ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen20+

Programma

Periode 24 januari 2022 t/m 4 februari 2022

Zaterdag 29 januari 2022

Senioren

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
14:45 UDI'19/CSU O23-2 De Valk O23-1 co -

Onder 19

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
14:45 UDI'19/CSU JO19-2 V.V. Achates JO19-1 co -
15:15 sv O.S.S. 1920 JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co -
14:45 UDI'19/CSU JO19-4 Boekel Sport JO19-2 co -
14:30 Olympia'18 JO19-2 UDI'19/CSU JO19-5 co -

Onder 16 & 17

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
15:00 UDI'19/CSU JO17-1 RKSV Nuenen JO17-1 co -
14:30 ST Herpinia/OKSV JO17-1 UDI'19/CSU JO17-3 co -
14:45 UDI'19/CSU JO17-4 sv O.S.S. 1920 JO17-2 co -
13:00 SV BLC JO16-1 UDI'19/CSU JO16-1 co -
13:30 SJO Vianen Vooruit HBV JO16-1 UDI'19/CSU JO16-2 co -

Onder 14 & 15

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
11:30 UDI'19/CSU JO15-1 Roosendaal JO15-1 co -
13:00 UDI'19/CSU JO15-3 Odilliapeel/Braks Groep JO15-1JM co -
11:30 UDI'19/CSU JO15-4 MVC JO15-1JM co -
11:30 UDI'19/CSU JO15-5 SCG'18 JO15-3 co -
13:00 UDI'19/CSU JO14-1 Margriet JO14-1 co -
10:00 Zwaluw VFC JO14-3 UDI'19/CSU JO14-2 co -
11:00 Handel JO14-1JM UDI'19/CSU JO14-3 co -

Onder 12 & 13

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
10:15 JEKA JO13-1 UDI'19/CSU JO13-1 co 08:15
10:15 SBC JO13-1 UDI'19/CSU JO13-2 co 09:00
10:15 UDI'19/CSU JO13-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4 co -
11:30 VOW JO13-1 UDI'19/CSU JO13-4 co -
10:00 Prinses Irene JO13-2JM UDI'19/CSU JO13-5 co -
10:45 Juliana Mill JO12-1JM UDI'19/CSU JO12-1 co -
12:00 UDI'19/CSU JO12-2 WHV JO12-1JM co -
12:00 UDI'19/CSU JO12-3 ST RKVV Keldonk/Boerdonk JO12-1 co -
10:30 UDI'19/CSU JO12-4 SIOL JO12-2JM co -

Onder 11

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
10:30 UDI'19/CSU JO11-1 MVV'58 JO11-1 co -
10:30 ASV'33 JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 co -
09:00 UDI'19/CSU JO11-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-2 co -
09:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4 UDI'19/CSU JO11-4 co -
09:00 UDI'19/CSU JO11-5 ST Herpinia/OKSV JO11-1JM co -
10:30 EVVC JO11-1 UDI'19/CSU JO11-6 co -

Onder 10

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
10:00 Festilent JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 co -
10:15 UDI'19/CSU JO10-2 SJO Vianen Vooruit HBV JO10-1 co -
10:15 UDI'19/CSU JO10-3 SJO/SSA VESTA'19 JO10-1JM co -
08:30 Gemert JO10-6 UDI'19/CSU JO10-4 co -
10:30 ZSV JO10-3JM UDI'19/CSU JO10-5 co -
09:00 UDI'19/CSU JO10-6 sv O.S.S. 1920 JO10-4 co -

Onder 9

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
09:00 Rhode/VSB JO9-1 UDI'19/CSU JO9-1 co -
09:00 UDI'19/CSU JO9-2 Prinses Irene JO9-1JM co -
09:00 UDI'19/CSU JO9-3 EGS'20 JO9-3 co -
09:00 UDI'19/CSU JO9-4 Volkel JO9-2 co -

Onder 8

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
09:00 SBC JO8-1 UDI'19/CSU JO8-1 co -
09:00 UDI'19/CSU JO8-2 Berghem Sport JO8-1 co -
10:00 Vorstenbossche Boys JO8-2JM UDI'19/CSU JO8-3 co -
10:30 Prinses Irene JO8-2 UDI'19/CSU JO8-4 co -
09:00 UDI'19/CSU JO8-5 Boekel Sport JO8-2JM co -
10:00 SES JO8-2 UDI'19/CSU JO8-6 co -
09:00 UDI'19/CSU JO8-7 Berghem Sport JO8-5 co -

Meiden

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
14:45 UDI'19/CSU MO19-1 ST Avesteyn/Heeswijk MO19-1 co -
13:30 RKTVC MO17-1 UDI'19/CSU MO17-1 co -
12:00 UDI'19/CSU MO15-1 Den Dungen MO15-1 co -

Zondag 30 januari 2022

Senioren

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
12:00 UDI'19/CSU EFC 1 vr -
11:00 UDI'19/CSU 4 Erp 4 co -
11:00 UDI'19/CSU 5 FC de Rakt 2 co -
09:30 FC de Rakt 3 UDI'19/CSU 6 co -
12:00 DAW Schaijk 6 UDI'19/CSU 8 co -
12:00 UDI'19/CSU 9 FC Uden 7 co -
10:00 Sparta'25 7 UDI'19/CSU 10 co -
12:30 Boekel Sport 11 UDI'19/CSU 11 co -
11:00 UDI'19/CSU 12 Avesteyn 4 co -
12:00 DAW Schaijk 7 UDI'19/CSU 13 co -
10:00 Festilent 8 UDI'19/CSU 14 co -
10:00 UDI'19/CSU 35+1 MOSA'14 35+1 co -

Vrouwen

Tijd Thuis Uit Type Vertrek
10:00 RKTVC VR1 UDI'19/CSU VR2 co -
13:00 UDI'19/CSU VR3 MVC VR1 co -

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk
Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.