ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

Speelschema - Hoofdklasse B

Programma / uitslagen

Zaterdag 23 november 2019

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 19:00 Silvolde - Longa '30

Zondag 24 november 2019

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 IFC - UDI'19/CSU
  • 14:00 RKZVC - RKSV Minor
  • 14:00 AWC - OJC ROSMALEN
  • 14:30 Halsteren - Juliana '31
  • 14:30 Baronie - Nuenen
  • 14:30 EHC/Heuts - Moerse Boys
  • 14:30 SV Meerssen - Unitas

Zondag 1 december 2019

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 UDI'19/CSU - RKZVC
  • 14:00 OJC ROSMALEN - SV Meerssen
  • 14:00 Juliana '31 - IFC
  • 14:00 Longa '30 - Baronie
  • 14:30 Unitas - AWC
  • 14:30 Nuenen - EHC/Heuts
  • 14:30 Moerse Boys - Halsteren
  • 14:30 RKSV Minor - Silvolde

Zondag 8 december 2019

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 IFC - Moerse Boys
  • 14:00 RKZVC - OJC ROSMALEN
  • 14:00 AWC - Nuenen
  • 14:00 Silvolde - Juliana '31
  • 14:30 Halsteren - UDI'19/CSU
  • 14:30 Baronie - RKSV Minor
  • 14:30 EHC/Heuts - Unitas
  • 14:30 SV Meerssen - Longa '30

Zaterdag 14 december 2019

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 18:00 Nuenen - RKZVC

Zondag 15 december 2019

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 UDI'19/CSU - Baronie
  • 14:00 OJC ROSMALEN - Halsteren
  • 14:00 Longa '30 - EHC/Heuts
  • 14:00 AWC - SV Meerssen
  • 14:30 Unitas - IFC
  • 14:30 Moerse Boys - Silvolde
  • 14:30 RKSV Minor - Juliana '31

Zondag 19 januari 2020

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 IFC - SV Meerssen
  • 14:00 UDI'19/CSU - OJC ROSMALEN
  • 14:00 Juliana '31 - Moerse Boys
  • 14:00 RKZVC - Unitas
  • 14:00 Silvolde - Nuenen
  • 14:30 Halsteren - AWC
  • 14:30 Baronie - EHC/Heuts
  • 14:30 RKSV Minor - Longa '30

Zondag 26 januari 2020

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 Unitas - Silvolde
  • 14:00 OJC ROSMALEN - IFC
  • 14:00 Juliana '31 - RKZVC
  • 14:00 Longa '30 - AWC
  • 14:30 Nuenen - UDI'19/CSU
  • 14:30 Moerse Boys - RKSV Minor
  • 14:30 EHC/Heuts - Halsteren
  • 14:30 SV Meerssen - Baronie

Zaterdag 1 februari 2020

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 19:00 OJC ROSMALEN - Nuenen

Zondag 2 februari 2020

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 IFC - EHC/Heuts
  • 14:00 UDI'19/CSU - Longa '30
  • 14:00 RKZVC - Moerse Boys
  • 14:00 AWC - RKSV Minor
  • 14:30 Halsteren - Silvolde
  • 14:30 Baronie - Unitas
  • 14:30 SV Meerssen - Juliana '31

Zondag 9 februari 2020

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 Unitas - UDI'19/CSU
  • 14:00 Juliana '31 - Baronie
  • 14:00 Longa '30 - Halsteren
  • 14:00 Silvolde - IFC
  • 14:30 Nuenen - SV Meerssen
  • 14:30 Moerse Boys - AWC
  • 14:30 EHC/Heuts - RKZVC
  • 14:30 RKSV Minor - OJC ROSMALEN

Zaterdag 15 februari 2020

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 19:00 RKZVC - Silvolde

Zondag 16 februari 2020

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 IFC - Halsteren
  • 14:00 UDI'19/CSU - Juliana '31
  • 14:00 OJC ROSMALEN - Unitas
  • 14:00 AWC - EHC/Heuts
  • 14:30 Baronie - Moerse Boys
  • 14:30 Nuenen - Longa '30
  • 14:30 SV Meerssen - RKSV Minor

Zaterdag 29 februari 2020

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 19:00 Longa '30 - RKZVC

Zondag 1 maart 2020

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 Unitas - Nuenen
  • 14:00 Juliana '31 - OJC ROSMALEN
  • 14:00 Silvolde - AWC
  • 14:30 Halsteren - Baronie
  • 14:30 Moerse Boys - UDI'19/CSU
  • 14:30 EHC/Heuts - SV Meerssen
  • 14:30 RKSV Minor - IFC

Zondag 8 maart 2020

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 UDI'19/CSU - RKSV Minor
  • 14:00 Unitas - Moerse Boys
  • 14:00 OJC ROSMALEN - EHC/Heuts
  • 14:00 Juliana '31 - Halsteren
  • 14:00 RKZVC - IFC
  • 14:30 Baronie - Longa '30
  • 14:30 Nuenen - AWC
  • 14:30 SV Meerssen - Silvolde

Zondag 15 maart 2020

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 IFC - Baronie
  • 14:00 Longa '30 - Unitas
  • 14:00 AWC - RKZVC
  • 14:00 Silvolde - UDI'19/CSU
  • 14:30 Halsteren - SV Meerssen
  • 14:30 Moerse Boys - OJC ROSMALEN
  • 14:30 EHC/Heuts - Juliana '31
  • 14:30 RKSV Minor - Nuenen

Zaterdag 21 maart 2020

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 19:00 OJC ROSMALEN - AWC

Zondag 22 maart 2020

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 Unitas - RKSV Minor
  • 14:00 Juliana '31 - Silvolde
  • 14:00 RKZVC - Halsteren
  • 14:30 Baronie - UDI'19/CSU
  • 14:30 Nuenen - Moerse Boys
  • 14:30 EHC/Heuts - Longa '30
  • 14:30 SV Meerssen - IFC

Zondag 5 april 2020

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 IFC - Juliana '31
  • 14:00 UDI'19/CSU - SV Meerssen
  • 14:00 Longa '30 - OJC ROSMALEN
  • 14:00 AWC - Unitas
  • 14:00 Silvolde - Baronie
  • 14:30 Halsteren - Nuenen
  • 14:30 Moerse Boys - EHC/Heuts
  • 14:30 RKSV Minor - RKZVC

Zaterdag 11 april 2020

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 18:00 IFC - Unitas
  • 18:00 Halsteren - Moerse Boys
  • 18:00 EHC/Heuts - Nuenen
  • 18:00 SV Meerssen - OJC ROSMALEN
  • 18:00 Juliana '31 - Longa '30
  • 18:00 RKZVC - UDI'19/CSU
  • 18:00 Silvolde - RKSV Minor
  • 19:00 Baronie - AWC

Zaterdag 18 april 2020

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 19:00 Longa '30 - Silvolde

Zondag 19 april 2020

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 UDI'19/CSU - Halsteren
  • 14:00 Unitas - SV Meerssen
  • 14:00 OJC ROSMALEN - RKZVC
  • 14:00 AWC - Juliana '31
  • 14:30 Nuenen - Baronie
  • 14:30 Moerse Boys - IFC
  • 14:30 RKSV Minor - EHC/Heuts

Zondag 26 april 2020

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 IFC - Nuenen
  • 14:00 Juliana '31 - Unitas
  • 14:00 Longa '30 - RKSV Minor
  • 14:00 Silvolde - Moerse Boys
  • 14:30 Halsteren - OJC ROSMALEN
  • 14:30 Baronie - RKZVC
  • 14:30 EHC/Heuts - UDI'19/CSU
  • 14:30 SV Meerssen - AWC

Zondag 10 mei 2020

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 UDI'19/CSU - IFC
  • 14:00 Unitas - EHC/Heuts
  • 14:00 OJC ROSMALEN - Silvolde
  • 14:00 RKZVC - SV Meerssen
  • 14:00 AWC - Halsteren
  • 14:30 Nuenen - Juliana '31
  • 14:30 Moerse Boys - Longa '30
  • 14:30 RKSV Minor - Baronie

Zondag 17 mei 2020

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 IFC - Longa '30
  • 14:00 UDI'19/CSU - AWC
  • 14:00 Halsteren - Unitas
  • 14:00 Baronie - OJC ROSMALEN
  • 14:00 SV Meerssen - Moerse Boys
  • 14:00 Juliana '31 - RKSV Minor
  • 14:00 RKZVC - Nuenen
  • 14:00 Silvolde - EHC/Heuts

Zondag 24 mei 2020

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:30 Unitas - RKZVC
  • 14:30 OJC ROSMALEN - UDI'19/CSU
  • 14:30 Nuenen - Silvolde
  • 14:30 Moerse Boys - Juliana '31
  • 14:30 EHC/Heuts - Baronie
  • 14:30 RKSV Minor - Halsteren
  • 14:30 Longa '30 - SV Meerssen
  • 14:30 AWC - IFC

Uitslagen / programma

Zondag 10 november 2019

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • UDI'19/CSU - Silvolde 0 - 0
  • Unitas - Halsteren 0 - 0
  • OJC ROSMALEN - Longa '30 2 - 1
  • Nuenen - IFC 1 - 0
  • Moerse Boys - SV Meerssen 2 - 2
  • RKSV Minor - AWC 2 - 0
  • Juliana '31 - EHC/Heuts 4 - 1
  • RKZVC - Baronie 1 - 1

