ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO19-2

UDI'19/CSU JO19-2

Spelers

Mo Ali Hussein, Ivo Bataille, David van Beek, Lukas Bijkerk, Vic Boeren, Thomas Duijs, Niels Eck, Job van Esch, Thijs de Kan, Luuk Kuijstermans, Siem Massa, Jonathan Nagtegaal, Wout Vesters, Jordy van der Wielen, Bas van der Zanden

Begeleiding

Scott Willems (Trainer), Marco Timpman (Ass. trainer), Danny Bijkerk (Leider), Antoon Kuijstermans (Ass. scheidsr.), Erik Eck (Ass. scheidsr.), Henk Duijs (Ass. scheidsr.)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
26-10-2019 14:30 Rood Wit'62 JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co
02-11-2019 14:45 UDI'19/CSU JO19-2 Schijndel/DE WIT JO19-1 co
09-11-2019 14:30 Erp JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co
16-11-2019 14:45 UDI'19/CSU JO19-2 Avanti'31 JO19-1 co
23-11-2019 16:00 Berghem Sport JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
30-11-2019 14:45 DAW Schaijk JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
12-10-2019 UDI'19/CSU JO19-2 Margriet JO19-1 co 2-3
05-10-2019 SJO Helmondia-Mulo JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 2-2
28-09-2019 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 6-1
21-09-2019 UDI'19/CSU JO19-2 sv O.S.S. 1920 JO19-1 co 1-5
14-09-2019 Sparta'25 JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 be 3-0
Datum Thuis Uit Type Uitslag
07-09-2019 Gemert JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 be 8-0
31-08-2019 UDI'19/CSU JO19-2 Erp JO19-1 be 3-1
18-05-2019 UDI'19/CSU JO19-2 Mariahout JO19-1 co 4-6
04-05-2019 UDI'19/CSU JO19-2 Cito JO19-1 co 0-5
13-04-2019 Ruwaard JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 0-8
06-04-2019 UDI'19/CSU JO19-2 ST Herpinia/OKSV JO19-1 co 1-3
30-03-2019 WEC JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 1-2
23-03-2019 Avesteyn JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 0-1
16-03-2019 WEC JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co
16-03-2019 WEC JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co
16-03-2019 WEC JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co
09-03-2019 Vorstenbossche Boys JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 1-1
23-02-2019 UDI'19/CSU JO19-2 Margriet JO19-2 co 4-1
16-02-2019 UDI'19/CSU JO19-2 Schijndel/DE WIT JO19-2 co 6-0
09-02-2019 SJO/VITA JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 1-5
02-02-2019 Vorstenbossche Boys JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co
08-12-2018 UDI'19/CSU JO19-2 Deurne JO19-1 co 1-6
24-11-2018 UDI'19/CSU JO19-2 NWC JO19-2 co 6-3
17-11-2018 UDI'19/CSU JO19-2 Bruheze JO19-1 co 1-2
03-11-2018 UDI'19/CSU JO19-2 Stiphout Vooruit JO19-1 co 2-3
27-10-2018 Olympia'18 JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 2-1
20-10-2018 UDI'19/CSU JO19-2 Volharding JO19-1 be 2-3
13-10-2018 UDI'19/CSU JO19-2 DSV JO19-1 co 2-3
06-10-2018 Bavos JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 2-6
29-09-2018 Boekel Sport JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 1-2
22-09-2018 UDI'19/CSU JO19-2 ZSV JO19-1 co 1-3
15-09-2018 UDI'19/CSU JO19-2 Erp JO19-1 be 2-0
08-09-2018 Volkel JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 be 3-1
01-09-2018 UDI'19/CSU JO19-2 Boekel Sport JO19-1 be 5-0
02-06-2018 UDI'19/CSU JO19-2 Juliana Mill JO19-1 co 0-6
30-05-2018 UDI'19/CSU JO19-2 Olympia'18 JO19-1 co 2-5
26-05-2018 Erp JO19-2 UDI'19/CSU JO19-2 co 0-3
19-05-2018 UDI'19/CSU JO19-2 Ysselsteyn JO19-1 co 8-1
12-05-2018 UDI'19/CSU JO19-2 Gemert JO19-2 co 5-1
05-05-2018 UDI'19/CSU JO19-2 Olympia'18 JO19-1 co
28-04-2018 ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 6-1
21-04-2018 Constantia JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 1-3
14-04-2018 UDI'19/CSU JO19-2 Hapse Boys JO19-1 co 3-2
07-04-2018 Heijen JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 1-4
24-03-2018 UDI'19/CSU JO19-2 Festilent JO19-1G co 1-1
17-03-2018 UDI'19/CSU JO19-2 Juliana Mill JO19-1 co -
10-03-2018 Handel JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 4-3
03-03-2018 UDI'19/CSU JO19-2 Olympia'18 JO19-1 co -
24-02-2018 ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co -
16-12-2017 UDI'19/CSU JO19-2 Olympia'18 JO19-1 co 2-4
09-12-2017 UDI'19/CSU JO19-2 Olympia'18 JO19-1 co -
02-12-2017 Bruheze JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 9-2
25-11-2017 UDI'19/CSU JO19-2 S.V. Brandevoort JO19-1 co 0-2
18-11-2017 Bavos JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 7-2
06-11-2017 UDI'19/CSU JO19-2 ST SV United/BVV'27 JO19-1 co 1-3
28-10-2017 DSV JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 2-4
14-10-2017 Stiphout Vooruit JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 5-0
07-10-2017 UDI'19/CSU JO19-2 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO19-1 co 3-3
30-09-2017 SIOL JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 3-5
23-09-2017 UDI'19/CSU JO19-2 Sparta'25 JO19-1 co 0-6
16-09-2017 HVCH JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 be 9-0
09-09-2017 Prinses Irene JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 be 4-3
02-09-2017 UDI'19/CSU JO19-2 DAW JO19-1 be 1-6

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Hoofdklasse 1 0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat)

Stand

Groep 1 101 Onder 19 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.