ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU 6

UDI'19/CSU 6

Spelers

Soheib Amari, Hakop Aslamjan, Koen van de Beurcht, Oussama Bouaih, Joeri van Boxtel, Carlos van der Coer, Murat Durmus, Nicky Eggers, Brim Franssen, Pieter Koenders, Mike Koolen, Martijn Nijskens, Natesh Randjiet-Singh, Daan Rijkers, Jerom Theijssen, Abdullah Torunoglu, Stefano van Valen

Begeleiding

Yves Prince (Leider), Brim Franssen (Leider)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
27-10-2019 12:30 VIOS'38 3 UDI'19/CSU 6 co
03-11-2019 11:00 UDI'19/CSU 6 Venhorst 3 co
17-11-2019 11:00 UDI'19/CSU 6 DSV 4 co
24-11-2019 11:00 UDI'19/CSU 6 Festilent 3 co
01-12-2019 12:00 Schijndel/DE WIT 4 UDI'19/CSU 6 co
Datum Tijd Thuis Uit Type

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
20-10-2019 UDI'19/CSU 6 Blauw Geel'38/JUMBO 7 co 2-1
13-10-2019 Odiliapeel/Braks Groep 3 UDI'19/CSU 6 co 0-3
29-09-2019 FC de Rakt 2 UDI'19/CSU 6 co 1-6
22-09-2019 UDI'19/CSU 6 Gemert 5 co 2-5
15-09-2019 FC de Rakt 3 UDI'19/CSU 6 be 8-3
Datum Thuis Uit Type Uitslag
08-09-2019 UDI'19/CSU 6 GVV'57 3 be
01-09-2019 VCA 2 UDI'19/CSU 6 be 3-2
17-02-2019 SES 3 UDI'19/CSU 6 co 5-1
10-02-2019 UDI'19/CSU 6 Odiliapeel/Braks Groep 2 co
03-02-2019 UDI'19/CSU 6 Venhorst 2 co 1-2
27-01-2019 SCMH 2 UDI'19/CSU 6 co
20-01-2019 FC Uden 3 UDI'19/CSU 6 be 1-4
25-11-2018 UDI'19/CSU 6 Handel 2 co 2-1
18-11-2018 FC Uden 3 UDI'19/CSU 6 co 2-0
11-11-2018 UDI'19/CSU 6 Blauw Geel'38/JUMBO 4 co 2-2
28-10-2018 HVCH 6 UDI'19/CSU 6 co 1-0
21-10-2018 Prinses Irene 3 UDI'19/CSU 6 co 4-0
14-10-2018 UDI'19/CSU 6 Achilles Reek 2 co 5-4
30-09-2018 UDI'19/CSU 6 SES 3 co 1-5
23-09-2018 Odiliapeel/Braks Groep 2 UDI'19/CSU 6 co 5-0
16-09-2018 UDI'19/CSU 6 Hapse Boys 3 be 5-3
09-09-2018 SES 2 UDI'19/CSU 6 be 3-4
02-09-2018 UDI'19/CSU 6 SV DWSH'18 2 be 8-0
30-05-2018 FC Uden 3 UDI'19/CSU 6 co 3-2
27-05-2018 UDI'19/CSU 6 SCMH 2 co 4-0
13-05-2018 Sparta'25 4 UDI'19/CSU 6 co 1-1
10-05-2018 ELI 2 UDI'19/CSU 6 co 1-1
06-05-2018 UDI'19/CSU 6 Venhorst 2 co 4-2
22-04-2018 UDI'19/CSU 6 Handel 2 co 1-0
08-04-2018 UDI'19/CSU 6 Elsendorp 2 co 1-5
25-03-2018 SES 3 UDI'19/CSU 6 co 2-2
18-03-2018 FC Uden 3 UDI'19/CSU 6 co -
11-03-2018 UDI'19/CSU 6 Blauw Geel'38/JUMBO 3 co 4-3
04-03-2018 ELI 2 UDI'19/CSU 6 co -
25-02-2018 UDI'19/CSU 6 Venhorst 2 co -
04-02-2018 SCMH 2 UDI'19/CSU 6 co 0-2
03-12-2017 UDI'19/CSU 6 RKVV Keldonk 2 co 5-2
26-11-2017 UDI'19/CSU 6 SES 3 co 1-1
19-11-2017 Handel 2 UDI'19/CSU 6 co 1-2
12-11-2017 UDI'19/CSU 6 Sparta'25 4 co 1-4
05-11-2017 Blauw Geel'38/JUMBO 3 UDI'19/CSU 6 co 2-5
29-10-2017 UDI'19/CSU 6 FC Uden 3 co 1-1
22-10-2017 Venhorst 2 UDI'19/CSU 6 co 1-2
08-10-2017 UDI'19/CSU 6 ELI 2 co 3-2
01-10-2017 Elsendorp 2 UDI'19/CSU 6 co 3-2
17-09-2017 SES 3 UDI'19/CSU 6 be 6-1
10-09-2017 UDI'19/CSU 6 Ollandia 2 be 4-3
03-09-2017 Vianen Vooruit 2 UDI'19/CSU 6 be 4-2

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

5e klasse 22 0519 Mannen Zondag reserve

Programma komende week

Stand

Stand

Groep 3 11 Mannen beker reserve zondag poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.