ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO13-3

UDI'19/CSU JO13-3

Spelers

Job Appeldoorn, Noah van de Beeten, Rowan de Bie, Mert Bijland, Teun Franse, Jordi van Gerwen, Siem Gremmen, Tim Kremers, Maxime Luca, Cas Roelofs, Timo de Rooij, Ize Timmermans, Kian Tomasouw, Benjamin Voets, Milan Vonk

Begeleiding

Patrick Kremers (Trainer), Arno Roelofs (Ass. trainer), Yves Luca (Teamscheidsr.)

Training

Dinsdag19.00 - 20.15
Donderdag19.00 - 20.15

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
11-02-2023 10:45 Juliana Mill JO13-1JM UDI'19/CSU JO13-3 co
04-03-2023 10:15 UDI'19/CSU JO13-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3 co
11-03-2023 12:00 DAW Schaijk JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co
18-03-2023 10:15 UDI'19/CSU JO13-3 Gemert JO13-2 co
01-04-2023 11:00 Prinses Irene JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
15-04-2023 10:15 UDI'19/CSU JO13-3 Avesteyn JO13-1JM co
22-04-2023 12:00 Erp JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co
13-05-2023 12:00 Maliskamp JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co
20-05-2023 10:15 UDI'19/CSU JO13-3 FC Uden JO13-1 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
04-02-2023 UDI'19/CSU JO13-3 BMC JO13-2 co 2-2
28-01-2023 WEC JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co 1-1
21-01-2023 UDI'19/CSU JO13-3 Den Dungen JO13-1 vr afg.
17-01-2023 UDI'19/CSU JO13-2 UDI'19/CSU JO13-3 vr
14-01-2023 SV TOP UDI'19/CSU JO13-3 to
Datum Thuis Uit Type Uitslag
17-12-2022 UDI'19/CSU JO13-3 Erp JO13-1 co
10-12-2022 Festilent JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co 3-1
03-12-2022 UDI'19/CSU JO13-3 Prinses Irene JO13-1 co 1-1
26-11-2022 Avesteyn JO13-1JM UDI'19/CSU JO13-3 co 4-2
19-11-2022 WEC JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co 0-2
12-11-2022 UDI'19/CSU JO13-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2 co 8-1
05-11-2022 FC Uden JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co 2-2
29-10-2022 OSS'20 JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 vr
22-10-2022 UDI'19/CSU JO13-3 Erp JO13-1 vr 2-4
08-10-2022 Boekel Sport JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co 0-5
01-10-2022 UDI'19/CSU JO13-3 Gemert JO13-2 co 3-5
24-09-2022 Erp JO13-1 UDI'19/CSU JO13-3 co 2-1
17-09-2022 UDI'19/CSU JO13-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2 co 2-2
10-09-2022 UDI'19/CSU JO13-3 Sparta'25 JO13-1JM co 1-3
03-09-2022 UDI'19/CSU JO13-2 UDI'19/CSU JO13-3 vr 6-0

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

1e klasse (3e fase) 08 0394 Onder 13 (3e fase)

Programma komende week

Stand

1e klasse (2e fase) 14 0393 Onder 13 (2e fase)

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.