ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

Uitslagen

Periode 16 mei 2020 t/m 24 mei 2020

Zondag 24 mei 2020

Senioren

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
14:30 OJC ROSMALEN UDI'19/CSU co afg.
11:00 UDI'19/CSU 2 HVCH 2 co afg.
11:00 UDI'19/CSU 4 HVCH 5 co afg.
11:30 Constantia 2 UDI'19/CSU 5 co afg.
12:00 Festilent 3 UDI'19/CSU 6 co afg.
11:30 RKVV Keldonk 2 UDI'19/CSU 7 co afg.
10:00 Estria 3 UDI'19/CSU 8 co afg.
12:00 UDI'19/CSU 9 Mariahout 4 co afg.
13:00 UDI'19/CSU 10 Cito 3 co afg.
10:00 Festilent 8 UDI'19/CSU 11 co afg.
11:00 Mariahout 5 UDI'19/CSU 12 co afg.
11:00 UDI'19/CSU 13 Vorstenbossche Boys 4 co afg.
10:00 UDI'19/CSU 14 Festilent 7 co afg.
12:00 Gemert 9 UDI'19/CSU 15 co afg.
12:00 Estria 4 UDI'19/CSU 17 co afg.

Vrouwen

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
12:00 NSVV FC Kunde VR1 UDI'19/CSU VR1 co afg.
12:00 NLC'03 VR1 UDI'19/CSU VR2 co afg.

Zaterdag 23 mei 2020

Veteranen

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
17:00 Blauw Geel'38/JUMBO Veteranen B UDI'19/CSU Veteranen A vr afg.
17:00 UDI'19/CSU Veteranen B RKVV Keldonk Veteranen vr afg.

Onder 19

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
15:00 Vitesse'08 JO19-1 UDI'19/CSU JO19-2 co afg.
14:45 UDI'19/CSU JO19-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-3 co afg.
14:45 UDI'19/CSU JO19-4 Gemert JO19-4 co afg.
14:45 UDI'19/CSU JO19-5 DAW Schaijk JO19-3 co afg.

Onder 17

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
14:30 Emplina JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 co afg.
14:45 UDI'19/CSU JO17-2 Berghem Sport JO17-2 co afg.
15:00 SJO Helmondia-Mulo JO17-3 UDI'19/CSU JO17-3 co afg.
14:45 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3 UDI'19/CSU JO17-4 co afg.
13:15 sv O.S.S. 1920 JO17-2 UDI'19/CSU JO17-5 co afg.
14:45 UDI'19/CSU JO17-6 SPV JO17-1 co afg.
13:00 UDI'19/CSU JO17-7 Nooit Gedacht JO17-2 co afg.

Onder 14 & 15

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
13:00 Deurne JO15-1 UDI'19/CSU JO15-2 co afg.
11:30 UDI'19/CSU JO14-1 Gemert JO14-1 co afg.
13:30 Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3 co afg.
14:30 Mariahout JO15-1 UDI'19/CSU JO15-4 co afg.
11:30 UDI'19/CSU JO14-2 Emplina JO14-1 co afg.
14:00 Marvilde JO14-1 UDI'19/CSU JO14-3 co afg.

Onder 12 & 13

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
11:30 UDI'19/CSU JO13-2 ST Volharding/Sambeek JO13-1 co afg.
14:00 Berghem Sport JO13-3 UDI'19/CSU JO13-3 co afg.
11:30 DVG JO13-2G UDI'19/CSU JO13-4 co afg.
10:15 UDI'19/CSU JO13-5 SJO/SSA VESTA'19 JO13-1 co afg.
10:15 UDI'19/CSU JO13-6 Handel JO13-1G co afg.
09:45 SV BLC JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 co afg.
12:00 Gemert JO12-2 UDI'19/CSU JO12-2 co afg.
12:00 UDI'19/CSU JO12-3 Margriet JO12-2 co afg.
12:00 UDI'19/CSU JO12-4 Avesteyn JO12-1 co afg.

Onder 11

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
10:30 UDI'19/CSU JO11-1 Nivo Sparta JO11-1 co afg.
09:45 Vitesse'08 JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 co afg.
09:30 VOW JO11-1G UDI'19/CSU JO11-3 co afg.
10:30 UDI'19/CSU JO11-4 Gemert JO11-3 co afg.
09:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6 UDI'19/CSU JO11-5 co afg.
08:30 Gemert JO11-5 UDI'19/CSU JO11-6 co afg.

