ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU 3

UDI'19/CSU 3

Spelers

Coen Bergmann, Luuk Bloem, Jorg Gabriëls, Lucas Habraken, Thomas Habraken, Tom Hartman, Jesper van Hoorn, Tim van den Hoven, Redouane Moufid, Teun van Oudheusden, Lars Reuser, Friso den Rooijen, Ryan van der Ven, Thom Verhoeven, Jesper Verhoeven, Romec van de Vin, Jelle Wingens, Stef Wingens, Sem Wouters

Begeleiding

Jean-Paul van den Akker (Trainer/leider), Tonny Verhoeven (Ass. trainer/leider), Robert van Gaal (Leider)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
27-10-2019 11:00 UDI'19/CSU 3 Mariahout 2 co
03-11-2019 13:00 Deurne 3 UDI'19/CSU 3 co
10-11-2019 12:00 Bruheze 2 UDI'19/CSU 3 co
17-11-2019 11:00 UDI'19/CSU 3 Mierlo Hout 3 co
01-12-2019 12:00 Erp 3 UDI'19/CSU 3 co
Datum Tijd Thuis Uit Type

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
13-10-2019 ASV'33 2 UDI'19/CSU 3 co 3-1
06-10-2019 UDI'19/CSU 3 ST MULO/SC Helmondia 2 co 2-2
29-09-2019 Rood Wit'62 2 UDI'19/CSU 3 co 1-3
22-09-2019 UDI'19/CSU 3 Sparta'25 3 co 1-3
15-09-2019 Volkel 2 UDI'19/CSU 3 be 3-0
Datum Thuis Uit Type Uitslag
08-09-2019 Erp 2 UDI'19/CSU 3 be 7-1
01-09-2019 UDI'19/CSU 3 WEC 2 be 2-0
02-06-2019 Avesteyn 2 UDI'19/CSU 3 nc 6-3
26-05-2019 FC Uden 2 UDI'19/CSU 3 co 3-2
19-05-2019 UDI'19/CSU 3 HVCH 5 co 3-1
05-05-2019 UDI'19/CSU 3 Erp 3 co 1-4
14-04-2019 SV TOP 4 UDI'19/CSU 3 co 0-4
07-04-2019 UDI'19/CSU 3 Rhode/Van Stiphout Bouw 3 co 1-3
24-03-2019 Blauw Geel'38/JUMBO 3 UDI'19/CSU 3 co 2-7
17-03-2019 UDI'19/CSU 3 Nijnsel/TVE Reclame 2 co 1-0
24-02-2019 Boskant 2 UDI'19/CSU 3 co 2-2
17-02-2019 Nulandia 3 UDI'19/CSU 3 co 0-1
10-02-2019 UDI'19/CSU 3 R.K.S.V. Sparta'25 3 co 4-3
03-02-2019 DVG 2 UDI'19/CSU 3 co 2-2
09-12-2018 UDI'19/CSU 3 SV TOP 4 co 7-1
02-12-2018 Rhode/Van Stiphout Bouw 3 UDI'19/CSU 3 co 2-1
25-11-2018 UDI'19/CSU 3 Blauw Geel'38/JUMBO 3 co 3-1
18-11-2018 Nijnsel/TVE Reclame 2 UDI'19/CSU 3 co 1-2
11-11-2018 UDI'19/CSU 3 Boskant 2 co 3-4
04-11-2018 UDI'19/CSU 3 DVG 2 co 1-1
28-10-2018 Erp 3 UDI'19/CSU 3 co 1-1
14-10-2018 UDI'19/CSU 3 FC Uden 2 co 7-1
07-10-2018 HVCH 5 UDI'19/CSU 3 co 3-1
30-09-2018 UDI'19/CSU 3 Nulandia 3 co 3-2
23-09-2018 Sparta'25 3 UDI'19/CSU 3 co 3-5
16-09-2018 Avesteyn 2 UDI'19/CSU 3 be 2-7
09-09-2018 UDI'19/CSU 3 Blauw Geel'38/JUMBO 2 be 0-2
04-09-2018 Rhode/Van Stiphout Bouw 2 UDI'19/CSU 3 be 2-1
27-05-2018 UDI'19/CSU 3 Heeswijk 3 co 1-4
19-05-2018 Rhode/Van Stiphout Bouw 3 UDI'19/CSU 3 co 2-4
13-05-2018 Mariahout 2 UDI'19/CSU 3 co 4-0
06-05-2018 Vorstenbossche Boys 2 UDI'19/CSU 3 co 1-1
29-04-2018 Nulandia 3 UDI'19/CSU 3 co 1-0
22-04-2018 UDI'19/CSU 3 Sparta'25 3 co 2-3
15-04-2018 Nijnsel/TVE Reclame 2 UDI'19/CSU 3 co 2-0
08-04-2018 UDI'19/CSU 3 DVG 2 co 5-2
25-03-2018 MULO 2 UDI'19/CSU 3 co 5-0
18-03-2018 Vorstenbossche Boys 2 UDI'19/CSU 3 co -
11-03-2018 UDI'19/CSU 3 HVCH 4 co 2-2
04-03-2018 Nulandia 3 UDI'19/CSU 3 co -
25-02-2018 UDI'19/CSU 3 Avesteyn 2 co 2-5
18-02-2018 Heeswijk 3 UDI'19/CSU 3 co 0-1
10-12-2017 Heeswijk 3 UDI'19/CSU 3 co -
03-12-2017 UDI'19/CSU 3 Rhode/Van Stiphout Bouw 3 co 6-0
26-11-2017 UDI'19/CSU 3 MULO 2 co 3-3
19-11-2017 Sparta'25 3 UDI'19/CSU 3 co 2-2
12-11-2017 UDI'19/CSU 3 Mariahout 2 co 5-0
05-11-2017 HVCH 4 UDI'19/CSU 3 co 2-2
29-10-2017 UDI'19/CSU 3 Vorstenbossche Boys 2 co 6-0
15-10-2017 Avesteyn 2 UDI'19/CSU 3 co 1-1
08-10-2017 UDI'19/CSU 3 Nulandia 3 co 3-0
01-10-2017 DVG 2 UDI'19/CSU 3 co 2-4
24-09-2017 UDI'19/CSU 3 Nijnsel/TVE Reclame 2 co 3-0
17-09-2017 UDI'19/CSU 3 Schijndel/DE WIT 2 be 0-2
10-09-2017 Odiliapeel/Braks Gro 2 UDI'19/CSU 3 be 2-2
03-09-2017 UDI'19/CSU 3 Avanti'31 2 be 2-2

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

3e klasse F 0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Programma komende week

Stand

Stand

Groep 1 09 Mannen beker reserve zondag poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.