaijk 2 UDI'19/CSU 2 co
18-04-2021 11:00 UDI'19/CSU 2 Nooit Gedacht 2 co
25-04-2021 11:00 HVCH 3 UDI'19/CSU 2 co
09-05-2021 12:00 Boskant 2 UDI'19/CSU 2 co
16-05-2021 11:00 UDI'19/CSU 2 Avanti'31 2 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
11-10-2020 Nooit Gedacht 2 UDI'19/CSU 2 co 2-0
04-10-2020 UDI'19/CSU 2 sv O.S.S. 1920 2 co 5-2
27-09-2020 Festilent 2 UDI'19/CSU 2 co 5-0
20-09-2020 UDI'19/CSU 2 Schijndel/DE WIT 2 co 1-3
13-09-2020 UDI'19/CSU 2 Deurne 3 be 4-1
Datum Thuis Uit Type Uitslag
06-09-2020 UDI'19/CSU 2 Volharding 3 be 1-3
30-08-2020 Excellent 2 UDI'19/CSU 2 be 2-2
23-08-2020 FC Uden 3 UDI'19/CSU 2 vr

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

2e klasse D 0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Stand

Groep 1 34 Mannen beker reserve zondag poule

Stand

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.