Programma
Periode 19 maart 2024 t/m 29 maart 2024Dinsdag 19 maart 2024
Onder 11
Tijd | Thuis | Uit | Type | |
---|---|---|---|---|
18:15 | SBC JO11-7JM | UDI'19/CSU JO11-6 | co |
Woensdag 20 maart 2024
Oefen 11x11
Tijd | Thuis | Uit | Type | |
---|---|---|---|---|
19:00 | UDI'19/CSU selectie 2012-2013 | UNA selectie 2012-2013 | oe |
Zaterdag 23 maart 2024
Senioren
Tijd | Thuis | Uit | Type | |
---|---|---|---|---|
14:45 | UDI'19/CSU 2 (za) | Volkel 2 | co |
Veteranen
Tijd | Thuis | Uit | Type | |
---|---|---|---|---|
17:00 | Hegelsom Veteranen | UDI'19/CSU Veteranen | vr |
G-voetbal
Tijd | Thuis | Uit | Type | |
---|---|---|---|---|
13:00 | UDI'19/CSU G2 | Olympia'18 G2 | co |
Onder 19
Tijd | Thuis | Uit | Type | |
---|---|---|---|---|
15:00 | Spakenburg JO19-1 | UDI'19/CSU JO19-1 | co | |
15:00 | SV TOP JO19-2 | UDI'19/CSU JO19-2 | co | |
14:45 | UDI'19/CSU JO19-3 | Stiphout Vooruit JO19-1 | co |
Onder 16 & 17
Tijd | Thuis | Uit | Type | |
---|---|---|---|---|
15:00 | UDI'19/CSU JO17-1 | BVC Bloemendaal JO17-1 | co | |
15:00 | UDI'19/CSU JO17-2 | Nivo Sparta JO17-1 | co | |
14:45 | Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4 | UDI'19/CSU JO17-3 | co | |
13:00 | UDI'19/CSU JO17-4 | Wilhelmina JO17-1 | co | |
13:45 | RKSV Nuenen JO16-2 | UDI'19/CSU JO16-1 | co | |
12:00 | ST Fiducia/Elsendorp JO16-1JM | UDI'19/CSU JO16-2 | co |
Onder 14 & 15
Tijd | Thuis | Uit | Type | |
---|---|---|---|---|
11:30 | UDI'19/CSU JO15-1 | DZC '68 JO15-1JM | co | |
13:00 | FC Uden JO15-1 | UDI'19/CSU JO15-2 | co | |
14:30 | ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM15-1JM | UDI'19/CSU JO15-3 | co | |
11:30 | UDI'19/CSU JO15-4 | V.V. Achates JO15-2 | co | |
11:30 | UDI'19/CSU JO14-1 | Berghem Sport JO14-1 | co | |
13:15 | Den Dungen JO14-1 | UDI'19/CSU JO14-2 | co | |
10:15 | S.V. Brandevoort JO14-2 | UDI'19/CSU JO14-3 | co | |
13:45 | Gemert JO14-3 | UDI'19/CSU JO14-4 | co |
Onder 12 & 13
Tijd | Thuis | Uit | Type | |
---|---|---|---|---|
10:30 | Bennekom JO13-1 | UDI'19/CSU JO13-1 | co | |
10:15 | UDI'19/CSU JO13-2 | Mierlo Hout JO13-1 | co | |
10:15 | UDI'19/CSU JO13-3 | Vorstenbossche Boys JO13-1 | co | |
12:00 | Odiliapeel/Braks Groep JO13-1 | UDI'19/CSU JO13-4 | co | |
11:45 | Olympia'18 JO12-1JM | UDI'19/CSU JO12-1 | co | |
11:30 | UDI'19/CSU JO12-2 | Mierlo Hout JO12-2 | co | |
11:15 | SV Venray JO12-4 | UDI'19/CSU JO12-3 | co | |
10:00 | Achilles Reek JO12-1 | UDI'19/CSU JO12-4 | co | |
10:15 | UDI'19/CSU JO12-5 | Boekel Sport JO12-2JM | co | |
11:30 | Volkel JO12-1 | UDI'19/CSU JO12-6 | co |
Onder 11
Tijd | Thuis | Uit | Type | |
---|---|---|---|---|
11:30 | SV Someren JO11-1 | UDI'19/CSU JO11-1 | co | |
10:15 | UDI'19/CSU JO11-2 | EGS'20 JO11-1JM | co | |
09:00 | UDI'19/CSU JO11-3 | ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO11-1 | co | |
08:45 | Avesteyn JO11-1 | UDI'19/CSU JO11-4 | co | |
09:00 | UDI'19/CSU JO11-5 | FC Uden JO11-2 | co | |
10:30 | Erp JO11-2 | UDI'19/CSU JO11-6 | co |
Onder 10
Tijd | Thuis | Uit | Type | |
---|---|---|---|---|
