ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen3

UDI'19/CSU JO15-2

UDI'19/CSU JO15-2

Spelers

Willem van Berkel, Arda Çinar, Mehmet Gümüs, Laith Kara Mohamed, Mees de Klein, Troy Kuipers, Senna Kuiters, Ted Lablans, Julian Mes, Vince Rossenaar, Rick Rovers, Stan Ulijn, Jop Verbossen, Steven van de Weetering

Begeleiding

Ton van de Weetering (Trainer/leider), Martien Rovers (Trainer/leider), Hasan Gümüs (Ass. scheidsr.), Hennie Kuipers (Teamscheidsr.)

Training

Dinsdag19.00 - 20.15
Vrijdag19.00 - 20.15

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
03-12-2022 11:00 Vorstenbossche Boys JO15-1 UDI'19/CSU JO15-2 co
10-12-2022 13:00 UDI'19/CSU JO15-2 Rhode/VSB JO15-2 co
17-12-2022 13:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-5 UDI'19/CSU JO15-2 co
14-01-2023 13:00 UDI'19/CSU JO15-2 AWC JO15-2 vr
21-01-2023 13:00 UDI'19/CSU JO16-1 UDI'19/CSU JO15-2 vr
Datum Tijd Thuis Uit Type

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
26-11-2022 UDI'19/CSU JO15-2 Volkel JO15-1JM co 4-1
19-11-2022 Achilles Reek JO15-1 UDI'19/CSU JO15-2 co 1-6
12-11-2022 UDI'19/CSU JO15-2 ST JVC Cuijk/SIOL JO15-3 co 4-7
05-11-2022 UDI'19/CSU JO15-2 Mariahout JO15-1JM co 6-0
15-10-2022 UDI'19/CSU JO15-2 DAW Schaijk JO15-1 co 5-1
Datum Thuis Uit Type Uitslag
08-10-2022 UDI'19/CSU JO15-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-6 co 13-1
01-10-2022 Prinses Irene JO15-1 UDI'19/CSU JO15-2 co 5-2
24-09-2022 UDI'19/CSU JO15-2 Achilles Reek JO15-1 co 2-1
17-09-2022 UDI'19/CSU JO15-2 DAW Schaijk JO15-1 co
10-09-2022 SBC JO15-1 UDI'19/CSU JO15-2 co 9-1
07-09-2022 Volkel JO15-1JM UDI'19/CSU JO15-2 vr
03-09-2022 OJC ROSMALEN UDI'19/CSU JO15-2 to

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

2e klasse (2e fase) 15 0387 Onder 15 (2e fase)

Programma komende week

Stand

2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 22 0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.