ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen1

UDI'19/CSU JO12-2

UDI'19/CSU JO12-2

Spelers

Stijn van Aalst, Yazan Alaid, Zine Ali, Hussam Ayoub Agha, Taylan Cetin, Lorenzo Gutierrez Alvarez, Arno Matewosjan, Elisa Quirijns, Liv Swinkels, Liam Thiel, Tim Verhoeven, Jurre Versteeg

Begeleiding

Christian van Aalst (Trainer), Mike van Boxtel (Trainer/leider), René Thiel (Leider)

Training

Dinsdag18.00 - 19.00
Donderdag19.00 - 20.15

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
11-02-2023 10:00 HVCH JO12-5 UDI'19/CSU JO12-2 co
14-02-2023 17:45 UDI'19/CSU JO12-2 FC de Rakt JO12-2JM co
04-03-2023 11:30 UDI'19/CSU JO12-2 SBC JO12-4JM co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
28-01-2023 Heeswijk JO12-1 UDI'19/CSU JO12-2 co 1-2
21-01-2023 UDI'19/CSU JO12-2 HVCH JO12-4 wzv
21-01-2023 UDI'19/CSU JO12-2 Hapse Boys JO12-1 wzv
21-01-2023 Herpinia JO12-1 UDI'19/CSU JO12-2 wzv
21-01-2023 SCG'18 JO12-2JM UDI'19/CSU JO12-2 co afg.
Datum Thuis Uit Type Uitslag
14-01-2023 UDI'19/CSU JO12-2 UDI'19/CSU JO12-3 vr 3-9
07-01-2023 HVCH JO12-4 UDI'19/CSU JO12-2 wzv
07-01-2023 Hapse Boys JO12-1 UDI'19/CSU JO12-2 wzv
07-01-2023 UDI'19/CSU JO12-2 Herpinia JO12-1 wzv
10-12-2022 Avesteyn JO12-1JM UDI'19/CSU JO12-2 co 6-0
03-12-2022 UDI'19/CSU JO12-2 FC de Rakt JO12-2JM co 10-2
26-11-2022 Berghem Sport JO12-4 UDI'19/CSU JO12-2 co 2-4
19-11-2022 HVCH JO12-4 UDI'19/CSU JO12-2 co 0-5
12-11-2022 UDI'19/CSU JO12-2 Margriet JO12-4 co 1-8
05-11-2022 sv O.S.S. 1920 JO12-2 UDI'19/CSU JO12-2 co 0-2
15-10-2022 Odiliapeel/Braks Groep JO12-1 UDI'19/CSU JO12-2 co 12-1
08-10-2022 UDI'19/CSU JO12-2 Handel JO12-1JM co 1-15
01-10-2022 UDI'19/CSU JO12-2 Festilent JO12-2 co 2-5
24-09-2022 Boekel Sport JO12-3JM UDI'19/CSU JO12-2 co 7-3
17-09-2022 ST Hapse Boys/De Zwaluw JO12-2JM UDI'19/CSU JO12-2 co 8-6
10-09-2022 UDI'19/CSU JO12-2 Gemert JO12-4 co
03-09-2022 UDI'19/CSU JO12-2 UDI'19/CSU JO12-3 vr
03-09-2022 UDI'19/CSU JO12-1 UDI'19/CSU JO12-2 vr

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

5e klasse (3e fase) 25 0332 Onder 12 (3e fase)

Programma komende week

Stand

5e klasse (2e fase) 11 0331 Onder 12 (2e fase)

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.