ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU 5

UDI'19/CSU 5

Spelers

Sander Beks, Jorlan Beks, Stefan Blijleven, Menno Dreessen, Niek van Engelen, Sean Geurts, Coen Gevers, Jan Hoogaars, Peter Jacobs, Danny Janssen, Rob Kardol, Kevin Kohl, Marc Koot, Remco Lips, Dick Rooijendijk, Joost van den Tillaar, Patrick Witjes

Begeleiding

Benny van der Vlies (Leider), Michel Jonker (Leider), Sander Beks (Leider), Nick van Geelkerken (Leider)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
17-11-2019 11:00 UDI'19/CSU 5 Volkel 3 co
24-11-2019 11:00 UDI'19/CSU 5 Constantia 2 co
01-12-2019 12:00 Herpinia 2 UDI'19/CSU 5 co
08-12-2019 11:00 UDI'19/CSU 5 DAW Schaijk 3 co
02-02-2020 12:00 Juliana Mill 2 UDI'19/CSU 5 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
09-02-2020 11:00 UDI'19/CSU 5 Estria 2 co
16-02-2020 11:00 UDI'19/CSU 5 sv O.S.S. 1920 3 co
15-03-2020 11:00 UDI'19/CSU 5 Toxandria 2 co
29-03-2020 12:00 DAW Schaijk 3 UDI'19/CSU 5 co
05-04-2020 11:00 UDI'19/CSU 5 Herpinia 2 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
10-11-2019 Estria 2 UDI'19/CSU 5 co 0-4
03-11-2019 Toxandria 2 UDI'19/CSU 5 co 1-4
27-10-2019 UDI'19/CSU 5 Venhorst 2 co 11-1
20-10-2019 Sparta'25 3 UDI'19/CSU 5 be 3-3(1-3)
13-10-2019 sv O.S.S. 1920 3 UDI'19/CSU 5 co 5-9
Datum Thuis Uit Type Uitslag
29-09-2019 Hapse Boys 2 UDI'19/CSU 5 co 4-4
22-09-2019 UDI'19/CSU 5 Juliana Mill 2 co 4-2
15-09-2019 Juliana Mill 2 UDI'19/CSU 5 be 1-6
08-09-2019 UDI'19/CSU 5 Festilent 2 be 5-2
01-09-2019 Boekel Sport 2 UDI'19/CSU 5 be 5-3
02-06-2019 MMC Weert 2 UDI'19/CSU 5 nc 3-1
26-05-2019 Sparta'25 4 UDI'19/CSU 5 co 5-3
19-05-2019 UDI'19/CSU 5 Nijnsel/TVE Reclame 3 co 0-2
05-05-2019 UDI'19/CSU 5 Deurne 3 co 5-1
14-04-2019 SV Venray 3 UDI'19/CSU 5 co 3-6
07-04-2019 UDI'19/CSU 5 SC Helmondia 2 co 1-3
24-03-2019 Mariahout 2 UDI'19/CSU 5 co 7-3
17-03-2019 Mierlo Hout 3 UDI'19/CSU 5 co 1-3
24-02-2019 UDI'19/CSU 5 Bruheze 2 co 5-1
17-02-2019 UDI'19/CSU 5 MULO 2 co 3-4
10-02-2019 Someren 5 UDI'19/CSU 5 co 3-1
03-02-2019 Rood Wit'62 2 UDI'19/CSU 5 co 2-4
09-12-2018 UDI'19/CSU 5 SV Venray 3 co 4-2
02-12-2018 SC Helmondia 2 UDI'19/CSU 5 co 2-3
25-11-2018 UDI'19/CSU 5 Mariahout 2 co 5-3
18-11-2018 UDI'19/CSU 5 Mierlo Hout 3 co 5-4
11-11-2018 Bruheze 2 UDI'19/CSU 5 co 4-1
04-11-2018 UDI'19/CSU 5 Rood Wit'62 2 co 2-1
28-10-2018 Deurne 3 UDI'19/CSU 5 co 1-2
21-10-2018 MULO 2 UDI'19/CSU 5 co 13-1
14-10-2018 UDI'19/CSU 5 Sparta'25 4 co 1-3
07-10-2018 Nijnsel/TVE Reclame 3 UDI'19/CSU 5 co 1-2
30-09-2018 MULO 2 UDI'19/CSU 5 co -
23-09-2018 UDI'19/CSU 5 Someren 5 co 2-2
16-09-2018 Vianen Vooruit 2 UDI'19/CSU 5 be 3-3
11-09-2018 Festilent 2 UDI'19/CSU 5 be 3-1
09-09-2018 Festilent 2 UDI'19/CSU 5 be -
02-09-2018 UDI'19/CSU 5 Volkel 3 be 2-3
24-05-2018 UDI'19/CSU 5 Vitesse'08 3 co 3-0
20-05-2018 UDI'19/CSU 5 Vianen Vooruit 2 co 3-2
10-05-2018 UDI'19/CSU 5 Constantia 2 co 4-1
06-05-2018 SIOL 2 UDI'19/CSU 5 co 1-6
03-05-2018 Vianen Vooruit 2 UDI'19/CSU 5 co 3-5
29-04-2018 UDI'19/CSU 5 Estria 2 co 5-1
22-04-2018 Hapse Boys 3 UDI'19/CSU 5 co 4-4
15-04-2018 UDI'19/CSU 5 Stormvogels'28 2 co 11-0
08-04-2018 Festilent 3 UDI'19/CSU 5 co 1-5
25-03-2018 UDI'19/CSU 5 SES 2 co 3-2
18-03-2018 UDI'19/CSU 5 Vitesse'08 3 co -
11-03-2018 V.V. Achates 2 UDI'19/CSU 5 co 1-3
04-03-2018 UDI'19/CSU 5 Constantia 2 co -
25-02-2018 SIOL 2 UDI'19/CSU 5 co -
18-02-2018 Vianen Vooruit 2 UDI'19/CSU 5 co -
04-02-2018 SES 2 UDI'19/CSU 5 co -
17-12-2017 Vitesse'08 3 UDI'19/CSU 5 co 5-3
10-12-2017 UDI'19/CSU 5 Estria 2 co -
03-12-2017 Vianen Vooruit 2 UDI'19/CSU 5 co -
26-11-2017 SES 2 UDI'19/CSU 5 co -
19-11-2017 UDI'19/CSU 5 Hapse Boys 3 co 4-1
05-11-2017 UDI'19/CSU 5 V.V. Achates 2 co 3-1
15-10-2017 UDI'19/CSU 5 SIOL 2 co 7-0
08-10-2017 Constantia 2 UDI'19/CSU 5 co 2-6
01-10-2017 UDI'19/CSU 5 Festilent 3 co 6-1
24-09-2017 Stormvogels'28 2 UDI'19/CSU 5 co 3-1
19-09-2017 SIOL 2 UDI'19/CSU 5 be 2-8
17-09-2017 DAW 4 UDI'19/CSU 5 be 4-1
03-09-2017 UDI'19/CSU 5 Festilent 3 be 8-0

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

3e klasse H 0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Programma komende week

Stand

Stand

Groep 1 Vrijloten Mannen beker reserve zondag 3e ronde

Groep 1 2e ronde Mannen beker reserve zondag 2e ronde

Groep 1 12 Mannen beker reserve zondag poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.