ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen5

UDI'19/CSU JO14-3

UDI'19/CSU JO14-3

Spelers

Ivar Bakermans, Giel Bloemen, Bülent Çeliker, Max van Delst, Mirte van de Donk, Tijn van de Donk, Houdaifa El Aissaoui, Thomas Gacsbaranyi, Britt Griffioen, Jorg van der Heijden, Dani Hoevenaars, Thabet Kara Mohamed, Nashwan Sherwan, Justin van Soest, Mick van der Spank, Jarell van der Velden

Begeleiding

Robin van Soest (Trainer), Willem van den Berg (Trainer), Jeroen van der Spank (Leider), Eduard Griffioen (Teamscheidsr.), Hans Bloemen (Teamscheidsr.)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
29-02-2020 13:30 S.V. Oostrum JO14-1G UDI'19/CSU JO14-3 co
07-03-2020 11:30 UDI'19/CSU JO14-3 SVOC'01 JO14-1 co
14-03-2020 13:00 Liessel JO14-1 UDI'19/CSU JO14-3 co
28-03-2020 11:45 Acht JO14-1 UDI'19/CSU JO14-3 co
04-04-2020 11:30 UDI'19/CSU JO14-3 ASV'33 JO14-1G co
Datum Tijd Thuis Uit Type
18-04-2020 11:00 SJO Helmondia-Mulo JO14-3 UDI'19/CSU JO14-3 co
09-05-2020 11:30 UDI'19/CSU JO14-3 UNA JO14-2G co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
29-02-2020 S.V. Oostrum JO14-1G UDI'19/CSU JO14-3 co afg.
15-02-2020 Gemert JO14-2 UDI'19/CSU JO14-3 co 5-0
08-02-2020 UDI'19/CSU JO14-3 S.V. Brandevoort JO14-2 co 2-9
01-02-2020 S.V. Oostrum JO14-1G UDI'19/CSU JO14-3 co afg.
01-02-2020 S.V. Oostrum JO14-1G UDI'19/CSU JO14-3 co
Datum Thuis Uit Type Uitslag
30-11-2019 UDI'19/CSU JO14-3 SJO Helmondia-Mulo JO14-3 co 3-4
23-11-2019 Gemert JO14-3 UDI'19/CSU JO14-3 co
23-11-2019 Gemert JO14-3 UDI'19/CSU JO14-3 co
16-11-2019 ASV'33 JO14-1G UDI'19/CSU JO14-3 co 1-1
09-11-2019 UDI'19/CSU JO14-3 Rhode/Van Stiphout Bouw JO14-2G co 1-5
02-11-2019 NWC JO14-1 UDI'19/CSU JO14-3 co 0-13
26-10-2019 SJO Helmondia-Mulo JO14-3 UDI'19/CSU JO14-3 co 3-13
12-10-2019 UDI'19/CSU JO14-3 Gemert JO14-3 co 5-2
05-10-2019 UDI'19/CSU JO14-3 ASV'33 JO14-1G co 6-3
28-09-2019 Rhode/Van Stiphout Bouw JO14-2G UDI'19/CSU JO14-3 co 8-3
14-09-2019 Berghem Sport JO14-1 UDI'19/CSU JO14-3 be 4-0
07-09-2019 Margriet JO14-4G UDI'19/CSU JO14-3 be 3-0
31-08-2019 UDI'19/CSU JO14-3 HVCH JO14-3 be 2-2

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

2e klasse 5 0244 Onder 14 competitie (voorjaar)

Programma komende week

Uitslagen afgelopen week

Stand

2e klasse 102 0243 Onder 14 competitie (najaar)

Stand

Groep 2 99 B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.