ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU 7

UDI'19/CSU 7

Spelers

Joep Alders, Nick Boelens, Kevin van Dijk, Lars Donkers, Joost van den Elzen, Dave Gabriël, Martijn de Groot, Kjeld Henselmans, Theo Lasschuit, Teun van Linden, Sander Maas, Tom Meijers, Paul Ruesink, Pieter Rüpp, Guy Somers, Wouter Verbakel, Joris Verbeek, Steven Vogels, Pascal Wouters

Begeleiding

Arie Slaats (Trainer/leider), Frank Vogels (Ass. scheidsr.)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
22-10-2019 19:30 FC Schadewijk 2 UDI'19/CSU 7 be
03-11-2019 13:00 UDI'19/CSU 7 SCMH 3 co
10-11-2019 10:00 Blauw Geel'38/JUMBO 8 UDI'19/CSU 7 co
17-11-2019 13:00 UDI'19/CSU 7 Schijndel/DE WIT 5 co
24-11-2019 13:00 UDI'19/CSU 7 Vorstenbossche Boys 3 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
01-12-2019 11:30 Heeswijk 4 UDI'19/CSU 7 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
20-10-2019 FC de Rakt 3 UDI'19/CSU 7 co 3-2
13-10-2019 UDI'19/CSU 7 Nulandia 5 co 2-4
06-10-2019 Erp 6 UDI'19/CSU 7 co 1-3
22-09-2019 UDI'19/CSU 7 Avesteyn 3 co 0-2
15-09-2019 HVCH 9 UDI'19/CSU 7 be 0-8
Datum Thuis Uit Type Uitslag
08-09-2019 Prinses Irene 5 UDI'19/CSU 7 be 2-5
01-09-2019 UDI'19/CSU 7 Achilles Reek 2 be 4-0
26-05-2019 UDI'19/CSU 7 FC de Rakt 2 co 4-1
05-05-2019 Festilent 3 UDI'19/CSU 7 co 3-1
14-04-2019 UDI'19/CSU 7 Blauw Geel'38/JUMBO 6 co 5-1
07-04-2019 Erp 5 UDI'19/CSU 7 co 3-4
31-03-2019 Schijndel/DE WIT 3 UDI'19/CSU 7 co 3-0
17-03-2019 UDI'19/CSU 7 Gemert 4 co 1-3
17-02-2019 Venhorst 3 UDI'19/CSU 7 co 2-4
10-02-2019 UDI'19/CSU 7 Boekel Sport 4 co 3-1
03-02-2019 UDI'19/CSU 7 SCMH 3 co 2-2
09-12-2018 Blauw Geel'38/JUMBO 6 UDI'19/CSU 7 co 0-0
02-12-2018 UDI'19/CSU 7 Erp 5 co 5-1
25-11-2018 DSV 5 UDI'19/CSU 7 co 4-7
18-11-2018 Gemert 4 UDI'19/CSU 7 co 3-2
11-11-2018 UDI'19/CSU 7 Schijndel/DE WIT 3 co 2-3
04-11-2018 SCMH 3 UDI'19/CSU 7 co 1-1
28-10-2018 UDI'19/CSU 7 Festilent 3 co 3-7
14-10-2018 FC de Rakt 2 UDI'19/CSU 7 co 1-0
30-09-2018 UDI'19/CSU 7 Venhorst 3 co 1-1
23-09-2018 Boekel Sport 4 UDI'19/CSU 7 co 2-8
09-09-2018 UDI'19/CSU 7 FC Uden 4 be 1-2
02-09-2018 SDDL 2 UDI'19/CSU 7 be 1-0
27-05-2018 Nooit Gedacht 3 UDI'19/CSU 7 co 3-1
20-05-2018 UDI'19/CSU 7 SV TOP 3 co 1-7
17-05-2018 Ravenstein 2 UDI'19/CSU 7 co
13-05-2018 UDI'19/CSU 7 Blauw Geel'38/JUMBO 4 co 2-8
10-05-2018 UDI'19/CSU 7 DAW 4 co 2-5
06-05-2018 HVCH 6 UDI'19/CSU 7 co 2-5
29-04-2018 UDI'19/CSU 7 Nooit Gedacht 3 co 4-1
24-04-2018 ZSV 4 UDI'19/CSU 7 be 2-0
15-04-2018 Achilles Reek 2 UDI'19/CSU 7 co 2-0
08-04-2018 UDI'19/CSU 7 NLC'03 2 co 3-1
25-03-2018 FC Schadewijk 2 UDI'19/CSU 7 co 7-2
20-03-2018 UDI'19/CSU 7 WEC 2 be 5-2
18-03-2018 UDI'19/CSU 7 EVVC 3 co -
11-03-2018 Margriet 3 UDI'19/CSU 7 co 6-4
04-03-2018 UDI'19/CSU 7 DAW 4 co -
25-02-2018 HVCH 6 UDI'19/CSU 7 co -
20-02-2018 Constantia 2 UDI'19/CSU 7 be 3-3
21-01-2018 SV TOP 3 UDI'19/CSU 7 co 6-3
19-12-2017 UDI'19/CSU 7 SES 3 be 7-3
17-12-2017 UDI'19/CSU 7 Ravenstein 2 co 2-1
12-12-2017 UDI'19/CSU 7 SES 3 be -
10-12-2017 UDI'19/CSU 7 Nooit Gedacht 3 co -
26-11-2017 UDI'19/CSU 7 FC Schadewijk 2 co 2-2
12-11-2017 Blauw Geel'38/JUMBO 4 UDI'19/CSU 7 co 3-3
05-11-2017 UDI'19/CSU 7 Margriet 3 co 6-4
29-10-2017 EVVC 3 UDI'19/CSU 7 co 5-2
15-10-2017 UDI'19/CSU 7 HVCH 6 co 3-3
08-10-2017 DAW 4 UDI'19/CSU 7 co 1-2
01-10-2017 NLC'03 2 UDI'19/CSU 7 co 2-2
24-09-2017 UDI'19/CSU 7 Achilles Reek 2 co 5-2
17-09-2017 UDI'19/CSU 7 Blauw Geel'38/JUMBO 5 be 3-1
10-09-2017 UDI'19/CSU 7 Avanti'31 3 be
07-09-2017 EVVC 3 UDI'19/CSU 7 be 2-1

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

5e klasse 18 0519 Mannen Zondag reserve

Programma komende week

Stand

Stand

Groep 3 2e ronde Mannen beker reserve zondag 2e ronde

Programma

Groep 3 06 Mannen beker reserve zondag poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.