ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen1

Speelschema - 3e divisie

Programma / uitslagen

Woensdag 5 oktober 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 20:00 Hercules - VVSB
  • 20:00 JOS Watergraafsmeer - DEM
  • 20:00 ADO '20 - TOGB
  • 20:00 Quick - Unitas
  • 20:00 UNA - Gemert
  • 20:00 UDI'19/CSU - Baronie
  • 20:00 OJC ROSMALEN - Dongen
  • 20:00 OSS'20 - HSC '21
  • 20:00 Groene Ster - Blauw Geel'38/JUMBO

Zaterdag 8 oktober 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 18:00 Blauw Geel'38/JUMBO - VVSB

Zondag 9 oktober 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 JOS Watergraafsmeer - UDI'19/CSU
  • 14:00 DEM - Hercules
  • 14:00 Dongen - Quick
  • 14:00 Gemert - TOGB
  • 14:00 Unitas - ADO '20
  • 14:00 Baronie - OJC ROSMALEN
  • 14:00 OSS'20 - UNA
  • 14:30 HSC '21 - Groene Ster

Zaterdag 15 oktober 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 19:00 OJC ROSMALEN - Unitas

Zondag 16 oktober 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 Hercules - HSC '21
  • 14:00 TOGB - Baronie
  • 14:00 ADO '20 - DEM
  • 14:00 Blauw Geel'38/JUMBO - Dongen
  • 14:00 UDI'19/CSU - Quick
  • 14:30 UNA - JOS Watergraafsmeer
  • 14:30 Groene Ster - OSS'20

Donderdag 20 oktober 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 20:00 TOGB - UNA

Zondag 23 oktober 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 VVSB - Gemert
  • 14:30 Groene Ster - DEM

Zaterdag 29 oktober 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 18:00 Unitas - TOGB
  • 20:00 Baronie - VVSB

Zondag 30 oktober 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 JOS Watergraafsmeer - Groene Ster
  • 14:00 DEM - OJC ROSMALEN
  • 14:00 Quick - UNA
  • 14:00 Dongen - UDI'19/CSU
  • 14:00 Gemert - Blauw Geel'38/JUMBO
  • 14:00 OSS'20 - Hercules
  • 14:30 HSC '21 - ADO '20

Zaterdag 5 november 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 18:00 VVSB - Unitas

Zondag 6 november 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 Hercules - JOS Watergraafsmeer
  • 14:00 TOGB - DEM
  • 14:00 ADO '20 - OSS'20
  • 14:00 Blauw Geel'38/JUMBO - Baronie
  • 14:00 Gemert - Dongen
  • 14:00 OJC ROSMALEN - HSC '21
  • 14:30 UNA - UDI'19/CSU
  • 14:30 Groene Ster - Quick

Donderdag 10 november 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 20:00 OSS'20 - OJC ROSMALEN

Zaterdag 12 november 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 18:00 DEM - VVSB
  • 18:00 Unitas - Blauw Geel'38/JUMBO

Zondag 13 november 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 JOS Watergraafsmeer - ADO '20
  • 14:00 Quick - Hercules
  • 14:00 Dongen - UNA
  • 14:00 UDI'19/CSU - Groene Ster
  • 14:00 Baronie - Gemert
  • 14:30 HSC '21 - TOGB

Zaterdag 19 november 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 18:00 VVSB - HSC '21

Zondag 20 november 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 Hercules - UDI'19/CSU
  • 14:00 TOGB - OSS'20
  • 14:00 ADO '20 - Quick
  • 14:00 Blauw Geel'38/JUMBO - DEM
  • 14:00 Gemert - Unitas
  • 14:00 Baronie - Dongen
  • 14:00 OJC ROSMALEN - JOS Watergraafsmeer
  • 14:30 Groene Ster - UNA

Zaterdag 26 november 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 19:00 OSS'20 - VVSB

Zondag 27 november 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 JOS Watergraafsmeer - TOGB
  • 14:00 DEM - Gemert
  • 14:00 Quick - OJC ROSMALEN
  • 14:00 UDI'19/CSU - ADO '20
  • 14:00 Unitas - Baronie
  • 14:30 UNA - Hercules
  • 14:30 Groene Ster - Dongen
  • 14:30 HSC '21 - Blauw Geel'38/JUMBO

Zaterdag 3 december 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 18:00 VVSB - JOS Watergraafsmeer

