ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen1

UDI'19/CSU 3

UDI'19/CSU 3

Spelers

Sander Beks, Jorlan Beks, Stefan Blijleven, Myron Davis, Niek van Engelen, Sean Geurts, Coen Gevers, Jan Hoogaars, Peter Jacobs, Kevin Kohl, Marc Koot, Siem Massa, Jurre Massa, Redouane Moufid, Jessy van Ras, Dick Rooijendijk, Pieter Rüpp, Mustafa Seddiqi, Joost van den Tillaar, Ryan van der Ven, Patrick Witjes

Begeleiding

Sander Beks (Leider), Nick van Geelkerken (Leider), Benny van der Vlies (Leider), Michel Jonker (Ass. scheidsr.)

Programma

Er zijn geen wedstrijden gepland.

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
16-06-2022 Juliana Mill 2 UDI'19/CSU 3 co 7-1
22-05-2022 Volkel 3 UDI'19/CSU 3 co 0-7
15-05-2022 UDI'19/CSU 3 DAW Schaijk 3 co afg.
12-05-2022 UDI'19/CSU 3 DAW Schaijk 3 co 3-2
08-05-2022 Avesteyn 2 UDI'19/CSU 3 co 4-2
Datum Thuis Uit Type Uitslag
01-05-2022 UDI'19/CSU 3 EGS'20 2 co 3-2
24-04-2022 UDI'19/CSU 3 Nijnsel/TVE Reclame 2 co 8-2
10-04-2022 Hapse Boys 2 UDI'19/CSU 3 co 1-3
03-04-2022 UDI'19/CSU 3 Excellent 2 co 6-0
27-03-2022 Constantia 2 UDI'19/CSU 3 co 1-1
27-03-2022 UDI'19/CSU 3 EGS'20 2 co
20-03-2022 UDI'19/CSU 3 Nijnsel/TVE Reclame 2 co
20-03-2022 UDI'19/CSU 3 NLC'03 2 co 3-2
13-03-2022 Nijnsel/TVE Reclame 2 UDI'19/CSU 3 co 0-2
13-03-2022 Hapse Boys 2 UDI'19/CSU 3 co
20-02-2022 UDI'19/CSU 3 Juliana Mill 2 co 4-1
20-02-2022 UDI'19/CSU 3 Excellent 2 co
13-02-2022 Constantia 2 UDI'19/CSU 3 co
06-02-2022 UDI'19/CSU 3 NLC'03 2 co
06-02-2022 UDI'19/CSU 3 Festilent 2 vr
30-01-2022 Nijnsel/TVE Reclame 2 UDI'19/CSU 3 co
05-12-2021 UDI'19/CSU 3 Juliana Mill 2 co
28-11-2021 EGS'20 2 UDI'19/CSU 3 co 1-5
21-11-2021 UDI'19/CSU 3 Avesteyn 2 co 1-1
07-11-2021 DAW Schaijk 3 UDI'19/CSU 3 co 0-7
31-10-2021 UDI'19/CSU 3 Hapse Boys 2 co 3-1
24-10-2021 UDI'19/CSU 3 Constantia 2 co 2-2
17-10-2021 NLC'03 2 UDI'19/CSU 3 co 1-4
10-10-2021 UDI'19/CSU 3 Constantia 2 co
03-10-2021 Excellent 2 UDI'19/CSU 3 co 3-1
26-09-2021 UDI'19/CSU 3 Volkel 3 co 5-2
12-09-2021 UDI'19/CSU 3 Heeswijk 2 be 2-1
05-09-2021 Volharding 2 UDI'19/CSU 3 be 3-2
29-08-2021 UDI'19/CSU 3 FC de Rakt 3 vr 4-2

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

3e klasse G 0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Stand

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.