ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO19-3

UDI'19/CSU JO19-3

Spelers

Jaro Bakermans, Thomas Beun, Kevin Dominicus, Nick Dozeman, Lars Goossens, Kaj Halmans, Sam van Heeswijk, Lars Hoogaars, Jelle Jansen, Joey van Lierop, Daan van Loon, Daan Maring, Tom Onstenk, Gijs van Oort, Tim Taminiau, Wout van der Wielen, Kevin van Zutphen

Begeleiding

Robert Hoogaars (Trainer/leider), Marcel Dominicus (Leider), Roy Bens (Ass. scheidsr.)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
26-10-2019 15:00 Volkel JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co
02-11-2019 14:45 UDI'19/CSU JO19-3 Festilent JO19-1 co
09-11-2019 15:00 Olympia'18 JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co
16-11-2019 14:45 UDI'19/CSU JO19-3 SV Venray JO19-2 co
23-11-2019 15:00 V.V. Achates JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
30-11-2019 15:00 Vitesse'08 JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co
07-12-2019 14:45 UDI'19/CSU JO19-3 Constantia JO19-1 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
12-10-2019 UDI'19/CSU JO19-3 Boekel Sport JO19-1 co 0-1
05-10-2019 DSV JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 3-2
28-09-2019 Prinses Irene JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 vr
14-09-2019 Festilent JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 be 6-0
07-09-2019 Volkel JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 be 4-1
Datum Thuis Uit Type Uitslag
24-08-2019 UDI'19/CSU JO19-3 Juliana Mill JO19-1 be 3-1
25-05-2019 UDI'19/CSU JO19-3 Sparta'25 JO19-2 co 1-0
18-05-2019 sv O.S.S. 1920 JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co 2-4
04-05-2019 UDI'19/CSU JO19-3 HVCH JO19-2 co 3-2
13-04-2019 Gemert JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co
13-04-2019 Gemert JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co
06-04-2019 UDI'19/CSU JO19-3 DAW Schaijk JO19-2 co 1-0
23-03-2019 Erp JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co 0-0
16-03-2019 UDI'19/CSU JO19-3 SCMH JO19-1 co 4-2
09-03-2019 sv O.S.S. 1920 JO19-3 UDI'19/CSU JO19-3 co 1-3
23-02-2019 EVVC JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 1-0
16-02-2019 UDI'19/CSU JO19-3 NLC'03 JO19-1 co 0-3
09-02-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-4 UDI'19/CSU JO19-3 co 1-6
02-02-2019 Festilent JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 8-0
01-12-2018 Vorstenbossche Boys JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 4-2
24-11-2018 UDI'19/CSU JO19-3 ST Herpinia/OKSV JO19-1 co 0-2
10-11-2018 Festilent JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 3-1
27-10-2018 SV TOP JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co 3-4
20-10-2018 UDI'19/CSU JO19-3 Margriet JO19-2 co 4-1
06-10-2018 EVVC JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 0-6
29-09-2018 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 0-2
15-09-2018 FC Uden JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 be 7-1
08-09-2018 Festilent JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 be 5-2
01-09-2018 UDI'19/CSU JO19-3 Vorstenbossche Boys JO19-1 be 2-2
02-06-2018 SES JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 1-4
31-05-2018 UDI'19/CSU JO19-3 Boekel Sport JO19-2 co 2-0
26-05-2018 UDI'19/CSU JO19-3 sv O.S.S. 1920 JO19-4 co 6-2
15-05-2018 DSV JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co 0-4
12-05-2018 Gemert JO19-3 UDI'19/CSU JO19-3 co
07-05-2018 UDI'19/CSU JO19-3 HVCH JO19-2 co 2-2
05-05-2018 ST GVV'57/SCV'58 JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 1-2
14-04-2018 Volkel JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co 1-5
07-04-2018 UDI'19/CSU JO19-3 FC Uden JO19-2 co 0-1
24-03-2018 SJO Vianen Vooruit HBV JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co 1-4
17-03-2018 SES JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co -
10-03-2018 UDI'19/CSU JO19-3 Estria JO19-1 co 3-0
03-03-2018 ST GVV'57/SCV'58 JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co -
24-02-2018 UDI'19/CSU JO19-3 Boekel Sport JO19-2 co -
16-12-2017 UDI'19/CSU JO19-3 Irene JO19-1 co 3-3
02-12-2017 UDI'19/CSU JO19-3 Schijndel/DE WIT JO19-2 co 0-0
25-11-2017 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co 1-1
11-11-2017 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co 4-5
04-11-2017 UDI'19/CSU JO19-3 WEC JO19-1 co 0-2
28-10-2017 Avanti'31 JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co 1-1
14-10-2017 UDI'19/CSU JO19-3 FC Uden JO19-1 co 0-9
30-09-2017 UDI'19/CSU JO19-3 Festilent JO19-1G co 3-6
23-09-2017 Boskant JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 4-3
16-09-2017 FC Uden JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 be
09-09-2017 Volkel JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 be 0-4
02-09-2017 UDI'19/CSU JO19-3 FC de Rakt JO19-1 be 3-3

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

1e klasse 2 0225 Onder 19 competitie (najaar)

Programma komende week

Stand

Groep 2 27 Onder 19 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.