UDI'19/CSU JO10-4
Spelers
Bradley van Breugel, Puck van de Camp, Juul Cuppen, Raff van Gerven, Ole van Gogh, Logan Joni, Sven van de Rakt, Joep van der Velden, Jesse Vos
Begeleiding
Xander van de Camp (Trainer/leider), Ivo Cuppen (Trainer/leider), Joost Vos (Trainer/leider), Remi van Breugel (Ass. trainer)
Training
Dinsdag18.00 - 19.00Donderdag18.00 - 19.00
Programma
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Type | |
---|---|---|---|---|---|
20-04-2024 | 09:00 | SCMH JO10-2 | UDI'19/CSU JO10-4 | co | |
11-05-2024 | 10:00 | Festilent JO10-2 | UDI'19/CSU JO10-4 | co | |
18-05-2024 | 10:15 | UDI'19/CSU JO10-4 | SES JO10-1 | co | |
be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal
Uitslagen
Datum | Thuis | Uit | Type | Uitslag |
---|---|---|---|---|
13-04-2024 | UDI'19/CSU JO10-4 | Boekel Sport JO10-2JM | co | |
06-04-2024 | Avesteyn JO10-1 | UDI'19/CSU JO10-4 | co | |
23-03-2024 | UDI'19/CSU JO10-4 | SJO/SSA VESTA'19 JO10-2JM | co | |
16-03-2024 | Berghem Sport JO10-5 | UDI'19/CSU JO10-4 | co | afg. |
09-03-2024 | UDI'19/CSU JO10-4 | SES JO10-1 | co | |
Datum | Thuis | Uit | Type | Uitslag |
---|---|---|---|---|
02-03-2024 | EGS'20 JO10-5JM | UDI'19/CSU JO10-4 | co | |
24-02-2024 | UDI'19/CSU JO10-4 | HVCH JO10-1JM | co | |
03-02-2024 | UDI'19/CSU JO10-4 | Margriet JO10-5 | co | |
27-01-2024 | DAW Schaijk JO10-4JM | UDI'19/CSU JO10-4 | co | |
20-01-2024 | UDI'19/CSU JO10-4 | JVC Cuijk JO10-4 | co | |
20-01-2024 | Festilent JO10-2 | UDI'19/CSU JO10-4 | co | |
20-01-2024 | Juliana Mill JO10-1 | UDI'19/CSU JO10-4 | co | |
20-01-2024 | UDI'19/CSU JO10-4 | DAW Schaijk JO10-3 | co | 1-5 |
06-01-2024 | JVC Cuijk JO10-4 | UDI'19/CSU JO10-4 | wzv | |
06-01-2024 | UDI'19/CSU JO10-4 | Festilent JO10-2 | wzv | 1-2 |
06-01-2024 | UDI'19/CSU JO10-4 | Juliana Mill JO10-1 | wzv | 0-0 |
06-01-2024 | DAW Schaijk JO10-3 | UDI'19/CSU JO10-4 | wzv | 2-2 |
09-12-2023 | Mariahout JO10-2JM | UDI'19/CSU JO10-4 | co | |
02-12-2023 | UDI'19/CSU JO10-4 | Blauw Geel'38/JUMBO JO10-5 | co | |
25-11-2023 | ST RKVV Keldonk/Boerdonk JO10-2JM | UDI'19/CSU JO10-4 | co | |
18-11-2023 | Handel JO10-1 | UDI'19/CSU JO10-4 | co | |
11-11-2023 | UDI'19/CSU JO10-4 | SCMH JO10-2 | co | |
04-11-2023 | Sparta'25 JO10-3JM | UDI'19/CSU JO10-4 | co | |
28-10-2023 | UDI'19/CSU JO10-4 | Boekel Sport JO10-2JM | co | |
07-10-2023 | Blauw Geel'38/JUMBO JO10-4 | UDI'19/CSU JO10-4 | co | |
30-09-2023 | UDI'19/CSU JO10-4 | Festilent JO10-2 | co | |
23-09-2023 | Odiliapeel/Braks Groep JO10-1 | UDI'19/CSU JO10-4 | co | |
16-09-2023 | UDI'19/CSU JO10-4 | SCMH JO10-2 | co | |
09-09-2023 | ST RKVV Keldonk/Boerdonk JO10-1JM | UDI'19/CSU JO10-4 | co | |
02-09-2023 | UDI'19/CSU JO10-4 | FC de Rakt JO10-2 | co | |
26-08-2023 | UDI'19/CSU JO10-3 | UDI'19/CSU JO10-4 | vr | |
be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal