ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO13-2

UDI'19/CSU JO13-2

Spelers

Jens van de Burgt, Timon Coenen, Jurre Cox, Cas van de Geer, Loet Hurkens, Jens van Katwijk, Britt Keuvelaar, Yzze Laman, Jelte van Lanen, Mees Raab, Siem van Schadewijk, Teun Sonderen, Rick Steenbergen, Saar Versteegden, Mees van Vonderen

Begeleiding

Pim Clarijs (Trainer), Luuk Kuijstermans (Ass. trainer), Thomas van Schadewijk (Leider), Joep van de Geer (Leider), Jos Maassen (Teamscheidsr.), Daan Geurts van Kessel (Stagiair)

Programma

Er zijn geen wedstrijden gepland.

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
28-05-2022 UDI'19/CSU JO13-2 SBC JO13-1 co 0-5
21-05-2022 Berghem Sport JO13-2 UDI'19/CSU JO13-2 co 3-1
17-05-2022 Festilent JO13-1 UDI'19/CSU JO13-2 co 3-0
14-05-2022 UDI'19/CSU JO13-2 Schijndel/DE WIT JO13-1 co 2-2
07-05-2022 UDI'19/CSU JO13-2 UDI'19/CSU JO13-4 vr 15-0
Datum Thuis Uit Type Uitslag
23-04-2022 Festilent JO13-1 UDI'19/CSU JO13-2 co
16-04-2022 UDI'19/CSU / Easter Open UDI'19/CSU JO13-2 to
11-04-2022 UDI'19/CSU JO13-2 Rhode/VSB JO13-1JM co 0-1
09-04-2022 SBC JO13-1 UDI'19/CSU JO13-2 co 6-0
05-04-2022 UDI'19/CSU JO13-2 Festilent JO13-1 co 0-2
02-04-2022 UDI'19/CSU JO13-2 Berghem Sport JO13-2 co 5-1
26-03-2022 Schijndel/DE WIT JO13-1 UDI'19/CSU JO13-2 co 3-5
19-03-2022 UDI'19/CSU JO13-2 Festilent JO13-1 co
12-03-2022 Rhode/VSB JO13-1JM UDI'19/CSU JO13-2 co 2-2
24-02-2022 sv O.S.S. 1920 JO13-1 UDI'19/CSU JO13-2 co 0-2
19-02-2022 UDI'19/CSU JO13-2 Festilent JO13-1 co 1-4
12-02-2022 UDI'19/CSU JO13-2 Wittenhorst JO13-1JM co 1-0
05-02-2022 sv O.S.S. 1920 JO13-1 UDI'19/CSU JO13-2 co
02-02-2022 SBC JO13-1 UDI'19/CSU JO13-2 co 1-2
29-01-2022 SBC JO13-1 UDI'19/CSU JO13-2 co
22-01-2022 UDI'19/CSU JO13-2 UDI'19/CSU JO13-4 vr
15-01-2022 UDI'19/CSU JO13-2 UDI'19/CSU JO13-4 vr
18-12-2021 UDI'19/CSU JO13-2 Wittenhorst JO13-1JM vr 3-6
11-12-2021 sv O.S.S. 1920 JO13-1 UDI'19/CSU JO13-2 co
11-12-2021 UDI'19/CSU JO13-2 AWC JO13-1 vr 0-4
04-12-2021 UDI'19/CSU JO13-2 Wittenhorst JO13-1JM co
04-12-2021 UDI'19/CSU JO13-2 Festilent JO13-1 co
27-11-2021 SBC JO13-1 UDI'19/CSU JO13-2 co
20-11-2021 UDI'19/CSU JO13-2 Festilent JO13-1 co
13-11-2021 UDI'19/CSU JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-2 vr 1-3
06-11-2021 Rhode/VSB JO13-1JM UDI'19/CSU JO13-2 co 5-0
30-10-2021 UDI'19/CSU JO13-2 Berghem Sport JO13-2 co 4-4
16-10-2021 Blerick JO13-1 UDI'19/CSU JO13-2 co 5-1
09-10-2021 UDI'19/CSU JO13-2 SV De Braak JO13-1JM co 3-2
02-10-2021 ST Volharding/Sambeek JO13-1JM UDI'19/CSU JO13-2 co 8-1
25-09-2021 UDI'19/CSU JO13-2 Deurne JO13-1 co 2-1
18-09-2021 Berghem Sport JO13-2 UDI'19/CSU JO13-2 be 3-0
14-09-2021 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2 UDI'19/CSU JO13-2 vr
11-09-2021 UDI'19/CSU JO13-2 Gemert JO13-1 be 0-8
04-09-2021 HVCH JO13-1 UDI'19/CSU JO13-2 be 6-0
28-08-2021 UDI'19/CSU JO13-2 AWC JO13-1 vr

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

Hoofdklasse G 0321 Onder 13 (voorjaar A-cat)

Stand

Hoofdklasse E 0319 Onder 13 (najaar A-cat)

Stand

Programma komende week

Uitslagen afgelopen week

Stand

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.