ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO14-2

UDI'19/CSU JO14-2

Spelers

Volkan Aktay, Djason Bottenberg, Milan van Duivenboden, Sem Goossens, Puck Heeren, Lars Jans, Bram van Lankveld, Wes Mastenbroek, Jorg van der Pas, Koen de Rijk, Delano Spaan, Denzel Trindade Lima, Umut Tunçbilek, Luc van Veijfeijken

Begeleiding

Bas Hendriks (Trainer/leider), Stijn Moederscheim (Ass. trainer/leider), Jordy Zwinkels (Ass. trainer/leider)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
16-11-2019 14:00 Berghem Sport JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 co
27-11-2019 19:30 UDI'19/CSU JO14-2 Margriet JO14-3 co
30-11-2019 11:30 UDI'19/CSU JO14-2 HVCH JO14-3 co
14-12-2019 11:00 SJO/VITA JO14-1G UDI'19/CSU JO14-2 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
09-11-2019 UDI'19/CSU JO14-2 SJO/SSA VESTA'19 JO14-1 co 0-4
02-11-2019 Margriet JO14-2 UDI'19/CSU JO14-2 co 11-0
05-10-2019 UDI'19/CSU JO14-2 SCMH JO14-1 co 0-1
28-09-2019 UDI'19/CSU JO14-2 HVCH JO14-2 co 4-6
21-09-2019 Constantia JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 co 2-5
Datum Thuis Uit Type Uitslag
14-09-2019 UDI'19/CSU JO14-2 SCMH JO14-1 be 4-3
07-09-2019 UDI'19/CSU JO14-2 Margriet JO14-3 be 0-9
31-08-2019 HVCH JO14-2 UDI'19/CSU JO14-2 be 5-0
25-05-2019 UDI'19/CSU JO14-2 Oirschot Vooruit JO14-1 co 2-3
18-05-2019 Sportclub Irene JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 co 2-1
04-05-2019 FC Eindhoven AV JO14-2G UDI'19/CSU JO14-2 co 7-2
13-04-2019 UDI'19/CSU JO14-2 Berghem Sport JO14-1 co 8-1
06-04-2019 SJO Helmondia-Mulo JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 co 4-1
23-03-2019 UDI'19/CSU JO14-2 Taxandria JO14-1 co 4-6
16-03-2019 UDI'19/CSU JO14-2 Woenselse Boys JO14-1 co 2-3
09-03-2019 EFC JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 co 1-3
23-02-2019 UDI'19/CSU JO14-2 Emplina JO14-1 co 2-0
16-02-2019 Margriet JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 co 4-0
09-02-2019 UDI'19/CSU JO14-2 ODC JO14-1 co 0-3
02-02-2019 UDI'19/CSU JO14-2 Emplina JO14-1 co
15-12-2018 Wittenhorst JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 be 6-1
08-12-2018 UDI'19/CSU JO14-2 Mierlo Hout JO14-1G co 2-6
01-12-2018 UDI'19/CSU JO14-2 HVCH JO14-1 co 0-5
24-11-2018 Mierlo Hout JO14-1G UDI'19/CSU JO14-2 co
24-11-2018 Mierlo Hout JO14-1G UDI'19/CSU JO14-2 co
17-11-2018 UDI'19/CSU JO14-2 Olympia'18 JO14-1G co 5-1
10-11-2018 SJO Helmondia-Mulo JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 co 3-7
03-11-2018 UDI'19/CSU JO14-2 Berghem Sport JO14-1 co 0-1
27-10-2018 HVCH JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 co 3-0
20-10-2018 SV TOP JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 be 1-4
06-10-2018 Olympia'18 JO14-1G UDI'19/CSU JO14-2 co 1-5
29-09-2018 UDI'19/CSU JO14-2 SJO Helmondia-Mulo JO14-1 co 4-3
22-09-2018 Berghem Sport JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 co 3-3
08-09-2018 Margriet JO14-2 UDI'19/CSU JO14-2 be 1-13
01-09-2018 UDI'19/CSU JO14-2 Gemert JO14-3 be 10-0

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

2e klasse 101 0243 Onder 14 competitie (najaar)

Programma komende week

Stand

Groep 2 77 B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.