ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen4
UDI19
CSU

Voorlopige teamindeling seizoen 2023-2024

Dinsdag 25 juli 2023:

Teamindelingen Senioren, Vrouwen en Meiden online

Vanaf vandaag staan ook de teamindelingen van de Senioren (lagere senioren, UDI 2 (za) en O23-teams), Vrouwen (VR en VR35+) en Meiden online.


 

Zondag 2 juli 2023:

Voorlopige indelingen niet-selectieteams bovenbouw:

Onder 19: JO19-3 – JO19-4
Onder 16 & 17: JO17-3 – JO17-4 – JO16-1 – JO16-2
Onder 14 & 15: JO15-3 – JO15-4 – JO14-2 – JO14-3 – JO14-4

(Voor de indelingen, zie verderop op deze pagina)
 
Voor vragen, opmerkingen en aanmelding als trainer/leider of informatie hierover kun je een mailtje sturen naar co.junioren@udi19.nl
 
Tini van Hek,
Coördinator organisatie bovenbouw


 

Zaterdag 27-05--2023

Voorlopige indeling van de jeugd (selectie)teams

Met dit bericht laten we dan ook het huidige seizoen achter ons en focussen we ons op het nieuwe voetbalseizoen 2023-2024. De Hoofd Jeugdopleiding onderbouw en bovenbouw (HJO), Technisch coördinatoren (TC), scouting en betrokken trainers zijn dan ook al enige tijd bezig met de nieuwe indelingen van onze teams. Alles is gewikt en gewogen en we zijn zeker niet over een nacht ijs gegaan. Uitgangspunt van de teamindeling is dat elke jeugdspeler van UDI’19 speelt op zijn/haar eigen niveau en waar hij/zij zich het beste kan ontwikkelen.

Wijzigingen in onderbouw

We schuiven dit jaar de JO10-1 en 2 door naar de JO11-3 en 4 omdat we vinden dat het voor de ontwikkeling van de sterkste spelers in deze lichting beter is om na 2 seizoenen 6x6 te hebben gespeeld over te stappen op 8x8.
In tegenstelling tot afgelopen seizoen zullen wij dit jaar wel weer een JO12-1 selectie hebben. Hiervoor in de plaats zal de JO13-3 komen te vervallen.

Wijzigingen in bovenbouw

Voor de bovenbouw is besloten om weer een JO15-2  en een JO19-2 selectie team te vormen.

Vacatures:

Zoals u kunt zien zijn niet alle teams gevuld met een trainer of assistent. Ieder jaar blijft het een uitdaging om gemotiveerde trainers te vinden. Zo ook dit jaar. Dus heeft u interesse om een trainersfunctie te vervullen of kent u iemand? Aarzel dan niet om contact op te nemen via de emailadressen onderaan deze mail.

Na het zien van de teamindeling zullen er altijd blije gezichten zijn maar zeker ook teleurgestelde. Zij die geen plaatsje in onze jeugdopleiding hebben gekregen, daag ik uit om het komende seizoen te laten zien dat je een plaatsje in onze jeugdopleiding verdient. Zij die er wel in zijn geslaagd zullen moeten laten zien dat ze die plaats waard zijn.

Wij hopen dat met deze (voorlopige) indeling ieder op zijn plaats is waar hij zich kan ontwikkelen en het maximale uit zichzelf kan halen.

De indeling is zo goed als compleet maar zal altijd voorlopig blijven. Dat betekent dat er tussentijds altijd nog gewisseld kan worden bij opmerkelijke of tegenvallende prestaties.

Onze werkwijze voor de teamindeling is al volgt:

  • Het volgen van spelers doormiddel van evaluaties met trainers, scouting, intern overleg (HJO/TCO/groepsleiders), aanbieden van stage trainingen bij een hoger team en evaluatie daarna met de trainers.
  • Eind april: Evaluatie met de trainers
  • Begin mei: maken van conceptindelingen
  • Half mei: conceptindelingen bespreken met trainers
  • Eind mei: informeren uitstromers jeugdopleiding
  • 27 mei: publicatie van de (voorlopige) teams onderbouw en selectieteams voor bovenbouw op onze website
  • Maand juni: volgen/observeren van de voorlopige teams gedurende de trainingen/wedstrijden

Trainingschema:

Eerste trainingen voor de selectietieams starten op 6 juni. Het schema zal komende week gedeeld worden op de website en op de social media kanalen van UDI’19. De overige teams genieten van de zomerstop.

 

Vragen en/of opmerkingen

Op elke indeling zijn vanuit de eigen individuele situatie opmerkingen te maken. Die zullen er ook altijd blijven. Het is een enorme klus die we uiterst zorgvuldig hebben opgepakt. Daarbij hebben we alle mogelijke bronnen geraadpleegd als dat van toepassing was. Toch kan er nog een vraag of opmerking leven. Vragen stellen mag altijd, maar wel graag alléén per mail.
 

LET WEL OP!
Voorwaarden voor het beantwoord krijgen van een mail:

  • Geef duidelijk aan over welke speler het gaat en in welk team hij nu is ingedeeld
  • Geef aan waarover je vraag over gaat
  • Mails die negatief geschreven zijn worden niet in behandeling genomen.
  • Wij staan altijd open voor tips en suggesties en willen onze keuzes uiteraard toelichten.

