ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO19-2

UDI'19/CSU JO19-2

Spelers

Alpha Bah, Ruben Beun, Kian Bijkerk, Loet Brinkman, Finn Cuijpers, Bram van Delst, Reinier van Doorn, Mitchel Hoop, Daan Kalee, Jari Lamers, Sem Landsbergen, Zino Lunel, Tjeerd Mathijssen, Lars Meggelaars, Olivier Nagtzaam, Gijs Paauw, Viggo Stevens, Eef van de Voort, Ruben Waterschoot

Begeleiding

Ad van de Voort (Trainer/leider), Jochem Waterschoot (Leider)

Programma

Er zijn geen wedstrijden gepland.

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
21-05-2022 UDI'19/CSU JO19-2 ST Constantia/Menos JO19-1 co 8-2
14-05-2022 SIOL JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 6-6
23-04-2022 UDI'19/CSU JO19-2 Venhorst JO19-1 co 4-5
09-04-2022 UDI'19/CSU JO19-2 Juliana Mill JO19-1 co 3-2
02-04-2022 SJO/SSA VESTA'19 JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 8-0
Datum Thuis Uit Type Uitslag
26-03-2022 UDI'19/CSU JO19-2 V.V. Achates JO19-1 co 1-4
19-03-2022 Festilent JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 3-0
12-03-2022 UDI'19/CSU JO19-2 Volkel JO19-1 co 3-1
05-03-2022 UDI'19/CSU JO19-2 V.V. Achates JO19-1 co
19-02-2022 Erp JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 5-2
12-02-2022 UDI'19/CSU JO19-2 FC de Rakt JO19-1 co 0-5
05-02-2022 Boekel Sport JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 3-3
29-01-2022 UDI'19/CSU JO19-2 V.V. Achates JO19-1 co
22-01-2022 SJO Vianen Vooruit HBV JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 be
22-01-2022 UDI'19/CSU JO19-2 UDI'19/CSU JO17-1 vr 6-6
15-01-2022 UDI'19/CSU JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 vr 9-6
18-12-2021 SJO Vianen Vooruit HBV JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 be
11-12-2021 Festilent JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 4-3
04-12-2021 UDI'19/CSU JO19-2 V.V. Achates JO19-1 co 2-4
27-11-2021 Venhorst JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co
20-11-2021 UDI'19/CSU JO19-2 Vitesse'08 JO19-1 co 2-2
15-11-2021 UDI'19/CSU O23-2 UDI'19/CSU JO19-2 vr 3-7
13-11-2021 SJO/SSA VESTA'19 JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 be 2-6
06-11-2021 UDI'19/CSU JO19-2 Margriet JO19-2 co 3-3
30-10-2021 EGS'20 JO19-2 UDI'19/CSU JO19-2 co
23-10-2021 UDI'19/CSU JO19-2 Juliana Mill JO19-1 be 3-2
16-10-2021 UDI'19/CSU JO19-2 Juliana Mill JO19-1 co 2-0
09-10-2021 Boekel Sport JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 1-9
02-10-2021 UDI'19/CSU JO19-2 Volkel JO19-1 co 3-3
25-09-2021 SJO/SSA VESTA'19 JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 5-1
18-09-2021 SIOL JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co 6-1
11-09-2021 UDI'19/CSU JO19-2 Avesteyn JO19-1 be 2-0
04-09-2021 UDI'19/CSU JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 vr 6-2

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

1e klasse 06 0227 Onder 19 (voorjaarsreeks)

Stand

1e klasse 06 0225 Onder 19 (najaarsreeks)

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.