ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen4
UDI19
CSU

UDI'19/CSU JO12-2

UDI'19/CSU JO12-2

Spelers

Ties van den Akker, Mats Cuppen, Joep Gansekoele, Jari de Hoop, Jis van Katwijk, Sven Prinsen, Thijmen Stam, Caden Ursem, Sil Wels, Fedde Wijdeven

Begeleiding

Erwin Wijdeven (Trainer/leider), Jacques Prinsen (Trainer/leider), David Ursem (Trainer/leider), Marc van den Akker (Trainer/leider)

Training

Maandag19.00 - 20.15
Woensdag18.00 - 19.00

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
20-04-2024 10:00 HVCH JO12-1 UDI'19/CSU JO12-2 co
11-05-2024 11:30 UDI'19/CSU JO12-2 Boekel Sport JO12-1JM co
18-05-2024 08:45 Blauw Geel'38/JUMBO JO12-3 UDI'19/CSU JO12-2 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
13-04-2024 UDI'19/CSU JO12-2 FC Uden JO12-1JM co 6-2
10-04-2024 OSS'20 JO12-1JM UDI'19/CSU JO12-2 co 7-2
06-04-2024 OSS'20 JO12-1JM UDI'19/CSU JO12-2 co afg.
23-03-2024 UDI'19/CSU JO12-2 Mierlo Hout JO12-2 co 7-1
16-03-2024 Erp JO12-2 UDI'19/CSU JO12-2 co 1-2
Datum Thuis Uit Type Uitslag
09-03-2024 UDI'19/CSU JO12-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO12-2 co 4-8
02-03-2024 Handel JO12-1JM UDI'19/CSU JO12-2 co 4-6
24-02-2024 UDI'19/CSU JO12-2 Boekel Sport JO12-1JM co 5-6
03-02-2024 S.V. Brandevoort JO12-2 UDI'19/CSU JO12-2 co 11-1
27-01-2024 UDI'19/CSU JO12-2 Bavos JO12-1 co 1-1
13-01-2024 UDI'19/CSU JO12-2 Festilent JO12-1 co 1-1
13-01-2024 Cito JO12-1A UDI'19/CSU JO12-2 co
13-01-2024 Herpinia JO12-1 UDI'19/CSU JO12-2 co 2-1
13-01-2024 UDI'19/CSU JO12-2 Cito JO12-1B co 1-2
23-12-2023 Festilent JO12-1 UDI'19/CSU JO12-2 wzv 1-1
23-12-2023 UDI'19/CSU JO12-2 Cito JO12-1A wzv 1-2
23-12-2023 UDI'19/CSU JO12-2 Herpinia JO12-1 wzv 1-2
23-12-2023 Cito JO12-1B UDI'19/CSU JO12-2 wzv 0-2
09-12-2023 UDI'19/CSU JO12-2 SJO SVHV JO12-1 co 0-4
02-12-2023 FC Uden JO12-1JM UDI'19/CSU JO12-2 co 2-4
25-11-2023 UDI'19/CSU JO12-2 Gemert JO12-3 co 1-5
18-11-2023 UDI'19/CSU JO12-2 Constantia JO12-1 co 2-6
11-11-2023 Festilent JO12-1 UDI'19/CSU JO12-2 co 6-0
04-11-2023 UDI'19/CSU JO12-2 SES JO12-1 co 1-5
28-10-2023 Sparta'25 JO12-2JM UDI'19/CSU JO12-2 co 5-4
07-10-2023 UDI'19/CSU JO12-2 FC Uden JO12-1JM co 3-2
30-09-2023 ST Herpinia/OKSV JO12-1 UDI'19/CSU JO12-2 co 8-5
23-09-2023 UDI'19/CSU JO12-2 OSS'20 JO12-1JM co 0-2
09-09-2023 UDI'19/CSU JO12-2 Volkel JO12-1 co 9-0
02-09-2023 Berghem Sport JO12-2 UDI'19/CSU JO12-2 co 2-4
26-08-2023 UDI'19/CSU JO12-2 UDI'19/CSU JO12-4 oe 3-1
26-08-2023 UDI'19/CSU JO12-3 UDI'19/CSU JO12-2 oe

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

3e klasse (4e fase) 03 0336 Onder 12 (4e fase)

Programma komende week

Stand

3e klasse (3e fase) 05 0332 Onder 12 (3e fase)

Stand

2e klasse (2e fase) 03 0331 Onder 12 (2e fase)

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.