ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO19-3

UDI'19/CSU JO19-3

Programma

Er zijn geen wedstrijden gepland.

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
23-05-2020 UDI'19/CSU JO19-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-3 co afg.
09-05-2020 Gemert JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co afg.
18-04-2020 UDI'19/CSU JO19-3 DSV JO19-1 co afg.
04-04-2020 Venhorst JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co afg.
28-03-2020 UDI'19/CSU JO19-3 Boskant JO19-1 co afg.
Datum Thuis Uit Type Uitslag
14-03-2020 VOW JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co
07-03-2020 Heeswijk JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 3-2
29-02-2020 UDI'19/CSU JO19-3 Stiphout Vooruit JO19-2 co 3-11
08-02-2020 Sparta'25 JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co 1-5
01-02-2020 UDI'19/CSU JO19-3 ELI JO19-1 co 0-4
07-12-2019 UDI'19/CSU JO19-3 Constantia JO19-1 co 4-7
30-11-2019 Vitesse'08 JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 4-1
23-11-2019 V.V. Achates JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 5-3
16-11-2019 UDI'19/CSU JO19-3 SV Venray JO19-2 co 2-4
09-11-2019 Olympia'18 JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 4-1
02-11-2019 UDI'19/CSU JO19-3 Festilent JO19-1 co 6-4
26-10-2019 Volkel JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 7-2
12-10-2019 UDI'19/CSU JO19-3 Boekel Sport JO19-1 co 0-1
05-10-2019 DSV JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 3-2
14-09-2019 Festilent JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 be 6-0
07-09-2019 Volkel JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 be 4-1
24-08-2019 UDI'19/CSU JO19-3 Juliana Mill JO19-1 be 3-1
25-05-2019 UDI'19/CSU JO19-3 Sparta'25 JO19-2 co 1-0
18-05-2019 sv O.S.S. 1920 JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co 2-4
04-05-2019 UDI'19/CSU JO19-3 HVCH JO19-2 co 3-2
13-04-2019 Gemert JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co
13-04-2019 Gemert JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co
06-04-2019 UDI'19/CSU JO19-3 DAW Schaijk JO19-2 co 1-0
23-03-2019 Erp JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co 0-0
16-03-2019 UDI'19/CSU JO19-3 SCMH JO19-1 co 4-2
09-03-2019 sv O.S.S. 1920 JO19-3 UDI'19/CSU JO19-3 co 1-3
23-02-2019 EVVC JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 1-0
16-02-2019 UDI'19/CSU JO19-3 NLC'03 JO19-1 co 0-3
09-02-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-4 UDI'19/CSU JO19-3 co 1-6
02-02-2019 Festilent JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 8-0
01-12-2018 Vorstenbossche Boys JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 4-2
24-11-2018 UDI'19/CSU JO19-3 ST Herpinia/OKSV JO19-1 co 0-2
10-11-2018 Festilent JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 3-1
27-10-2018 SV TOP JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co 3-4
20-10-2018 UDI'19/CSU JO19-3 Margriet JO19-2 co 4-1
06-10-2018 EVVC JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 0-6
29-09-2018 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 0-2
15-09-2018 FC Uden JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 be 7-1
08-09-2018 Festilent JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 be 5-2
01-09-2018 UDI'19/CSU JO19-3 Vorstenbossche Boys JO19-1 be 2-2
02-06-2018 SES JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 1-4
31-05-2018 UDI'19/CSU JO19-3 Boekel Sport JO19-2 co 2-0
26-05-2018 UDI'19/CSU JO19-3 sv O.S.S. 1920 JO19-4 co 6-2
15-05-2018 DSV JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co 0-4
12-05-2018 Gemert JO19-3 UDI'19/CSU JO19-3 co
07-05-2018 UDI'19/CSU JO19-3 HVCH JO19-2 co 2-2
05-05-2018 ST GVV'57/SCV'58 JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 1-2
14-04-2018 Volkel JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co 1-5
07-04-2018 UDI'19/CSU JO19-3 FC Uden JO19-2 co 0-1
24-03-2018 SJO Vianen Vooruit HBV JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co 1-4
17-03-2018 SES JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co -
10-03-2018 UDI'19/CSU JO19-3 Estria JO19-1 co 3-0
03-03-2018 ST GVV'57/SCV'58 JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co -
24-02-2018 UDI'19/CSU JO19-3 Boekel Sport JO19-2 co -
16-12-2017 UDI'19/CSU JO19-3 Irene JO19-1 co 3-3
02-12-2017 UDI'19/CSU JO19-3 Schijndel/DE WIT JO19-2 co 0-0
25-11-2017 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co 1-1
11-11-2017 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co 4-5
04-11-2017 UDI'19/CSU JO19-3 WEC JO19-1 co 0-2
28-10-2017 Avanti'31 JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 co 1-1
14-10-2017 UDI'19/CSU JO19-3 FC Uden JO19-1 co 0-9
30-09-2017 UDI'19/CSU JO19-3 Festilent JO19-1G co 3-6
23-09-2017 Boskant JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 co 4-3
16-09-2017 FC Uden JO19-1 UDI'19/CSU JO19-3 be
09-09-2017 Volkel JO19-2 UDI'19/CSU JO19-3 be 0-4
02-09-2017 UDI'19/CSU JO19-3 FC de Rakt JO19-1 be 3-3

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

2e klasse 06 0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Stand

1e klasse 2 0225 Onder 19 competitie (najaar)

Stand

Groep 2 27 Onder 19 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.