Vragen voor de onderbouw: (JO8 t/m JO13)
Selectie onderbouw: hjo.onderbouw@udi19.nl
Recreatief: co.onderbouw@udi19.nl

Vragen voor de bovenbouw: (JO14 t/m JO19 en O23)
Selectie bovenbouw: hjo.bovenbouw@udi19.nl
Recreatief: co.bovenbouw@udi19.nl

Met vriendelijke en sportieve groet,

Levin Flissinger (HJO bovenbouw) en Ruud Kuipers (HJO onderbouw)
Namens het opleidingsteam (OPT)


 

Voorlopige teamindelingen

UDI 1 Selectie

Spelers:
Teun Bloem, Juul Bongers, Stijn van den Broek, Simon Cuppen, Sem Curvers, Vince Duits, Joep Engelen, Jari van Ginkel, Tijn van de Goor, Jarne Gordijn, Jan van de Haterd, Jordy Huybers, Noud Kraan, Rai Mulders, Joep Offermans, Raoul Oomen, Job Schuurman, Dick Smits, Dani Theunissen, Sam van Veldhoven, Paul van der Vlist, Mick van de Voort, Noah Werner, Christophe van Zutphen
Begeleiding:
Niels van Casteren (Trainer/coach), Paul Langenhuijzen (Leider), Léon de Beer (Leider), Alwies Hendriks (Keeperstrainer), Graham McQueen (Verzorger), Niels Verboven (Fysiotherapeut)


UDI 2

Spelers:
Sander Beks, Jorlan Beks, Stefan Blijleven, Joeri van Boxtel, Justin Damen, Milan Dellemann, Niek van Engelen, Sean Geurts, Coen Gevers, Peter Jacobs, Kevin Kohl, Remco Lips, Jurre Massa, Siem Massa, Redouane Moufid, Martijn Nijskens, Dick Rooijendijk, Pieter Rüpp, Mustafa Seddiqi, Joost van den Tillaar, Ryan van der Ven, Patrick Witjes
Begeleiding:
Sander Beks (Leider), Mark Roose (Leider), Benny van der Vlies (Leider)


UDI 3

Spelers:
Mart Bongers, Max Clement, Jasper Damsma, Luuk Greijmans, Tygo van den Heiligenberg, Tim Hoefs, Bram Hoefs, Tom Kalee, Lucas Kampert, Thijs de Kan, Sam van Meer, Rob Peters, Mathies van Veen, Felix Visser, Matthijs Visser, Koen van der Zanden, Kevin van Zutphen
Begeleiding:
Scott Willems (Trainer/leider), Luc Stempher (Trainer/leider), Mathies van Veen (Leider)


UDI 4

Spelers:
Joep Alders, Kevin van Dijk, Nick van Dijk, Jorg Gabriëls, Joep van Geelkerken, Bart van Geelkerken, Lars van Geelkerken, Loran Geest, Luuk Hendriks, Joep Krekelaar, Luuk Kuijstermans, Sander Maas, Tom Meijers, Paul Ruesink, Thijmen de Ruijter, Davey Schilders, Guy Somers, Thom Verhoeven, Steven Vogels
Begeleiding:
Wouter Verbakel (Leider)


UDI 5

Spelers:
Nouridin Al Sheikhle, Jaap Benkers, Ivo Biesterbos, Paul Donkers, Nicky Eggers, Dennis Hartevelt, Willem van Hooft, Jesper van Hoorn, Jelle Jansen, Jordy Klinkert, Bas Krekels, Lorenzo Steenbakker, Maik van de Veen, Joeri Verschoor, Tom Verwijst, Danny Vloet, Mitch Wagelmans, Michiel van Zuidam
Begeleiding:
Paul Donkers (Leider)


UDI 6

Spelers:

Begeleiding:



UDI 7

Spelers:
Davey Bernard, Robbert Buenk, Youri Graat, Matty de Groot, Vic van Hombergh, Alexander Kuipers, Emile Kuipers, Bart Manders, Kevin Raaijmakers, Bram Raaijmakers, Jaap Scheffers, Rick School, Thijs Schreuder, Rob van de Ven, Stef Wingens, Rody Wittenberg, Sem Wouters, Rory van Zutphen
Begeleiding:
Mari Raaijmakers (Leider), Bram van der Spank (Leider), Matty de Groot (Leider)


UDI 8

Spelers:
Eymen Abdulstar, Ruben Baakman, Niels Balk, Ryan Becks, Wessel Beekmans, Thijs Brouwers, Marijn Damsma, Kevin van der Heijden, Dylan Hofmeijer, Daan Hoogaars, Gijs Remmers, Thijmen van Schadewijk, Fahiem Skandar, Jordi van de Spank, Ties van de Ven, Max Verstegen, Daniell Verwegen, Jur Wolfs, Eyup Yurt
Begeleiding:
Dylan Hofmeijer (Leider), Niels Balk (Leider)


UDI 9

Spelers:
Martijn Beks, Roy van Doorn, Joppe van Duijnhoven, Ali Göçer, Bas Janssen, Mika Jonkers, Mees Kerkhof, Jorg Konter, Furkan Konuk, Sander Lankhuijzen, Tom Laumen, Niels van den Munckhof, Roy van den Munckhof, Sam Römer, Bram van der Sangen, Tijn Slegers, Piet Slegers, David de Vaan, Bruce van de Ven, Kris Verbakel, Jop Verhoeven, Tom van der Wijst
Begeleiding:
Bas Janssen (Leider), Daan van Moorsel (Leider)


