ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen1

Programma

Periode 2 oktober 2022 t/m 14 oktober 2022

Zondag 2 oktober 2022

Senioren

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
14:00 UDI'19/CSU OSS'20 co -
11:00 UDI'19/CSU 2 DSV 2 co -
11:00 UDI'19/CSU 3 SV TOP 2 co -
13:00 UDI'19/CSU 4 Volkel 3 co -
12:00 Avanti'31 4 UDI'19/CSU 5 co 11:00
11:00 UDI'19/CSU 8 Erp 7 co -
12:00 UDI'19/CSU 9 Blauw Geel'38/JUMBO 10 co -
12:00 UDI'19/CSU 10 Juliana Mill 4 co -
12:00 Berghem Sport 6 UDI'19/CSU 11 co -
11:00 UDI'19/CSU 12 SV TOP 10 co -
10:00 Blauw Geel'38/JUMBO 14 UDI'19/CSU 13 co 09:00
10:00 UDI'19/CSU 35+1 SV Olland 35+1 co -

Vrouwen

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
11:45 Prinses Irene VR1 UDI'19/CSU VR1 co 10:30
11:30 DSC VR1 UDI'19/CSU VR2 co 10:15
10:00 FC de Rakt VR2 UDI'19/CSU VR3 co 09:00

Woensdag 5 oktober 2022

Senioren

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
20:00 UDI'19/CSU Baronie co -

Donderdag 6 oktober 2022

Senioren

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
20:00 FC de Rakt 1 UDI'19/CSU O23-1 vr 19:00

Zaterdag 8 oktober 2022

Senioren

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
14:45 UDI'19/CSU O23-2 RKSV Nuenen O23-3 co -
15:30 Boxtel O23-1 UDI'19/CSU O23-3 co -

Veteranen

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
17:00 SCMH Veteranen UDI'19/CSU Veteranen co -

Vrouwen

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
17:00 UDI'19/CSU VR30+1 (za) UDI'19/CSU VR30+1 co -

G-voetbal

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
12:30 Vianen Vooruit G1 UDI'19/CSU G1 co -
13:00 UDI'19/CSU G2 Heijen G2JM co -

Onder 19

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
13:00 Halsteren JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co -
14:45 UDI'19/CSU JO19-2 Vitesse'08 JO19-1 co -
14:30 Erp JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co -
14:45 UDI'19/CSU JO19-4 SV TOP JO19-2 co -

Onder 16 & 17

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
15:30 Spartaan'20 JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co -
15:00 UDI'19/CSU JO17-2 ST JVC Cuijk/SIOL JO17-1 co -
14:30 Vorstenbossche Boys JO17-1 UDI'19/CSU JO17-3 co -
14:00 DAW Schaijk JO17-2 UDI'19/CSU JO17-4 co -
17:15 Margriet JO16-3 UDI'19/CSU JO16-1 co -
13:00 UDI'19/CSU JO16-2 MVC JO16-1 co -

Onder 14 & 15

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
11:30 UDI'19/CSU JO15-1 Zwaluw VFC JO15-1 co -
13:00 UDI'19/CSU JO15-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-6 co -
13:30 Vitesse'08 JO15-3 UDI'19/CSU JO15-3 co -
11:30 UDI'19/CSU JO15-4 Rhode/VSB JO15-2 co -
13:00 HVCH JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 11:30
11:30 Nulandia JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 co -
11:30 Wilhelmina JO14-2 UDI'19/CSU JO14-3 co -
11:30 UDI'19/CSU JO14-4 FC Engelen JO14-1 co -

Onder 12 & 13

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
10:30 Berghem Sport JO13-1 UDI'19/CSU JO13-1 co -
10:15 UDI'19/CSU JO13-2 ODC JO13-1 co -
11:45 Boekel Sport JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co -
11:00 DAW Schaijk JO13-3JM UDI'19/CSU JO13-4 co -
10:15 UDI'19/CSU JO13-5 Mariahout JO13-1JM co -
10:30 Berghem Sport JO12-3 UDI'19/CSU JO12-1 co -
11:30 UDI'19/CSU JO12-2 Handel JO12-1JM co -
10:45 FC de Rakt JO12-2JM UDI'19/CSU JO12-3 co 10:00

Onder 11

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
09:00 UDI'19/CSU JO11-1 SBC JO11-1 co -
11:00 Sparta'25 JO11-2JM UDI'19/CSU JO11-2 co -
10:15 UDI'19/CSU JO11-3 Boxtel JO11-1 co -
10:15 UDI'19/CSU JO11-4 Venhorst JO11-1 co -
09:00 Avesteyn JO11-2 UDI'19/CSU JO11-5 co -
10:00 SV DWSH'18 JO11-1JM UDI'19/CSU JO11-6 co -
09:00 UDI'19/CSU JO11-7 HVCH JO11-4 co -

Onder 10

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
10:15 UDI'19/CSU JO10-1 Margriet JO10-2 co -
10:00 SV DWSH'18 JO10-1JM UDI'19/CSU JO10-2 co -
10:15 UDI'19/CSU JO10-3 Prinses Irene JO10-2JM co -

Onder 9

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
10:00 SV De Braak JO9-1 UDI'19/CSU JO9-1 co -
09:00 UDI'19/CSU JO9-2 Berghem Sport JO9-1 co -
09:00 UDI'19/CSU JO9-4 HVCH JO9-5 co -
09:00 EGS'20 JO9-4JM UDI'19/CSU JO9-5 co -
10:00 Erp MO9-1 UDI'19/CSU JO9-6 co -

Onder 8

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
10:00 Gemert JO8-1 UDI'19/CSU JO8-1 co -
09:00 UDI'19/CSU JO8-2 Emplina JO8-1 co -
09:00 UDI'19/CSU JO8-3 EVVC JO8-1 co -
09:00 UDI'19/CSU JO8-4 Achilles Reek JO8-1JM co -
09:15 Boekel Sport JO8-3 UDI'19/CSU JO8-5 co -
09:00 UDI'19/CSU JO8-6 Blauw Geel'38/JUMBO JO8-7 co -

Meiden

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
14:30 SCMH MO20-1 UDI'19/CSU MO20-1 co -
11:30 UDI'19/CSU MO17-1 sv O.S.S. 1920 MO17-1 co -

Zondag 9 oktober 2022

Senioren

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
14:00 JOS Watergraafsmeer UDI'19/CSU co -
12:00 DAW Schaijk 3 UDI'19/CSU 2 co -
10:00 EVVC 3 UDI'19/CSU 3 co -
11:00 UDI'19/CSU 5 Heeswijk 5 co -
11:00 UDI'19/CSU 6 EGS'20 5 co -
10:15 FC de Rakt 4 UDI'19/CSU 7 co -
12:00 Rhode/VSB 8 UDI'19/CSU 8 co -
10:00 Festilent 7 UDI'19/CSU 10 co -
12:00 UDI'19/CSU 11 SV TOP 8 co -
10:30 WHV 4 UDI'19/CSU 12 co -
10:00 UDI'19/CSU 13 Gemert 15 co -
12:00 Schijndel/DE WIT 35+1 UDI'19/CSU 35+1 co -

Vrouwen

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
11:00 UDI'19/CSU VR1 Beerse Boys VR1 co -
11:00 UDI'19/CSU VR2 Nulandia VR1 co -
10:00 DVG VR1 UDI'19/CSU VR3 co -

Woensdag 12 oktober 2022

Onder 11

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
18:00 FC Den Bosch O11-1 UDI'19/CSU JO11-1 vr -
18:00 FC Den Bosch O11-2 UDI'19/CSU JO11-2 vr -

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.