ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen20+

Uitslagen

Periode 16 maart 2020 t/m 28 maart 2020

Zaterdag 28 maart 2020

Veteranen

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
17:00 UDI'19/CSU Veteranen A Odiliapeel/Braks Groep Veteranen vr afg.
16:30 RKPVV Veteranen UDI'19/CSU Veteranen B vr afg.

G-voetbal

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
13:00 UDI'19/CSU G1 Olympia'18 G1 co afg.
13:00 UDI'19/CSU G2 HVCH G2G co afg.

Onder 19

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
15:00 V.V. Achates JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co afg.
14:45 UDI'19/CSU JO19-3 Boskant JO19-1 co afg.
14:45 UDI'19/CSU JO19-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-4 co afg.
14:45 UDI'19/CSU JO19-5 Avesteyn JO19-2 co afg.

Onder 17

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
13:00 De Treffers JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co afg.
14:45 UDI'19/CSU JO17-2 ST Maasduinen JO17-1 co afg.
14:30 DSV JO17-1 UDI'19/CSU JO17-3 co afg.
15:00 Prinses Irene JO17-1 UDI'19/CSU JO17-4 co afg.
14:30 SJO/SSA VESTA'19 JO17-2 UDI'19/CSU JO17-5 co afg.
14:45 UDI'19/CSU JO17-6 RESIA JO17-2 co afg.
13:00 UDI'19/CSU JO17-7 Irene JO17-1 co afg.

Onder 14 & 15

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
13:00 DAW Schaijk JO15-1 UDI'19/CSU JO15-2 co afg.
11:30 UDI'19/CSU JO14-1 Margriet JO14-1 co afg.
11:30 sv O.S.S. 1920 JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 co afg.
13:15 SBC JO15-2 UDI'19/CSU JO15-4 co afg.
11:30 UDI'19/CSU JO14-2 WNC JO14-1 co afg.
11:45 Acht JO14-1 UDI'19/CSU JO14-3 co afg.

Onder 12 & 13

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
11:30 UDI'19/CSU JO13-2 Montagnards JO13-1 co afg.
10:00 sv O.S.S. 1920 JO13-3 UDI'19/CSU JO13-3 co afg.
09:30 B.V.V. JO13-1 UDI'19/CSU JO13-4 co afg.
10:15 UDI'19/CSU JO13-5 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3 co afg.
10:15 UDI'19/CSU JO13-6 Milheezer Boys JO13-1G co afg.
11:15 SJO Helmondia-Mulo JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 co afg.
10:30 Bruheze JO12-3 UDI'19/CSU JO12-2 co afg.
12:00 UDI'19/CSU JO12-3 Berghem Sport JO12-4 co afg.
12:00 UDI'19/CSU JO12-4 SV Unitas'59 JO12-5 co afg.

Onder 11

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
10:30 UDI'19/CSU JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-1 co afg.
08:30 Gemert JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 co afg.
09:00 Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-3 UDI'19/CSU JO11-3 co afg.
10:30 UDI'19/CSU JO11-4 JVC Cuijk JO11-4 co afg.
10:00 Nulandia JO11-3 UDI'19/CSU JO11-5 co afg.
10:00 VIOS'38 JO11-1 UDI'19/CSU JO11-6 co afg.

Onder 10

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
09:00 UDI'19/CSU JO11-7 Volharding JO11-2 co afg.
09:00 Prinses Irene JO10-1 UDI'19/CSU JO10-2 co afg.
10:15 UDI'19/CSU JO10-3 SJO/SSA VESTA'19 JO10-3 co afg.
09:45 Nijnsel/TVE Reclame JO10-1G UDI'19/CSU JO10-4 co afg.
09:00 DAW Schaijk JO10-3 UDI'19/CSU JO10-5 co afg.
10:15 UDI'19/CSU JO10-6 OJC ROSMALEN JO10-6 co afg.

Onder 9

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
10:15 UDI'19/CSU JO9-1 SBC JO9-1 co afg.
08:45 JVC Cuijk JO9-1 UDI'19/CSU JO9-2 co afg.
09:30 Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 co afg.
09:00 UDI'19/CSU JO9-4 Berghem Sport JO9-4 co afg.
10:15 Blauw Geel'38/JUMBO JO9-5 UDI'19/CSU JO9-5 co afg.
09:00 V.V. Achates JO9-2 UDI'19/CSU JO9-6 co afg.

Onder 8

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
10:15 Blauw Geel'38/JUMBO JO8-1 UDI'19/CSU JO8-1 co afg.
09:00 UDI'19/CSU JO8-2 DAW Schaijk JO8-1 co afg.
09:00 UDI'19/CSU JO8-3 Venhorst JO8-1 co afg.
09:00 UDI'19/CSU JO8-4 Festilent JO8-2 co afg.
09:30 SV Milsbeek JO8-1 UDI'19/CSU JO8-5 co afg.
09:00 UDI'19/CSU JO8-6 Blauw Geel '38/JUMBO JO8-6M co afg.

Meiden

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
13:00 Volkel MO19-1 UDI'19/CSU MO19-1 co afg.
11:30 UDI'19/CSU MO17-1 Schijndel/DE WIT MO17-1 co afg.
12:30 FC de Rakt MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 co afg.
09:00 UDI'19/CSU JO13-7M SJO Vianen Vooruit HBV JO13-2M co afg.

