ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO15-1

UDI'19/CSU JO15-1

Spelers

Wessel Aarts, Ibrahim Bah, Tjerk Fliermans, Mathijs Former, Emma Frijns, Tommy van Gaal, Thijs Janssen, Sil Ketelaars, Naud van Lieshout, Jesse Mauer, Brian Ooms, Ted Rooijendijk, Petter de Vocht, Joure de Wildt

Begeleiding

Niels van Kessel (Trainer), Wesley Vogels (Ass. trainer), Erwin Aarts (Ass. trainer), Berend Former (Ass. scheidsr.)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
26-10-2019 12:30 ESA JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co
02-11-2019 13:00 Union JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co
09-11-2019 13:00 UDI'19/CSU JO15-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-1 co
16-11-2019 13:00 UDI'19/CSU JO15-1 De Treffers JO15-1 co
23-11-2019 13:00 Avanti'31 JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
30-11-2019 13:00 UDI'19/CSU JO15-1 DTS Ede JO15-1G co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
12-10-2019 SC Bemmel JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 1-3
05-10-2019 UDI'19/CSU JO15-1 SV TOP JO15-1 co 2-2
28-09-2019 DVV JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 0-3
21-09-2019 UDI'19/CSU JO15-1 Bennekom JO15-1 co 3-3
14-09-2019 UDI'19/CSU JO15-1 Avanti'31 JO15-1 be 5-2
Datum Thuis Uit Type Uitslag
07-09-2019 UDI'19/CSU JO15-1 Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-1 be 0-1
31-08-2019 Sparta'25 JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 be 3-1
24-08-2019 UDI'19/CSU JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 to
16-06-2019 UDI'19/CSU JO15-1 s.v. Laar JO15-1 be 5-0
25-05-2019 UDI'19/CSU JO15-1 DVV JO15-1G co 5-1
18-05-2019 Theole JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 2-5
08-05-2019 UDI'19/CSU JO15-1 JVC Cuijk JO15-1 be 4-2
04-05-2019 SC Bemmel JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 2-3
13-04-2019 SML JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 5-1
06-04-2019 UDI'19/CSU JO15-1 ESA JO15-1 co 5-2
03-04-2019 Bruheze JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 be 1-8
30-03-2019 UDI'19/CSU JO15-1 De Treffers JO15-1 co 6-1
23-03-2019 DTS Ede JO15-1G UDI'19/CSU JO15-1 co 1-5
16-03-2019 UDI'19/CSU JO15-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-1 co 1-5
09-03-2019 Bennekom JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 1-2
16-02-2019 UDI'19/CSU JO15-1 Union JO15-1 co 1-4
09-02-2019 Orion JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 1-2
15-12-2018 Schijndel/DE WIT JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 be 1-2
08-12-2018 UDI'19/CSU JO15-1 SML JO15-1 co 3-2
01-12-2018 ESA JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 4-2
24-11-2018 UDI'19/CSU JO15-1 DTS Ede JO15-1G co 7-2
17-11-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 0-4
10-11-2018 UDI'19/CSU JO15-1 Bennekom JO15-1 co 1-0
03-11-2018 De Treffers JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 0-4
27-10-2018 UDI'19/CSU JO15-1 SC Bemmel JO15-1 co 2-1
13-10-2018 DVV JO15-1G UDI'19/CSU JO15-1 co 3-3
06-10-2018 UDI'19/CSU JO15-1 Theole JO15-1 co 6-1
29-09-2018 Union JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 4-0
22-09-2018 UDI'19/CSU JO15-1 Orion JO15-1 co 7-1
20-09-2018 FC de Rakt JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 be 1-5
15-09-2018 Prinses Irene JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 be 0-10
01-09-2018 UDI'19/CSU JO15-1 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO15-1 be 4-1
26-05-2018 SC Bemmel JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 2-0
19-05-2018 UDI'19/CSU JO15-1 Orion JO15-1G co 1-2
12-05-2018 Achilles '29 JO15-1G UDI'19/CSU JO15-1 co 3-3
28-04-2018 UDI'19/CSU JO15-1 SV TOP JO15-1 co 3-0
21-04-2018 UDI'19/CSU JO15-1 ESA JO15-1 co 4-0
14-04-2018 Beuningse Boys JO15-1G UDI'19/CSU JO15-1 co 1-5
07-04-2018 UDI'19/CSU JO15-1 Longa '30 JO15-1 co 1-1
28-03-2018 Avanti'31 JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 be 2-2
24-03-2018 Bennekom JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 1-5
17-03-2018 Union JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 1-0
10-03-2018 UDI'19/CSU JO15-1 HVCH JO15-1 co 8-1
03-03-2018 UDI'19/CSU JO15-1 SV TOP JO15-1 co -
17-02-2018 Theole JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 0-2
03-02-2018 UDI'19/CSU JO15-1 SC Bemmel JO15-1 co 2-1
16-12-2017 UDI'19/CSU JO15-1 Margriet JO15-1 be 6-1
09-12-2017 UDI'19/CSU JO15-1 SC Bemmel JO15-1 co -
02-12-2017 Orion JO15-1G UDI'19/CSU JO15-1 co 0-0
25-11-2017 UDI'19/CSU JO15-1 Bennekom JO15-1 co 2-2
18-11-2017 ESA JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 0-1
13-11-2017 KNVB ZUID TRAININGSGROEP ONDER 14/15/16 OOST BRABANT UDI'19/CSU JO15-1 5-3
11-11-2017 UDI'19/CSU JO15-1 Achilles '29 JO15-1G co 0-2
04-11-2017 HVCH JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 0-4
28-10-2017 UDI'19/CSU JO15-1 Union JO15-1 co 2-4
21-10-2017 Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 be 0-1
14-10-2017 TOP JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 2-4
07-10-2017 UDI'19/CSU JO15-1 Theole JO15-1 co 1-0
30-09-2017 Longa '30 JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 2-3
23-09-2017 UDI'19/CSU JO15-1 Beuningse Boys JO15-1G co 7-1
16-09-2017 Volkel JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 be 0-10
09-09-2017 FC de Rakt JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 be 2-10
02-09-2017 UDI'19/CSU JO15-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-1 be 2-1

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

3e divisie E 0240 Onder 15 competitie (district A-cat)

Stand

Stand

Groep 1 203 Onder 15 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.