ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO15-1

UDI'19/CSU JO15-1

Spelers

Berkay Cikrikoglu, Joey Coeymans, Vince Deijnen, Temitope Dijkstra, Sem van Duijnhoven, Levi van Griensven, Leela de Groot, Tom van den Hoogen, Jelmer Koenen, Sid van der Linden, Jayden Maikoe, Jop van Oosterhout, Pim Schippers, Levin van Westering

Begeleiding

Wesley Vogels (Trainer), Wietse van Lankveld (Ass. trainer), Ben Vogels (Leider), Mathijs Verstegen (Stagiair)

Programma

Er zijn geen wedstrijden gepland.

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
28-05-2022 Wittenhorst JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 5-2
23-05-2022 UDI'19/CSU JO15-1 UNA JO15-1 co 0-4
21-05-2022 UDI'19/CSU JO15-1 UNA JO15-1 co afg.
14-05-2022 Gemert JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 0-0
23-04-2022 Roda JC JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 4-0
Datum Thuis Uit Type Uitslag
16-04-2022 UDI'19/CSU JO15-1 SV Unitas'59 JO15-1 co 0-3
09-04-2022 UDI'19/CSU JO15-1 Wittenhorst JO15-1 co 0-2
02-04-2022 UNA JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 5-0
26-03-2022 UDI'19/CSU JO15-1 Gemert JO15-1 co 1-1
19-03-2022 UDI'19/CSU JO15-1 Roda JC JO15-1 co 0-2
15-03-2022 Helmond Sport JO14-1 UDI'19/CSU JO15-1 vr
12-03-2022 SV Unitas'59 JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 4-1
19-02-2022 UDI'19/CSU JO15-1 Vitesse'08 JO15-1 vr 0-1
12-02-2022 SV Venray JO15-1JM UDI'19/CSU JO15-1 co 6-1
05-02-2022 UDI'19/CSU JO15-1 UNA JO15-1 co 1-3
29-01-2022 UDI'19/CSU JO15-1 Roosendaal JO15-1 co 0-4
15-01-2022 UDI'19/CSU JO15-1 Soccer Master Academy U15 vr
18-12-2021 UDI'19/CSU JO15-1 Brabantia JO15-1 vr 0-3
18-12-2021 UDI'19/CSU JO15-1 Roosendaal JO15-1 co
11-12-2021 UDI'19/CSU JO15-1 UNA JO15-1 co
04-12-2021 SV Venray JO15-1JM UDI'19/CSU JO15-1 co
04-12-2021 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 vr
27-11-2021 UDI'19/CSU JO15-1 Roosendaal JO15-1 co
20-11-2021 OJC ROSMALEN JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 3-1
13-11-2021 Berghem Sport JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 be 1-1(4-3)
06-11-2021 UDI'19/CSU JO15-1 SV Unitas'59 JO15-1 co 0-3
30-10-2021 RKSV Nuenen JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 1-2
23-10-2021 Geldrop JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 1-3
16-10-2021 UDI'19/CSU JO15-1 JVC Cuijk JO15-1 co 1-1
09-10-2021 Gemert JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 0-2
02-10-2021 UDI'19/CSU JO15-1 Wittenhorst JO15-1 co 2-1
25-09-2021 Baronie JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 co 6-0
22-09-2021 UDI'19/CSU JO15-1 Nooit Gedacht JO15-1 be
18-09-2021 UDI'19/CSU JO15-1 Nooit Gedacht JO15-1 be
15-09-2021 UDI'19/CSU JO15-1 Margriet JO15-1 vr 1-0
11-09-2021 Prinses Irene JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 be 1-4
04-09-2021 UDI'19/CSU JO15-1 HVCH JO15-1 be 4-3
31-08-2021 UNA JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 vr 2-1
28-08-2021 UDI'19/CSU JO15-1 AWC JO15-1 vr 1-1
03-07-2021 OSS'20 JO15-1 UDI'19/CSU JO15-1 vr

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

Divisie 5 E 0229 Onder 15 (voorjaar A-cat)

Stand

Divisie 5 B 0240 Onder 15 (district A-cat)

Stand

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.