Zondag 22 maart 2020

Minus van Eijl Cup

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
10:00 FC Utrecht Feyenoord mec afg.
10:00 JO8-3 JO8-4 mec afg.
10:00 JO9-3 JO9-4 mec afg.
10:15 JO9-5 JO9-6 mec afg.
10:15 JO8-5 JO8-6 mec afg.
10:15 FC Volendam FC Den Bosch mec afg.
10:30 JO9-3 JO9-5 mec afg.
10:30 FC Utrecht FC Volendam mec afg.
10:30 JO8-3 JO8-5 mec afg.
10:45 JO8-4 JO8-6 mec afg.
10:45 JO9-4 JO9-6 mec afg.
10:45 Feyenoord FC Den Bosch mec afg.
11:00 JO8-3 JO8-6 mec afg.
11:00 JO9-3 JO9-6 mec afg.
11:00 FC Utrecht FC Den Bosch mec afg.
11:15 JO8-4 JO8-5 mec afg.
11:15 JO9-4 JO9-5 mec afg.
11:15 Feyenoord FC Volendam mec afg.
11:30 JO8-3 JO8-4 mec afg.
11:30 FC Utrecht Feyenoord mec afg.
11:30 JO9-3 JO9-4 mec afg.
11:45 FC Volendam FC Den Bosch mec afg.
11:45 JO8-5 JO8-6 mec afg.
11:45 JO9-5 JO9-6 mec afg.
12:00 FC Utrecht FC Volendam mec afg.
12:00 JO8-3 JO8-5 mec afg.
12:00 JO9-3 JO9-5 mec afg.
12:15 JO9-4 JO9-6 mec afg.
12:15 JO8-4 JO8-6 mec afg.
12:15 Feyenoord FC Den Bosch mec afg.
12:30 JO9-3 JO9-6 mec afg.
12:30 JO8-3 JO8-6 mec afg.
12:30 FC Utrecht FC Den Bosch mec afg.
12:45 JO8-4 JO8-5 mec afg.
12:45 Feyenoord FC Volendam mec afg.
12:45 JO9-4 JO9-5 mec afg.

Senioren

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
12:00 Juliana Mill 2 UDI'19/CSU 5 co afg.
13:00 UDI'19/CSU 7 Blauw Geel'38/JUMBO 8 co afg.
11:00 Irene 2 UDI'19/CSU 9 co afg.
12:00 FC Schadewijk 2 UDI'19/CSU 10 co afg.
13:00 UDI'19/CSU 11 Handel 5 co afg.
10:00 UDI'19/CSU 12 Mierlo Hout 7 co afg.
10:00 Blauw Geel'38/JUMBO 15 UDI'19/CSU 13 co afg.
09:30 Volkel 6 UDI'19/CSU 14 co afg.
12:00 UDI'19/CSU 15 Festilent 6 co afg.
12:00 Avanti'31 5 UDI'19/CSU 16 co afg.

Vrouwen

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
12:00 Hapse Boys VR1 UDI'19/CSU VR2 co afg.

Zaterdag 21 maart 2020

Veteranen

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
15:30 FC Uden Veteranen UDI'19/CSU Veteranen A vr afg.
17:00 UDI'19/CSU Veteranen B SC Helmondia Veteranen A vr afg.
17:00 UDI'19/CSU VR30+1 ST RKVV Keldonk/Boerdonk VR30+1 co afg.

G-voetbal

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
13:00 Blauw Geel'38/JUMBO G1 UDI'19/CSU G1 co afg.
13:00 UDI'19/CSU G2 Olympia'18 G2 co afg.

Onder 19

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
15:00 SV TOP JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 be afg.
15:00 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co afg.
14:45 Boekel Sport JO19-2 UDI'19/CSU JO19-4 co afg.

Onder 17

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
15:00 UDI'19/CSU JO17-1 Berghem Sport JO17-1 be afg.
14:30 Liessel JO17-2 UDI'19/CSU JO17-6 co afg.
13:00 UDI'19/CSU JO17-7 Zwaluw VFC JO17-5 co afg.

Onder 14 & 15

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
12:45 SV Unitas'59 JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co afg.
13:15 ZSV JO15-1G UDI'19/CSU JO15-4 co afg.
11:30 UDI'19/CSU JO14-2 SV BLC JO14-1 co afg.
13:30 S.V. Oostrum JO14-1G UDI'19/CSU JO14-3 co afg.

Onder 12 & 13

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
11:45 Schijndel/DE WIT JO13-1 UDI'19/CSU JO13-1 be afg.
11:30 UDI'19/CSU JO13-2 DAW Schaijk JO13-1 co afg.
12:00 UDI'19/CSU JO12-1 Avanti'31 JO12-1 co afg.
12:00 UDI'19/CSU JO12-3 FC de Rakt JO12-1G co afg.

Onder 11

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
10:00 Margriet JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 co afg.
10:00 Erp JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 co afg.

Onder 10

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
08:30 sv O.S.S. 1920 JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 be afg.
10:00 HVCH JO10-4 UDI'19/CSU JO10-4 co afg.
10:15 UDI'19/CSU JO10-6 Maaskantse Boys JO10-1 co afg.

Onder 9

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
09:00 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO9-1 UDI'19/CSU JO9-1 be afg.
09:15 Boekel Sport JO9-2 UDI'19/CSU JO9-4 co afg.
09:00 UDI'19/CSU JO9-5 Toxandria JO9-1 be afg.

Onder 8

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
09:00 UDI'19/CSU JO8-1 DAW Schaijk JO8-1 be afg.
09:00 UDI'19/CSU JO8-2 Olympia'18 JO8-2 be afg.
09:00 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO8-3 UDI'19/CSU JO8-5 co afg.

Meiden

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
14:45 UDI'19/CSU MO19-1 Schijndel/DE WIT MO19-1 be afg.
11:30 UDI'19/CSU MO17-1 ST RKVV Keldonk/Boerdonk MO17-1 co afg.
13:00 Boekel Sport MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 be afg.

Donderdag 19 maart 2020

Senioren

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
20:00 BMR 1 UDI'19/CSU 2 be afg.
be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

Wedstrijdzaken

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.