ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU VR2

UDI'19/CSU VR2

Programma

Er zijn geen wedstrijden gepland.

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
24-05-2020 NLC'03 VR1 UDI'19/CSU VR2 co afg.
17-05-2020 UDI'19/CSU VR2 HBV VR1 co afg.
10-05-2020 Juliana Mill VR1 UDI'19/CSU VR2 co afg.
07-05-2020 UDI'19/CSU VR2 Boekel Sport VR1 co afg.
26-04-2020 UDI'19/CSU VR2 sv O.S.S. 1920 VR1 co afg.
Datum Thuis Uit Type Uitslag
19-04-2020 Berghem Sport VR1 UDI'19/CSU VR2 co
19-04-2020 Berghem Sport VR1 UDI'19/CSU VR2 co
05-04-2020 Prinses Irene VR2 UDI'19/CSU VR2 co
29-03-2020 UDI'19/CSU VR2 SV Venray VR2 co
22-03-2020 Hapse Boys VR1 UDI'19/CSU VR2 co
15-03-2020 UDI'19/CSU VR2 Olympia'18 VR2 co
15-03-2020 UDI'19/CSU VR2 Olympia'18 VR2 co
08-03-2020 Nulandia VR1 UDI'19/CSU VR2 co 3-1
16-02-2020 UDI'19/CSU VR2 RKVV Keldonk VR1 co 3-1
09-02-2020 Avanti'31 VR1 UDI'19/CSU VR2 co
09-02-2020 Avanti'31 VR1 UDI'19/CSU VR2 co
28-01-2020 DAW Schaijk VR1 UDI'19/CSU VR2 vr
28-01-2020 DAW Schaijk VR1 UDI'19/CSU VR2 vr
26-01-2020 SV Venray VR2 UDI'19/CSU VR2 co 0-0
15-12-2019 UDI'19/CSU VR2 Prinses Irene VR2 co 5-2
08-12-2019 UDI'19/CSU VR2 NLC'03 VR1 co 1-2
01-12-2019 HBV VR1 UDI'19/CSU VR2 co 3-2
24-11-2019 UDI'19/CSU VR2 Juliana Mill VR1 co 1-3
12-11-2019 RKVV Keldonk VR1 UDI'19/CSU VR2 co 3-4
03-11-2019 UDI'19/CSU VR2 Hapse Boys VR1 co 2-1
27-10-2019 Olympia'18 VR2 UDI'19/CSU VR2 co 0-4
22-10-2019 UDI'19/CSU VR2 Boekel Sport VR1 be 0-4
20-10-2019 UDI'19/CSU VR2 Avanti'31 VR1 co 2-3
13-10-2019 sv O.S.S. 1920 VR1 UDI'19/CSU VR2 co 5-2
06-10-2019 UDI'19/CSU VR2 Berghem Sport VR1 co 2-2
29-09-2019 UDI'19/CSU VR2 Nulandia VR1 co 3-4
22-09-2019 Boekel Sport VR1 UDI'19/CSU VR2 co 0-2
15-09-2019 UDI'19/CSU VR2 Sparta'25 VR1 be 9-0
08-09-2019 UDI'19/CSU VR2 FC de Rakt VR1 be 3-1
01-09-2019 DSV VR1 UDI'19/CSU VR2 be 1-1
30-05-2019 Hapse Boys VR1 UDI'19/CSU VR2 co 1-0
26-05-2019 Gemert VR1 UDI'19/CSU VR2 co 0-2
19-05-2019 UDI'19/CSU VR2 Boekel Sport VR1 co 0-2
05-05-2019 UDI'19/CSU VR2 HBV VR1 co 0-4
28-04-2019 Olympia'18 VR1 UDI'19/CSU VR2 co 5-3
14-04-2019 Vitesse'08 VR1 UDI'19/CSU VR2 co 3-0
07-04-2019 UDI'19/CSU VR2 Hapse Boys VR1 co 0-1
31-03-2019 UDI'19/CSU VR2 Vitesse'08 VR1 co 0-5
24-03-2019 SV Venray VR3 UDI'19/CSU VR2 co 3-0
17-03-2019 Gassel VR1 UDI'19/CSU VR2 co 3-1
10-03-2019 Hapse Boys VR1 UDI'19/CSU VR2 co
