ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen
UDI19
CSU

UDI'19/CSU JO14-2

UDI'19/CSU JO14-2

Spelers

Zine Ali, Tristan Appiah-Kubi, Noah van de Beeten, Rowan de Bie, Sef Frencken, Jordi van Gerwen, Siem Gremmen, Nick Huggers, Tom van de Langerijt, Lucas Riemann, Milou Smith, Kian Tomasouw, Dax Vergeer, Dex van der Wijst, Jay Yau, Eyobel Yemane

Begeleiding

Patrick van der Wijst (Trainer/leider), Bas Hendriks (Trainer/leider), Björn Tomasouw (Teamscheidsr.)

Training

Dinsdag19.00 - 20.15
Vrijdag19.00 - 20.15

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
24-02-2024 11:45 Boxtel JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 co
02-03-2024 11:30 UDI'19/CSU JO14-2 Den Dungen JO14-1 co
16-03-2024 11:30 UDI'19/CSU JO14-2 Berghem Sport JO14-2 co
23-03-2024 13:15 Den Dungen JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 co
30-03-2024 11:30 SCG'18 JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
06-04-2024 11:30 UDI'19/CSU JO14-2 Boxtel JO14-1 co
13-04-2024 10:30 Berghem Sport JO14-2 UDI'19/CSU JO14-2 co
11-05-2024 11:30 UDI'19/CSU JO14-2 SCG'18 JO14-1 co
18-05-2024 11:30 UDI'19/CSU JO14-2 SIOL JO14-1 co
25-05-2024 09:45 FC Engelen JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
24-02-2024 Boxtel JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 co
03-02-2024 UDI'19/CSU JO14-2 FC Engelen JO14-1 co 1-4
27-01-2024 SIOL JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 co 7-1
20-01-2024 SCG'18 JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 co afg.
16-12-2023 Olympia'18 JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 co 2-4
Datum Thuis Uit Type Uitslag
02-12-2023 UDI'19/CSU JO14-2 SBC JO14-2 co 5-0
25-11-2023 Olympia'18 JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 co
18-11-2023 UDI'19/CSU JO14-2 Gemert JO14-2 co 4-0
11-11-2023 FC Uden JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 co 3-4
04-11-2023 UDI'19/CSU JO14-2 SV Unitas'59 JO14-2JM co 5-3
28-10-2023 Rhode/VSB JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 co 1-5
12-10-2023 SJO/SSA VESTA'19 JO14-1JM UDI'19/CSU JO14-2 co
12-10-2023 SJO/SSA VESTA'19 JO14-1JM UDI'19/CSU JO14-2 co
12-10-2023 SJO/SSA VESTA'19 JO14-1JM UDI'19/CSU JO14-2 co
07-10-2023 UDI'19/CSU JO14-2 Rhode/VSB JO14-1 co 3-2
30-09-2023 UDI'19/CSU JO14-2 SV DWSH'18 JO14-1 co 9-4
23-09-2023 Erp JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 co 4-1
16-09-2023 Gemert JO14-2 UDI'19/CSU JO14-2 co 2-5
09-09-2023 UDI'19/CSU JO14-2 SV De Braak JO14-2 co 8-0
02-09-2023 MOSA'14 JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 co 6-2
26-08-2023 UDI'19/CSU JO14-2 UDI'19/CSU JO14-3 oe 4-1
26-08-2023 UDI'19/CSU JO14-4 UDI'19/CSU JO14-2 oe

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

1e klasse (3e fase) 6 0391 Onder 14 (3e fase)

Programma komende week

Stand

2e klasse (2e fase) 07 0390 Onder 14 (2e fase)

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.