ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO14-3

UDI'19/CSU JO14-3

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
06-06-2020 12:40 UDI'19/CSU JO13-5 UDI'19/CSU JO14-3 vr
06-06-2020 13:20 UDI'19/CSU JO13-6 UDI'19/CSU JO14-3 vr

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
06-06-2020 UDI'19/CSU JO13-6 UDI'19/CSU JO14-3 vr
06-06-2020 UDI'19/CSU JO13-5 UDI'19/CSU JO14-3 vr
23-05-2020 Marvilde JO14-1 UDI'19/CSU JO14-3 co afg.
16-05-2020 UDI'19/CSU JO14-3 SJO/VITA JO14-1G co afg.
09-05-2020 UDI'19/CSU JO14-3 UNA JO14-2G co afg.
Datum Thuis Uit Type Uitslag
28-03-2020 Acht JO14-1 UDI'19/CSU JO14-3 co
21-03-2020 S.V. Oostrum JO14-1G UDI'19/CSU JO14-3 co
14-03-2020 Liessel JO14-1 UDI'19/CSU JO14-3 co
07-03-2020 UDI'19/CSU JO14-3 SVOC'01 JO14-1 co
29-02-2020 S.V. Oostrum JO14-1G UDI'19/CSU JO14-3 co
29-02-2020 S.V. Oostrum JO14-1G UDI'19/CSU JO14-3 co
15-02-2020 Gemert JO14-2 UDI'19/CSU JO14-3 co 5-0
08-02-2020 UDI'19/CSU JO14-3 S.V. Brandevoort JO14-2 co 2-9
01-02-2020 S.V. Oostrum JO14-1G UDI'19/CSU JO14-3 co
01-02-2020 S.V. Oostrum JO14-1G UDI'19/CSU JO14-3 co
14-12-2019 UDI'19/CSU JO14-3 NWC JO14-1 co 8-0
30-11-2019 UDI'19/CSU JO14-3 SJO Helmondia-Mulo JO14-3 co 3-4
23-11-2019 Gemert JO14-3 UDI'19/CSU JO14-3 co
23-11-2019 Gemert JO14-3 UDI'19/CSU JO14-3 co
16-11-2019 ASV'33 JO14-1G UDI'19/CSU JO14-3 co 1-1
09-11-2019 UDI'19/CSU JO14-3 Rhode/Van Stiphout Bouw JO14-2G co 1-5
02-11-2019 NWC JO14-1 UDI'19/CSU JO14-3 co 0-13
26-10-2019 SJO Helmondia-Mulo JO14-3 UDI'19/CSU JO14-3 co 3-13
12-10-2019 UDI'19/CSU JO14-3 Gemert JO14-3 co 5-2
05-10-2019 UDI'19/CSU JO14-3 ASV'33 JO14-1G co 6-3
28-09-2019 Rhode/Van Stiphout Bouw JO14-2G UDI'19/CSU JO14-3 co 8-3
14-09-2019 Berghem Sport JO14-1 UDI'19/CSU JO14-3 be 4-0
07-09-2019 Margriet JO14-4G UDI'19/CSU JO14-3 be 3-0
31-08-2019 UDI'19/CSU JO14-3 HVCH JO14-3 be 2-2

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

2e klasse 5 0244 Onder 14 competitie (voorjaar)

Stand

2e klasse 102 0243 Onder 14 competitie (najaar)

Stand

Groep 2 99 B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.