Zondag 4 december 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 Hercules - Groene Ster
  • 14:00 TOGB - Quick
  • 14:00 ADO '20 - UNA
  • 14:00 Blauw Geel'38/JUMBO - OSS'20
  • 14:00 Dongen - Unitas
  • 14:00 Gemert - HSC '21
  • 14:00 Baronie - DEM
  • 14:00 OJC ROSMALEN - UDI'19/CSU

Zaterdag 10 december 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 15:30 VVSB - Quick
  • 18:00 Unitas - DEM

Zondag 11 december 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 TOGB - UDI'19/CSU
  • 14:00 ADO '20 - Groene Ster
  • 14:00 Blauw Geel'38/JUMBO - JOS Watergraafsmeer
  • 14:00 Dongen - Hercules
  • 14:00 Gemert - OSS'20
  • 14:00 Baronie - HSC '21
  • 14:00 OJC ROSMALEN - UNA

Zondag 22 januari 2023

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 Hercules - ADO '20
  • 14:00 JOS Watergraafsmeer - Gemert
  • 14:00 DEM - Dongen
  • 14:00 Quick - Blauw Geel'38/JUMBO
  • 14:00 UDI'19/CSU - VVSB
  • 14:00 OSS'20 - Baronie
  • 14:30 UNA - TOGB
  • 14:30 Groene Ster - OJC ROSMALEN
  • 14:30 HSC '21 - Unitas

Zaterdag 28 januari 2023

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 18:00 VVSB - UNA

Zondag 29 januari 2023

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 TOGB - Groene Ster
  • 14:00 DEM - HSC '21
  • 14:00 Blauw Geel'38/JUMBO - UDI'19/CSU
  • 14:00 Dongen - ADO '20
  • 14:00 Gemert - Quick
  • 14:00 Unitas - OSS'20
  • 14:00 Baronie - JOS Watergraafsmeer
  • 14:00 OJC ROSMALEN - Hercules

Zondag 5 februari 2023

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 Hercules - TOGB
  • 14:00 JOS Watergraafsmeer - Unitas
  • 14:00 ADO '20 - OJC ROSMALEN
  • 14:00 Quick - Baronie
  • 14:00 UDI'19/CSU - Gemert
  • 14:00 OSS'20 - DEM
  • 14:30 UNA - Blauw Geel'38/JUMBO
  • 14:30 Groene Ster - VVSB
  • 14:30 HSC '21 - Dongen

Zondag 12 februari 2023

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 TOGB - ADO '20
  • 14:00 VVSB - Hercules
  • 14:00 DEM - JOS Watergraafsmeer
  • 14:00 Blauw Geel'38/JUMBO - Groene Ster
  • 14:00 Dongen - OJC ROSMALEN
  • 14:00 Gemert - UNA
  • 14:00 Unitas - Quick
  • 14:00 Baronie - UDI'19/CSU
  • 14:30 HSC '21 - OSS'20

Zondag 26 februari 2023

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 Hercules - Blauw Geel'38/JUMBO
  • 14:00 JOS Watergraafsmeer - HSC '21
  • 14:00 ADO '20 - VVSB
  • 14:00 Quick - DEM
  • 14:00 UDI'19/CSU - Unitas
  • 14:00 OJC ROSMALEN - TOGB
  • 14:00 OSS'20 - Dongen
  • 14:30 UNA - Baronie
  • 14:30 Groene Ster - Gemert

Zaterdag 4 maart 2023

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 18:00 VVSB - OJC ROSMALEN
  • 18:00 Unitas - UNA

Zondag 5 maart 2023

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 DEM - UDI'19/CSU
  • 14:00 Blauw Geel'38/JUMBO - ADO '20
  • 14:00 Dongen - TOGB
  • 14:00 Gemert - Hercules
  • 14:00 Baronie - Groene Ster
  • 14:00 OSS'20 - JOS Watergraafsmeer
  • 14:30 HSC '21 - Quick

Zaterdag 11 maart 2023

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 18:00 TOGB - VVSB
  • 19:00 OJC ROSMALEN - Blauw Geel'38/JUMBO

Zondag 12 maart 2023

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 Hercules - Baronie
  • 14:00 JOS Watergraafsmeer - Dongen
  • 14:00 ADO '20 - Gemert
  • 14:00 Quick - OSS'20
  • 14:00 UDI'19/CSU - HSC '21
  • 14:30 UNA - DEM
  • 14:30 Groene Ster - Unitas

Zondag 26 maart 2023

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 JOS Watergraafsmeer - Quick
  • 14:00 DEM - Groene Ster
  • 14:00 Blauw Geel'38/JUMBO - TOGB
  • 14:00 Dongen - VVSB
  • 14:00 Gemert - OJC ROSMALEN
  • 14:00 Unitas - Hercules
  • 14:00 Baronie - ADO '20
  • 14:00 OSS'20 - UDI'19/CSU
  • 14:30 HSC '21 - UNA

Zaterdag 1 april 2023

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 15:30 VVSB - Blauw Geel'38/JUMBO

Zondag 2 april 2023

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 Hercules - DEM
  • 14:00 TOGB - Gemert
  • 14:00 ADO '20 - Unitas
  • 14:00 Quick - Dongen
  • 14:00 UDI'19/CSU - JOS Watergraafsmeer
  • 14:00 OJC ROSMALEN - Baronie
  • 14:30 UNA - OSS'20
  • 14:30 Groene Ster - HSC '21

Zaterdag 8 april 2023

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 18:00 JOS Watergraafsmeer - UNA
  • 18:00 DEM - ADO '20
  • 18:00 Quick - UDI'19/CSU
  • 18:00 Dongen - Blauw Geel'38/JUMBO
  • 18:00 Gemert - VVSB
  • 18:00 Unitas - OJC ROSMALEN
  • 18:00 Baronie - TOGB
  • 18:00 OSS'20 - Groene Ster
  • 18:00 HSC '21 - Hercules

Zaterdag 15 april 2023

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 18:00 TOGB - Unitas

Zondag 16 april 2023

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 Hercules - OSS'20
  • 14:00 ADO '20 - HSC '21
  • 14:00 VVSB - Baronie
  • 14:00 Blauw Geel'38/JUMBO - Gemert
  • 14:00 UDI'19/CSU - Dongen
  • 14:00 OJC ROSMALEN - DEM
  • 14:30 UNA - Quick
  • 14:30 Groene Ster - JOS Watergraafsmeer

Zaterdag 22 april 2023

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 18:00 Unitas - VVSB

Zondag 23 april 2023

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 JOS Watergraafsmeer - Hercules
  • 14:00 DEM - TOGB
  • 14:00 Quick - Groene Ster
  • 14:00 Dongen - Gemert
  • 14:00 UDI'19/CSU - UNA
  • 14:00 Baronie - Blauw Geel'38/JUMBO
  • 14:00 OSS'20 - ADO '20
  • 14:30 HSC '21 - OJC ROSMALEN

Zaterdag 6 mei 2023

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 18:00 VVSB - DEM
  • 18:00 Blauw Geel'38/JUMBO - Unitas
  • 19:00 OJC ROSMALEN - OSS'20

Zondag 7 mei 2023

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 Hercules - Quick
  • 14:00 TOGB - HSC '21
  • 14:00 ADO '20 - JOS Watergraafsmeer
  • 14:00 Gemert - Baronie
  • 14:30 UNA - Dongen
  • 14:30 Groene Ster - UDI'19/CSU

Zondag 14 mei 2023

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 JOS Watergraafsmeer - OJC ROSMALEN
  • 14:00 DEM - Blauw Geel'38/JUMBO
  • 14:00 Quick - ADO '20
  • 14:00 Dongen - Baronie
  • 14:00 UDI'19/CSU - Hercules
  • 14:00 Unitas - Gemert
  • 14:00 OSS'20 - TOGB
  • 14:30 UNA - Groene Ster
  • 14:30 HSC '21 - VVSB

Zondag 21 mei 2023

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 Hercules - UNA
  • 14:00 TOGB - JOS Watergraafsmeer
  • 14:00 ADO '20 - UDI'19/CSU
  • 14:00 VVSB - OSS'20
  • 14:00 Blauw Geel'38/JUMBO - HSC '21
  • 14:00 Dongen - Groene Ster
  • 14:00 Gemert - DEM
  • 14:00 Baronie - Unitas
  • 14:00 OJC ROSMALEN - Quick

Zondag 28 mei 2023

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 JOS Watergraafsmeer - VVSB
  • 14:00 DEM - Baronie
  • 14:00 Quick - TOGB
  • 14:00 UNA - ADO '20
  • 14:00 UDI'19/CSU - OJC ROSMALEN
  • 14:00 Unitas - Dongen
  • 14:00 OSS'20 - Blauw Geel'38/JUMBO
  • 14:00 Groene Ster - Hercules
  • 14:00 HSC '21 - Gemert

Uitslagen / programma

Zondag 2 oktober 2022

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • Hercules - Unitas 1 - 1
  • TOGB - Blauw Geel'38/JUMBO 0 - 1
  • ADO '20 - Baronie 2 - 1
  • VVSB - Dongen 6 - 1
  • Quick - JOS Watergraafsmeer 1 - 1
  • UNA - HSC '21 1 - 1
  • UDI'19/CSU - OSS'20 2 - 3
  • OJC ROSMALEN - Gemert 1 - 0

Zondag 25 september 2022

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • DEM - UNA 1 - 1
  • Blauw Geel'38/JUMBO - OJC ROSMALEN 2 - 0
  • Dongen - JOS Watergraafsmeer 2 - 3
  • Gemert - ADO '20 1 - 6
  • Unitas - Groene Ster 1 - 0
  • Baronie - Hercules 1 - 2
  • OSS'20 - Quick 2 - 2
  • HSC '21 - UDI'19/CSU 3 - 0

Zaterdag 24 september 2022

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • VVSB - TOGB 3 - 0

Zondag 18 september 2022

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • Hercules - Gemert 4 - 1
  • JOS Watergraafsmeer - OSS'20 1 - 1
  • TOGB - Dongen 1 - 0
  • ADO '20 - Blauw Geel'38/JUMBO 4 - 1
  • Quick - HSC '21 1 - 1
  • UDI'19/CSU - DEM 3 - 1
  • Groene Ster - Baronie 3 - 1

Zaterdag 17 september 2022

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • UNA - Unitas 2 - 0
  • OJC ROSMALEN - VVSB 1 - 2

Zondag 11 september 2022

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • TOGB - Hercules 2 - 1
  • VVSB - Groene Ster 0 - 0
  • DEM - OSS'20 3 - 1
  • Blauw Geel'38/JUMBO - UNA 0 - 4
  • Dongen - HSC '21 0 - 2
  • Gemert - UDI'19/CSU 0 - 0
  • Unitas - JOS Watergraafsmeer 5 - 2
  • Baronie - Quick 0 - 4
  • OJC ROSMALEN - ADO '20 2 - 2

Woensdag 7 september 2022

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • TOGB - OJC ROSMALEN 0 - 2
  • DEM - Quick 3 - 1
  • Blauw Geel'38/JUMBO - Hercules 2 - 2
  • Dongen - OSS'20 2 - 3
  • Gemert - Groene Ster 2 - 1
  • Unitas - UDI'19/CSU 1 - 0
  • Baronie - UNA 0 - 0
  • HSC '21 - JOS Watergraafsmeer 6 - 0

Zondag 4 september 2022

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • Hercules - OJC ROSMALEN 2 - 1
  • JOS Watergraafsmeer - Baronie 1 - 7
  • ADO '20 - Dongen 2 - 1
  • Quick - Gemert 0 - 3
  • UDI'19/CSU - Blauw Geel'38/JUMBO 1 - 2
  • OSS'20 - Unitas 2 - 0
  • Groene Ster - TOGB 1 - 3
  • HSC '21 - DEM 5 - 0

Zaterdag 3 september 2022

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • UNA - VVSB 1 - 2

Woensdag 31 augustus 2022

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • VVSB - ADO '20 0 - 2

Zondag 28 augustus 2022

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • TOGB - UNA
  • ADO '20 - Hercules 3 - 1
  • VVSB - UDI'19/CSU 3 - 0
  • Blauw Geel'38/JUMBO - Quick 1 - 1
  • Dongen - DEM 0 - 2
  • Gemert - JOS Watergraafsmeer 1 - 2
  • Unitas - HSC '21 0 - 1
  • Baronie - OSS'20 1 - 2
  • OJC ROSMALEN - Groene Ster 2 - 2

Zondag 21 augustus 2022

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • Hercules - Dongen 4 - 1
  • JOS Watergraafsmeer - Blauw Geel'38/JUMBO 0 - 0
  • DEM - Unitas 2 - 3
  • Quick - VVSB 1 - 1
  • UNA - OJC ROSMALEN 1 - 1
  • UDI'19/CSU - TOGB 2 - 2
  • OSS'20 - Gemert 1 - 2
  • Groene Ster - ADO '20 0 - 2
  • HSC '21 - Baronie 1 - 2
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.