Onder 10

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
09:00 UDI'19/CSU JO11-7 JVC Cuijk JO11-2 co afg.
10:00 HVCH JO10-2 UDI'19/CSU JO10-2 co afg.
10:15 UDI'19/CSU JO10-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-3 co afg.
10:00 Avesteyn JO10-2 UDI'19/CSU JO10-4 co afg.
10:00 FC Uden JO10-3 UDI'19/CSU JO10-5 co afg.
10:15 UDI'19/CSU JO10-6 MOSA'14 JO10-2 co afg.

Onder 9

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
10:15 UDI'19/CSU JO9-1 Margriet JO9-1G co afg.
08:30 sv O.S.S. 1920 JO9-2 UDI'19/CSU JO9-2 co afg.
10:00 ST Constantia/Menos JO9-1 UDI'19/CSU JO9-3 co afg.
09:00 UDI'19/CSU JO9-4 sv O.S.S. 1920 JO9-3 co afg.
09:15 Boekel Sport JO9-3 UDI'19/CSU JO9-5 co afg.
10:30 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO9-4M UDI'19/CSU JO9-6 co afg.

Onder 8

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
09:00 UDI'19/CSU JO8-2 Nooit Gedacht JO8-1 co afg.
09:00 UDI'19/CSU JO8-3 Festilent JO8-2 co afg.
09:00 UDI'19/CSU JO8-4 Vorstenbossche Boys JO8-1G co afg.
09:00 Montagnards JO8-2G UDI'19/CSU JO8-5 co afg.
09:00 UDI'19/CSU JO8-6 HVCH JO8-5 co afg.

Meiden

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
14:30 Hapse Boys MO19-1 UDI'19/CSU MO19-1 co afg.
11:30 UDI'19/CSU MO17-1 SV Valkenswaard MO17-2 co afg.
14:00 ST Estria/GVV'57/SCV'58 MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 co afg.
09:00 UDI'19/CSU JO13-7M Achilles Reek JO13-1M co afg.

Woensdag 20 mei 2020

Meiden

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
19:30 UDI'19/CSU MO17-1 SJVV MO17-1 co afg.

Zondag 17 mei 2020

Senioren

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
14:00 UDI'19/CSU AWC co afg.
11:00 UDI'19/CSU 3 Rood Wit'62 2 co afg.
09:30 Nulandia 3 UDI'19/CSU 4 co afg.
11:00 UDI'19/CSU 5 Hapse Boys 2 co afg.
11:00 UDI'19/CSU 6 FC de Rakt 2 co afg.
13:00 UDI'19/CSU 7 Avanti'31 3 co afg.
10:00 UDI'19/CSU 8 Achilles Reek 2 co afg.
12:30 Boskant 3 UDI'19/CSU 9 co afg.
12:00 Prinses Irene 5 UDI'19/CSU 10 co afg.
13:00 UDI'19/CSU 11 VCO 2 co afg.
10:00 UDI'19/CSU 12 ELI 4 co afg.
12:00 FC Uden 4 UDI'19/CSU 13 co afg.
12:30 FC de Rakt 6 UDI'19/CSU 14 co afg.
12:00 UDI'19/CSU 15 Blauw Geel'38/JUMBO 13 co afg.
11:30 RKVV Keldonk 3 UDI'19/CSU 16 co afg.
13:00 UDI'19/CSU 17 SV TOP 6 co afg.

Vrouwen

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
12:00 UDI'19/CSU VR1 Hontenisse VR1 co afg.
11:00 UDI'19/CSU VR2 HBV VR1 co afg.

Zaterdag 16 mei 2020

Veteranen

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
17:00 UDI'19/CSU Veteranen A DAW Schaijk Veteranen vr afg.
17:00 Boerdonk Veteranen UDI'19/CSU Veteranen B vr afg.

G-voetbal

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
13:00 UDI'19/CSU G1 SV Venray G1G co afg.
12:00 Olympia'18 G2 UDI'19/CSU G2 co afg.

Onder 19

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
14:45 UDI'19/CSU JO19-2 Boekel Sport JO19-1 co afg.
14:30 SJO Vianen Vooruit HBV JO19-2 UDI'19/CSU JO19-4 co afg.
14:30 ST Herpinia/OKSV JO19-1 UDI'19/CSU JO19-5 co afg.

