ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen2

UDI'19/CSU JO19-3

UDI'19/CSU JO19-3

Spelers

Vic Boeren, Mart van Duijnhoven, Gijs van de Geer, Raemon Groote, Eef Kessels, Guus Ketelaars, Jason Kleijnen, Pieter Lamey Younan, Jasper Maring, Fran van der Meide, Kevin van Mullekom, Joep van Oort, Jarne Raaijmakers, Mathijs Smeets, Bodhi Verhoeven, Jordy van der Wielen, Bas van Zutphen

Begeleiding

Rob Ketelaars (Trainer), Erwin Smeets (Leider), Marck van Duijnhoven (Leider), Cees Kessels (Leider), Rik Maring (Leider)

Training

Maandag20.15 - 21.45

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
21-05-2022 14:45 UDI'19/CSU JO19-3 Vorstenbossche Boys JO19-1 co
28-05-2022 14:45 UDI'19/CSU JO19-3 EVVC JO19-1 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
21-05-2022 UDI'19/CSU JO19-3 Vorstenbossche Boys JO19-1 co
16-05-2022 Prinses Irene JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 4-3
14-05-2022 Prinses Irene JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co afg.
30-04-2022 Nulandia JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 2-1
23-04-2022 UDI'19/CSU JO19-3 EVVC JO19-1 co afg.
Datum Thuis Uit Type Uitslag
09-04-2022 HVCH JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co 4-2
04-04-2022 UDI'19/CSU JO19-3 Margriet JO19-3 co 1-2
02-04-2022 UDI'19/CSU JO19-3 Berghem Sport JO19-2 co 2-5
19-03-2022 UDI'19/CSU JO19-3 Margriet JO19-3 co
12-03-2022 UDI'19/CSU JO19-3 VOW JO19-1 co 0-5
07-03-2022 Nulandia JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co
19-02-2022 Nulandia JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co
12-02-2022 UDI'19/CSU JO19-3 SV BLC JO19-1 co 4-1
05-02-2022 BMC JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 1-2
29-01-2022 sv O.S.S. 1920 JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co 5-3
15-01-2022 UDI'19/CSU JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 vr 9-6
11-12-2021 HVCH JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co 3-5
04-12-2021 UDI'19/CSU JO19-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-3 co 6-2
27-11-2021 Emplina JO19-3 UDI'19/CSU JO19-3 co 6-1
20-11-2021 UDI'19/CSU JO19-3 VCO JO19-1 co 5-2
10-11-2021 SJO Vianen Vooruit HBV JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co 2-11
06-11-2021 BMC JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 3-0
30-10-2021 UDI'19/CSU JO19-3 Rhode/VSB JO19-2 co 1-1
23-10-2021 SJO Vianen Vooruit HBV JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co
16-10-2021 UDI'19/CSU JO19-3 SCG'18 JO19-1 co 4-3
09-10-2021 SJO Vianen Vooruit HBV JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co
02-10-2021 UDI'19/CSU JO19-3 Zwaluw VFC JO19-2 co 4-1
25-09-2021 Nulandia JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 5-1
18-09-2021 UDI'19/CSU JO19-3 SV BLC JO19-1 co 3-1
11-09-2021 UDI'19/CSU JO19-3 HVCH JO19-2 be 0-2
04-09-2021 UDI'19/CSU JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 vr 6-2

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

2e klasse 08 0227 Onder 19 (voorjaarsreeks)

Programma komende week

Stand

2e klasse 27 0225 Onder 19 (najaarsreeks)

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.