Zondag 3 november 2019

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • IFC - Silvolde 5 - 1
  • Halsteren - RKZVC 2 - 2
  • OJC ROSMALEN - Juliana '31 0 - 1
  • Moerse Boys - Unitas 0 - 2
  • EHC/Heuts - RKSV Minor 5 - 1
  • SV Meerssen - UDI'19/CSU 1 - 1
  • Longa '30 - Nuenen 3 - 0
  • AWC - Baronie 0 - 2

Zondag 27 oktober 2019

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • UDI'19/CSU - EHC/Heuts 2 - 0
  • Unitas - Longa '30 1 - 1
  • Baronie - IFC 1 - 1
  • RKSV Minor - Moerse Boys 0 - 2
  • Juliana '31 - SV Meerssen 3 - 3
  • RKZVC - AWC 5 - 2
  • Silvolde - Halsteren 3 - 0

Zaterdag 26 oktober 2019

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • Nuenen - OJC ROSMALEN 1 - 1

Zondag 13 oktober 2019

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • Unitas - Baronie 1 - 0
  • Halsteren - IFC 4 - 1
  • OJC ROSMALEN - RKSV Minor 4 - 2
  • Moerse Boys - Nuenen 4 - 0
  • EHC/Heuts - Silvolde 0 - 2
  • SV Meerssen - RKZVC 2 - 1
  • Longa '30 - Juliana '31 0 - 2
  • AWC - UDI'19/CSU 0 - 2

Zondag 6 oktober 2019

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • IFC - RKZVC 0 - 1
  • Baronie - Halsteren 1 - 1
  • Nuenen - Unitas 0 - 1
  • EHC/Heuts - OJC ROSMALEN 4 - 1
  • RKSV Minor - UDI'19/CSU 1 - 0
  • Juliana '31 - AWC 7 - 1
  • Longa '30 - Moerse Boys 3 - 2
  • Silvolde - SV Meerssen 1 - 1

Zondag 29 september 2019

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • IFC - RKSV Minor 4 - 1
  • UDI'19/CSU - Unitas 0 - 2
  • Halsteren - EHC/Heuts 5 - 2
  • Baronie - Silvolde 4 - 2
  • OJC ROSMALEN - Moerse Boys 3 - 0
  • SV Meerssen - Nuenen 1 - 0
  • RKZVC - Juliana '31 4 - 4
  • AWC - Longa '30 2 - 2

Zondag 22 september 2019

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • Unitas - OJC ROSMALEN 3 - 1
  • Nuenen - Halsteren 0 - 3
  • Moerse Boys - Baronie 2 - 2
  • EHC/Heuts - AWC 1 - 0
  • RKSV Minor - SV Meerssen 3 - 0
  • Juliana '31 - UDI'19/CSU 4 - 1
  • Longa '30 - IFC 3 - 1

Zaterdag 21 september 2019

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • Silvolde - RKZVC 1 - 1

Zondag 15 september 2019

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • IFC - OJC ROSMALEN 4 - 2
  • UDI'19/CSU - Nuenen 2 - 0
  • Halsteren - RKSV Minor 1 - 0
  • Baronie - Juliana '31 2 - 0
  • AWC - Moerse Boys 4 - 2
  • Silvolde - Unitas 3 - 3

Zaterdag 14 september 2019

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • SV Meerssen - EHC/Heuts 0 - 1
  • RKZVC - Longa '30 0 - 2

Zondag 8 september 2019

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • Unitas - Juliana '31 2 - 2
  • OJC ROSMALEN - Baronie 0 - 0
  • Nuenen - RKSV Minor 1 - 2
  • Moerse Boys - RKZVC 2 - 2
  • EHC/Heuts - IFC 0 - 4
  • SV Meerssen - Halsteren 1 - 1
  • AWC - Silvolde 0 - 1

Zaterdag 7 september 2019

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • Longa '30 - UDI'19/CSU 0 - 2

Zondag 1 september 2019

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • IFC - AWC 3 - 0
  • Halsteren - Longa '30
  • Halsteren - Longa '30
  • Baronie - SV Meerssen 1 - 0
  • RKSV Minor - Unitas 0 - 3
  • Juliana '31 - Nuenen 7 - 0
  • RKZVC - EHC/Heuts 3 - 0
  • Silvolde - OJC ROSMALEN 0 - 1

Zaterdag 31 augustus 2019

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • UDI'19/CSU - Moerse Boys 2 - 2
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.