UDI 10

Spelers:
Selim Akmanlar, Hamza Alkleb, Paul van der Avoort, Mehmet Durmus, Julian van Haaren, Martijn van Hurne, Rick Janga, Süleyman Keskin, Jochem Klerk, Patrick van Lanen, Casper Linders, Soufiane Moujahid, Ben Paalman, Willem Prinssen, Gijs Prinssen, Brian Schouwenberg, Bart van Veghel, Levie Vriend, Freek van Zoggel, Jordy Zwinkels
Begeleiding:
René van Vuuren (Leider)


UDI 35+1

Spelers:
Berry van den Akker, Maikel Borsboom, Ischa van de Burgt, Joris van der Hagen, Arno van Heck, Ruud Hovens, Arek Jackowski, Karim Janssen, Pawan Jhinkoe-Rai, Newien Jibodh, Bart Kemperman, Dimitri Lamers, Jordy Lamers, Frank Nunez, Paul Prinssen, Werner van de Rakt, Kishan Ramlal, Prishand Ramlal, Juricson Simon, Gerard Verbossen, Dave Verwegen
Begeleiding:
Jordy Lamers (Leider), Bertus Karssen (Leider)


UDI 2 (za)

Spelers:
Jaro Bakermans, Ivo Bataille, Thomas Beun, Ruben Beun, Kevin Dominicus, Senn Donkers, Nick Dozeman, Lars Goossens, Kaj Halmans, Sam van Heeswijk, Lars Hoogaars, Daan Kalee, Sem Landsbergen, Joey van Lierop, Daan van Loon, Zino Lunel, Daan Maring, Jonathan Nagtegaal, Gijs van Oort, Jochem Schwenke, Eef van de Voort
Begeleiding:
Kaj Halmans (Leider), Jaro Bakermans (Leider)


UDI O23-1 Selectie

Spelers:
Rayyan Al-Dalki, Jesse van de Beurcht, Max Buiting, Kelvin Eggers, Job van Esch, Quincy Fafié, Jochem Former, Daan Geurts van Kessel, Niels Gevers, Didier Gevers, Swen van Hout, Mats Koster, Joost van Lankvelt, Glen Pielaat, Mathijs Verstegen
Begeleiding:
Roel van Hek (Trainer/coach), Ton Koster (Leider), Bertus van Melis (Ass. scheidsr.)


UDI O23-2

Spelers:
Vic Boeren, Sem Donkers, Mart van Duijnhoven, Gijs van de Geer, Raemon Groote, Eef Kessels, Guus Ketelaars, Jari Lamers, Pieter Lamey Younan, Jasper Maring, Fran van der Meide, Kevin van Mullekom, Ricky Nolle, Joep van Oort, Jarne Raaijmakers, Mathijs Smeets, Nort van Sommeren, Bodhi Verhoeven, Jordy van der Wielen
Begeleiding:
Rob Ketelaars (Trainer), Guus Ketelaars (Leider), Bas van Zutphen (Leider), Jason Kleijnen (Leider)


UDI O23-3

Spelers:

Begeleiding:



VR1 Selectie

Spelers:
Jara van Alebeek, Michelle de Gier, Bregje Jacobs, Senne van de Kerkhof, Isa Lamers, Eva van Lankvelt, Lieke Linders, Kerensa Persoons, Jamie Peters, Nalini Randjiet-Singh, Bente Schutjens, Fenne van Sleeuwen, Nicole Theunisz, Anouk van de Ven, Femke van Vught, Yentl Zinken
Begeleiding:
René Koenen (Trainer/coach), Jean-Paul van den Akker (Ass. trainer), Sanne Smeenk (Leider), Loes Vankan (Leider), Ferry van Eenbergen (Ass. scheidsr.)


VR2

Spelers:
Ana Gaby van Asseldonk, Sissy van de Beek, Katya Ceelen, Carmen Rose Cheng, Kim Claassen, Femke van Collenburg, Britt Conway, Danique van den Eijnde, Anne de Gier, Laura Grüntjes, Vita Harms, Faye Harms, Renée van Hees, Britt van den Helm, Lien Hendrick, Daniëlle Klaassen-Graat, Lisa van der Kruijssen, Femke Lamers, Sanne Lathouwers, Ivana Maassen, Dorienke Nendels, Lesley-Anne Ruijpers-Jacobs, Anne Vloet, Felicia van Vloten-van Kampen, Lieke Wiendels-Donkers
Begeleiding:
Rob van der Lee (Trainer/leider), Franky van der Lee-Goorhuis (Leider), Hans Ceelen (Leider), Marco van de Beek (Ass. scheidsr.), Debby Mallik (Verzorger)


VR30+ (za)

Spelers:
Sabine van Asseldonk, An van den Broek, Marion de Bruijn-Vrijaldenhoven, Ingrid Chaftar-van der Pol, Dewy Loen, Joyce van Maasakkers-van Dijk, Cindy van de Meulenhof, Patricia Pashouwers, Ingrid Timmers-van den Berk, Valéria Vilhena de Oliveira, Susan van Westering, Shutima Wijdeven, Babet de Wit
Begeleiding:
Gerrit van Geelkerken (Trainer), Miranda van der Zanden-de Wit (Leider), Ria Ceelen-Dekkers (Leider), Joannette Schuurmans-van Elk (Teamscheidsr.)


