ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO12-2

UDI'19/CSU JO12-2

Spelers

Tibo Aarden, Milan Allers, Flip Assendelft, Fernando de Bie, Pieter Gerrits, Jurre de Groot, Laith Kara Mohamed, Guus Keuls, Levi Leutscher, Jan Julius Netten, Lenn Romeijnders

Begeleiding

Liiban Ahmed (Trainer/leider), Stefan de Groot (Teamscheidsr.)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
26-10-2019 12:00 UDI'19/CSU JO12-2 Prinses Irene JO12-1 co
02-11-2019 10:30 Volkel JO12-1 UDI'19/CSU JO12-2 co
09-11-2019 12:00 UDI'19/CSU JO12-2 SJO/SSA VESTA'19 JO12-1 co
16-11-2019 11:30 Blauw Geel'38/JUMBO JO12-2 UDI'19/CSU JO12-2 co
23-11-2019 12:00 UDI'19/CSU JO12-2 Avanti'31 JO12-1 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
30-11-2019 12:00 UDI'19/CSU JO12-2 Ollandia JO12-1 co
07-12-2019 10:30 Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-2 UDI'19/CSU JO12-2 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
12-10-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO12-3 UDI'19/CSU JO12-2 co 8-4
05-10-2019 UDI'19/CSU JO12-2 SCMH JO12-1 co 3-8
28-09-2019 UDI'19/CSU JO12-2 Odiliapeel/Braks Gro JO12-1G co 2-6
21-09-2019 Festilent JO12-1G UDI'19/CSU JO12-2 co 14-2
14-09-2019 Odiliapeel/Braks Gro JO12-1G UDI'19/CSU JO12-2 be 12-3
Datum Thuis Uit Type Uitslag
11-09-2019 Juliana Mill JO12-2 UDI'19/CSU JO12-2 be
07-09-2019 UDI'19/CSU JO12-2 Volkel JO12-1 be
18-05-2019 Sambeek JO12-1 UDI'19/CSU JO12-2 co 1-5
04-05-2019 Vitesse'08 JO12-2 UDI'19/CSU JO12-2 co 9-1
13-04-2019 UDI'19/CSU JO12-2 Margriet JO12-1 co 3-4
06-04-2019 Volkel JO12-1 UDI'19/CSU JO12-2 co 6-7
30-03-2019 Constantia JO12-1 UDI'19/CSU JO12-2 co 13-3
23-03-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO12-2 UDI'19/CSU JO12-2 co 4-1
16-03-2019 UDI'19/CSU JO12-2 Juliana Mill JO12-1 co 10-4
09-03-2019 UDI'19/CSU JO12-2 HVCH JO12-1 co 2-6
09-02-2019 UDI'19/CSU JO12-4 UDI'19/CSU JO12-2 co 2-4
02-02-2019 UDI'19/CSU JO12-2 HVCH JO12-1 co
08-12-2018 JVC Cuijk JO12-1 UDI'19/CSU JO12-2 co -
24-11-2018 Handel JO12-1 UDI'19/CSU JO12-2 co 4-6
17-11-2018 UDI'19/CSU JO12-2 Heijen JO12-1 co 2-6
10-11-2018 Juliana Mill JO12-1 UDI'19/CSU JO12-2 co
03-11-2018 ST HRC'27/Stormvogels'28 JO12-1G UDI'19/CSU JO12-2 co 8-9
27-10-2018 UDI'19/CSU JO12-2 Vitesse'08 JO12-1 co 0-13
06-10-2018 Gassel JO12-1 UDI'19/CSU JO12-2 co 7-10
29-09-2018 UDI'19/CSU JO12-2 Constantia JO12-1 co 1-7
22-09-2018 Olympia'18 JO12-1 UDI'19/CSU JO12-2 co 14-1
15-09-2018 Gemert JO12-2 UDI'19/CSU JO12-2 be 1-10
08-09-2018 UDI'19/CSU JO12-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO12-1 be 3-5
01-09-2018 Boekel Sport JO12-1 UDI'19/CSU JO12-2 be 4-3

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

2e klasse 2 0253 Onder 12 competitie (najaar)

Programma komende week

Stand

Groep 2 16 Onder 12 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.