ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen2

UDI'19/CSU 8

UDI'19/CSU 8

Spelers

Bradley de Beer, Max Clement, Tim van der Cruijsen, Julius Dortmans, Tygo van den Heiligenberg, Tim Hoefs, Bram Hoefs, Lucas Kampert, Sam van Meer, Sander Peerenboom, Rob Peters, Mees Roozen, Jasper van Schijndel, Luc Stempher, Mathies van Veen, Felix Visser, Matthijs Visser, Koen van der Zanden, Rogier van Zutphen

Begeleiding

Mathies van Veen (Leider), Matthijs Visser (Leider)

Training

Dinsdag20.15 - 21.45

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
22-05-2022 12:30 Volkel 5 UDI'19/CSU 8 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
08-05-2022 FC de Rakt 6 UDI'19/CSU 8 co 3-4
01-05-2022 UDI'19/CSU 8 VCO 2 co 15-2
24-04-2022 Boekel Sport 5 UDI'19/CSU 8 co 5-1
18-04-2022 UDI'19/CSU 8 DAW Schaijk 6 co 9-2
10-04-2022 UDI'19/CSU 8 FC de Rakt 6 co 8-0
Datum Thuis Uit Type Uitslag
03-04-2022 FC Uden 4 UDI'19/CSU 8 co 0-7
27-03-2022 UDI'19/CSU 8 Gemert 10 co 9-3
20-03-2022 UDI'19/CSU 8 DAW Schaijk 6 co
13-03-2022 HVCH 11 UDI'19/CSU 8 co 1-9
06-03-2022 Prinses Irene 6 UDI'19/CSU 8 co 3-10
20-02-2022 UDI'19/CSU 8 VCO 2 co
13-02-2022 Festilent 7 UDI'19/CSU 8 co 2-1
06-02-2022 UDI'19/CSU 8 EGS'20 10 co 4-3
30-01-2022 DAW Schaijk 6 UDI'19/CSU 8 co 0-2
23-01-2022 FC de Rakt 6 UDI'19/CSU 8 co
23-01-2022 UDI'19/CSU 8 UDI'19/CSU 13 vr
21-12-2021 UDI'19/CSU 8 Festilent 8 be
19-12-2021 UDI'19/CSU 8 HVCH 11 co
14-12-2021 UDI'19/CSU 8 Festilent 8 be
12-12-2021 Prinses Irene 6 UDI'19/CSU 8 co
05-12-2021 UDI'19/CSU 8 Volkel 5 co 7-1
28-11-2021 Gemert 10 UDI'19/CSU 8 co 3-4
21-11-2021 UDI'19/CSU 8 FC Uden 4 co 8-1
14-11-2021 UDI'19/CSU 8 HVCH 11 co
07-11-2021 FC de Rakt 6 UDI'19/CSU 8 co
31-10-2021 UDI'19/CSU 8 HVCH 11 co
24-10-2021 VCO 2 UDI'19/CSU 8 co 1-11
24-10-2021 Festilent 6 UDI'19/CSU 8 be
19-10-2021 Festilent 6 UDI'19/CSU 8 be 2-3
17-10-2021 EGS'20 10 UDI'19/CSU 8 co 7-0
10-10-2021 UDI'19/CSU 8 Festilent 7 co 3-3
03-10-2021 VCO 2 UDI'19/CSU 8 co
26-09-2021 UDI'19/CSU 8 Boekel Sport 5 co 8-0
19-09-2021 FC de Rakt 8 UDI'19/CSU 8 be 0-7
12-09-2021 SCMH 4 UDI'19/CSU 8 be 0-12
05-09-2021 UDI'19/CSU 8 FC Uden 6 be 8-0

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

6e klasse 53 0519 Mannen Zondag reserve

Programma komende week

Stand

Stand

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.