VR30+ (vr)

Spelers:
Amy van Barneveld, Natascha van Heeswijk, Dimphy Jonkers, Marjolein Klösters, Sanne Smeenk, Elle Suijkerbuijk, Loes Vankan, Kim van de Ven, Esther van de Voort-van den Elzen, Debby Wendt-Uijtdewilligen
Begeleiding:
Esther van de Voort-van den Elzen (Leider)


MO20-1

Spelers:
Dewi de Bont, Noa Commandeur, Lisa Daverveld, Mirte van de Donk, Lois van Doren, Pleun van Eersel, Britt Griffioen, Robin van den Hoogen, Fu Kivits, Minette Knechten, Sanna Kox, Nynthe Kuijpers, Maud Kuipers, Seven Lemans, Janne Merkx, Floortje van Santen, Madelief den Tuinder, Isabel van Zeeland
Begeleiding:
Bart van Veghel (Trainer/leider), Paul Veraa (Trainer/leider), Jordy Zwinkels (Leider), Jordy Zwinkels (Teamscheidsr.)


MO17-1

Spelers:
Dunya Asougoum, Sanne van den Bogaard, Bella Briels, Blanka Frankowska, Freeke de Groot, Chayenne Meeuwissen, Céline Morency, Femke van Nuland, Tara Riley, Rosan Scheffers, Isabel van de Ven, Lene de Vocht, Eva van Wanrooij
Begeleiding:
Mireck van de Burgt (Trainer/leider), Peter Oratmangoen (Ass. trainer), Harry de Wind (Ass. scheidsr.), Joannette Schuurmans-van Elk (Teamscheidsr.)


JO19-1 Selectie

Spelers:
Mathijs Former, Tommy van Gaal, Sven van Gerwen, Guus de Graaf, Jan Graat, Mika Hokke, Harm Jagers, Thijs Janssen, Sil Ketelaars, Sami Khatib, Naud van Lieshout, Daan Post, Niek Theunissen, Bram Verwijst
Begeleiding:
Freddy van Schaik (Trainer/coach), Daan Hokke (Ass. trainer/coach), Berend Former (Ass. scheidsr.)


JO19-2 Selectie

Spelers:
Mohammed Balde, Bik van den Bungelaar, Milan Cheng, Cas Deckers, Justin Flissinger, Sem Goossens, Mels van Grunsven, Sam Halmans, Amir Hassanzadeh, Thijs Koenen, Tijn Massa, Jesse Mauer, Danny Melzer Goncalves, Darrell Rijkers, Willem van der Steen, Luc Verbruggen, Daniel Yohanes, Simon Youssef
Begeleiding:
Halil Alpdogu (Trainer/coach), Asmir Tatari (Ass. trainer/coach), Daan Wagemakers (Ass. trainer), Givano Hoskens (Leider)


JO19-3

Spelers:
Jens van den Akker, Niels Andriessen, Kian Bijkerk, Youri van de Donk, Bastian van Eeten, Robbert van Gaal, Boris Geerdsema, Stan van Giels, Lars Koenen, Pim Langenhuizen, Sep Maassen, Siem Raaijmakers, Sven Timmermans, Willem Verwijst, Rowin Visser, Petter de Vocht, Lars van der Zanden, Sjoerd Zomers
Begeleiding:
Marc Timmermans (Trainer/leider), Henri van de Donk (Trainer), Robert van Gaal (Leider)


JO19-4

Spelers:

Begeleiding:



JO17-1 Selectie

Spelers:
Willem Arts, Bart de Bruijn, Berkay Cikrikoglu, Vince Deijnen, Sem van Duijnhoven, Levi van Griensven, Tom van den Hoogen, Sid van der Linden, Jayden Maikoe, Pim Schippers, Jannes Schuurmans, Indy Smits, Jimmy Toet, Daan Verbruggen, Bram van de Wiel
Begeleiding:
Wesley Vogels (Trainer/coach), Frank Terwindt (Ass. trainer/coach), Jorg Tünnissen (Ass. trainer/coach), Roger Verbruggen (Ass. scheidsr.), Eric Schuurmans (Ass. scheidsr.), Jarno van Griensven (Ass. scheidsr.)


JO17-2 Selectie

Spelers:
Amir Azehaf, Jesper Brandt, Arda Çinar, Temitope Dijkstra, Levi van de Donk, Maud van Duren, Thijs Klein, Jelmer Koenen, Tijn van Lanen, Sam Versteegden, Kieran Wassink, Levin van Westering, Zeb van der Wijst, Thijs Wilbers
Begeleiding:
Angelo Versteegden (Trainer/coach), Geert Donkers (Trainer), Henri van de Donk (Trainer), Erwin Brandt (Leider), Robbie Wilbers (Ass. scheidsr.)


JO17-3

Spelers:
Dylan Biemans, Tygo Bijl, Timo van de Burgt, Sem Cornelissen, Ibrahim Dahir, Hasan Hussein, Tim Kamps, Rens Kessels, Ysis de Louw, Sharif Miakhel, Britt van Poppel, Sam van Rooijen, Tim van Schijndel, Aiham Sharki, Jarell van der Velden, Demi van der Wijst, Senay Yemane
Begeleiding:
Hans van Geelkerken (Trainer), Rob Kessels (Ass. trainer/leider), Ischa van de Burgt (Ass. scheidsr.)