24-02-2019 UDI'19/CSU VR2 Volharding VR1 co 4-2
17-02-2019 UDI'19/CSU VR2 SES VR1 co 1-3
03-02-2019 Olympia'18 VR1 UDI'19/CSU VR2 co
03-02-2019 Olympia'18 VR1 UDI'19/CSU VR2 co
27-01-2019 UDI'19/CSU VR2 Vitesse'08 VR1 co
20-01-2019 Hapse Boys VR1 UDI'19/CSU VR2 co
20-01-2019 Hapse Boys VR1 UDI'19/CSU VR2 co
02-12-2018 Hapse Boys VR1 UDI'19/CSU VR2 co -
25-11-2018 UDI'19/CSU VR2 SV Venray VR3 co 2-1
18-11-2018 UDI'19/CSU VR2 Gassel VR1 co 0-5
11-11-2018 Volharding VR1 UDI'19/CSU VR2 co 9-0
04-11-2018 UDI'19/CSU VR2 Olympia'18 VR1 co 3-3
28-10-2018 HBV VR1 UDI'19/CSU VR2 co 4-0
14-10-2018 UDI'19/CSU VR2 Gemert VR1 co 0-3
07-10-2018 Boekel Sport VR1 UDI'19/CSU VR2 co 0-1
30-09-2018 SES VR1 UDI'19/CSU VR2 co 2-2
23-09-2018 UDI'19/CSU VR2 JVC Cuijk VR1 co 7-1
16-09-2018 FC de Rakt VR1 UDI'19/CSU VR2 be 0-0
09-09-2018 Prinses Irene VR2 UDI'19/CSU VR2 be 0-0
02-09-2018 UDI'19/CSU VR2 HVCH VR2 be 2-0
27-05-2018 UDI'19/CSU VR2 Gassel VR1 co 0-5
23-05-2018 sv O.S.S. 1920 VR1 UDI'19/CSU VR2 co 6-0
20-05-2018 SDDL VR1 UDI'19/CSU VR2 co 1-0
13-05-2018 Prinses Irene VR2 UDI'19/CSU VR2 co 3-1
10-05-2018 NLC'03 VR1 UDI'19/CSU VR2 co 1-0
06-05-2018 UDI'19/CSU VR2 ST Avesteyn/Heeswijk VR1 co 0-4
29-04-2018 Gassel VR1 UDI'19/CSU VR2 co 3-3
22-04-2018 UDI'19/CSU VR2 Avanti'31 VR1 co 0-1
08-04-2018 UDI'19/CSU VR2 EVVC VR1 co 0-6
25-03-2018 Vorstenbossche Boys VR1 UDI'19/CSU VR2 co 7-1
18-03-2018 SES VR1 UDI'19/CSU VR2 co -
04-03-2018 NLC'03 VR1 UDI'19/CSU VR2 co -
25-02-2018 UDI'19/CSU VR2 ST Avesteyn/Heeswijk VR1 co -
17-12-2017 UDI'19/CSU VR2 Prinses Irene VR2 co 0-5
10-12-2017 Gassel VR1 UDI'19/CSU VR2 co -
03-12-2017 UDI'19/CSU VR2 SDDL VR1 co 2-1
26-11-2017 UDI'19/CSU VR2 Vorstenbossche Boys VR1 co 0-4
19-11-2017 Avanti'31 VR1 UDI'19/CSU VR2 co 5-2
29-10-2017 UDI'19/CSU VR2 SES VR1 co 1-6
15-10-2017 ST Avesteyn/Heeswijk VR1 UDI'19/CSU VR2 co 7-0
08-10-2017 UDI'19/CSU VR2 NLC'03 VR1 co 0-2
01-10-2017 EVVC VR1 UDI'19/CSU VR2 co 7-1
24-09-2017 UDI'19/CSU VR2 OSS'20 VR1 co 0-8
17-09-2017 SSS'18 VR2 UDI'19/CSU VR2 be
10-09-2017 ST Avesteyn/Heeswijk VR2 UDI'19/CSU VR2 be 5-2
03-09-2017 UDI'19/CSU VR2 Mierlo Hout VR1 be 1-2

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

4e klasse 3 513 Vrouwen Zondag

Stand

Stand

Groep 3 2e ronde Vrouwen beker zondag 2e ronde

Groep 3 02 Vrouwen beker zondag poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.