ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen
UDI19
CSU

UDI'19/CSU JO13-2

UDI'19/CSU JO13-2

Spelers

Job Appeldoorn, Tijn van de Camp, Delano Conijn, Siem den Dekker, Wout van Dooren, Teun Franse, Jacob Gerrits, Milan Hoogaars, Tim Kremers, Maxime Luca, Julian Meekelenkamp, Suus Rieborn, Cas Roelofs, Finn van Roosmalen, Milan Vonk

Begeleiding

Patrick Kremers (Trainer/coach), Arno Roelofs (Ass. trainer/coach), Xander van de Camp (Ass. scheidsr.), Bart Gerrits (Ass. scheidsr.), Yves Luca (Ass. scheidsr.), Dave Rieborn (Ass. scheidsr.), Aloys Vonk (Ass. scheidsr.), Jos Maassen (Teamscheidsr.)

Training

Dinsdag19.00 - 20.15
Donderdag19.00 - 20.15

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
24-02-2024 10:15 UDI'19/CSU JO13-2 Venlosche Boys JO13-1 co
02-03-2024 11:45 SV Venray JO13-1 UDI'19/CSU JO13-2 co
16-03-2024 12:30 H.B.S.V. JO13-1 UDI'19/CSU JO13-2 co
23-03-2024 10:15 UDI'19/CSU JO13-2 Mierlo Hout JO13-1 co
06-04-2024 11:30 NWC JO13-1 UDI'19/CSU JO13-2 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
13-04-2024 10:15 UDI'19/CSU JO13-2 FCV-Venlo JO13-1 co
20-04-2024 10:45 Juliana Mill JO13-1JM UDI'19/CSU JO13-2 co
11-05-2024 10:15 UDI'19/CSU JO13-2 MVC'19 JO13-1 co
18-05-2024 12:45 Wittenhorst, JO13-1JM UDI'19/CSU JO13-2 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
24-02-2024 UDI'19/CSU JO13-2 Venlosche Boys JO13-1 co
03-02-2024 ST Sporting S.T./SVEB JO13-1 UDI'19/CSU JO13-2 co 3-0
27-01-2024 UDI'19/CSU JO13-2 SV Someren JO13-1 co 0-3
20-01-2024 UDI'19/CSU JO13-2 Woezik JO13-1 vr afg.
13-01-2024 SBC JO13-1 UDI'19/CSU JO13-2 vr
Datum Thuis Uit Type Uitslag
16-12-2023 OSS'20 JO13-1JM UDI'19/CSU JO13-2 co 3-1
09-12-2023 UDI'19/CSU JO13-2 SV TOP JO13-1 co 0-0
02-12-2023 HVCH JO13-1 UDI'19/CSU JO13-2 co 2-2
28-11-2023 UDI'19/CSU JO13-2 Avanti'31 JO13-1 co 3-2
25-11-2023 UDI'19/CSU JO13-2 Avanti'31 JO13-1 co
18-11-2023 UDI'19/CSU JO13-2 Tricht JO13-1 co 1-12
11-11-2023 OJC ROSMALEN JO13-2 UDI'19/CSU JO13-2 co 0-3
04-11-2023 UDI'19/CSU JO13-2 Margriet JO13-1JM co 1-4
28-10-2023 Braakhuizen JO13-1 UDI'19/CSU JO13-2 vr
28-10-2023 OSS'20 JO13-1JM UDI'19/CSU JO13-2 co
14-10-2023 UDI'19/CSU JO13-2 HVCH JO13-1 co 0-0
07-10-2023 Theole JO13-1 UDI'19/CSU JO13-2 co 0-2
30-09-2023 OSS'20 JO13-1JM UDI'19/CSU JO13-2 co 2-2
23-09-2023 UDI'19/CSU JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-2 co 2-2
16-09-2023 UDI'19/CSU JO13-2 Margriet JO13-1JM co 3-2
09-09-2023 Avanti'31 JO13-1 UDI'19/CSU JO13-2 co 2-0
02-09-2023 UDI'19/CSU JO13-2 Schijndel/DE WIT JO13-1 co 1-2
31-08-2023 UDI'19/CSU JO13-2 Emplina JO13-1 vr 0-1
26-08-2023 NWC JO13-2 UDI'19/CSU JO13-2 vr
22-08-2023 UDI'19/CSU JO13-2 Juliana Mill JO13-1 vr 4-1

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Hoofdklasse (3e fase) D 0684 Onder 13 (3e fase A-cat)

Programma komende week

Stand

Hoofdklasse (2e fase) 7 0363 Onder 13 (2e fase A-cat)

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.