JO17-4

Spelers:
Jorn van Bakel, Sam Bentum, Finn van Gerven, Stijn Gevers, Arda Güzel, Tijmen Heeren, Gijs van Heertum, Ravi Kersbergen, Max de Kleijn, Joep Langenhuizen, Daan van Lieshout, Joël van der Linden, Floris Oorthuizen, Jesper Prinsen, Stijn van der Ven, Jan Verburg
Begeleiding:
Oguz Günal (Trainer/leider), Michel Bentum (Ass. trainer/leider), Maddy Verburg-van de Wetering (Leider)


JO16-1

Spelers:
Flip Assendelft, Willem van Berkel, Pieter Gerrits, Jurre de Groot, Mehmet Gümüs, Cas de Herder, Guus Keuls, Mees de Klein, Senna Kuiters, Ted Lablans, Mike Richardson, Vince Rossenaar, Rick Rovers, Vince Schuurmans, Levi Stevens, Stan Ulijn, Teun Vermeulen
Begeleiding:
Remco Vereijken (Trainer/leider), Martien Rovers (Ass. trainer/leider), Hasan Gümüs (Ass. scheidsr.)


JO16-2

Spelers:
Samuel Berhane, Kenan Bijland, Tim Bonneveld, Lars van Mierlo, Aman Nathoe, Skyler Nuijen, Jurre van Osch, Vince Pennings, Ties van Polanen Petel, Senn van Sinten, Joep Spruijt, Loek Winkel, Robert Zomers, Sefa Zorlu
Begeleiding:
Edwin van Sinten (Trainer/leider)


JO15-1 Selectie

Spelers:
Natnael Berih, Sem van den Heuvel, Tijs van der Horst, Finn Hurkmans, Avish Jhinkoe-Rai, Jurre Kanters, Bas Kuipers, Lotus Meekelenkamp, Jagger Notenboom, Rik Prinsen, Lars van Santen, Kick School, Jens Suppers, Joy Takken, Sem Verhoeven, Luuk van de Voort
Begeleiding:
Jorg Verhoeven (Trainer/coach), Thijs van de Voort (Trainer), Mart Beekmans (Ass. trainer/leider), Jaap van de Rakt (Ass. trainer/coach), Jeroen Prinsen (Ass. scheidsr.), Jeroen van der Horst (Ass. scheidsr.), Twan Takken (Ass. scheidsr.), Mark School (Ass. scheidsr.)


JO15-2 Selectie

Spelers:
Mert Bijland, Niek van Duijnhoven, Loet Hurkens, Lucas Loefstop, Travis Loefstop, Fabian Majcherek, Elyse Pepers, Thijs Prinsen, Timo de Rooij, Peer van Sleeuwen, Teun Sonderen, Rick Steenbergen, Ize Timmermans, Jens van der Ven, Benjamin Voets, Mees van Vonderen
Begeleiding:
Ben Voets (Trainer/coach), Martijn Sonderen (Ass. trainer/coach), Jacques Prinsen (Ass. trainer/coach), Vincent van Sleeuwen (Ass. trainer), Bas van Vonderen (Leider), Patrick Pepers (Ass. scheidsr.)


JO15-3

Spelers:
Adam Azaioui, Britt Beemer, Nurikaan Çaliskaner, Mathijs Gansekoele, Tijn Guelen, Hugo Hagen, Tijn Heeren, Jorn Kamps, Wouter Koopmans, Karim Mustafa, Jamie Paffen, Tobias Smorenburg, Jacco Staadegaard, Sepp Swinkels, Robbie Verbeek, Roan Wassink
Begeleiding:
Erik Guelen (Trainer/leider), Dennis Wassink (Trainer/leider), Jeroen Verbeek (Trainer/leider), Aart Koopmans (Teamscheidsr.)


JO15-4

Spelers:
Cas van den Akker, Lars van Bergen, Roan Bergmans, Sezer Bucakli, Ward van Duijnhoven, Mees Grooten, Wout Hubers, Sem Kock, Lotte van Laake, Siem Mastenbroek, Levi Mol, Said Omer, Luuk Reinewald, Morris Robben, Rawand Shaker Hussein, Karim Shiekh Suliman, Daan Spanjers
Begeleiding:
Luciën Hubers (Trainer/leider), Coen Grooten (Leider), Coen Grooten (Teamscheidsr.)


JO14-1 Selectie

Spelers:
Timon Coenen, Jurre Cox, Quinn van Duren, Cas van de Geer, Julian Hartmann, Senn Janssen, Jens van Katwijk, Britt Keuvelaar, Didier Koopmans, Yzze Laman, Mees Raab, Siem van Schadewijk, Ot van Sleeuwen, Saar Versteegden, Vin Vertogen, Daan van de Wiel
Begeleiding:
Wietse van Lankveld (Trainer/coach), Niels Gevers (Ass. trainer/coach), Joost Janssen (Ass. trainer/coach), Peter Vertogen (Ass. trainer), Dennis Laman (Ass. trainer), Joep van de Geer (Leider), Thomas van Schadewijk (Ass. scheidsr.), Joep van de Geer (Ass. scheidsr.)


