ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU 5

UDI'19/CSU 5

Programma

Er zijn geen wedstrijden gepland.

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
24-05-2020 Constantia 2 UDI'19/CSU 5 co afg.
17-05-2020 UDI'19/CSU 5 Hapse Boys 2 co afg.
10-05-2020 Venhorst 2 UDI'19/CSU 5 co afg.
19-04-2020 Volkel 3 UDI'19/CSU 5 co afg.
19-04-2020 Volkel 3 UDI'19/CSU 5 co
Datum Thuis Uit Type Uitslag
05-04-2020 UDI'19/CSU 5 Herpinia 2 co
29-03-2020 DAW Schaijk 3 UDI'19/CSU 5 co
22-03-2020 Juliana Mill 2 UDI'19/CSU 5 co
15-03-2020 UDI'19/CSU 5 Toxandria 2 co
15-03-2020 UDI'19/CSU 5 Toxandria 2 co
03-03-2020 Olympia'18 2 UDI'19/CSU 5 be 3-3(1-3)
01-03-2020 UDI'19/CSU 5 Estria 2 co 6-1
16-02-2020 UDI'19/CSU 5 sv O.S.S. 1920 3 co 4-3
09-02-2020 UDI'19/CSU 5 Estria 2 co
09-02-2020 UDI'19/CSU 5 Estria 2 co
02-02-2020 Juliana Mill 2 UDI'19/CSU 5 co
02-02-2020 Juliana Mill 2 UDI'19/CSU 5 co
08-12-2019 UDI'19/CSU 5 DAW Schaijk 3 co 2-1
01-12-2019 Herpinia 2 UDI'19/CSU 5 co 1-4
24-11-2019 UDI'19/CSU 5 Constantia 2 co 4-1
17-11-2019 UDI'19/CSU 5 Volkel 3 co 4-2
10-11-2019 Estria 2 UDI'19/CSU 5 co 0-4
03-11-2019 Toxandria 2 UDI'19/CSU 5 co 1-4
27-10-2019 UDI'19/CSU 5 Venhorst 2 co 11-1
20-10-2019 Sparta'25 3 UDI'19/CSU 5 be 3-3(1-3)
13-10-2019 sv O.S.S. 1920 3 UDI'19/CSU 5 co 5-9
29-09-2019 Hapse Boys 2 UDI'19/CSU 5 co 4-4
22-09-2019 UDI'19/CSU 5 Juliana Mill 2 co 4-2
15-09-2019 Juliana Mill 2 UDI'19/CSU 5 be 1-6
08-09-2019 UDI'19/CSU 5 Festilent 2 be 5-2
01-09-2019 Boekel Sport 2 UDI'19/CSU 5 be 5-3
02-06-2019 MMC Weert 2 UDI'19/CSU 5 nc 3-1
26-05-2019 Sparta'25 4 UDI'19/CSU 5 co 5-3
19-05-2019 UDI'19/CSU 5 Nijnsel/TVE Reclame 3 co 0-2
05-05-2019 UDI'19/CSU 5 Deurne 3 co 5-1
14-04-2019 SV Venray 3 UDI'19/CSU 5 co 3-6
07-04-2019 UDI'19/CSU 5 SC Helmondia 2 co 1-3
24-03-2019 Mariahout 2 UDI'19/CSU 5 co 7-3
17-03-2019 Mierlo Hout 3 UDI'19/CSU 5 co 1-3
24-02-2019 UDI'19/CSU 5 Bruheze 2 co 5-1
17-02-2019 UDI'19/CSU 5 MULO 2 co 3-4
10-02-2019 Someren 5 UDI'19/CSU 5 co 3-1
03-02-2019 Rood Wit'62 2 UDI'19/CSU 5 co 2-4
09-12-2018 UDI'19/CSU 5 SV Venray 3 co 4-2
02-12-2018 SC Helmondia 2 UDI'19/CSU 5 co 2-3
25-11-2018 UDI'19/CSU 5 Mariahout 2 co 5-3