Onder 17

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
15:00 UDI'19/CSU JO17-1 Gemert JO17-1 co afg.
14:30 SJO/SSA VESTA'19 JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 co afg.
14:45 UDI'19/CSU JO17-3 Mifano JO17-2 co afg.
14:45 UDI'19/CSU JO17-4 Schijndel/DE WIT JO17-2 co afg.
14:45 UDI'19/CSU JO17-5 Achilles Reek JO17-1 co afg.
14:30 SV Venray JO17-4 UDI'19/CSU JO17-6 co afg.
14:30 Avanti'31 JO17-2 UDI'19/CSU JO17-7 co afg.

Onder 14 & 15

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
13:00 UDI'19/CSU JO15-2 Prinses Irene JO15-1 co afg.
12:30 SV TOP JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1 co afg.
13:00 UDI'19/CSU JO15-3 SV TOP JO15-2 co afg.
11:30 UDI'19/CSU JO15-4 Odiliapeel/Braks Groep JO15-1 co afg.
11:15 BMC JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 co afg.
11:30 UDI'19/CSU JO14-3 SJO/VITA JO14-1G co afg.

Onder 12 & 13

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
11:30 DSV JO13-1 UDI'19/CSU JO13-2 co afg.
10:15 UDI'19/CSU JO13-3 ST Herpinia/OKSV JO13-1G co afg.
10:15 UDI'19/CSU JO13-4 Essche Boys JO13-1 co afg.
11:45 Boekel Sport JO13-2G UDI'19/CSU JO13-5 co afg.
13:45 Gemert JO13-4 UDI'19/CSU JO13-6 co afg.
12:00 UDI'19/CSU JO12-1 Festilent JO12-1G co afg.
12:00 UDI'19/CSU JO12-2 NWC JO12-3 co afg.
10:45 Juliana Mill JO12-2 UDI'19/CSU JO12-3 co afg.
11:00 Boskant JO12-1 UDI'19/CSU JO12-4 co afg.

Onder 11

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
09:45 HVCH JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 co afg.
10:30 UDI'19/CSU JO11-2 ST Herpinia/OKSV JO11-1 co afg.
10:30 UDI'19/CSU JO11-3 NLC'03 JO11-1G co afg.
10:15 DAW Schaijk JO11-2 UDI'19/CSU JO11-4 co afg.
09:00 UDI'19/CSU JO11-5 Berghem Sport JO11-4 co afg.
09:00 UDI'19/CSU JO11-6 ST Elsendorp/Fiducia JO11-1G co afg.

Onder 10

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
11:15 Festilent JO11-2 UDI'19/CSU JO11-7 co afg.
10:15 UDI'19/CSU JO10-2 MOSA'14 JO10-1 co afg.
10:00 ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO10-1 UDI'19/CSU JO10-3 co afg.
10:15 UDI'19/CSU JO10-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-4 co afg.
10:15 UDI'19/CSU JO10-5 Festilent JO10-2G co afg.
10:00 NLC'03 JO10-2 UDI'19/CSU JO10-6 co afg.

Onder 9

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
08:45 SV Unitas'59 JO9-1 UDI'19/CSU JO9-1 co afg.
10:15 UDI'19/CSU JO9-2 Margriet JO9-2 co afg.
09:00 UDI'19/CSU JO9-3 Toxandria JO9-1 co afg.
10:00 WHV JO9-1 UDI'19/CSU JO9-4 co afg.
09:00 UDI'19/CSU JO9-5 Boxtel JO9-3 co afg.
09:00 UDI'19/CSU JO9-6 Hapse Boys JO9-2G co afg.

Onder 8

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
09:00 UDI'19/CSU JO8-1 Wilhelmina JO8-1 co afg.
11:00 SV BLC JO8-1 UDI'19/CSU JO8-2 co afg.
10:00 Erp JO8-2 UDI'19/CSU JO8-3 co afg.
10:00 Volkel JO8-1 UDI'19/CSU JO8-4 co afg.
09:00 UDI'19/CSU JO8-5 V.V. Achates JO8-2G co afg.
09:00 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO8-4 UDI'19/CSU JO8-6 co afg.

Meiden

Tijd Thuis Uit Type Uitslag
14:45 UDI'19/CSU MO19-1 Festilent MO19-1 co afg.
15:45 Marvilde MO17-1 UDI'19/CSU MO17-1 co afg.
11:30 UDI'19/CSU MO15-1 ST VIOS'38/Toxandria MO15-1 co afg.
13:00 NLC'03 JO13-3M UDI'19/CSU JO13-7M co afg.
be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

Wedstrijdzaken

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.