ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

Uitslagen

Periode 10 februari 2020 t/m 22 februari 2020

Donderdag 20 februari 2020

Senioren

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
20:00 UDI'19/CSU 1 UNA 1 vr 1-2

Zondag 16 februari 2020

Senioren

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
14:00 UDI'19/CSU Juliana '31 co 1-0
12:00 Venlosche Boys 2 UDI'19/CSU 2 co 0-1
11:00 UDI'19/CSU 3 ASV'33 2 co 0-6
12:00 Nooit Gedacht 2 UDI'19/CSU 4 co 5-3
11:00 UDI'19/CSU 5 sv O.S.S. 1920 3 co 4-3
12:00 DSV 4 UDI'19/CSU 6 co afg.
12:00 Schijndel/DE WIT 5 UDI'19/CSU 7 co 2-3
12:00 SCV'58 2 UDI'19/CSU 8 co 2-1
12:00 UDI'19/CSU 9 Schijndel/DE WIT 6 co 2-0
13:00 UDI'19/CSU 10 SV TOP 5 co afg.
10:00 Gemert 11 UDI'19/CSU 11 co 6-2
09:30 Nijnsel/TVE Reclame 6 UDI'19/CSU 12 co 3-1
10:30 WHV 3 UDI'19/CSU 13 co 2-0
10:00 UDI'19/CSU 14 Boerdonk 4 co 5-5
11:00 Erp 8 UDI'19/CSU 15 co afg.
13:00 UDI'19/CSU 16 WEC 6 co 4-1
13:00 UDI'19/CSU 17 O.K.S.V. 2 co 1-10
10:00 Avanti'31 9 UDI'19/CSU 18 co 3-0

Vrouwen

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
11:00 UDI'19/CSU VR1 Prinses Irene VR1 co 3-2
11:00 UDI'19/CSU VR2 RKVV Keldonk VR1 co 3-1

Zaterdag 15 februari 2020

G-voetbal

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
10:15 Schijndel/DE WIT G1G UDI'19/CSU G1 co 2-1

Onder 19

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
15:00 UDI'19/CSU JO19-1 Jodan Boys, de JO19-1 co 3-2
14:45 Festilent JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 4-2
14:45 UDI'19/CSU JO19-4 ST Toxandria/VIOS'38 JO19-1 co 5-1
14:45 UDI'19/CSU JO19-5 ST Fiducia/Elsendorp JO19-1 co 3-1

Onder 17

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
15:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co 0-4
14:45 UDI'19/CSU JO17-2 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO17-1 co 2-1
14:30 Nooit Gedacht JO17-1 UDI'19/CSU JO17-4 co 6-1
12:30 NLC'03 JO17-1 UDI'19/CSU JO17-5 co 4-2
13:00 ST SV/Milsbeek/Astrantia JO17-1 UDI'19/CSU JO17-6 co 3-1
14:30 Maliskamp JO17-1 UDI'19/CSU JO17-7 co 6-0

Onder 14 & 15

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
13:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 3-2
12:15 HVCH JO15-1 UDI'19/CSU JO15-2 co 3-2
11:30 UDI'19/CSU JO14-1 TEC JO14-1 co 0-2
13:00 UDI'19/CSU JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-3 co 0-7
13:00 UDI'19/CSU JO15-4 Bavos JO15-1 co 1-1
10:00 Nivo Sparta JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 co 4-0
10:00 Gemert JO14-2 UDI'19/CSU JO14-3 co 5-0

Onder 12 & 13

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
11:30 UDI'19/CSU JO13-1 MVV JO13-1 co 0-3
11:30 UDI'19/CSU JO13-2 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-1 co 0-4
12:00 SES JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co 1-5
10:15 UDI'19/CSU JO13-4 Schijndel/DE WIT JO13-2G co 1-3
10:15 UDI'19/CSU JO13-5 Vorstenbossche Boys JO13-1 co 1-3
11:30 MVC JO13-1G UDI'19/CSU JO13-6 co 3-2
12:00 UDI'19/CSU JO12-1 Maliskamp JO12-1 co 1-3
10:00 JVC Cuijk JO12-3 UDI'19/CSU JO12-3 co 5-6
10:30 Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-4 UDI'19/CSU JO12-4 co 3-2

Onder 11

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
09:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 co 2-8
10:00 Erp JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 co afg.
10:30 UDI'19/CSU JO11-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4 co 9-3
10:30 UDI'19/CSU JO11-4 SES JO11-1 co 8-2
09:30 B.V.V. JO11-2 UDI'19/CSU JO11-5 co 26-1
11:00 V.V. Achates JO11-3 UDI'19/CSU JO11-6 co 1-1

Onder 10

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
09:00 UDI'19/CSU JO11-7 Juliana Mill JO11-1 co 3-4

Onder 9

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
09:15 Boekel Sport JO9-2 UDI'19/CSU JO9-4 co afg.

Onder 8

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
09:30 Hapse Boys JO8-1G UDI'19/CSU JO8-5 co afg.

Meiden

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
12:00 SES MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 co 0-0

Dinsdag 11 februari 2020

Senioren

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
20:15 Best Vooruit 1 UDI'19/CSU 1 vr 1-3
be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

Wedstrijdzaken

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.