JO14-2

Spelers:
Zine Ali, Tristan Appiah-Kubi, Noah van de Beeten, Rowan de Bie, Sef Frencken, Jordi van Gerwen, Siem Gremmen, Nick Huggers, Tom van de Langerijt, Lucas Riemann, Milou Smith, Kian Tomasouw, Dax Vergeer, Dex van der Wijst, Jay Yau, Eyobel Yemane
Begeleiding:
Bas Hendriks (Trainer/leider), Patrick van der Wijst (Trainer/leider), Björn Tomasouw (Teamscheidsr.)


JO14-3

Spelers:
Maes Beeftink, Mattiz van Berlo, Niels van den Bogaard, Jimi Carels, Gino Elissen, Noud Geerdsema, Guus Heeren, Niels van Heezik, Thijmen Hofman, Marijn Maas, Cas Mensink, Yasin Oduncu, Mert Ölgün, Cem van der Rijt, Rens Wijdeven, Josse van 't Wout
Begeleiding:
Erwin Wijdeven (Trainer/leider), Freek van Berlo (Trainer/leider), Marco van der Rijt (Leider)


JO14-4

Spelers:
Julian Arts, Loek Bax, Thijmen Dekkers, Daan Harder, Sepp Held, Puck van Herpen, Bob Hulsen, Rens Kersten, Ava van der Loo, Tamim Nikzad, Ziggi de Regt, Omar Saleh, Koen Scheepmaker, Ziggy Tomasouw, Jens Verkuijlen, Mees van der Zanden
Begeleiding:
Bas van Herpen (Trainer/leider), Mark Jan Dekkers (Trainer/leider), Angela Thole (Leider), Rob Verkuijlen (Ass. scheidsr.), Joop Kersten (Teamscheidsr.)


JO13-1 Selectie

Spelers:
Daan Bressers, Anil Çinar, Koen van Dam, Jesse van Dinther, Julian Duits, Olivier Gitz, Bram van der Horst, Faas Hurkens, Diem van Katwijk, Isaac van Leeuwaarden, Morris Molenaar, Ties van Os, Jip van Rooij, Danou Tomasouw, Tijn van Vonderen
Begeleiding:
Jean-Paul van den Akker (Trainer/coach), Nicole Theunisz (Ass. trainer/coach), Joost van Lankvelt (Ass. trainer/coach), Imke Tomasouw-Janssen (Leider), Bart Bressers (Leider), Ferry van Eenbergen (Ass. scheidsr.)


JO13-2 Selectie

Spelers:
Job Appeldoorn, Tijn van de Camp, Delano Conijn, Siem den Dekker, Wout van Dooren, Teun Franse, Jacob Gerrits, Milan Hoogaars, Tim Kremers, Maxime Luca, Julian Meekelenkamp, Suus Rieborn, Cas Roelofs, Finn van Roosmalen, Milan Vonk
Begeleiding:
Patrick Kremers (Trainer/coach), Arno Roelofs (Ass. trainer/coach), Bart Gerrits (Ass. scheidsr.), Xander van de Camp (Ass. scheidsr.), Yves Luca (Ass. scheidsr.), Dave Rieborn (Ass. scheidsr.), Aloys Vonk (Ass. scheidsr.), Jos Maassen (Teamscheidsr.)


JO13-3

Spelers:
Sven van As, Jurre ter Avest, Ferrence Beks, Gijs Duinkerken, Guusje Hombergen, Wassim Kassimi, Rowin Kool, Hugo van Lanen, Rens Linders, Lot Lips, Umed Mehraban, Ravi Nabuurs, Joep van Polanen Petel, Kane van Rooij, Noud Uijen
Begeleiding:
Remco Lips (Trainer/leider), Jeroen Beks (Trainer/leider), Henny Verstegen (Teamscheidsr.)


JO13-4

Spelers:
Stijn van Aalst, Hussam Ayoub Agha, Taylan Çetin, Levin van Doorn, Lorenzo Gutierrez Alvarez, Hamzea Muhanna, Liv Swinkels, Liam Thiel, Tim Verhoeven, Jurre Versteeg, Vinz van der Vliet, Niels Wanders, Rodin van Westering, Ilke Yetilmis
Begeleiding:
Christian van Aalst (Trainer/leider), René Thiel (Trainer/leider), Okan Çetin (Leider), Twan Swinkels (Teamscheidsr.)


JO12-1 Selectie

Spelers:
Jip Ancher, Billy Carels, Semih Delibas, Kyan Delibas, Ruben Gerrits, Kai Gruijtrooij, Jebb Lamers, Jort van der Meij, Floris Ritman, Bram Vissers
Begeleiding:
Johan Vissers (Trainer/coach), Jordy Lamers (Ass. trainer/coach)


JO12-2

Spelers:
Ties van den Akker, Mats Cuppen, Joep Gansekoele, Jari de Hoop, Jis van Katwijk, Sven Prinsen, Thijmen Stam, Caden Ursem, Sil Wels, Fedde Wijdeven
Begeleiding:
Marc van den Akker (Trainer/leider), Erwin Wijdeven (Trainer/leider), Jacques Prinsen (Trainer/leider), David Ursem (Trainer/leider)


