ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen2

UDI'19/CSU JO13-3

UDI'19/CSU JO13-3

Spelers

Britt Beemer, Lars van Bergen, Nurikaan Çaliskaner, Kaydee Damen, Mathijs Gansekoele, Tijn Heeren, Jorn Kamps, Thygo Koolmees, Wouter Koopmans, Fabian Majcherek, Karim Mustafa, Jamie Paffen, Thijs Prinsen, Jacco Staadegaard, Roan Wassink

Begeleiding

Jacques Prinsen (Trainer/leider), Dennis Wassink (Ass. trainer/leider), Juul Bongers (Teamscheidsr.)

Training

Dinsdag19.00 - 20.15

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
21-05-2022 10:15 UDI'19/CSU JO13-3 ST Herpinia/OKSV JO13-1 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
21-05-2022 UDI'19/CSU JO13-3 ST Herpinia/OKSV JO13-1 co
14-05-2022 Festilent JO13-2 UDI'19/CSU JO13-3 co 4-3
23-04-2022 UDI'19/CSU JO13-3 Prinses Irene JO13-1 co 0-3
09-04-2022 HVCH JO13-2JM UDI'19/CSU JO13-3 co 2-0
02-04-2022 UDI'19/CSU JO13-3 DAW Schaijk JO13-1 co 2-5
Datum Thuis Uit Type Uitslag
26-03-2022 SV TOP JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co 9-1
19-03-2022 UDI'19/CSU JO13-3 Margriet JO13-2 co 1-6
12-03-2022 ST Herpinia/OKSV JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co 4-1
19-02-2022 FC de Rakt JO13-1JM UDI'19/CSU JO13-3 co 2-2
12-02-2022 UDI'19/CSU JO13-3 Festilent JO13-2 co 4-8
05-02-2022 Volkel JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co 2-3
29-01-2022 UDI'19/CSU JO13-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4 co 1-6
22-01-2022 UDI'19/CSU JO13-4 UDI'19/CSU JO13-3 vr 2-11
22-01-2022 Gemert JO13-4 UDI'19/CSU JO13-3 co
11-12-2021 EGS'20 JO13-2JM UDI'19/CSU JO13-3 co 1-8
04-12-2021 UDI'19/CSU JO13-3 Odiliapeel/Braks Gro JO13-1JM co 5-2
27-11-2021 Olympia'18 JO13-1JM UDI'19/CSU JO13-3 co 1-9
20-11-2021 UDI'19/CSU JO13-3 ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO13-1 co 7-1
13-11-2021 JVC Cuijk JO13-4 UDI'19/CSU JO13-3 co 1-4
06-11-2021 UDI'19/CSU JO13-3 ST De Zwaluw/Hapse Boys JO13-1 co 3-2
23-10-2021 UDI'19/CSU JO13-3 Nulandia JO13-1 co 0-6
16-10-2021 FC de Rakt JO13-1JM UDI'19/CSU JO13-3 co 3-1
09-10-2021 UDI'19/CSU JO13-3 Heeswijk JO13-1JM co 8-0
02-10-2021 Volkel JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co 5-2
25-09-2021 UDI'19/CSU JO13-3 Berghem Sport JO13-3 co 1-4
18-09-2021 HVCH JO13-3JM UDI'19/CSU JO13-3 co 5-3
11-09-2021 Festilent JO13-2 UDI'19/CSU JO13-3 co 1-1
04-09-2021 UDI'19/CSU JO14-4 UDI'19/CSU JO13-3 vr

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

2e klasse (4e fase) 08 0395 Onder 13 (4e fase)

Programma komende week

Stand

2e klasse (3e fase) 22 0394 Onder 13 (3e fase)

Stand

3e klasse (2e fase) 16 0393 Onder 13 (2e fase)

Stand

2e klasse (1e fase) 13 0392 Onder 13 (1e fase)

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.