ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen1

Programma

Periode 6 februari 2023 t/m 17 februari 2023

Maandag 6 februari 2023

Onder 16 & 17

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
20:00 SV TOP JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 vr -

Onder 12 & 13

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
19:00 KNVB MO13 ZUID UDI'19/CSU JO13-1 yc -

Dinsdag 7 februari 2023

Onder 12 & 13

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
19:00 SV Milsbeek JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 co -

Woensdag 8 februari 2023

Onder 14 & 15

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
19:00 SV Capelle JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co 17:15

Zaterdag 11 februari 2023

Vriendschappelijk

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
17:00 Nijnsel/TVE Reclame Veteranen vr -

Senioren

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
17:00 Orion O23-1 UDI'19/CSU O23-1 co -
14:45 UDI'19/CSU O23-2 Boxtel O23-1 co -
14:30 Mariahout O23-1 UDI'19/CSU O23-3 co -

Vrouwen

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
16:00 ST RKVV Keldonk/Boerdonk VR30+1 UDI'19/CSU VR30+1 (za) co -

G-voetbal

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
11:30 FC Oda G4 UDI'19/CSU G2 co -

Onder 19

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 UDI'19/CSU JO19-1 co -
14:45 UDI'19/CSU JO19-2 SSA/SJO VITA JO19-1 co -
14:45 UDI'19/CSU JO19-3 RKSV Nuenen JO19-2 co -
15:00 EGS'20 JO19-2 UDI'19/CSU JO19-4 co -

Onder 16 & 17

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
15:00 UDI'19/CSU JO17-1 Roda '46 JO17-1 co -
10:30 Emplina JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 co -
14:30 ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO17-1 UDI'19/CSU JO17-4 co -
13:00 sv O.S.S. 1920 JO16-2 UDI'19/CSU JO16-1 co -
13:00 UDI'19/CSU JO16-2 Nijnsel/TVE Reclame JO16-1 co -

Onder 14 & 15

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
11:30 UDI'19/CSU JO15-1 DBS JO15-1 co -
13:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-5 UDI'19/CSU JO15-2 co -
13:00 UDI'19/CSU JO15-3 Vitesse'08 JO15-3JM co -
15:00 Den Dungen JO15-1 UDI'19/CSU JO15-4 co -
13:00 UDI'19/CSU JO14-1 Venlosche Boys JO14-1 co -
10:00 OJC ROSMALEN JO14-2 UDI'19/CSU JO14-2 co -
11:30 UDI'19/CSU JO14-3 Ysselsteyn JO14-1 co -
11:30 UDI'19/CSU JO14-4 Marvilde JO14-1 co -

Onder 12 & 13

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
12:00 JEKA JO13-1 UDI'19/CSU JO13-1 co -
10:15 UDI'19/CSU JO13-2 Schijndel/DE WIT JO13-1 co -
10:45 Juliana Mill JO13-1JM UDI'19/CSU JO13-3 co -
10:15 UDI'19/CSU JO13-4 SJO Vianen Vooruit HBV JO13-1 co -
10:30 Berghem Sport JO13-4 UDI'19/CSU JO13-5 co -
11:30 UDI'19/CSU JO12-1 Juliana Mill JO12-2JM co -
10:00 HVCH JO12-5 UDI'19/CSU JO12-2 co -
10:15 UDI'19/CSU JO12-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO12-2 co -

Onder 11

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
09:00 UDI'19/CSU JO11-1 UNA JO11-1JM co -
10:15 UDI'19/CSU JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-1 co -
10:00 HVCH JO11-2 UDI'19/CSU JO11-3 co -
09:00 EGS'20 JO11-2JM UDI'19/CSU JO11-4 co -
09:30 ST Hapse Boys/De Zwaluw JO11-2 UDI'19/CSU JO11-5 co -
08:45 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3 UDI'19/CSU JO11-6 co -
09:00 UDI'19/CSU JO11-7 Gemert JO11-5 co -

Onder 10

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
09:00 DAW Schaijk JO10-1JM UDI'19/CSU JO10-1 co -
10:15 Boekel Sport JO10-2 UDI'19/CSU JO10-2 co -
10:15 UDI'19/CSU JO10-3 BMC JO10-3 co -

Onder 9

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
10:15 UDI'19/CSU JO9-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO9-1 co -
08:30 sv O.S.S. 1920 JO9-1 UDI'19/CSU JO9-2 co -
08:30 Volkel JO9-1JM UDI'19/CSU JO9-3 co -
10:15 UDI'19/CSU JO9-4 Festilent,JO9-1JM co -
09:45 SIOL JO9-5 UDI'19/CSU JO9-5 co -
09:00 UDI'19/CSU JO9-6 SES JO9-2JM co -
09:00 Rhode/VSB JO9-5 UDI'19/CSU JO9-7 co -
10:00 SJO/VITA JO9-1 UDI'19/CSU JO9-8 co -

Onder 8

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
10:00 Vitesse'08 JO8-1 UDI'19/CSU JO8-1 co -
09:00 UDI'19/CSU JO8-2 Zwaluw VFC JO8-1 co -
09:00 UDI'19/CSU JO8-3 FC Uden JO8-2 co -
09:00 UDI'19/CSU JO8-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO8-3 co -
09:00 UDI'19/CSU JO8-5 Gemert JO8-4 co -
09:00 UDI'19/CSU JO8-6 SJO/SSA VESTA'19 JO8-2JM co -

Meiden

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
11:30 UDI'19/CSU MO20-1 Volkel MO20-1 co -
13:15 Nulandia MO17-1 UDI'19/CSU MO17-1 co -

Zondag 12 februari 2023

Senioren

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
14:00 Baronie UDI'19/CSU co -
12:00 DSV 2 UDI'19/CSU 2 co -
12:30 SV TOP 2 UDI'19/CSU 3 co -
11:00 Volkel 3 UDI'19/CSU 4 co -
11:00 UDI'19/CSU 6 Nulandia 5 co -
12:00 EGS'20 6 UDI'19/CSU 7 co -
13:55 Erp 7 UDI'19/CSU 8 co -
10:00 Blauw Geel'38/JUMBO 10 UDI'19/CSU 9 co -
12:00 Juliana Mill 4 UDI'19/CSU 10 co -
12:00 UDI'19/CSU 11 Berghem Sport 6 co -
10:00 SV TOP 10 UDI'19/CSU 12 co -
10:00 UDI'19/CSU 13 Blauw Geel'38/JUMBO 14 co -
10:00 SV Olland 35+1 UDI'19/CSU 35+1 co -

Vrouwen

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
11:00 UDI'19/CSU VR1 Prinses Irene VR1 co -
11:00 UDI'19/CSU VR2 DSC VR1 co -

Maandag 13 februari 2023

Onder 14 & 15

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
19:15 UDI'19/CSU JO14-1 OJC ROSMALEN JO14-1 co -

Dinsdag 14 februari 2023

Onder 12 & 13

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
17:45 UDI'19/CSU JO12-2 FC de Rakt JO12-2JM co -

Donderdag 16 februari 2023

Senioren

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
20:00 Best Vooruit 1 UDI'19/CSU vr -

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.