ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO13-3

UDI'19/CSU JO13-3

Spelers

Temitope Dijkstra, Levi van de Donk, Rony van den Elzen, Tijn Eurlings, Tijn van Lanen, Daan van Lieshout, Joël van der Linden, Jamie Peters, Jop Verbossen, Sam Versteegden, Steven van de Weetering, Zeb van der Wijst, Thijs Wilbers, Senay Yemane

Begeleiding

Henri van de Donk (Trainer), René Koenen (Ass. trainer), Ton van de Weetering (Ass. trainer/leider), Robbie Wilbers (Teamscheidsr.)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
26-10-2019 10:00 Festilent JO13-1G UDI'19/CSU JO13-3 co
02-11-2019 10:15 UDI'19/CSU JO13-3 DVG JO13-1G co
09-11-2019 11:15 Nulandia JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co
16-11-2019 10:15 UDI'19/CSU JO13-3 Avesteyn JO13-1 co
23-11-2019 10:15 UDI'19/CSU JO13-3 FC de Rakt JO13-1G co
Datum Tijd Thuis Uit Type
30-11-2019 11:30 Margriet JO13-2 UDI'19/CSU JO13-3 co
07-12-2019 10:15 UDI'19/CSU JO13-3 Berghem Sport JO13-2 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
12-10-2019 sv O.S.S. 1920 JO13-2 UDI'19/CSU JO13-3 co 2-1
05-10-2019 UDI'19/CSU JO13-3 NLC'03 JO13-1G co 3-3
28-09-2019 Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-1G UDI'19/CSU JO13-3 co 0-0
21-09-2019 UDI'19/CSU JO13-3 HVCH JO13-2 co 7-1
14-09-2019 UDI'19/CSU JO13-3 Volkel JO13-1 be 9-3
Datum Thuis Uit Type Uitslag
07-09-2019 FC Uden JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 be 1-2
31-08-2019 UDI'19/CSU JO13-3 FC de Rakt JO13-1G be 6-0
29-05-2019 Margriet JO13-3 UDI'19/CSU JO13-3 co 11-2
25-05-2019 UDI'19/CSU JO13-3 Margriet JO13-4G co 2-2
18-05-2019 sv O.S.S. 1920 JO13-2 UDI'19/CSU JO13-3 co 1-1
13-04-2019 UDI'19/CSU JO13-3 DAW Schaijk JO13-2G co 12-0
06-04-2019 EVVC JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co 1-2
23-03-2019 UDI'19/CSU JO13-3 SJO/VITA JO13-1G co 6-1
16-03-2019 UDI'19/CSU JO13-3 WHV JO13-1G co 3-1
09-03-2019 UDI'19/CSU JO13-3 SV TOP JO13-3 co 4-1
23-02-2019 NLC'03 JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co 0-5
16-02-2019 Berghem Sport JO13-2 UDI'19/CSU JO13-3 co 2-2
09-02-2019 UDI'19/CSU JO13-3 Prinses Irene JO13-2G co 1-1
02-02-2019 UDI'19/CSU JO13-3 SV TOP JO13-3 co
08-12-2018 UDI'19/CSU JO13-3 FC Uden JO13-2 co 6-1
01-12-2018 Odiliapeel/Braks Groep JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co 2-1
24-11-2018 UDI'19/CSU JO13-3 De Zwaluw JO13-1 co
24-11-2018 UDI'19/CSU JO13-3 De Zwaluw JO13-1 co
17-11-2018 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-2 UDI'19/CSU JO13-3 co 2-6
10-11-2018 UDI'19/CSU JO13-3 Juliana Mill JO13-2 co 13-1
03-11-2018 Heijen JO13-1G UDI'19/CSU JO13-3 co 3-3
27-10-2018 UDI'19/CSU JO13-3 Vitesse'08 JO13-2 co 2-2
13-10-2018 JVC Cuijk JO13-2 UDI'19/CSU JO13-3 co 0-11
