ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen20+

Speelschema - Hoofdklasse B

Programma / uitslagen

Zondag 23 januari 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 UDI'19/CSU - OJC ROSMALEN
  • 14:00 Orion - Sportclub Silvolde
  • 14:00 RKZVC - Baronie
  • 14:00 AWC - Nuenen
  • 14:30 Halsteren - EHC/Heuts
  • 14:30 Moerse Boys - Longa '30
  • 14:30 SV Meerssen - RKSV Minor

Zondag 30 januari 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 UDI'19/CSU - Moerse Boys
  • 14:00 Baronie - SV Meerssen
  • 14:00 Longa '30 - AWC
  • 14:00 Sportclub Silvolde - OJC ROSMALEN
  • 14:30 Nuenen - Juliana '31
  • 14:30 EHC/Heuts - Orion
  • 14:30 RKSV Minor - Halsteren

Zaterdag 5 februari 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 19:00 OJC ROSMALEN - Baronie
  • 19:00 RKZVC - UDI'19/CSU

Zondag 6 februari 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 Juliana '31 - RKSV Minor
  • 14:00 Orion - Nuenen
  • 14:00 AWC - EHC/Heuts
  • 14:30 Halsteren - Longa '30
  • 14:30 Moerse Boys - Sportclub Silvolde

Zondag 13 februari 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 UDI'19/CSU - AWC
  • 14:00 Baronie - Orion
  • 14:00 RKZVC - Juliana '31
  • 14:00 Sportclub Silvolde - SV Meerssen
  • 14:30 Nuenen - Moerse Boys
  • 14:30 EHC/Heuts - Longa '30
  • 14:30 RKSV Minor - OJC ROSMALEN

Zondag 20 februari 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 Juliana '31 - EHC/Heuts
  • 14:00 Longa '30 - Nuenen
  • 14:00 Orion - RKZVC
  • 14:00 AWC - RKSV Minor
  • 14:30 Halsteren - Sportclub Silvolde
  • 14:30 Moerse Boys - Baronie
  • 14:30 SV Meerssen - UDI'19/CSU

Zondag 13 maart 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 Baronie - Juliana '31
  • 14:00 OJC ROSMALEN - Orion
  • 14:00 RKZVC - AWC
  • 14:00 Sportclub Silvolde - UDI'19/CSU
  • 14:30 Nuenen - Halsteren
  • 14:30 EHC/Heuts - SV Meerssen
  • 14:30 RKSV Minor - Longa '30

Zondag 20 maart 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 UDI'19/CSU - EHC/Heuts
  • 14:00 Juliana '31 - OJC ROSMALEN
  • 14:00 Longa '30 - Baronie
  • 14:00 AWC - Sportclub Silvolde
  • 14:30 Halsteren - RKZVC
  • 14:30 Moerse Boys - RKSV Minor
  • 14:30 SV Meerssen - Nuenen

Zaterdag 26 maart 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 19:00 OJC ROSMALEN - Longa '30

Zondag 27 maart 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 Baronie - AWC
  • 14:00 Orion - Juliana '31
  • 14:00 RKZVC - SV Meerssen
  • 14:30 Halsteren - UDI'19/CSU
  • 14:30 EHC/Heuts - Moerse Boys
  • 14:30 RKSV Minor - Sportclub Silvolde

Zondag 3 april 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 AWC - Halsteren

Zondag 10 april 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 UDI'19/CSU - RKSV Minor
  • 14:00 Juliana '31 - Halsteren
  • 14:00 Longa '30 - Orion
  • 14:30 Nuenen - OJC ROSMALEN
  • 14:30 Moerse Boys - RKZVC
  • 14:30 EHC/Heuts - Baronie
  • 14:30 SV Meerssen - AWC

Zaterdag 16 april 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 18:00 Halsteren - SV Meerssen
  • 18:00 Baronie - Nuenen
  • 18:00 OJC ROSMALEN - EHC/Heuts
  • 18:00 Juliana '31 - Longa '30
  • 18:00 Orion - UDI'19/CSU
  • 18:00 RKZVC - Sportclub Silvolde
  • 18:00 AWC - Moerse Boys

Zondag 24 april 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 UDI'19/CSU - Baronie
  • 14:00 Sportclub Silvolde - Juliana '31
  • 14:30 Nuenen - EHC/Heuts
  • 14:30 Moerse Boys - OJC ROSMALEN
  • 14:30 RKSV Minor - RKZVC
  • 14:30 SV Meerssen - Orion

Zaterdag 30 april 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 18:00 Longa '30 - RKZVC

Zondag 1 mei 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 Baronie - RKSV Minor
  • 14:00 OJC ROSMALEN - SV Meerssen
  • 14:00 Juliana '31 - Moerse Boys
  • 14:00 Orion - Halsteren
  • 14:30 Nuenen - UDI'19/CSU
  • 14:30 EHC/Heuts - Sportclub Silvolde

Zondag 8 mei 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:30 RKSV Minor - Nuenen

Zondag 15 mei 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 RKZVC - EHC/Heuts
  • 14:00 AWC - Juliana '31
  • 14:00 Sportclub Silvolde - Baronie
  • 14:30 Halsteren - OJC ROSMALEN
  • 14:30 Moerse Boys - Orion
  • 14:30 SV Meerssen - Longa '30

Zondag 22 mei 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 OJC ROSMALEN - RKZVC
  • 14:00 Nuenen - Sportclub Silvolde
  • 14:00 Moerse Boys - Halsteren
  • 14:00 EHC/Heuts - RKSV Minor
  • 14:00 Juliana '31 - SV Meerssen
  • 14:00 Longa '30 - UDI'19/CSU
  • 14:00 Orion - AWC

Zondag 29 mei 2022

  • Tijd Thuisteam - Uitteam
  • 14:00 UDI'19/CSU - Juliana '31
  • 14:00 Halsteren - Baronie
  • 14:00 RKSV Minor - Orion
  • 14:00 SV Meerssen - Moerse Boys
  • 14:00 RKZVC - Nuenen
  • 14:00 AWC - OJC ROSMALEN
  • 14:00 Sportclub Silvolde - Longa '30

Uitslagen / programma

Zondag 19 december 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • Sportclub Silvolde - EHC/Heuts

Zondag 12 december 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • Baronie - Halsteren
  • OJC ROSMALEN - AWC
  • Nuenen - SV Meerssen
  • EHC/Heuts - UDI'19/CSU
  • RKSV Minor - Moerse Boys
  • Longa '30 - Juliana '31

Zaterdag 11 december 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • Sportclub Silvolde - RKZVC

Zondag 5 december 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • UDI'19/CSU - Longa '30
  • Halsteren - Nuenen
  • Baronie - Sportclub Silvolde
  • OJC ROSMALEN - Moerse Boys
  • Nuenen - RKZVC
  • EHC/Heuts - Halsteren
  • RKSV Minor - EHC/Heuts
  • SV Meerssen - Juliana '31
  • Longa '30 - RKSV Minor
  • Orion - SV Meerssen
  • Orion - Moerse Boys
  • RKZVC - RKSV Minor
  • RKZVC - OJC ROSMALEN
  • AWC - Baronie

Donderdag 2 december 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • Orion - OJC ROSMALEN

Zondag 28 november 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • Baronie - UDI'19/CSU 2 - 2
  • OJC ROSMALEN - Halsteren 5 - 2
  • Moerse Boys - AWC 2 - 2
  • EHC/Heuts - RKZVC afg.
  • Juliana '31 - Orion
  • Longa '30 - SV Meerssen 1 - 3
  • Sportclub Silvolde - RKSV Minor afg.

Donderdag 25 november 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • OJC ROSMALEN - Moerse Boys

Dinsdag 23 november 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • EHC/Heuts - AWC 0 - 7

Zondag 21 november 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • OJC ROSMALEN - Juliana '31 afg.
  • RKSV Minor - UDI'19/CSU afg.
  • AWC - Orion afg.
  • Sportclub Silvolde - Nuenen

Zaterdag 20 november 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • Halsteren - Moerse Boys 3 - 0
  • SV Meerssen - EHC/Heuts afg.
  • RKZVC - Longa '30

Zondag 14 november 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • UDI'19/CSU - Halsteren 2 - 1
  • Baronie - Sportclub Silvolde
  • Nuenen - RKZVC
  • Moerse Boys - SV Meerssen 0 - 2
  • Juliana '31 - AWC 2 - 1
  • Longa '30 - RKSV Minor
  • Orion - OJC ROSMALEN afg.