18-11-2018 UDI'19/CSU 5 Mierlo Hout 3 co 5-4
11-11-2018 Bruheze 2 UDI'19/CSU 5 co 4-1
04-11-2018 UDI'19/CSU 5 Rood Wit'62 2 co 2-1
28-10-2018 Deurne 3 UDI'19/CSU 5 co 1-2
21-10-2018 MULO 2 UDI'19/CSU 5 co 13-1
14-10-2018 UDI'19/CSU 5 Sparta'25 4 co 1-3
07-10-2018 Nijnsel/TVE Reclame 3 UDI'19/CSU 5 co 1-2
30-09-2018 MULO 2 UDI'19/CSU 5 co -
23-09-2018 UDI'19/CSU 5 Someren 5 co 2-2
16-09-2018 Vianen Vooruit 2 UDI'19/CSU 5 be 3-3
11-09-2018 Festilent 2 UDI'19/CSU 5 be 3-1
09-09-2018 Festilent 2 UDI'19/CSU 5 be -
02-09-2018 UDI'19/CSU 5 Volkel 3 be 2-3
24-05-2018 UDI'19/CSU 5 Vitesse'08 3 co 3-0
20-05-2018 UDI'19/CSU 5 Vianen Vooruit 2 co 3-2
10-05-2018 UDI'19/CSU 5 Constantia 2 co 4-1
06-05-2018 SIOL 2 UDI'19/CSU 5 co 1-6
03-05-2018 Vianen Vooruit 2 UDI'19/CSU 5 co 3-5
29-04-2018 UDI'19/CSU 5 Estria 2 co 5-1
22-04-2018 Hapse Boys 3 UDI'19/CSU 5 co 4-4
15-04-2018 UDI'19/CSU 5 Stormvogels'28 2 co 11-0
08-04-2018 Festilent 3 UDI'19/CSU 5 co 1-5
25-03-2018 UDI'19/CSU 5 SES 2 co 3-2
18-03-2018 UDI'19/CSU 5 Vitesse'08 3 co -
11-03-2018 V.V. Achates 2 UDI'19/CSU 5 co 1-3
04-03-2018 UDI'19/CSU 5 Constantia 2 co -
25-02-2018 SIOL 2 UDI'19/CSU 5 co -
18-02-2018 Vianen Vooruit 2 UDI'19/CSU 5 co -
04-02-2018 SES 2 UDI'19/CSU 5 co -
17-12-2017 Vitesse'08 3 UDI'19/CSU 5 co 5-3
10-12-2017 UDI'19/CSU 5 Estria 2 co -
03-12-2017 Vianen Vooruit 2 UDI'19/CSU 5 co -
26-11-2017 SES 2 UDI'19/CSU 5 co -
19-11-2017 UDI'19/CSU 5 Hapse Boys 3 co 4-1
05-11-2017 UDI'19/CSU 5 V.V. Achates 2 co 3-1
15-10-2017 UDI'19/CSU 5 SIOL 2 co 7-0
08-10-2017 Constantia 2 UDI'19/CSU 5 co 2-6
01-10-2017 UDI'19/CSU 5 Festilent 3 co 6-1
24-09-2017 Stormvogels'28 2 UDI'19/CSU 5 co 3-1
19-09-2017 SIOL 2 UDI'19/CSU 5 be 2-8
17-09-2017 DAW 4 UDI'19/CSU 5 be 4-1
03-09-2017 UDI'19/CSU 5 Festilent 3 be 8-0

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

3e klasse H 0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Stand

Stand

Groep 1 Achtste finales Mannen beker reserve zondag 1/8 finales

Groep 1 Vrijloten Mannen beker reserve zondag 3e ronde

Groep 1 2e ronde Mannen beker reserve zondag 2e ronde

Groep 1 12 Mannen beker reserve zondag poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.