06-10-2018 UDI'19/CSU JO13-3 Toxandria JO13-1 co 8-1
29-09-2018 SIOL JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co 3-2
22-09-2018 UDI'19/CSU JO13-3 ST Constantia/Menos JO13-1 co 0-0
15-09-2018 UDI'19/CSU JO13-3 Odiliapeel/Braks Groep JO13-1 be 3-6
08-09-2018 Venhorst JO13-1G UDI'19/CSU JO13-3 be 16-0
01-09-2018 UDI'19/CSU JO13-3 Boekel Sport JO13-1 be 0-11
23-06-2018 UDI'19/CSU JO13-3 Boekel Sport JO13-1 to
09-06-2018 UDI'19/CSU JO13-3 ST RKDSO/DEV-arcen JO13-1 be 0-3
09-06-2018 SV Geuldal JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 be 3-3
09-06-2018 UDI'19/CSU JO13-3 SC Helmondia JO13-1 be 0-3
02-06-2018 UDI'19/CSU JO13-3 ST SDDL/Ravenstein JO13-1 be 3-0
29-05-2018 Venhorst JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co
26-05-2018 UDI'19/CSU JO13-3 Volkel JO13-1 co 4-2
19-05-2018 SES JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co 0-5
14-05-2018 Vitesse'08 JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 be 1-5
12-05-2018 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co 5-1
05-05-2018 DSV JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co 1-1
28-04-2018 UDI'19/CSU JO13-3 Olympia'18 JO13-1 co 5-1
21-04-2018 UDI'19/CSU JO13-3 Juliana Mill JO13-1 co 5-1
14-04-2018 RKOSV Achates JO13-1G UDI'19/CSU JO13-3 co 5-2
10-04-2018 UDI'19/CSU JO13-3 SES JO13-1 be 10-0
07-04-2018 UDI'19/CSU JO13-3 ST Constantia/Menos JO13-1 co 8-3
24-03-2018 Vitesse'08 JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co 1-1
17-03-2018 Venhorst JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co -
10-03-2018 UDI'19/CSU JO13-3 Boekel Sport JO13-1 co 1-5
03-03-2018 DSV JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co -
24-02-2018 UDI'19/CSU JO13-3 Olympia'18 JO13-1 co -
09-12-2017 UDI'19/CSU JO13-3 FC de Rakt JO13-2 co -
25-11-2017 UDI'19/CSU JO13-3 SJO/VITA JO13-1 co 0-1
18-11-2017 sv O.S.S. 1920 JO13-4 UDI'19/CSU JO13-3 co 0-20
11-11-2017 UDI'19/CSU JO13-3 ST Herpinia/OKSV JO13-2G co 6-0
04-11-2017 UDI'19/CSU JO13-3 ST Ravenstein/SDDL JO13-1 co 3-1
28-10-2017 HVCH JO13-3G UDI'19/CSU JO13-3 co 1-5
21-10-2017 FC de Rakt JO13-3 UDI'19/CSU JO13-3 be 0-15
14-10-2017 UDI'19/CSU JO13-3 Berghem Sport JO13-2 co 6-1
07-10-2017 Margriet JO13-4 UDI'19/CSU JO13-3 co 0-13
30-09-2017 UDI'19/CSU JO13-3 Nulandia JO13-2 co 19-0
26-09-2017 DAW JO13-2G UDI'19/CSU JO13-3 co 0-4
16-09-2017 Gemert JO13-3 UDI'19/CSU JO13-3 be 0-8
09-09-2017 Boekel Sport JO13-2G UDI'19/CSU JO13-3 be 1-1
02-09-2017 UDI'19/CSU JO13-3 Handel JO13-1G be 9-1

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

1e klasse 1 0255 Onder 13 competitie (najaar)

Programma komende week

Stand

Groep 2 01 Onder 13 beker 2e ronde

Groep 2 24 Onder 13 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.