ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen1
UDI19
CSU

UDI'19/CSU 2

UDI'19/CSU 2

Spelers

Sander Beks, Jorlan Beks, Stefan Blijleven, Joeri van Boxtel, Justin Damen, Milan Dellemann, Niek van Engelen, Sean Geurts, Coen Gevers, Peter Jacobs, Kevin Kohl, Remco Lips, Jurre Massa, Siem Massa, Redouane Moufid, Martijn Nijskens, Dick Rooijendijk, Pieter Rüpp, Joost van den Tillaar, Ryan van der Ven, Patrick Witjes

Begeleiding

Sander Beks (Leider), Mark Roose (Leider), Benny van der Vlies (Leider)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
01-06-2024 13:00 GSC/ODS 4 UDI'19/CSU 2 (za) be

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
26-05-2024 Prinses Irene 3 UDI'19/CSU 2 co 3-5
20-05-2024 Prinses Irene 3 UDI'19/CSU 2 co afg.
15-05-2024 Wilhelmina 2 UDI'19/CSU 2 (za) co 1-1
12-05-2024 UDI'19/CSU 2 DAW Schaijk 3 co 3-2
11-05-2024 Zwaluw VFC 3 UDI'19/CSU 2 (za) co 3-3
Datum Thuis Uit Type Uitslag
21-04-2024 UDI'19/CSU 2 Erp 4 co 3-4
20-04-2024 Wilhelmina 2 UDI'19/CSU 2 (za) co
14-04-2024 Schijndel/DE WIT 3 UDI'19/CSU 2 co 2-2
07-04-2024 UDI'19/CSU 2 Constantia 2 co 2-2
06-04-2024 sv O.S.S. 1920 2 UDI'19/CSU 2 (za) co 6-4
01-04-2024 Rood Wit V 4 UDI'19/CSU 2 (za) be 1-6
30-03-2024 ODC 3 UDI'19/CSU 2 (za) co 5-3
24-03-2024 UDI'19/CSU 2 NLC'03 2 co 2-1
17-03-2024 Boekel Sport 3 UDI'19/CSU 2 co 1-3
16-03-2024 OJC ROSMALEN 3 UDI'19/CSU 2 (za) co 0-8
10-03-2024 UDI'19/CSU 2 Hapse Boys 2 co 1-1
09-03-2024 Cito 3 UDI'19/CSU 2 (za) co 2-3
03-03-2024 DSV 2 UDI'19/CSU 2 co 0-1
25-02-2024 UDI'19/CSU 2 Blauw Geel'38/JUMBO 2 co 4-1
24-02-2024 Margriet 2 UDI'19/CSU 2 (za) co 2-6
28-01-2024 UDI'19/CSU 2 Schijndel/DE WIT 3 co 7-2
25-01-2024 ODC 3 UDI'19/CSU 2 (za) be 2-5
18-01-2024 ODC 3 UDI'19/CSU 2 (za) be
13-01-2024 ODC 3 UDI'19/CSU 2 (za) be
17-12-2023 DAW Schaijk 3 UDI'19/CSU 2 co 0-3
16-12-2023 Essche Boys 2 UDI'19/CSU 2 (za) co 4-0
10-12-2023 DAW Schaijk 3 UDI'19/CSU 2 co
03-12-2023 UDI'19/CSU 2 Prinses Irene 3 co 7-2
02-12-2023 DVG 2 UDI'19/CSU 2 (za) co 4-0
26-11-2023 Erp 4 UDI'19/CSU 2 co 0-1
21-11-2023 Constantia 2 UDI'19/CSU 2 co 1-0
14-11-2023 Constantia 2 UDI'19/CSU 2 co
12-11-2023 Constantia 2 UDI'19/CSU 2 co
05-11-2023 NLC'03 2 UDI'19/CSU 2 co 1-3
04-11-2023 Volkel 2 UDI'19/CSU 2 (za) co 2-10
29-10-2023 UDI'19/CSU 2 Boekel Sport 3 co 3-2
19-10-2023 Best Vooruit 7 UDI'19/CSU 2 (za) be 1-10
15-10-2023 Hapse Boys 2 UDI'19/CSU 2 co 3-2
08-10-2023 UDI'19/CSU 2 DSV 2 co 5-2
07-10-2023 Essche Boys 2 UDI'19/CSU 2 (za) co
01-10-2023 Blauw Geel'38/JUMBO 2 UDI'19/CSU 2 co 3-0
18-09-2023 Margriet 3 UDI'19/CSU 2 (za) be 1-5
17-09-2023 UDI'19/CSU 2 HVCH 4 be
16-09-2023 OJC ROSMALEN 4 UDI'19/CSU 2 (za) be 3-3
13-09-2023 UDI'19/CSU 2 HVCH 4 be 2-3
10-09-2023 UDI'19/CSU 2 Gemert 3 be 13-2
09-09-2023 Margriet 3 UDI'19/CSU 2 (za) be
03-09-2023 Sparta'25 3 UDI'19/CSU 2 be 1-2

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

3e klasse 4 0519 Mannen Zondag reserve

Stand

Groep 2 33 Mannen beker reserve zondag poulefase

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.