11:00 | SIOL JO10-1 | UDI'19/CSU JO10-1 | co | |
10:15 | UDI'19/CSU JO10-2 | Gemert JO10-4 | co | |
10:30 | Rhode/VSB JO10-4JM | UDI'19/CSU JO10-3 | co | |
10:15 | UDI'19/CSU JO10-4 | SJO/SSA VESTA'19 JO10-2JM | co | |
09:00 | UDI'19/CSU JO10-5 | HVCH JO10-2 | co | |
09:00 | UDI'19/CSU JO10-6 | Juliana Mill JO10-2 | co |
Onder 9
Tijd | Thuis | Uit | Type | |
---|---|---|---|---|
10:15 | Blauw Geel'38/JUMBO JO9-1 | UDI'19/CSU JO9-1 | co | |
09:00 | SV TOP JO9-1 | UDI'19/CSU JO9-2 | co | |
10:15 | Blauw Geel'38/JUMBO JO9-6 | UDI'19/CSU JO9-3 | co | |
09:00 | Prinses Irene JO9-2 | UDI'19/CSU JO9-4 | co | |
09:00 | UDI'19/CSU JO9-5 | OSS'20 JO9-4JM | co | |
09:00 | UDI'19/CSU JO9-6 | Erp JO9-2 | co | |
09:00 | UDI'19/CSU JO9-7 | HVCH JO9-5 | co |
Onder 8
Tijd | Thuis | Uit | Type | |
---|---|---|---|---|
08:45 | Schijndel/DE WIT JO8-1 | UDI'19/CSU JO8-1 | co | |
09:00 | DAW Schaijk JO8-1 | UDI'19/CSU JO8-2 | co | |
09:00 | UDI'19/CSU JO8-3 | SJO HBDZ'23 JO8-1JM | co | |
08:45 | HVCH JO8-4JM | UDI'19/CSU JO8-4 | co | |
09:00 | UDI'19/CSU JO8-5 | Festilent JO8-3 | co |
Onder 7
Tijd | Thuis | Uit | Type | |
---|---|---|---|---|
09:00 | Prinses Irene JO7-1 | UDI'19/CSU JO7-1 | co | |
09:20 | UDI'19/CSU JO7-1 | FC de Rakt JO7-1JM | co | |
09:40 | Sportclub Loosbroek JO7-1 | UDI'19/CSU JO7-1 | co | |
09:00 | Berghem Sport JO7-5 | UDI'19/CSU JO7-2 | co | |
09:20 | UDI'19/CSU JO7-2 | FC de Rakt JO7-2JM | co | |
09:40 | EGS'20 JO7-3 | UDI'19/CSU JO7-2 | co | |
09:00 | HVCH JO7-6 | UDI'19/CSU JO7-3 | co | |
09:20 | UDI'19/CSU JO7-3 | sv O.S.S. 1920 JO7-3 | co | |
09:40 | SV TOP JO7-4 | UDI'19/CSU JO7-3 | co |
Meiden
Tijd | Thuis | Uit | Type | |
---|---|---|---|---|
14:45 | UDI'19/CSU MO20-1 | ST SES/Festilent MO20-1 | co | |
11:30 | UDI'19/CSU MO17-1 | Achilles Reek MO17-1 (9-tal) | co |
Zondag 24 maart 2024
Senioren
Tijd | Thuis | Uit | Type | |
---|---|---|---|---|
14:30 | Best Vooruit | UDI'19/CSU | co | |
11:00 | UDI'19/CSU 2 | NLC'03 2 | co | |
11:30 | HVCH 5 | UDI'19/CSU 3 | co | |
11:00 | UDI'19/CSU 4 | Handel 2 | co | |
13:00 | Erp 6 | UDI'19/CSU 5 | co | |
12:00 | Schijndel/DE WIT 5 | UDI'19/CSU 7 | co | |
12:00 | UDI'19/CSU 8 | SJVV 4 | co | |
12:00 | UDI'19/CSU 9 | Sportclub Loosbroek 4 | co | |
10:00 | UDI'19/CSU 10 | Prinses Irene 7 | co | |
10:00 | VOW 35+1 | UDI'19/CSU 35+1 | co |
Vrouwen
Tijd | Thuis | Uit | Type | |
---|---|---|---|---|
11:00 | UDI'19/CSU VR1 | VV FSG VR1 | co | |
10:00 | Juliana Mill VR1 | UDI'19/CSU VR2 | co |
Dinsdag 26 maart 2024
Senioren
Tijd | Thuis | Uit | Type | |
---|---|---|---|---|
20:00 | Deurne 3 | UDI'19/CSU 4 | be |
Onder 14 & 15
Tijd | Thuis | Uit | Type | |
---|---|---|---|---|
19:30 | Berghem Sport JO15-2 | UDI'19/CSU JO15-2 | co |
Woensdag 27 maart 2024
Onder 12 & 13
Tijd | Thuis | Uit | Type | |
---|---|---|---|---|
19:00 | HVCH JO13-5JM | UDI'19/CSU JO13-3 | co |
Donderdag 28 maart 2024
Senioren
Tijd | Thuis | Uit | Type | |
---|---|---|---|---|
20:00 | UDI'19/CSU | Margriet 1 | be |
be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal