ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen4

UDI'19/CSU VR1

UDI'19/CSU VR1

Spelers

Dimphy v.d. Akker, Gabi Bekker, Kim Claassen, Lieke Donkers, Michelle de Gier, Daniëlle Graat, Lesley-Anne Jacobs, Bregje Jacobs, Lisa v.d. Kruijssen, Nina Litjens, Iris Luijters, Rachèl Mol, Dorienke Nendels, Ellen Poulussen, Nalini Randjiet-Singh, Cindy Strijbosch, Nina v.d. Wijst, Babet de Wit

Begeleiding

Janine Rongen (Trainer), Mireck v.d. Burgt (Ass. trainer), Jacqueline Theunisz-Kaljé (Leider), Joop Bekker (Ass. scheidsr.), Rob v.d. Lee (Hersteltrainer)

Training

Dinsdag20.15 - 21.45
Donderdag20.15 - 21.45

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
24-09-2017 10:00 UDI'19/CSU VR1 VOW VR1 co
01-10-2017 12:00 Gemert VR1 UDI'19/CSU VR1 co
08-10-2017 10:00 UDI'19/CSU VR1 Helvoirt VR1 co
12-10-2017 20:00 Nooit Gedacht VR2 UDI'19/CSU VR1 co
29-10-2017 10:00 UDI'19/CSU VR1 Boekel Sport VR1 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
05-11-2017 12:00 Pusphaira VR1 UDI'19/CSU VR1 co
12-11-2017 10:00 UDI'19/CSU VR1 SVSSS VR1 co
19-11-2017 10:30 DBS VR2 UDI'19/CSU VR1 co
26-11-2017 10:00 UDI'19/CSU VR1 VCB VR1 co
03-12-2017 10:00 UDI'19/CSU VR1 MVC VR1 co
10-12-2017 12:00 Woezik VR2 UDI'19/CSU VR1 co
25-02-2018 10:00 UDI'19/CSU VR1 Nooit Gedacht VR2 co
04-03-2018 12:00 Helvoirt VR1 UDI'19/CSU VR1 co
11-03-2018 10:00 UDI'19/CSU VR1 Pusphaira VR1 co
18-03-2018 12:00 Boekel Sport VR1 UDI'19/CSU VR1 co
25-03-2018 10:30 VCB VR1 UDI'19/CSU VR1 co
08-04-2018 10:00 UDI'19/CSU VR1 Gemert VR1 co
15-04-2018 11:00 VOW VR1 UDI'19/CSU VR1 co
22-04-2018 10:00 UDI'19/CSU VR1 DBS VR2 co
13-05-2018 12:00 SVSSS VR1 UDI'19/CSU VR1 co
20-05-2018 10:00 MVC VR1 UDI'19/CSU VR1 co
27-05-2018 10:00 UDI'19/CSU VR1 Woezik VR2 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
17-09-2017 UDI'19/CSU VR1 ZSV VR1 be 5-3
10-09-2017 UDI'19/CSU VR1 DAW VR1 be 5-3
03-09-2017 Festilent VR1 UDI'19/CSU VR1 be 0-3

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

3e klasse F 512 Vrouwen Zondag (A-cat)

Programma komende week

Stand

Groep 2 1 B2820 Vrouwen beker zondag 2e ronde

Programma

Uitslagen

Stand

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more en Weemen.