JO12-3

Spelers:
Vince van As, Raveesh Bansraj, Lars Bennenbroek, Luc van den Berg, Sosina Berih, Sjors Cranssen, Emre Dalar, Emir Dalar, Don Louwersheimer, Damien Mathilda, Sjoerd Vos, Maxim Willems
Begeleiding:
Daveny Mathilda (Trainer/leider), Joris Cranssen (Trainer/leider), Debbie Verhoeven (Ass. trainer/leider)


JO12-4

Spelers:
Caspar van Aar, Quincy Angela, Ize van Asperen, Jasper Bod, Jace Broos, Youssef Fathi, Jason Goossens, Samrawit Mehari, Daan Reichardt, Tijn Reichardt, Raff Vankan, Sesen Yemane
Begeleiding:
Patrick van Asperen (Trainer/leider), Jeroen Broos (Trainer/leider)


JO12-5

Spelers:
Lucas Geelen, Dex Gijsbers, Sam Goossens, Loek Hurkens, Mees Jacobs, Mohamed Kara Mohamed, Yusuf Kirbiyik, Resi Verbaan, Sien Vermeulen, Daan van der Vleuten
Begeleiding:
Jeroen Gijsbers (Trainer/leider), Chris Hurkens (Trainer/leider)


JO11-1 Selectie

Spelers:
Tomas Dolné, Mick van den Elzen, Luuk van Grinsven, Floris Hartmann, Abel Jonker, Jimmie de Knegt, Mees Kuiper, Kenzo Laman, Adnan Shaker Hussein, Quentin Voets
Begeleiding:
Sebastiaan Toet (Trainer/coach), Tom Grimbergen (Ass. trainer/coach), Michel Jonker (Ass. trainer/coach), Dennis Laman (Ass. trainer/coach), Harrie Daanen (Leider)


JO11-2 Selectie

Spelers:
Milo van Alphen, Zakaria Azaioui, Jip den Dekker, Alejandro Fedao, Siem Hokke, Lewan Jones, Zepp Kreijtz, Mieke Riemann, Jip Rijkers, Teun de Vet
Begeleiding:
Roel Rijkers (Trainer/coach), Angelo de Vet (Ass. trainer/coach), Danny den Dekker (Ass. trainer/coach)


JO11-3 Selectie

Spelers:
Pepijn van den Berg, Stan Brouwer, Mees Chatrou, Jesper van Hees, Jens van Hoeij, Mik Langenhuijzen, Sjors Pieterse, Patrick van der Riet, Vince Ursem, Dex Wezenberg
Begeleiding:
Stefan van Hoeij (Trainer/coach), Jeroen van den Berg (Ass. trainer/coach), Barry van Hees (Ass. trainer), Gilbert Langenhuijzen (Teamscheidsr.)


JO11-4 Selectie

Spelers:
Siem van de Beeten, Pepijn Fransen, Toby Heeren, Jim van Horssen, Waylon de Jong, Dely Kempkens, Olivier Klotz, Ravy Mol, Sef Vievermans, Sophie Willems, Tijn Wolfs
Begeleiding:
Tom Vievermans (Trainer/coach), Danny Mol (Ass. trainer/coach)


JO11-5

Spelers:
Laurens Beks, Rayèn Bouaih, Sidiki Cisse, Mason Damri, Jent Gevers, Riizgar Gümüs, Quinn van Heck, Finn Hofman, Sepp van Rooijen, Mirza Sahin, Morriz Setroredjo, Mayella Suitela
Begeleiding:
Werner Hofman (Trainer/leider), Stefan van den Berg (Trainer/leider)


JO11-6

Spelers:
Koen Appeldoorn, Mels Argote De la Cruz, Femm van Dijck, Stijn van Duijnhoven, Rife Kafora, Teun Michielsen, Kristus Mac Nagula, Wout Okkema, Noy Opsteen, Jesper Schoonings, Reg Verbruggen
Begeleiding:
Otto van Dijck (Trainer/leider), John Verbruggen (Trainer/leider), Doede Okkema (Trainer/leider)


JO10-1

Spelers:
Mats ter Avest, Gijs van Boekel, Naod Gebreab, Jens de Jong, Mick van der Linden, Silvijn Oostendorp, Lucas van der Poel, Just Vissers
Begeleiding:
Dirk van der Linden (Trainer/leider), Paul de Jong (Trainer/leider), Jeroen van Boekel (Ass. trainer)


JO10-2

Spelers:
Mohammad Alnassar, Matyos Alqaseer, Dani van de Beurcht, Rens Brander, Levi Houbraken, Mels van Katwijk, Sem Koolmees, Rems van der Velden, Fijs van Woezik
Begeleiding:
Maurice Nijenhuis (Trainer/leider), Cristian Brander (Trainer/leider), Remco Houbraken (Ass. trainer/leider), Mieke van den Broek (Ass. trainer)


JO10-3

Spelers:
Thijmen van Ballegooij, Amir Banana, Jaivey Claus, Joep van Hooff, Lars van der Loop, Belul Mehari, Dylano Ossel, Loet van Schadewijk, Fons van Zoggel
Begeleiding:
Mark van Hooff (Trainer/leider), Erik Ossel (Ass. trainer/leider)


JO10-4

Spelers:
Bradley van Breugel, Puck van de Camp, Juul Cuppen, Raff van Gerven, Ole van Gogh, Logan Joni, Sven van de Rakt, Joep van der Velden, Jesse Vos
Begeleiding:
Xander van de Camp (Trainer/leider), Ivo Cuppen (Trainer/leider), Joost Vos (Trainer/leider), Remi van Breugel (Ass. trainer)


