ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen4
UDI19
CSU

UDI'19/CSU 35+1

UDI'19/CSU 35+1

Spelers

Berry van den Akker, Maikel Borsboom, Ischa van de Burgt, Joris van der Hagen, Arno van Heck, Ruud Hovens, Arek Jackowski, Karim Janssen, Pawan Jhinkoe-Rai, Newien Jibodh, Bart Kemperman, Dimitri Lamers, Jordy Lamers, Frank Nunez, Paul Prinssen, Werner van de Rakt, Kishan Ramlal, Prishand Ramlal, Juricson Simon, Gerard Verbossen, Dave Verwegen

Begeleiding

Bertus Karssen (Leider), Jordy Lamers (Leider)

Training

Woensdag20:15 - 21:45

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
28-04-2024 10:00 SV Milsbeek 35+1 UDI'19/CSU 35+1 co
05-05-2024 10:00 Herpinia 35+1 UDI'19/CSU 35+1 co
12-05-2024 10:00 UDI'19/CSU 35+1 Avanti'31 35+1 co
20-05-2024 10:00 DSV 35+1 UDI'19/CSU 35+1 co
23-05-2024 20:00 DSV 35+1 UDI'19/CSU 35+1 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
26-05-2024 10:00 UDI'19/CSU 35+1 Hapse Boys 35+1 co
02-06-2024 10:00 Hapse Boys 35+1 UDI'19/CSU 35+1 co
09-06-2024 10:00 VOW 35+1 UDI'19/CSU 35+1 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
14-04-2024 Achilles Reek 35+1 UDI'19/CSU 35+1 co 0-4
07-04-2024 UDI'19/CSU 35+1 Vorstenbossche Boys 35+1 co 0-6
01-04-2024 SES 35+1 UDI'19/CSU 35+1 co 2-2
24-03-2024 VOW 35+1 UDI'19/CSU 35+1 co afg.
17-03-2024 UDI'19/CSU 35+1 SES 35+1 co 0-4
Datum Thuis Uit Type Uitslag
10-03-2024 Rhode/VSB 35+1 UDI'19/CSU 35+1 co 2-3
03-03-2024 UDI'19/CSU 35+1 WEC 35+2 co 3-3
25-02-2024 Herpinia 35+1 UDI'19/CSU 35+1 co
18-02-2024 UDI'19/CSU 35+1 EGS'20 35+1 co 0-1
04-02-2024 UDI'19/CSU 35+1 EGS'20 35+1 co
28-01-2024 UDI'19/CSU 35+1 DSV 35+1 co 0-2
21-01-2024 Hapse Boys 35+1 UDI'19/CSU 35+1 co
10-12-2023 Avanti'31 35+1 UDI'19/CSU 35+1 co 2-1
03-12-2023 UDI'19/CSU 35+1 SV Milsbeek 35+1 co 2-6
19-11-2023 UDI'19/CSU 35+1 Achilles Reek 35+1 co 4-1
12-11-2023 Vorstenbossche Boys 35+1 UDI'19/CSU 35+1 co 2-2
05-11-2023 UDI'19/CSU 35+1 VOW 35+1 co 1-6
29-10-2023 SES 35+1 UDI'19/CSU 35+1 co
22-10-2023 UDI'19/CSU 35+1 Rhode/VSB 35+1 co 2-4
15-10-2023 UDI'19/CSU 35+1 Rhode/VSB 35+1 co
08-10-2023 WEC 35+2 UDI'19/CSU 35+1 co 5-1
01-10-2023 UDI'19/CSU 35+1 Herpinia 35+1 co 2-4
17-09-2023 Volkel 7 UDI'19/CSU 35+1 be 5-0
10-09-2023 FC de Rakt 7 UDI'19/CSU 35+1 be 2-6
03-09-2023 UDI'19/CSU 35+1 Odiliapeel/Braks Groep 3 be 2-1

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

1e klasse 2 0592 Mannen 35+ Zondag

Programma komende week

Stand

0592 Mannen 35+ Zondag

Stand

Groep 4 106 Mannen beker reserve zondag poulefase

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.