ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU 8

UDI'19/CSU 8

Spelers

Jasper van Alphen, Thomas van der Cammen, Wouter van der Cammen, Mattijs Claassen, Roel van Dooren, Dennis Eijndhoven, David van den Elzen, Stephan Klotz, Patrick van Lanen, Peter Laros, Tom Leemhuis, Kevin van Lierop, Peter de Louw, Riley Marlisa, Roy School, Kai Schumacher, Marc Smits, Erik Thus, Toon Wintjes, Job van Zoggel, Elmar van Zuilen

Begeleiding

Ad van der Cammen (Trainer/leider), Henrie van Zoggel (Leider)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
27-10-2019 09:30 Nulandia 6 UDI'19/CSU 8 co
03-11-2019 10:00 UDI'19/CSU 8 SJO/SSA VESTA'19 4 co
10-11-2019 10:30 Herpinia 3 UDI'19/CSU 8 co
17-11-2019 10:00 UDI'19/CSU 8 SCV'58 2 co
24-11-2019 10:00 UDI'19/CSU 8 Estria 3 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
01-12-2019 12:00 Festilent 4 UDI'19/CSU 8 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
13-10-2019 FC Schadewijk 3 UDI'19/CSU 8 co 2-1
06-10-2019 UDI'19/CSU 8 Berghem Sport 4 co 1-2
29-09-2019 Achilles Reek 2 UDI'19/CSU 8 co 3-1
15-09-2019 UDI'19/CSU 8 FC de Rakt 2 be 0-0
08-09-2019 SCMH 3 UDI'19/CSU 8 be 1-2
Datum Thuis Uit Type Uitslag
01-09-2019 UDI'19/CSU 8 MVC 2 be 2-2
30-05-2019 UDI'19/CSU 8 Blauw Geel'38/JUMBO 9 co 4-5
26-05-2019 UDI'19/CSU 8 FC de Rakt 3 co 0-3
19-05-2019 FC Uden 5 UDI'19/CSU 8 co 0-2
28-04-2019 UDI'19/CSU 8 Schijndel/DE WIT 6 co 3-1
14-04-2019 UDI'19/CSU 8 Prinses Irene 5 co 1-1
07-04-2019 HVCH 10 UDI'19/CSU 8 co 0-0
24-03-2019 UDI'19/CSU 8 sv O.S.S. 1920 6 co 2-1
17-03-2019 UDI'19/CSU 8 Margriet 5 co 8-1
10-03-2019 Prinses Irene 5 UDI'19/CSU 8 co 1-0
24-02-2019 EVVC 4 UDI'19/CSU 8 co 1-2
17-02-2019 Nooit Gedacht 5 UDI'19/CSU 8 co 2-6
10-02-2019 UDI'19/CSU 8 Blauw Geel'38/JUMBO 9 co
03-02-2019 UDI'19/CSU 8 Schijndel/DE WIT 6 co
03-02-2019 UDI'19/CSU 8 Schijndel/DE WIT 6 co
02-12-2018 UDI'19/CSU 8 HVCH 10 co 3-1
25-11-2018 sv O.S.S. 1920 6 UDI'19/CSU 8 co 0-4
18-11-2018 Margriet 5 UDI'19/CSU 8 co 2-0
11-11-2018 UDI'19/CSU 8 EVVC 4 co 2-0
04-11-2018 Schijndel/DE WIT 6 UDI'19/CSU 8 co 3-1
28-10-2018 UDI'19/CSU 8 Berghem Sport 5 co 5-0
14-10-2018 FC de Rakt 3 UDI'19/CSU 8 co 6-1
07-10-2018 UDI'19/CSU 8 FC Uden 5 co 1-3
30-09-2018 UDI'19/CSU 8 Nooit Gedacht 5 co 3-2
23-09-2018 Blauw Geel'38/JUMBO 9 UDI'19/CSU 8 co 1-1
16-09-2018 UDI'19/CSU 8 FC Uden 5 be 2-2
09-09-2018 Juliana Mill 3 UDI'19/CSU 8 be 2-1
02-09-2018 UDI'19/CSU 8 Estria 3 be 1-3
24-05-2018 UDI'19/CSU 8 Avanti'31 3 co 1-2
20-05-2018 Ollandia 2 UDI'19/CSU 8 co 1-4
13-05-2018 Sparta'25 5 UDI'19/CSU 8 co 6-2
03-05-2018 Schijndel/DE WIT 3 UDI'19/CSU 8 co 2-0
24-04-2018 Rhode/Van Stiphout Bouw 4 UDI'19/CSU 8 co 3-2
22-04-2018 UDI'19/CSU 8 WEC 2 co 4-0
15-04-2018 UDI'19/CSU 8 S.V. Brandevoort 2 co 1-0
08-04-2018 DVG 3 UDI'19/CSU 8 co 1-8
25-03-2018 UDI'19/CSU 8 Mariahout 3 co 2-1
11-03-2018 UDI'19/CSU 8 Blauw Geel'38/JUMBO 5 co 0-3
04-03-2018 Rhode/Van Stiphout Bouw 4 UDI'19/CSU 8 co -
25-02-2018 UDI'19/CSU 8 Avanti'31 3 co -
10-12-2017 Schijndel/DE WIT 3 UDI'19/CSU 8 co -
03-12-2017 UDI'19/CSU 8 Ollandia 2 co 3-1
26-11-2017 Mariahout 3 UDI'19/CSU 8 co 2-1
19-11-2017 WEC 2 UDI'19/CSU 8 co 3-3
12-11-2017 UDI'19/CSU 8 Sparta'25 5 co 1-3
05-11-2017 Blauw Geel'38/JUMBO 5 UDI'19/CSU 8 co 0-1
22-10-2017 UDI'19/CSU 8 DVG 3 co 1-0
15-10-2017 Avanti'31 3 UDI'19/CSU 8 co 2-2
08-10-2017 UDI'19/CSU 8 Rhode 4 co 9-0
24-09-2017 S.V. Brandevoort 2 UDI'19/CSU 8 co 1-2
17-09-2017 UDI'19/CSU 8 RKVV Keldonk 2 be 1-0
10-09-2017 UDI'19/CSU 8 Hapse Boys 3 be 1-3
07-09-2017 Schijndel/DE WIT 3 UDI'19/CSU 8 be 4-1

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

5e klasse 19 0519 Mannen Zondag reserve

Programma komende week

Stand

Stand

Groep 3 14 Mannen beker reserve zondag poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.