JO10-5

Spelers:
Finn Beukhof, Lucas Biemans, Jazz Gijsbers, Muhammed Gun, Emir Karaer, Nisa Kirbiyik, Xavio Ramlal, Logan Veen, Robin van de Wijgert
Begeleiding:
Samantha Henkelman-Bohnen (Trainer/leider), Kishan Ramlal (Ass. trainer)


JO10-6

Spelers:
Ayoub Asougoum, Daan Claassen, Jasper van Dijk, Billy Jacobs, Tieme Muijsers, Mazim Oumar, Briek Verkuijlen, Musab Yüksel, Ayaz Zorlu
Begeleiding:
Bob Claassen (Trainer/leider), Johan Verkuijlen (Trainer/leider), Ramon van Dijk (Trainer/leider)


JO9-1

Spelers:
Tijn van Amstel, Mason Ermers, Joris Ketelaars, Teun van den Luitgaarden, Vic Raaijmakers, Noxx van Vliet, Joep Vogels
Begeleiding:
Rob van Amstel (Trainer/leider), Ivo Ketelaars (Trainer/leider), Remco Vogels (Trainer/leider), Joram Loos (Trainer)


JO9-2

Spelers:
Javi van den Berg, Jaylano Custers, Mees den Dekker, Teun van den Heuvel, Fedde de Jong, Quint Kielbasa, Dolf de Kort, Jaymian Maikoe
Begeleiding:
Soerin Maikoe (Trainer/leider), Joram Loos (Trainer)


JO9-3

Spelers:
Juul Driessen, Daan Hornikx, Xavi Hoskens, Sem van Hurne, Mike Koolen, Kleris Patushi, Quince Ramlal, Hidde van der Sanden
Begeleiding:
Kishan Ramlal (Trainer/leider), Jarno van Hurne (Trainer/leider), Dave Hoskens (Trainer/leider)


JO9-4

Spelers:
Vincenzo van Bunnik, Huug Garos, Finn van der Heijden, Tijs de Kleijnen, Jens Mulder, Mason Raedts, Souleiman Said, Don Selder, Stijn Veldhuis
Begeleiding:
Chantal van Gestel (Trainer/leider), Wiet Raedts (Trainer/leider)


JO9-5

Spelers:
Lana Beker, Aiden Emer, Güney Emer, Kai van Erp, Loïs van der Heijden, Crystian Melzer Goncalves, Leah Ursem, Fien Verheij, Fedde Vogels
Begeleiding:
Dani Ursem (Trainer/leider), Dursun Emer (Trainer/leider), Paul van der Heijden (Trainer/leider), Roy van Erp (Trainer/leider), Fred Vogels (Ass. trainer/leider)


JO9-6

Spelers:
Ali Akdeniz, Mason de Beer, Lux van Bommel, Lize van Dooren, Fleur van Duijnhoven, Mick de Jong, Naod Mehari, Wes Verbruggen, Vince Vogt
Begeleiding:
John Verbruggen (Trainer/leider), Patrick de Beer (Trainer/leider)


JO9-7

Spelers:
Jordy den Dekker, Faber Koens, Berat Köse, Manshu Kumar, Max van Lieshout, Luuk van Summeren, Kay van Tol, Finnz van Tol, Lucas van der Vleuten
Begeleiding:
Ronald van Tol (Trainer/leider), Tom van der Vleuten (Trainer/leider)


JO8-1

Spelers:
Levi Beks, Jimi Beks, Abel Fransen, Luuk van Roosmalen, Lennon Setroredjo, Shakir Soury, Noah Steenbakkers, Wes Vievermans
Begeleiding:
Stefan van Roosmalen (Trainer/leider), Moukhtar Soury (Trainer/leider), Tom Vievermans (Trainer), Sander Beks (Trainer), Jorlan Beks (Leider)


JO8-2

Spelers:
Sebas van den Dries, Daan Gabriëls, Noud van Geelkerken, Bram Hendriks, Duuq Kreijtz, Cis Oosterbaan, Jop Slui, Bram Sobolewski
Begeleiding:
Joep van Geelkerken (Trainer/leider)


JO8-3

Spelers:
Baran Aktas, Siem Asselman, Javier Benitez Lopez, Tijn Gruijters, Lars Meijers, Raff Peeters, Jamiro Prika, Raf Santeramo, Thimo van de Wiel
Begeleiding:
Sergio Santeramo (Trainer/leider), Bas Gruijters (Trainer/leider), Patrick Asselman (Trainer/leider)


JO8-4

Spelers:
Anil Akdeniz, Morris Bollen, Antonio Guerrero, Senn Janssen, Mats van Mierlo, Marwan Moujahid, Jason Serra, Mano Soetekouw, Jesse Verbeek
Begeleiding:
Franklin Guerrero (Trainer/leider), Hans van Mierlo (Trainer/leider), Koen Bollen (Trainer/leider)


JO8-5

Spelers:
Nour Alcheek, Bryan van den Berg, Mick van Dillen, Ahmed Fathi, Pien Kluijtmans, Serhat Köse, Nik Peters, Lone de Rijk, Dex van Vloten
Begeleiding:
Richard van Vloten (Trainer/leider), Felicia van Vloten-van Kampen (Trainer/leider)


Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.