ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

Programma

Periode 21 oktober 2019 t/m 1 november 2019

Maandag 21 oktober 2019

Onder 17

Tijd Thuis Uit Type Verzamel Vertrek
19:30 UDI'19/CSU JO17-4 DSV JO17-1 co - -

Onder 10

Tijd Thuis Uit Type Verzamel Vertrek
18:30 HVCH JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 co - -

Dinsdag 22 oktober 2019

Senioren

Tijd Thuis Uit Type Verzamel Vertrek
20:15 Prinses Irene 1 UDI'19/CSU 1 vr - 19:00
19:30 FC Schadewijk 2 UDI'19/CSU 7 be - -

Vrouwen

Tijd Thuis Uit Type Verzamel Vertrek
19:30 UDI'19/CSU VR2 Boekel Sport VR1 be - -

Donderdag 24 oktober 2019

Onder 11

Tijd Thuis Uit Type Verzamel Vertrek
19:00 JVC Cuijk JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 co - 17:45

Zaterdag 26 oktober 2019

Veteranen

Tijd Thuis Uit Type Verzamel Vertrek
16:30 Prinses Irene Veteranen UDI'19/CSU Veteranen A vr - 15:30
17:00 UDI'19/CSU Veteranen B Stiphout Vooruit Veteranen vr 16:30 -

G-voetbal

Tijd Thuis Uit Type Verzamel Vertrek
13:00 UDI'19/CSU G1 FC Oda G1G co - -

Onder 19

Tijd Thuis Uit Type Verzamel Vertrek
15:00 UDI'19/CSU JO19-1 UNA JO19-1 co - -
14:30 Rood Wit'62 JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co - -
15:00 Volkel JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co - -
14:45 FC Uden JO19-1 UDI'19/CSU JO19-4 co - -
14:45 UDI'19/CSU JO19-5 Prinses Irene JO19-2 co - -

Onder 17

Tijd Thuis Uit Type Verzamel Vertrek
13:15 Gemert JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co - -
14:45 UDI'19/CSU JO17-2 ST Volharding/Sambeek JO17-1 co - -
14:45 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-2 UDI'19/CSU JO17-3 co - -
14:45 UDI'19/CSU JO17-4 V.V. Achates JO17-1G co - -
14:45 UDI'19/CSU JO17-6 UDI'19/CSU JO17-7 co - -

Onder 14 & 15

Tijd Thuis Uit Type Verzamel Vertrek
12:30 ESA JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co - -
13:00 UDI'19/CSU JO15-2 ST Volharding/Sambeek JO15-1 co - -
11:30 UDI'19/CSU JO14-1 SV TOP JO14-1 co - -
13:00 FC Uden JO15-1 UDI'19/CSU JO15-3 co - -
13:00 UDI'19/CSU JO15-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2 co - -
11:30 UDI'19/CSU JO14-2 Margriet JO14-3 co - -
11:00 SJO Helmondia-Mulo JO14-3 UDI'19/CSU JO14-3 co - -

Onder 12 & 13

Tijd Thuis Uit Type Verzamel Vertrek
11:30 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-1 UDI'19/CSU JO13-1 co - -
12:00 Geldrop JO13-1 UDI'19/CSU JO13-2 co - -
10:00 Festilent JO13-1G UDI'19/CSU JO13-3 co - -
10:15 UDI'19/CSU JO13-4 Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-2 co - -
12:00 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-2 UDI'19/CSU JO13-5 co - -
11:00 SJO/VITA JO13-1G UDI'19/CSU JO13-6 co - -
12:15 Berghem Sport JO12-2 UDI'19/CSU JO12-1 co - -
12:00 UDI'19/CSU JO12-2 Prinses Irene JO12-1 co - -
12:00 UDI'19/CSU JO12-3 HVCH JO12-1 co - -
12:00 Gemert JO12-4 UDI'19/CSU JO12-4 co - -