Zondag 7 november 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • Halsteren - Orion 3 - 0
  • SV Meerssen - Baronie 0 - 2
  • Juliana '31 - Nuenen 2 - 0
  • RKZVC - RKSV Minor
  • Sportclub Silvolde - EHC/Heuts
  • Sportclub Silvolde - EHC/Heuts

Zaterdag 6 november 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • OJC ROSMALEN - Moerse Boys afg.
  • AWC - Longa '30 2 - 5

Zondag 31 oktober 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • UDI'19/CSU - Sportclub Silvolde 2 - 0
  • Baronie - RKZVC 4 - 1
  • Nuenen - AWC 3 - 2
  • Moerse Boys - Juliana '31 1 - 1
  • EHC/Heuts - Halsteren afg.
  • Orion - SV Meerssen afg.

Zaterdag 30 oktober 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • Longa '30 - OJC ROSMALEN
  • Longa '30 - OJC ROSMALEN

Zondag 24 oktober 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • Sportclub Silvolde - Halsteren
  • EHC/Heuts - AWC afg.

Zondag 17 oktober 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • Halsteren - RKSV Minor 5 - 2
  • Moerse Boys - EHC/Heuts 1 - 1
  • SV Meerssen - Sportclub Silvolde 2 - 1
  • Juliana '31 - Baronie 1 - 3
  • Orion - Longa '30 3 - 0
  • AWC - UDI'19/CSU 2 - 1

Zaterdag 16 oktober 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • OJC ROSMALEN - Nuenen 0 - 1

Zondag 10 oktober 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • UDI'19/CSU - RKZVC 2 - 0
  • Nuenen - Orion 0 - 2
  • EHC/Heuts - AWC 0 - 2
  • RKSV Minor - Baronie 0 - 1
  • Longa '30 - Moerse Boys 3 - 1
  • Sportclub Silvolde - Halsteren

Zaterdag 9 oktober 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • SV Meerssen - OJC ROSMALEN 1 - 3

Zondag 3 oktober 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • Baronie - EHC/Heuts 3 - 3
  • Moerse Boys - Nuenen 0 - 4
  • Juliana '31 - RKZVC 4 - 1
  • Orion - RKSV Minor 4 - 2
  • AWC - SV Meerssen 1 - 2

Zaterdag 2 oktober 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • OJC ROSMALEN - UDI'19/CSU 1 - 2
  • Longa '30 - Sportclub Silvolde 0 - 3

Zondag 26 september 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • UDI'19/CSU - Orion 2 - 4
  • Baronie - Moerse Boys 2 - 0
  • EHC/Heuts - OJC ROSMALEN 0 - 6
  • RKSV Minor - Juliana '31 1 - 2
  • RKZVC - Halsteren 0 - 3
  • Sportclub Silvolde - AWC 3 - 0

Zaterdag 25 september 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • Nuenen - Longa '30 2 - 0

Zondag 19 september 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • OJC ROSMALEN - RKSV Minor 5 - 0
  • Nuenen - Baronie 0 - 3
  • Moerse Boys - UDI'19/CSU 0 - 0
  • SV Meerssen - RKZVC 0 - 0
  • Juliana '31 - Sportclub Silvolde 0 - 1
  • Longa '30 - Halsteren 2 - 3
  • Orion - EHC/Heuts 2 - 0

Zondag 12 september 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • UDI'19/CSU - SV Meerssen 1 - 3
  • Halsteren - Juliana '31 1 - 3
  • EHC/Heuts - Nuenen 0 - 3
  • RKSV Minor - AWC 0 - 3
  • RKZVC - Moerse Boys 0 - 0
  • Sportclub Silvolde - Orion 0 - 0

Zaterdag 11 september 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • Baronie - OJC ROSMALEN 3 - 1

Zondag 5 september 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • OJC ROSMALEN - Silvolde 2 - 0
  • SV Meerssen - Halsteren 2 - 2
  • Juliana '31 - UDI'19/CSU 0 - 1
  • Longa '30 - EHC/Heuts 4 - 0
  • Orion - Baronie 1 - 3
  • AWC - RKZVC 2 - 2

Zaterdag 4 september 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • Nuenen - RKSV Minor 0 - 1

Zondag 29 augustus 2021

  • Thuisteam - Uitteam Uitslag
  • UDI'19/CSU - Nuenen 1 - 0
  • Halsteren - AWC 3 - 2
  • Baronie - Longa '30 4 - 1
  • EHC/Heuts - Juliana '31 1 - 2
  • RKSV Minor - SV Meerssen 2 - 1
  • RKZVC - Orion 2 - 0
  • Silvolde - Moerse Boys 3 - 1
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.