Onder 11

Tijd Thuis Uit Type Verzamel Vertrek
10:30 UDI'19/CSU JO11-1 Margriet JO11-1 co - -
10:30 UDI'19/CSU JO11-2 Sparta'25 JO11-1G co - -
08:30 sv O.S.S. 1920 JO11-2 UDI'19/CSU JO11-3 co - -
09:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-5 UDI'19/CSU JO11-4 co - -
10:15 Boekel Sport JO11-3 UDI'19/CSU JO11-5 co - -
09:00 UDI'19/CSU JO11-6 WEC JO11-2 co - -

Onder 10

Tijd Thuis Uit Type Verzamel Vertrek
09:00 UDI'19/CSU JO10-1 FC Uden JO10-1 co - -
10:15 UDI'19/CSU JO10-2 JVC Cuijk JO10-1 co - -
09:30 DVG JO10-1 UDI'19/CSU JO10-3 co - -
08:30 Margriet JO10-3 UDI'19/CSU JO10-4 co - -
10:15 UDI'19/CSU JO10-6 UDI'19/CSU JO10-5 co - -

Onder 9

Tijd Thuis Uit Type Verzamel Vertrek
10:15 UDI'19/CSU JO9-1 sv O.S.S. 1920 JO9-1 co - -
10:15 UDI'19/CSU JO9-2 V.V. Achates JO9-1 co - -
09:00 UDI'19/CSU JO9-3 Erp JO9-1 co - -
09:00 UDI'19/CSU JO9-4 Rhode/Van Stiphout Bouw JO9-3G co - -
10:45 SCMH JO9-2 UDI'19/CSU JO9-5 co - -
09:45 SIOL JO9-3 UDI'19/CSU JO9-6 co - -

Onder 8

Tijd Thuis Uit Type Verzamel Vertrek
09:15 ELI JO8-1 UDI'19/CSU JO8-1 co - -
09:00 DSV JO8-1 UDI'19/CSU JO8-2 co - -
09:00 UDI'19/CSU JO8-5 Gemert JO8-6 co - -
09:00 UDI'19/CSU JO8-6 Blauw Geel'38/JUMBO JO8-5 co - -

Meiden

Tijd Thuis Uit Type Verzamel Vertrek
14:45 UDI'19/CSU MO19-1 JVC Cuijk MO19-1 co - -
11:30 UDI'19/CSU MO17-1 Festilent MO17-1 co - -
11:30 OJC ROSMALEN MO15-2 UDI'19/CSU MO15-1 co - -
13:00 NLC'03 JO13-3M UDI'19/CSU JO13-7M co - -

Zondag 27 oktober 2019

Senioren

Tijd Thuis Uit Type Verzamel Vertrek
14:00 UDI'19/CSU EHC/Heuts co - -
10:30 Groene Ster 2 UDI'19/CSU 2 co - -
11:00 UDI'19/CSU 3 Mariahout 2 co - -
12:00 Avesteyn 2 UDI'19/CSU 4 co - -
11:00 UDI'19/CSU 5 Venhorst 2 co - -
12:30 VIOS'38 3 UDI'19/CSU 6 co - -
09:30 Nulandia 6 UDI'19/CSU 8 co - -
12:00 UDI'19/CSU 9 Avesteyn 4 co - -
13:00 UDI'19/CSU 10 Prinses Irene 5 co - -
12:00 SES 5 UDI'19/CSU 11 co - -
11:00 ELI 4 UDI'19/CSU 12 co - -
10:00 SV TOP 7 UDI'19/CSU 13 co - -
10:00 UDI'19/CSU 14 FC de Rakt 6 co - -
12:00 Boekel Sport 6 UDI'19/CSU 15 co - -
13:00 UDI'19/CSU 16 Erp 9 co - -
13:00 UDI'19/CSU 17 GVV'57 4 co - -
10:00 Blauw Geel'38/JUMBO 11 UDI'19/CSU 18 co - -

Vrouwen

Tijd Thuis Uit Type Verzamel Vertrek
11:00 UDI'19/CSU VR1 SSS'18 VR1 co - -
10:00 Olympia'18 VR2 UDI'19/CSU VR2 co - -

Maandag 28 oktober 2019

Onder 8

Tijd Thuis Uit Type Verzamel Vertrek
18:30 FC de Rakt JO8-1 UDI'19/CSU JO8-3 co - 17:45
be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Wedstrijdzaken

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.